لیپوماتیک

عمل لیپوماتیک چند ساعت به طول می انجامد؟

عمل لیپوماتیک چند ساعت به طول می انجامد؟

امروزه با توجه به این که زیبایی اندام و داشتن تناسب اندام مناسب برای همه افراد یک امر مهم تلقی می شود و اهمیت بسیار زیادی به آن داده می شود، انجام عمل های زیبایی مرتبط با تناسب اندام مانند ” لیپوماتیک ” نیز افزایش قابل توجه در سراسر دنیا داشته است که روز به روز نیز بر شمار آن ها افزوده می شود.

لیپوماتیک از جمله عمل های زیبایی پر متقاضی و بسیار محبوب می باشد، که سالانه توسط هزاران نفر در دنیا انجام می شود.

عمل لیپوماتیک چند ساعت به طول می انجامد؟

 

محبوبیت این عمل زیبایی باعث شده است که افراد زیادی به دنبال شناخت و آگاهی یافتن از پیکرتراشی کنند. به عنوان مثال یکی از سوالات رایج درباره آن مدت زمان به طول انجامیدن عمل می باشد که در ادامه توضیحات مفصلی داده شده است.

 

مدت زمان انجام عمل لیپوماتیک چقدر است؟

مدت زمان انجام عمل زیبایی ” لیپوماتیک مردان ” و زنان برای بسیاری از افرادی که قصد انجام این عمل را دارند، یک عامل و معیار مهم تصمیم گیری و انتخاب آن برای انجام می باشد.

انجام عمل زیبایی پیکرتراشی به طور کلی به برخی معیار ها و شرایط متعدد بستگی دارد و نمی توان برای آن زمان واحد و یکسانی مشخص کرد که در قسمت های زیر توضیح داده شده است.

 

 

اما به طور کلی زمان انجام عمل زیبایی پیکرتراشی توسط پزشک فارغ از شرایط و عوامل تاثیر گذار بر سرعت انجام لیپوماتیک به طور حداکثر 5 ساعت به طول می انجامد.

البته این مدت زمان برای انجام عمل زیبایی لیپوماتیک میزان حداکثر آن می باشد و ممکن بنا به شرایط بیمار این زمان تنها در 3 ساعت نیز به اتمام برسد.

در این مدت پزشک در ابتدا یک برش کوچک و ریز در ناحیه هدف ایجاد می کند تا بتوان راهی برای تخریب و سپس تخلیه آن ها ایجاد کند.

سپس با استفاده از لوله کانولا، بافت های چربی موجود در ناحیه هدف را به ایجاد ارتعاش تخریب می کند و سپس آن را با دقت توسط دستگاه از بدن شخص خارج می کند.

 

عمل لیپوماتیک چند ساعت به طول می انجامد؟

 

البته بر خلاف باور بسیاری از افراد انجام عمل زیبایی پیکرتراشی تنها در 5 ساعت تمام نمی شود و برای افرادی که متقاضی انجام آن هستند باید ساعات بیشتری را برای انجام lipomatic صرف کنند.

زیرا قبل از انجام لیپوماتیک، شخص باید تعدادی آزمایشات دهد که انجام آن ها نیز نیازمند صرف وقت و زمان می باشد.

علاوه بر آن پس از انجام لیپوماتیک بیمار باید برای حداقل چند روز پس از آن به استراحت مراقبت های پس از آن بپردازد.

پس نمی توان برای اتمام کلی lipomatic تنها 5 ساعت را در نظر گرفت و باید انجام کار های قبل و بعد از آن را در نظر گرفت تا از قبل بیمار برای آن ها برنامه ریزی و زمان بندی انجام دهند.

برای اطلاع از هزینه لیپوماتیک خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با لیپوماتیک و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

عوامل دخیل در سرعت انجام عمل لیپوماتیک

برای انجام عمل زیبایی lipomatic همان گونه که در قسمت بالا ذکر شد، عوامل و معیار های متعددی وجود دارد، که تاثیر مستقیم و غیر مستقیم بر زمان انجام عمل پیکرتراشی دارد.

از جمله مواردی که تاثیر به سزایی در میزان مدت زمان انجام lipomatic دارد می توان به وسعت و گستردگی ناحیه انجام لیپوماتیک اشاره کرد.

گستردگی و میزان وسعت ناحیه ای که مد نظر بیمار برای انجام پیکرتراشی می باشد رابطه مستقیمی با زمان انجام آن دارد.

 

عمل لیپوماتیک چند ساعت به طول می انجامد؟

 

زیرا هر چقدر که مساحت بیشتری از بدن را شامل شود به همان اندازه نیز میزان سختی lipomatic نیز برای پزشک متخصص افزایش خواهد کرد و برداشت و حذف چربی های زائد از آن ناحیه نیازمند صرف زمان طولانی تری خواهد بود.

از دیگر مواردی که می توان به عنوان معیار و عامل تاثیر گذار در سرعت انجام عمل زیبایی لیپوماتیک اشاره کرد، میزان و حجم چربی های اضافی در ناحیه هدف می باشد.

هر چقدر که میزان چربی های موجود در ناحیه هدف بیشتر باشد و توده بیشتری در آن ذخیره شده باشد، به همان میزان نیز زمان بیشتری برای شکستن سلول های چربی و تخلیه آن ها زمان نیاز می باشد.

علاوه بر موارد ذکر شده، یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در سرعت انجام عمل پیکرتراشی می توان قدرت دستگاه و سطح پیشرفته بودن آن را در نظر گرفت.

امروز با پیشرفت علم پزشکی و تکنولوژی دستگاه های لیپوماتیک متفاوتی وجود دارند و نوع های مختلفی دارند که هر کدام از آن از نظر کیفیت عمل و سرعت انجام با یکدیگر متفاوت هستند.

معمولا اخرین مدل های دستگاه پیکرتراشی هم از لحاظ کیفی و هم از لحاظ سرعت وضعیت مطلوبی نسبت به دیگر دستگاه های لیپوماتیک دارند و استفاده پزشکان از آن دارای مزایای خوبی برای بیماران می باشد.

البته تنها داشتن دستگاه پیشرفته و به روز توسط پزشک نمی تواند سرعت انجام عمل لیپوماتیک را برای بیمار افزایش دهد و باید پزشک نیز دارای مهارت و تبحر خوبی در انجام lipomatic داشته باشد و پیکرتراشی را با سرعت بیشتری انجام دهد.

همچنین برای این که بتوان سرعت انجام عمل زیبایی لیپوماتیک را افزایش داد، داشتن کادر و تیم حرفه ای و مجرب برای انجام اقدامات جانبی و یاری دادن به پزشک ضروری می باشد. قطعا داشتن تیم متبحر و حرفه ای تاثیر قابل توجه در زمان و همچنین کیفیت انجام لیپوماتیک خواهد داشت.

 

آیا عمل لیپوماتیک یک عمل سرپایی محسوب می شود؟

قطعا این سوال برای بسیاری از افرادی که قصد انجام lipomatic را دارند پیش آمده است و یکی از سوالات رایج در بین افراد می باشد. عمل زیبایی لیپوماتیک برای هر شخص و با هر انتظار و هدفی که از انجام لیپوماتیک دارد در طی چند ساعت به طور کامل به اتمام می رسد و جزء عمل های زیبایی سنگین که نیازمند بیهوشی های طولانی باشد، نیست.

از همین رو می توان انجام عمل لیپوماتیک را برای هر فرد با هر شرایطی را به عنوان یک عمل سرپایی به شمار برد.

 

عمل لیپوماتیک چند ساعت به طول می انجامد؟

 

زیرا هیچ نیازی به اقدام برای بیهوش کردن شخص و استفاده از بی حس کننده بسیار قوی برای مدت طولانی وجود ندارد و تنها طی چند ساعت تمامی فرایند های آن انجام می شود و بیمار می تواند پس از آن به منزل خود بازگردد.

البته مرخص کردن بیمار از کلینیک و یا بیمارستان به نظر پزشک خود بستگی دارد و ممکن است با صلاح دید پزشک معالج بیمار برای چند ساعت و حتی یک روز به طور کامل بستری و تحت مراقبت باشد تا به خوبی و راحتی بیمار استراحت کند و در صورت داشتن مشکلی سریعا رفع شود.

اما به طور کلی انجام عمل زیبایی lipomatic  نیازی به بستری شدن های طولانی مدت و یا استراحت های طولانی ندارد و بیمار می تواند پس از انجام لیپوماتیک به منزل بازگردد و پس از استراحت به مدت زمان توصیه شده توسط پزشک به روند عادی زندگی خود و انجام کار های روز مره بازگردد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت پیکرتراشی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button