چگونگی تخلیه چربی تزریق شده به صورتPosted by On اکتبر 5, 2019

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

چگونگی تخلیه چربی تزریق شده به صورت

چگونگی تخلیه چربی تزریق شده به صورت

تخلیه ی چربی های تزریق شده در واقع یکی از تکنیک های زیبایی است که در برخی از کلینیک های زیبایی صورت می گیرد. در ابتدا لازم است بدانیم که چرا چربی تزریق شده به صورت پس از تزریق چربی باید تخلیه شود. موضوع انتقال چربی علل متفاوتی دارد.

 

چگونگی تخلیه چربی تزریق شده به صورت

 

در واقع ممکن است که فرد مراجعه کننده از نحوه ی عمل زیبایی fat injection به صورت خود راضی نباشد که در صورتی که این معضل وجود داشته باشد، فرد می تواند با مشورت با پزشک معالج نسبت به تخلیه و انتقال چربی اقدام نماید.

از دیگر عواملی که سبب می شود که فردی خواهان تخلیه ی چربی تزریق شده به صورت باشد این است که در اثر تزریق چربی نادرست، به روی صورت فرد مراجعه کننده برجستگی ها و یا ناهمواری هایی وجود دارد که ظاهر نامطلوبی برای فرد مراجعه کننده ایجاد می کند.

به هرحال عوامل متعددی وجود دارند که سبب می شود بیمار بخواهد چربی های تزریق شده تخلیه نماید. در این مقاله نحوه ی تخلیه ی چربی تزریق شده به صورت و مراحل آن را به طور کامل شرح می دهیم و در پایان می گوییم که چگونه خطاهای پزشکی سبب بروز مشکل در عمل زیبایی تزریق چربی یا fat injection خواهد شد.

 

نحوه تخلیه چربی تزریق شده به صورت

به منظور تخلیه ی چربی تزریق شده به صورت بهتر است که فرد نزد پزشکی حاذق در زمینه fat injection مراجعه نماید و از او در زمینه انتقال چربی مشورت بخواهد. در صورتی که پزشک معالج نیز تخلیه ی چربی از صورت شما را راه حل نهایی تشخیص داد عمل انتقال چربی بر روی صورت شما انجام خواهد شد.

در واقع تخلیه ی چربی از صورت با بی حسی موضعی شروع می شود.این بی حسی می تواند توسط تزریق مواد بی حسی صورت گیرد و یا در صورت لزوم از کرم های بی حسی در این ناحیه استفاده شود.

 

نحوه تخلیه چربی تزریق شده به صورت

 

به هر حال این بی حسی با توجه به سوابق پزشکی شما انجام می شود تا واکنش های آلرژیک را پس از عمل زیبایی انتقال چربی به دنبال نداشته باشد.

مشاهده مطلب
آیا تزریق چربی به لب دائمی است

پس از بی حسی پزشک متخصص ناحیه ی مناسب برای تخلیه ی چربی بر روی صورت شما را انتخاب خواهد کرد و در نهایت اقدام به تخلیه ی چربی می کند.

به منظور تخلیه ی چربی ها لازم است که عمل زیبایی fat injection یا انتقال چربی  با ابزار خاصی صورت پذیرد و با ایجاد سوراخ های بسیار ریز در صورت همراه باشد. البته باید بیان کرد که جای نگرانی در مورد این سوراخ ها وجود نداشته و همه ی آنها پس از گذشت دوره ای کوتاه  پس از انتقال چربی از بین خواهند رفت.

 

آیا تخلیه چربی تزریق شده به صورت دردناک است؟

در مورد میزان دردی که در هنگام تخلیه ی چربی احساس می کنید باید بگوییم که این موضوع به عوامل مختلفی وابسته است:

  1. مهارت و تجربه ی پزشک معالج
  2. میزان چربی که قرار است در عمل زیبایی fat injection تخلیه شود.
  3. ناحیه ای از صورت که برای تخلیه ی چربی انتخاب می شود.

در مورد توضیح هریک از موارد بالا باید بیان کرد که در صورتی که پزشک شما از مهارت کافی برخوردار باشد و در زمینه عمل زیبایی انتقال چربی  آموزش های لازم را یاد گرفته باشد ، میزان دردی که شما در طی عمل جراحی  تزریق چربی یا fat injection تجربه می کنید بسیار کمتر خواهد بود.

 

آیا تخلیه چربی تزریق شده به صورت دردناک است

 

در مورد بعدی نیز باید عنوان کرد که هر چه میزان چربی که قرار است تخلیه شود بیشتر باشد احتمال اینکه فرد مراجعه درد بیشتری را متحمل شود بیشتر است.

در مورد آخرین عامل نیز باید گفت که در صورتی که تخلیه ی چربی در مناطقی از صورت که پوست در آن ناحیه نازک تر است انجام شود، فرد مراجعه کننده درد بیشتری را تحمل خواهد کرد.

در نهایت باید گفت که در حین تخلیه ی چربی ای که در اثر تزریق چربی نادرست صورت می گیرد، بی حسی موضعی در ناحیه ی مورد نظر اعمال می شود تا دردی که بیمار قرار است متحمل شود به طور چشمگیری کاهش دهد.

مشاهده مطلب
تزریق چربی به صورت و تاثیر بی نظیر آن

 

بروز خطا در حین تخلیه چربی تزریق شده به صورت چه مشکلاتی به وجود خواهد آورد؟

هنگام تخلیه ی چربی حین عمل زیبایی انتقال چربی پزشک معالج باید دقت زیادی را به کار ببرد چرا که در صورت بروز خطا ممکن است عواقب جبران ناپذیر را برای فرد مراجعه کننده به همراه داشته باشد.

در صورتی که پزشک از مهارت های لازم برخوردار نباشد ممکن است که در هنگام تخلیه ی چربی که به واسطه تزریق چربی نادرست مجبور به انجام آن است، به بافت های صورت فرد آسیب برساند. این آسیب ممکن است که به مویرگ های خونی و یا اعصاب صورت فرد مراجعه کننده وارد شود.

 

بروز خطا در حین تخلیه چربی تزریق شده به صورت چه مشکلاتی به وجود خواهد آورد

 

در ضمن در صورتی که در هنگام تخلیه ی چربی از وسایل و امکانات استریل و ضد عفونی شده استفاده نشود ممکن است که تخلیه ی چربی سبب بروز عفونت در فرد شود که این عفونت می تواند ضعیف باشد و یا از شدت بیشتری برخوردار باشد.

همچنین در صورتی که تخلیه ی چربی به درستی انجام نشود ممکن است ممکن است که پس از تخلیه چربی  صورت فرد مراجعه کننده دچار برجستگی ها و ناهمواری شود که این امر برای فرد بیمار معضل بزرگی خواهد بود.

 

دلیل تزریق یکنواخت چربی از طریق چندین نقطه مشخص شده به صورت

عمل زیبایی تزریق چربی به صورت باید به صورتی باشد که در نهایت ناهمواری بر روی صورت فرد به وجود نیاورد. بدین منظور پزشکان برای fat injection چندین نقطه ی مختلف را بر روی صورت فرد مراجعه کننده انتخاب کرده و انتقال چربی را در این نقاط انجام می دهند.

این امر کمک می کند تا از به وجود آمدن عوارضی پس از عمل زیبایی fat injection یا انتقال چربی همچون گلوله شده چربی در زیر پوست جلوگیری شود. در ضمن انجام تزریق چربی به چندین نقطه از صورت سبب این می شود تا در نهایت فرد ظاهری طبیعی داشته و از نتیجه ی نهایی راضی باشد.

 

دلیل تزریق یکنواخت چربی از طریق چندین نقطه مشخص شده به صورت

 

تزریق چربی به چندین ناحیه در صورت سبب میشود که پزشک شما بتواند میزان چربی تزریق شده به صورت را کنترل کرده و از حدی معین تجاوز نکند.

مشاهده مطلب
مراقبت های بعد از تزریق فیلر زیر چشم چیست ؟

در پایان باید خاطر نشان کنیم که لازم است که فرد مراجعه کننده به منظور انجام عمل زیبایی تزریق چربی تمامی جوانب عمل زیبایی انتقال چربی را در نظر بگیرد.

منظور از این امر آن است که فرد قبل از تزریق چربی در جلسه ی مشاوره ای که برگزار می شود شرکت کند و انتظارات خود را از تزریق چربی به طور کامل و مفصل برای پزشک خود بازگو کنید تا پزشک معالج از دیدگاه شما به این موضوع نگاه کرده و عمل زیبایی تزریق چربی را مطابق با خواسته های شما به انجام برساند.

در ضمن قبل از انتقال چربی حتما در مورد کلینیک زیبایی که قرار است تزریق چربی را در آن انجام دهید تحقیق کنید تا از مجوز های لازم  در زمینه fat injection  یا انتقال چربی برخوردار و معتبر باشد. با رعایت این نکات و دیگر مراقبت های پس از تزریق چربی شما نیازی به تخلیه ی چربی ندارید زیرا مشکلی در تزریق چربی شما وجود نخواهد داشت.

به منظور جلوگیری از بروز ناهمواری پس از تزریق چربی لازم است که از وارد کردن ضربه به ناحیه ای که تزریق چربی در آن منطقه انجام شده است به شدت خودداری کنید.

در ضمن لازم است که فرد پس از تزریق چربی در معرض گرمای زیاد قرار نگیرد و از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب به صورت طولانی مدت اجتناب نماید. در صورتی که این مراقبت ها را به عمل آورید، تزریق چربی در صورت شما با موفقیت انجام می شود و دیگر نیازی ندارید تا در اثر نارضایتی نسبت به تخلیه ی چربی اقدام نمایید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق چربی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق چربی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp chat