تزریق چربی

تزریق چربی به روش بادی جت

امروزه تناسب اندام یکی از مهم ترین دغدغه ها و موارد لازم برای افزایش اعتماد به نفس افراد می باشد. داشتن چربی های اضافه در نواحی مختلف بدن باعث ایجاد شلی و ظاهری بد برای افراد می گردد.

عمل های زیبایی متعددی در دنیای امروز به وجود آمده اند تا بتوانند اندام شما را شکلی مناسب و عالی در بیاورند.

یکی از پیشرفته ترین و بهترین راه های زیبایی در دنیای امروزه ” تزریق چربی ” می باشد.

با توجه به تاثیراتی که بر روی بدن شما می گذارد یکی از عوامل موثر در رضایت شما از فرم بدن خود خواهد بود.

آشنایی با تزریق چربی

شما کاربران گرامی می توانید این مقاله را به صورت فایل صوتی گوش نمایید

 

تزریق چربی به روش بادی جت چیست ؟

در تزریق چربی به روش بادی جت متخصص عمل های زیبایی مقداری از چربی اضافه بدن بیمار خود را به روشی اصولی و درست بیرون می کشد و پس از آن در مناطقی از بدن که آماده تزریق چربی می باشد وارد خواهد کرد مانند ” تزریق چربی به صورت ” و باسن و سایر نواحی بدن.

امروزه عمل زیبایی انتقال چربی به روش بادی جت بسیار پیشرفت کرده است.

زیرا متخصص عمل های زیبایی بدون کوچک ترین دغدغه و نگرانی ای مطمئن خواهد بود که چربی بیمار بدون از بین رفتن و به درستی از بدن بیمار گرفته می شود و به صورت شاداب، تازه و سالم باقی خواهد ماند.

در گذشته و به سبک لیپوساکشن کلاسیک، به منظور تسهیل در جذب بافت چربی، مقدار زیادی مایعات در ابتدای عمل به زیر پوست تزریق می شد. این مایع با یک جا نگه داشتن رگ های خونی، مانع خونریزی زیاد در حین عمل می شد.

 

سپس جراح با اعمال نیروی فیزیکی و به وسیله دستگاهی به نام کانول، سلول های چربی را از بافت های اطراف جدا می کرد تا بالاخره توسط دستگاه مکش لیپوساکشن، چربی را از محیط خارج کند.

ریسک این عمل معمولا زیاد بود و سلول های چربی زیاد زنده نمی ماندند. حتی اگر گاهی نیاز بود چربی بیشتری برداشته شود، بی حسی موضعی بیشتری اعمال می شد و این هم راه را برای عوارض بیشتر مانند دیر به نتیجه رسیدن عمل باز می کرد. با این حال پیشرفت علم، راه را برای سهولت و زیبایی بیشتر باز کرده است.

از این رو عمل زیبایی fat injection یکی از بهترین عمل های زیبایی در دنیا شناخته شده است.

در روش بادی جت نه تنها متخصص عمل های زیبایی با خیالی آسوده، نتیجه عمل را مشاهده خواهد کرد بلکه مراجعه کننده نیز، قبل از عمل و با توجه به مشورت های متخصص عمل زیبایی fat injection و همچنین مصاحبه هایی با افرادی که قبلا تجربه عمل زیبایی تزریق چربی به روش بادی جت را داشته اند با اطمینانی خاطر آماده این نوع تزریق خواهند بود.

 

تزریق چربی به روش بادی جت چیست ؟

 

تزریق چربی به روش بادی جت و جزئیات آن

روش تزریق چربی به روش بادی جت مانند تمام عمل های زیبایی دیگر به طور قابل توجهی به مهارت متخصص و عملکرد خوب آن در این عمل بستگی دارد. همیشه بیرون آوردن چربی های بدن خود فرد به طور سالم و مناسب یکی از دغدغه های اصلی متخصصین زیبایی بوده که امروز با وجود عمل های زیبایی تزریق چربی به روش بادی جت این دغدغه حل شده است.

در روش تزریق چربی به روش بادی جت، چربی بیمار تکه تکه شده و به طور کاملا سالم و مناسبی از بدن بیمار به بیرون کشیده می شود.

این ویژگی یکی از مهم ترین ویژگی های عمل زیبایی fat injection به روش بادی جت می باشد که بدون کوچک ترین آسیبی و همراه با شادابی، سرزندگی، چربی مورد نظر را بیرون می کشند.

پس از بیرون کشیدن چربی ها، بدون آنکه چربی با هوا تماس داشته باشد، در یک فضای کاملا استریل از طریق مکش های دستگاه، وارد لیپولکتور می شود. در داخل این دستگاه کاملا شستشو و تصفیه می شود تا یک بافت کاملا خالص به دست آید. وقتی چربی وارد لیپولکتور می شود، دیگر نیازی نیست دوباره وارد سانتریفیوژ شود.

از این چربی حاصل، می توان برای برجسته کردن سینه، باسن، گونه و تزریق چربی به صورت استفاده کرد.

این مکانیسم در انتقال چربی به روش بادی جت یکی از مهم ترین نکات آن می باشد که این روش را در عمل های زیبایی با دیگر روش ها متمایز کرده است. در این روش شما بدون نگرانی و به وسیله فشار آب، چربی را بدون کوچک ترین آسیب دیدگی و ناخالصی ای از بدن بیرون می آورید و در این شرایط مقداری زیادی از سلول های چربی هنوز زنده اند.

برای اطلاع از هزینه تزریق چربی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق چربی و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

انتقال چربی به روش بادی جت چگونه انجام می شود ؟

قطعا یکی از مهم ترین نظرها برای انجام عمل زیبایی تزریق چربی به روش بادی جت، تشخیص و نظر مشاوره ای متخصص عمل های زیبایی می باشد؛

زیرا متخصص عمل های زیبایی در امر با توجه به شرایط بیمار خود و برای به دست آوردن نتیجه مطلوب، سعی در انجام بررسی های لازم برای به دست آوردن رضایت بیمار خواهد داشت.

انتقال چربی به روش بادی جت برای افراد متفاوتی می تواند مناسب باشد.

اما یکی از مهم ترین اصول اولیه ای که باید دانست این مورد می باشد که عمل های زیبایی fat injection به روش بادی جت فقط برای بعضی از افراد قابل استفاده است.

 

انتقال چربی به روش بادی جت چگونه انجام می شود ؟

 

افرادی که چربی اضافه ای در قسمت های بدن خود داشته باشند که در این مورد نیز نظر متخصص عمل های زیبایی می تواند بسیار حائز اهمیت باشد.

ماندگاری انتقال چربی با این روش 80 درصد است. در واقع اگر یک مقایسه کوچک با روش لیپوساکشن انجام بدهیم، متوجه می شویم نرخ ماندگاری بسیار بالاتر و میزان ایمنی و سلامتی این روش، کاملا بهتر است.

انتقال چربی به روش بادی جت در افرادی که به دلیل تصادف قسمتی از بافت چربی ناحیه ای از بدن خود را از دست داده اند، افرادی که به دلیل پیری شاهد از بین رفتن بخشی از بافت های چربی خود می شوند و غیره مناسب خواهد بود.

 

مزایا و معایب انتقال چربی به روش بادی جت

در تزریق چربی به روش بادی جت معایب خاصی وجود ندارد و تمامی مواردی که به عنوان معایب در عمل های زیبایی fat injection نامیده می شود، جزو مواردی است که با توجه به مهارت متخصص، روش انتخابی آن و تجهیزات کلینیک تخصص در امور عمل های زیبایی قابل پیشگیری و رفع خواهد بود.

با توجه به این موضوع که در روش بادی جت، معمولا فرد سعی می کند نواحی دیگری از بدنش را برجسته کند، قطعا نیاز به چربی زیادی است که نکته قابل توجه، این است معمولا اگر نیاز به تزریق زیاد چربی باشد، پزشک در چندین جلسه این را انجام خواهد داد تا از عوارض احتمالی مانند گلوله شدن چربی ها داخل پوست، جلوگیری شود.

یکی از اساسی ترین و یا مهم ترین مزایای این روش، استفاده متخصص از چربی خود بیمار مورد نظر است.

این اتفاق باعث می شود تا از خیلی واکنش ها و حساسیت های خود ایمنی بیمار نسبت به مواد تزریق شده در عمل های زیبایی fat injection جلوگیری شود.

همچنین در تزریق چربی به روش بادی جت، عروق و اعصاب آسیب نمی بینند. در این عمل با استفاده از تمهیداتی که پزشک می اندیشد، رگ های عصبی به آرامترین شکل ممکن درمی آیند و هنگام برداشت چربی، واکنش نشان نمی دهند.

چنین امکانی باعث می شود فرد پس از عمل، دچار کبودی و یا ورم نشود. در واقع رمز و راز اصلی پشت این عمل، فشار آبی است که در ابتدای برداشت چربی به بافت تزریق می کنند.

از دیگر مزایای این روش می توان به مدت زمان کوتاه عمل و دوره بهبودی بسیار سریع آن پس از عمل زیبایی اشاره کرد. این عمل نیازی به بی حسی عمومی ندارد و این بدین معنی است که شما پس از عمل می توانید برای استراحت به خانه بروید.

در این صورت فرد به سرعت و با توجه به مشاهده تغییرات بی نظیر صورت گرفته در اندام خود می تواند وارد جامعه شود و از افزایش اعتماد به نفس خود لذت کافی را ببرد. مزایای تزریق چربی به روش بادی جت همینجا خاتمه نمی یابد؛ چند مورد وجود دارند که بدون اشاره به آن ها، نمی توان از مزایای این عمل زیبایی گفت.

 

مزایا و معایب انتقال چربی به روش بادی جت

 

 • روشی آرام (فرد هیچگونه درد و عوارض عجیب را احساس نخواهد کرد.)
 • غیر تهاجمی (در این روش، چون بافت چربی، از جنس خود بدن است، سیستم ایمنی هیچگونه مشکلی با آن نخواهد داشت و در نتیجه ماندگاری و نتیجه گیری از این عمل، بیشتر و سریعتر خواهد بود.)
 • بهبودی سریع (کبودی و ورم در کمترین میزان ممکن پدید می آیند که با اعمال کمپرس یخ، می توان آن ها را از بین برد.)
 • نتایج عالی (خلاص شدن از شر چربی های اضافه و داشتن اندامی متناسب و متعادل، بیشتر شبیه یک معجزه به نظر می آید.)
 • نیاز به بیهوشی کمتری دارد (استفاده از بی حسی موضعی، همین مزایا را دارد و فرد می تواند خیلی زود به کارهای روزمره خود برسد و نیازی به بستری نیست.)
 • زمان کوتاه عمل (اگر عمل تزریق، کوچک باشد، می توان در یک جلسه تمام کارها را انجام داد.)
 • نتایج لطیف (بافت هایی که به بدنتان تزریق می شوند، همان چربی بدن شما هستند اما پس از تکه تکه شدن و تصفیه شدن، به یک بافت نرم تر تبدیل می شوند. به قدری نتایج مثبت خواهند بود که متعجب خواهید شد.)

هزینه عمل های زیبایی تزریق چربی به روش بادی جت چقدر است ؟

در تمامی عمل های زیبایی، با توجه به گسترش کلینیک های زیبایی و متخصصین عمل های زیبایی مقدار مبلغ مشخصی برای هزینه این عمل ها وجود ندارد و از این امر عمل زیبایی تزریق چربی به روش بادی جت نیز مستثنی نیست.

معمولا هنگام تعیین هزینه، باید امکانات، تجهیزات، مجوز کلینیک، مراقبت های پس از عمل و بهداشت کلی را مدنظر قرار داد که اینجا گاهی تفاوت در قیمت ها، رقم می خورند و طبیعتا هر فردی دنبال بهترین امکانات است.

اما ذکر این نکته بسیار ضروری است که حضور یک متخصص ماهر در عمل های زیبایی و همچنین وجود یک کلینیک حرفه ای و تمام و کمال بسیار در روش انتقال چربی به روش بادی جت مهم می باشد.

با انتخاب صحیح، درست و مشاوره های لازم از انتقال چربی به طور کامل استفاده کنید و شاهد تغییرات و اثرات چشمگیر آن در خود باشید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق چربی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

‫2 دیدگاه ها

  1. سلام و عرض ادب
   جهت اطلاع دقیق از هزینه تزریق چربی به روش بادی جت در کلینیک هلیا، با مشاورین ما در ارتباط باشید.
   باسپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button