لیپوماتیک سینه در زنان چیست؟Posted by On

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لیپوماتیک سینه در زنان چیست ؟

لیپوماتیک سینه در زنان به چه صورت است ؟

لیپوماتیک سینه در زنان یکی از عمل های زیبایی رایج در کلینیک های زیبایی بوده که به دلیل مزایای ویژه ای که دارد مورد توجه و استقبال قرار گرفته است.

در ابتدا باید ذکر کنیم که این عمل زیبایی برای افرادی مورد استفاده قرار میگیرد که تمایل دارند تا سایز سینه های خود را کاهش دهند و میزان چربی اضافی موجود در سینه های خود را به حداقل برسانند.

علاوه بر این موضوع عمل زیبایی لیپوماتیک سینه برای افرادی که به دلیل داشتن سینه های بزرگ از کمردرد، گرفتگی گردن و پشت درد رنج می برند کاملا مناسب می باشد.

 

آیا لیپوماتیک در ناحیه سینه زنان امکان پذیر است؟

لازم به ذکر است که بافت و ساختار سینه از دو بخش غدد و بافت چربی تشکیل شده است و به دلیل وجود این بافت چربی، مقدار اضافی ان به روش لیپوماتیک سینه قابل حذف می باشد.

لیپوماتیک سینه به دلیل اینکه خونریزی و خطرات ناشی از عمل های جراحی دیگر را ندارد به شدت توسط بانوان مورد استقبال قرار گرفته است.

در صورت انجام مراقبت و توصیه های پزشکی پس از عمل، لیپوماتیک سینه به هیچ وجه خطرناک نخواهد بود و فرد میتواند پس از سه روز استراحت به زندگی روزمره و کار خود بازگردد.

 

آیا لیپوماتیک در ناحیه سینه زنان امکان پذیر است؟

 

البته برای انجام ورزش استفاده از سوتین پس از انجام این عمل زیبایی الزامی می باشد.

استفاده از سوتین مناسب پس از عمل لیپوماتیک سینه نیز به شکل گیری و فرم دهی سینه ها کمک شایانی می کند. محل شکاف ها پس از عمل سینه بسته نمی شود.

بلکه توسط پانسمان بسته می شود تا راه برای خروج خون آبه های اضافی وجود داشته باشد. همچنین رعایت بهداشت و تمیز کردن نواحی اطراف آن تا دوبار در روز توصیه می گردد.

 

کاندید های مناسب جهت لیپوماتیک سینه

لیپوماتیک سینه برای افرادی که می خواهند یه سایز و اندازه ی دلخواهشان برسند توصیه می شود.

همچنین افرادی که به هردلیلی من جمله افزایش وزن، بارداری، شیردهی و…دارای سینه های نامتقارن هستند و یا به دلایل گوناگون مانند افزایش سن، عدم نشستن صحیح و… دارای سینه های افتاده هستند.

لیپوماتیک سینه برای افرادی قابل انجام می باشد که:

  1. دارای سلامت عمومی بدن باشند.
  2. از یک هفته قبل از عمل زیبایی از کشیدن سیگار و مصرف الکل اجتناب کرده باشند
  3. از دوره ی شیردهی آن ها 4 الی 8 هفته گذشته باشد.
  4. همچنین افرادی که انجام عمل لیپوماتیک را برای آن ها منع نکرده باشد

البته باید بگوییم که Lipomatic سینه برای کسانی که حالت ارتجاعی پوست آنها حفظ شده باشد حتی در سن بالا نیز قابل انجام است.

همچنین انجام این عمل زیبایی برای افرادی که بیشتر بافت سینه شان را غدد تشکیل می دهد توصیه نمی شود.

 

کاندید های مناسب جهت لیپوماتیک سینه

 

لیپوماتیک در سینه زنان چگونه انجام می شود؟

به منظور انجام عمل سینه ابتدا باید فرد آنچه را که از سینه های خود پس از عمل انتظار دارد به طور واضح برای پزشک معالج خود بیان کند.

سپس تست های مختلف بر روی پستان فرد انجام می شود که از جمله ی آن ها می توان به بررسی توسط پزشک، ماموگرافی و سونوگرافی و… اشاره نمود.

از چند هفته قبل از عمل فرد باید از مصرف سیگار و الکل خودداری کند.

انجام عمل به این گونه است که ابتدا مقداری ماده ی بی حسی به ناحیه مورد نظر تزریق می شود. باید از قبل این موضوع در نظر گرفته شود که فرد نسبت به ماده ی بی حسی حساسیت و یا واکنشی نداشته باشد.

سپس برای شروع عمل زیبایی ابتدا چندین شکاف بسیار کوچک به اندازه ی دو الی سه میلی متر در نزدیکی بافت چربی سینه ایجاد می شود.

سپس دستگاه کانولا که به صورت 360 درجه می چرخد از طریق شکاف ها وارد بافت چربی سینه شده و سبب تخریب بافت چربی می شود.

 

مزیت های استفاده از لیپوماتیک در سینه زنان

عمل لیپوماتیک سینه از جمله جراحی های رایج و پرطرفدار می باشد و علت این امر نیز ویژگی ها و مزیت های خاص آن است.

از جمله مزیت های آن می توان به تقارن سینه ها، بهبود وضع افتادگی سینه ها، جذابیت بیشتر و … اشاره نمود که ویژگی هایی از لحاظ ظاهری بودند.

  1. از دیگر ویژگی های خوب عمل سینه می توان به عدم نیاز به بیهوشی، عدم وجود خونریزی، دوره ی نقاهت کوتاه مدت که معمولا به طور متوسط 3 روز می باشد نیز اشاره کرد.
  2. از دیگر مزیت ها می توانیم بگوییم که کبودی بعد از عمل بسیار کمتر خواهد بود. زخم هایی که ناشی از ایجاد شکاف هستند بسیار کوچک بوده و تا مدتی پس عمل دیگر قابل مشاهده نخواهند بود.
  3. همچنین لیپوماتیک سینه نیازی یه بستری شدن در بیمارستان نداشته و پس از پایان جراحی فرد می تواند به خانه برود.
  4. میزان تورم و درد نیز در این نوع جراحی بسیار کمتر بوده و پس از چند روز به طور کامل محو می شود.
  5. از جمله مهمترین مزیت های لیپوماتیک سینه می توان به هزینه های آن اشاره کرد که در مقایسه با سایر جراحی های مشابه بسیار مقرون به صرفه بوده و هزینه ی کمتری دارند.

در نتیجه می توان بیان کرد که عمل لیپوماتیک سینه که از جمله رایج ترین عمل زیبایی در دنیا می باشد که دارای عوارض جانبی و خطر عمل بسیار کمتری نسبت به جراحی های مشابه است.

 

مزیت های استفاده از لیپوماتیک در سینه زنان

 

به این صورت که فردی که مورد عمل لیپوماتیک قرار می گیرد در معرض بیهوشی یا خونریزی ناشی از عمل نبوده و با ایجاد شکاف های بسیار کوچک نسبت به تخلیه ی چربی و کاهش سایز و حجم سینه اقدام می کنند.

در این جراحی غدد موجود در بافت سینه آسیبی ندیده و فرد حتی می تواند پس از عمل زیبایی و با گذشت زمان اقدام به شیردهی نماید.

 

در کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا مشاوره های عمل پیکرتراشی توسط فوق تخصص جراحی صورت می گیرد و خود عمل زیبایی لیپوماتیک نیز در مرکز جراحی معتبر با مجوز رسمی انجام می گیرد.

 

 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لیپوماتیک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *