نحوه شستن صورت پس از تزریق ژل لب

نحوه شستن صورت پس از تزریق ژل لب

افراد زیادی به دنبال آن هستند که بدانند شستن صورت پس از ” تزریق ژل ” لب چگونه باید انجام شود. در واقع شستن صورت پس از تزریق ژل لب از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که در صورت بروز خطا می تواند نتایج نهایی عمل Filler injection را تحت تاثیر قرار دهد.

برای اطلاع از هزینه تزریق ژل خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122819418 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق ژل و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

 

نحوه شستن صورت پس از تزریق ژل لب

 

تزریق ژل لب از متدهای زیبایی است که در حال حاضر از محبوبیت زیادی برخوردار است و علت این محبوبیت به نتایج رضایت بخش این تکنیک زیبایی باز می گردد.

اگرچه عوامل متعددی در کسب نتیجه ی مطلوب از این عمل زیبایی نقش دارند، مراقبت های پس از تزریق ژل نیز بسیار مهم هستند. فرد مراجعه کننده می تواند با رعایت توصیه های پزشک معالج پس از تزریق ژل به لب، روند درمانی را بهبود بخشد.

در حقیقت برای شستشو بعد از Filler injection باید نکات مهمی را در نظر بگیرید که در این مقاله قصد داریم تا این نکات را مطرح نماییم و دیگر اطلاعات لازم را در مورد تزریق ژل لب، در اختیار شما قرار دهیم.

 

آیا می توان با خیال آسوده پس از تزریق ژل لب صورت خود را شست؟

در بسیاری از مراکز زیبایی معتبر پیش از ” تزریق ژل لب ” ، جلسه ی مشاوره ای برگزار می شود که در این جلسه فرد مراجعه کننده می تواند سوالات و ابهامات خود را در مورد عمل Filler injection برطرف نماید و از پزشک در مورد نحوه ی مراقبت از صورت پس از تزریق ژل سوال نماید.

در واقع فرد مراجعه کننده باید بداند که پس از Filler injection عوارضی مانند قرمزی، تورم و کبودی خفیفی در ناحیه ای که تزریق ژل صورت گرفته است رخ می دهد که همه ی عوارض مطرح شده کوتاه مدت هستند و پس از گذشت دوره ای کوتاه از بین خواهند رفت.

تزریق ژل به صورت و نتایج آن

 

آیا می توان با خیال آسوده پس از تزریق ژل لب صورت خود را شست

 

اما فرد به منظور کاهش این عوارض باید اقداماتی را انجام دهد که یکی از آنها رعایت بهداشت در ناحیه ای که تزریق ژل صورت گرفته است، می باشد.

در حقیقت فرد باید با رعایت بهداشت در این ناحیه از بروز عفونت های مختلف پیشگیری نماید. به طور معمول توصیه می شود که فرد مراجعه کننده به مدت چند ساعت پس از گذشت تزریق ژل لب از شستن صورت خودداری نماید. پس از گذشت این زمان فرد می تواند با مشورت با پزشک، شستن صورت خود را آغاز نماید.

بنابراین می توان بیان نمود که شستشوی صورت پس از Filler injection، با توجه به توصیه پزشک معالج، باید صورت گیرد و با رعایت نکاتی انجام شود که در ادامه به بررسی این نکات و چگونگی نحوه ی شستشو خواهیم پرداخت.

 

شیوه صحیح شستن صورت پس از تزریق ژل لب به چه صورتی است؟

به منظور شستن صورت پس از تزریق ژل لب لازم است که فرد ابتدا نظر پزشک معالج را در این زمینه را بداند. پزشک متخصص با دانستن این علم که چه زمانی برای شستشوی صورت شما مناسب است به شما می گوید که چگونه این کار را انجام دهید.

اما به طور کلی می توان گفت برای شستشوی صورت پس از Filler injection فرد باید از آب ولرم استفاده نماید. در واقع دمای آب در هنگام شستشوی صورت از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که در صورتی که دمای آب مورد استفاده بالا باشد این امر می تواند سبب تغییر ساختار ژل تزریق شده در این متد زیبایی شود و فرد را مشکلات متعددی مواجه نماید.

 

شیوه صحیح شستن صورت پس از تزریق ژل لب به چه صورتی است

 

در ضمن لازم است که فرد مراجعه کننده در هنگام شستشوی صورت از فشار ملایم استفاده نماید. علت این امر آن است که در صورتی که فشار زیادی به صورت وارد شود، ژل تزریق شده شروع به حرکت می کند و ظاهری نامناسب برای فرد ایجاد خواهد نمود.

همچنین فرد مراجعه کننده برای شستشوی صورت باید از شوینده ی مناسبی در این زمینه استفاده نماید. شوینده ی مورد نظر باید قدرت ضدعفونی کنندگی داشته باشد و در عین حال قوی نباشد. برخی از پزشکان استفاده از شامپوی بچه را توصیه می کنند که حساسیت زا نیست و قدرت پاک کنندگی مطلوبی دارد.

فرم دهی بینی بدون عمل جراحی

بنابراین در هنگام شستن صورت نکات بالا در نظر داشته و رعایت نمایید تا در نتیجه Filler injection موفقیت آمیز بوده و عوارضی برای شما نداشته باشد.

 

 چه مدت باید این شیوه شستشو بعد از تزریق ژل لب را مورد استفاده قرار داد؟

فرد باید برای شستن صورت پس از تزریق ژل به لب توصیه ها و نکات لازم را در نظر داشته باشد اما بسیاری از افراد به دنبال آن هستند که بدانند تا چه زمانی باید این نکات را رعایت نمایند؟ در واقع روند بهبودی پس از Filler injection به لب در افراد مختلف متفاوت است و هر فرد نیازمند زمانی مخصوص برای بهبودی است اما به طور کلی توصیه می شود که فرد مراجعه کننده احتیاطات لازم را به مدت یک هفته رعایت نماید.

 

چه مدت باید این شیوه شستشو بعد از تزریق ژل لب را مورد استفاده قرار داد

 

همچنین فرد باید پس از تزریق ژل به لب از گرفتن دوش پرهیز کند چرا که بخارات حاصل از دوش گرفتن می تواند مواد تشکیل دهنده ی پرکننده ها را تغییر دهد و گرما سبب آن می شود که رگ های خونی گشاد تر شده و جریان خون بیشتری به این ناحیه وارد شود. در پی افزایش جریان خون میزان قرمزی در این ناحیه افزایش می یابد و می تواند احتمال پاسخ های حساسیت زا برای فرد مراجعه کننده را به طور چشمگیری افزایش دهد.

 

مراقبت های لازم پس از تزریق ژل لب

به منظور انجام مراقبت های بیشتر پس از تزریق ژل لب موارد زیر را نیز در نظر بگیرید.

از آنجا که پس از Filler injection تورم در ناحیه ی مورد نظر ایجاد می شود فرد می تواند با قرار دادن کمپرس یخ ، تورم ایجاد شده را کاهش دهد و سبب تسریع روند بهبودی شود.

در برخی موارد پزشک متخصص به شما توصیه می کند که به منظور کسب نتیجه ی بهتر از تزریق ژل ناحیه ی مورد نظر را ماساژ دهید که این ماساژ باید کاملا ملایم باشد و سبب حرکت ژل تزریق شده نشود. برای کمک به ماساژ لب ها می توانید از ماده ی Bepanthen استفاده نمایید که خواص ضد باکتری داشته باشد و به شما در از بین بردن آلودگی ها و جلوگیری از بروز عفونت کمک شایانی می کند.

مراقبت های تزریق ژل چانه چیست

در ضمن لازم است که فرد در دوره ی مشخصی پس از تزریق ژل لب از استفاده ی مواد آرایشی خودداری نماید چراکه استفاده از این محصولات می تواند برای فرد مراجعه کننده خطرناک و یا حساسیت زا باشد.

در واقع رعایت این نکات گامی مهم برای کسب نتایجی مطلوب است. در ضمن لازم است که در نظر داشته باشید که نکات ذکر شده در این مقاله هرگز نباید جایگزین توصیه های پزشک متخصص شما شود.

در پایان باید یادآوری کنیم که پیش از اقدام برای شستن صورت حتما از پزشک خود راهنمایی بگیرید و نظر او را در این زمینه بپرسید. همچنین لازم است که فرد به منظور پیشگیری از بروز عفونت در ناحیه ای که تزریق ژل صورت گرفته است، از استریل بودن محیطی که Filler injection در آنجا صورت می گیرد، اطمینان حاصل نماید.

موارد متعددی وجود دارد که تزریق ژل را در محیط هایی مانند آرایشگاه و یا در خانه انجام می دهند که این مکان ها صلاحیت لازم را برای تزریق ژل ندارند و عواقب جبران ناپذیری برای شما به همراه خواهد داشت.

پس حتما پیش از اقدام برای Filler injection از معتبر بودن مرکز زیبایی که به آن مراجعه می کنید اطمینان حاصل نمایید و از آنها بخواهید که این عمل زیبایی برای شما توسط پزشکی با مهارت و تجربه ی کافی صورت گیرد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق ژل خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

تزریق ژل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
Map