عمل لیپوماتیک ران و تناسب اندام

عمل لیپوماتیک ران و برداشت چربی

لیپوماتیک ” ران جزو عمل های زیبایی اندام است که به سرعت و بدون تغییر رژیم غذایی می تواند چربی های اضافه را از این ناحیه خارج کند.

این روش بسیار ساده و کاربردی است و به وفور مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از عمل لیپوماتیک ران و کوچک کردن آن باعث تناسب اندام می شود.

عمل لیپوماتیک ران برای تناسب اندام اهمیت بالایی دارد. نقاط خاصی از بدن چربی ذخیره می شود که یکی از آن ها ناحیه ی ران است. در این قسمت، حرکت چندانی وجود ندارد و چربی ها مقاومت بالایی دارند.

معمولاً با رژیم غذایی و ورزش، ابتدا چربی هایی با مقاومت کمتر حذف می شود و چربی ها در مراحل بعد از بین می روند.

اما روش های دیگری نیز وجود دارد که درمان چاقی و حذف چربی های اضافی را می توان در یک مرحله انجام داد و به راحتی در جهت افزایش تناسب اندام با کوچک کردن ران گامی مؤثر برداشت.

برای اطلاع از هزینه لیپوماتیک خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122819418 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با لیپوماتیک و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

 

عمل لیپوماتیک ران

شما کاربران گرامی می توانید این مقاله را به صورت فایل صوتی گوش نمایید

 

عمل لیپوماتیک ران چیست و چرا انجام می شود ؟

یکی از اثرات مهمی که لیپوماتیک بر بدن دارد، کاهش چربی های ذخیره شده و جامد در بدن است. این عمل در نواحی مختلفی از جمله پشت ران انجام می گیرد.

معمولاً ذخیره ی چربی در هر فرد ممکن است به نسبت متفاوت در نقاط مختلف بدن، انجام می گیرد. برخی افراد دارای باسن کوچک و پشت ران بزرگ هستند که این امر سبب می شود تا اندام آن ها تناسب لازم را نداشته باشد.

 

 

از این رو با برداشت چربی از نواحی مانند پشت ران و حتی تزریق آن به دیگر بخش های بدن و صورت می توانند به سادگی اندام خود را بهبود بخشند و ” نتیجه نهایی تزریق چربی ” را سنجید.

آیا عمل زیبایی لیپوماتیک درد دارد ؟

از دیگر عواملی که سبب می شود لیپوماتیک ران متقاضیان زیادی داشته باشد، عرق سوز شدن این ناحیه به علت چربی زیاد و همین طور مشکل در راه رفتن فرد است.

هنگامی که پشت ران از حد معمول بزرگ تر باشد، چسبندگی پاها بیشتر می شود و این عامل سبب ایجاد اختلال در راه رفتن و ساییده شدن ران ها به هم می شود.

 

عمل لیپوماتیک ران چیست و چرا انجام می شود ؟

 

به همین علت این افراد اکثراً در این نواحی بدن خود احساس درد و سوزش می کنند. این مشکلات همگی با انجام لیپوماتیک ران از بین می رود.

برخی افراد بعد از انجام عمل لیپوماتیک در ناحیه ی ران دیگر مشکلاتی مانند واریس و خون مردگی در زیر پوست خود را احساس نمی کنند و فشار را از روی ناحیه ی پا برمی دارند.

این عوامل سبب می شود تا درد پا و اعمال وزن ناشی از بدن بر روی ساق پا کمتر شود و فرد احساس راحتی بیشتری داشته باشد.

 

عمل لیپوماتیک ران چگونه انجام می شود ؟

متقاضیان این نوع عمل زیبایی و تناسب اندام تعداد زیادی دارند. بیمار ابتدا در یک تا دو جلسه ی مشاوره با پزشک بررسی های لازم را از نظر سلامت عمومی بدن و سابقه ی بیماری انجام می دهد.

قسمت ران و چربی آن نیز توسط پزشک معاینه و بررسی می شود تا مقدار چربی که باید برداشته شود و هزینه و … برآورد شود.

پزشک یک سری توصیه های قبل از عمل برای انجام بهتری این جراحی به بیمار ارائه می دهد تا در زمان مقرر برداشت چربی و لیپوماتیک ران انجام گیرد.

این عمل به صورت بی حسی موضعی و با دستگاهی کوچک انجام می گیرد. با توجه به این که اکثر افراد از بی هوشی ترس دارند امروزه بیشتر جراحی های زیبایی از طریق بی حسی موضعی قابل انجام است.

 

عمل لیپوماتیک ران چگونه انجام می شود ؟

 

دستگاهی که در بالا مشاهده می کنید دارای یک بخش به نام کانولا است که دارای نوک باریکی است. زخمی که در ناحیه ی ران ها ایجاد می شود در حد چند میلی متر است و دستگاه وارد بافت چربی می شود.

لیپوماتیک مردان و تناسب اندامی که آرزویش را در سر دارید

سپس حرکات رفت و برگشتی و ارتعاشی که دستگاه دارد، بافت چربی را تخریب می کند. ساکشن چربی های تخریب شده از بدن انجام می گیرد و تا جایی که امکان دارد چربی تخلیه می شود.

البته مقداری از بافت تخریبی در بدن می ماند که به علت آسیبی که به آن وارد شده به مرور از ران تخلیه و دفع می شود. سوراخی که ایجاد شده است می تواند مابقی مواد باقی مانده را به بیرون هدایت کند.

 

بعد از عمل لیپوماتیک ران چه باید کرد ؟

قطعاً هر عمل زیبایی علاوه بر تخصص پزشک و مهارتی که دارد به مراقبت های بیمار نیز به شدت وابسته است. به خصوص پس از انجام عمل باید توصیه های پزشک کاملاً مد نظر قرار گیرد.

معمولاً پزشک بعد از انجام عمل با ماساژ مقدار بیشتری از چربی را به بیرون هدایت می کند. مقداری از آن نیز توسط بدن جذب می شود.

برای این که پوست اضافی که به علت کاهش چربی در ناحیه ران ایجاد شده است خود را جمع کند و چربی ها نیز از ران دفع شوند، یک نوع گن مخصوص به بیمار داده می شود تا در هفته های اول بعد از جراحی از آن استفاده کند.

این گن فشار به ناحیه ی ران وارد می کند و از این طریق می تواند به راحتی در سفت شدن ناحیه ی عمل و بهبود آن نقش مهمی ایفا کند.

یک سری دارو مانند پماد و داروهای خوراکی آنتی بیوتیک برای مصرف بیمار در روزهای اول توسط پزشک تجویز می شود. هر چند زخم بسیار کوچک است ولی مراقبت از آن باید صورت گیرد. از این رو داروها باید سر وقت مصرف شوند.

 

نتیجه عمل لیپوماتیک ران و ماندگاری آن

معمولاً بعد از این که عمل انجام شد، به خوبی می توانید تغییرات را در ناحیه ی ران ببینید. بسته به این که چقدر چربی در این نواحی وجود دارد، ممکن است یک یا دو جلسه کار انجام شود.

مساله ای که مهم است، تقارن دو ران و برداشت میزان مناسبی از چربی در دو سمت است که باعث می شود ران ها هم اندازه باشند.

عمل لیپوماتیک چند ساعت به طول می انجامد؟

تا مدتی بعد از عمل هنوز چربی اضافی در ران وجود دارد و تا زمانی که کاملاً این چربی ها دفع نشوند، نمی توانید نتیجه کامل عمل لیپوماتیک ران را ببینید. این زمان در هر کسی ممکن است متغیر باشد و از دو تا 5 هفته به طول می انجامد.

نتیجه عمل لیپوماتیک برداشتن چربی اضافی در این ناحیه است و باعث می شود تا اندامی متناسب تر و ران هایی صاف و بدون چربی اضافی داشته باشید.

برگشت چربی بر اثر رژیم غذایی نامناسب بستگی به تغذیه و سبک زندگی شما دارد و می تواند مجدداً ران های شما را با چربی های انباشته شده مواجه کند.

 

نتیجه عمل لیپوماتیک ران و ماندگاری آن

چه زمانی برای عمل لیپوماتیک ران مناسب است ؟

همانطور که گفته شد اگر اضافه وزن پیدا کنید ممکن است باز هم چربی در ناحیه ی ران و دیگر بخش های بدن ذخیره شود. از این رو بهتر است زمانی برای عمل لیپوماتیک ران مراجعه کنید که وزنی ثابت دارید و می خواهید وزن خود را متعادل نگه دارید.

در این صورت احتمال اضافه وزن در شما به مراتب کمتر می شود و این عامل سبب می شود تا تناسب اندام شما که با عمل جراحی زیبایی اندام انجام گرفته است به مرور از بین نرود.

معمولاً این عمل در سنین بالای 30 سال انجام می گیرد. همچنین کسانی که قصد باردار شدن در آینده دارند بهتر است عمل لیپوماتیک ران و دیگر بخش های بدن را به بعد از بارداری موکول کنند تا تغییرات وزن بر روی نتیجه ی عمل تأثیر نگذارد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیپوماتیک خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

لیپوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
Map