آیا لیپوماتیک و تزریق چربی همزمان ممکن است؟

آیا لیپوماتیک و تزریق چربی همزمان ممکن است؟

امروزه افراد به دلایل مختلفی برای انجام عمل های جراحی مخصوصا عمل های جراحی زیبایی مشتاق به انجام دو عمل به صورت همزمان می باشند که این دلیل به سبب وجود پزشکان متخصص و با تجربه و همچنین دلایل دیگر اتفاق می افتد.

برای اطلاع از هزینه تزریق چربی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق چربی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

 

آیا لیپوماتیک و تزریق چربی همزمان ممکن است؟

 

از عمل هایی که در برخی زمان ها توسط پزشکان نیز توصیه می گردد انجام عمل همزمان دو عمل تزریق چربی و لیپوماتیک می باشد که به دلایلی چون تناسب اندامم و صرفه جویی بیش تر در هزینه و همچنین صرفه جویی بیش تر در زمان صورت می گیرد.

 

لیپوماتیک چگونه انجام می شود؟

برای اینکه عمل لیپوماتیک را بشناسید می توان این عمل را به طور مختصر و به این صورت تعریف کرد. به حذف و از بین بردن چربی های اضافی بدن گفته می شود. این عمل جز پرطرفدار ترین عمل های زیبایی می باشد که به دلیل های مختلف تبدیل به یکی از بهترین عمل های جراحی در زمینه از بین بردن چربی های اضافی شده است.

 

لیپوماتیک چگونه انجام می شود؟

 

برای انجام پیکر تراشی پزشک متخصص با هدف از بین بردن چربی های اضافی و همچنین با انجام حرکات ارتعاشی که منجر به تخریب بافت های چربی می شوند انجام داده و این چربی ها را با توجه به خواسته ی فرد که می تواند کاهش سایز و یا تغییر اندازه بدن می باشد از بدن خارج می کند عمل پیکر تراشی جز عمل هایی است که می توان به صورت سرپایی و بدون نیاز به بی هوشی انجام داد.

همچنین گفتنی است که این عمل می تواند همزمان با تزریق انجام بگیرد و به دلیل داشتن دوره ی نقاهت بسیار کوتاه مدت و همچنین داشتن مراقبت های بعد و قبل از عمل کم انجام این عمل همزمان با تزریق چربی می تواند مزایا خوبی برای فرد ارائه کند.

تزریق چربی ارزان چه خطراتی در پی دارد ؟

 

آیا تزریق چربی و لیپوماتیک به هم مرتبط است؟

درپاسخ به این سوال که دو عمل تزریق چربی و پیکر تراشی به یکدیگر مرتبط هستند یا نه باید بگوییم که این دو عمل را به یکدیگر مرتبط می کنند و در عمل با یکدیگر ارتباطی ندارند؛ اما باید گفت که اگر افراد می خواهند نتایج کامل و زیباتری از عمل پیکر تراشی بگیرند بهتر است از تزریق چربی همزمان با انجام پیکر تراشی کمک بگیرند و نتیجه ی انجام این کار را مشاهده کنند.

 

آیا تزریق چربی و لیپوماتیک به هم مرتبط است؟

 

در معرفی بهتر عمل لیپوماتیک باید این موضوع را مطرح کرد که از این روش برای لاغری معمولا استفاده نمی شود و اغلب برای از بین بردن چربی ناحیه هایی از بدن به کار می رود که با انجام ورزش و رژیم هایی غذایی از بین نمی رود بنابراین باید افراد این موضوع را بدانند که ممکن است در زمان انجام پیکر تراشی متوجه این موضوع شوند که در ناحیه ای از بدن حجم کمتری را احساس می کنند و باید تزریق چربی صورت گیرد.

پیوند چربی برای اینکه افراد فیزیک بدنی بهتری داشته باشند کمک های بسیار خوبی ارائه می کند. به این گونه که افراد در زمان انجام پیکر تراشی می توانند در کنار آن اقدام به افزایش حجم ناحیه های دیگری که کمبود حجم آن ها باعث بهم خوردن فیزیک مناسب بدن در ناحیه های مختلف می شود که افراد می توانند از انتقال چربی برای رفع این مشکلات اقدام کنند.

 

آیا می توان از چربی های لیپوماتیک برای تزریق چربی استفاده کرد؟

برای اینکه در مورد این موضوع بتوان نکات دقیقی ارائه کرد باید گفت که باید فاکتور هایی را در نظر گرفت و سپس نکاتی را ارائه کرد. نکته اول درباره اینکه می توان از چربی پیکر تراشی برای تزریق چربی استفاده کرد یا نه این است که پزشک متخصص در زمینه تزریق چربی و پیکر تراشی چه نظری دارد در صورت صلاح دید وی می توان از تزریق چربی برای این کار استفاده کرد.

فرم دهی بینی بدون عمل جراحی

 

آیا می توان از چربی های لیپوماتیک برای تزریق چربی استفاده کرد؟

 

همچنین باید به این موضوع اشاره کرد که پس از صلاح  دید پزشک برای استفاده چربی های پیکر تراشی برای انجام تزریق چربی اجازه ی خود فرد برای انجام این کار نیاز می باشد تا عمل پیوند چربی صورت گرفته و بتوان آن را انجام داد؛ زیرا برخی افراد به جای تزریق چربی از دیگر روش ها برای حجیم سازی ناحیه های مختلف بدن کمک می گیرند و از تزریق چربی استفاده نمی کنند.

 

انجام همزمان تزریق چربی و لیپوماتیک چگونه است؟

انجام همزمان این دو عمل به این صورت است که در زمان پیکر تراشی چربی هایی به وجود آمده و یا به اصطلاح خارج می شوند اضافی بوده و می توان از آن ها برای افزایش حجم دیگر نقاط بدن و به صورت طبیعی استفاده کرد و نتایج آن را به طور کاملی مشاهده کرد.

 

انجام همزمان تزریق چربی و لیپوماتیک چگونه است؟

 

پزشک متخصص در زمینه تزریق چربی (fat injection) و پیکرتراشی در ابتدا چربی های اضافی بدن را حذف کرده و باعث تناسب اندام و از بین رفتن ناحیه هایی از بدن که ظاهر چندان زیبایی نداشتند می شود و پس از آن شروع به انتقال چربی به نواحی مورد نیاز بدن می کند.

 

مزایای انجام همزمان تزریق چربی و لیپوماتیک چیست؟

اولین و بزرگ ترین مزیتی که نصیب افراد زمانی که دو عمل انتقال چربی و پیکر تراشی را انجام می دهند این است که افراد در کم ترین زمان و در عین راحت شدن از چربی های اضافی در مناطقی از بدن که نیاز به افزایش حجم وجود دارد حجیم سازی صورت می گردد و افراد می توانند همزمان از این مزیت بزرگ به طور همزمان و در کم ترین زمان ممکن بهره مند شوند.

 

مزایای انجام همزمان تزریق چربی و لیپوماتیک چیست؟

 

همچنین باید این نکته را ذکر کرد افراد در صورتی که بتوانند پزشک متخصص با تجربه و دارای مهارت بالایی در زمینه انتقال چربی انتخاب کنند می توانند با انجام دستورات وی در زمینه های مراقبت های قبل و بعد از عمل و همچنین دیگر زمینه ها در زمان صرفه جویی بسیار زیادی کرده و نتایج خوب و کامل تری نسبت به دیگران بگیرند و از عمل خود رضایت داشته باشند.

مراقبت های بعد از تزریق فیلر زیر چشم چیست ؟

دیگر موردی که باید به آن اشاره کرد این است که افراد می توانند علاوه بر صرفه جویی در زمان از این مزیت که رسیدن به تناسب اندام و فیزیک مناسب تری می باشند برخوردار شوند چرا که انجام همزمان این دو عمل می تواند هماهنگی و تناسب بهتری نسبت به عمل های جدا از هم داشته باشند. معمولا پزشکان انجام عمل پیکر تراشی و پیوند چربی را به صورت همزمان توصیه می کنند.

از دیگر مزایای که باید برای انجام همزمان دو عمل پیوند چربی و پیکر تراشی در نظر گرفت این نکته است که با انجام این عمل به صورت همزمان افراد می توانند صرفه جویی بسیاری در هزینه های به وجود آمده ناشی از عمل های جراحی کنند زیرا در غیر این صورت به انجام جداگانه عمل های پیوند چربی و پیکر تراشی افراد متحمل هزینه های بیشتر خواهند شد.

از دیگر مزیت های انجام همزمان عمل های پیکر تراشی و انتقال چربی این است که در صورت استفاده از چربی های خارج شده از پیکر تراشی می توانید از چربی های طبیعی خود برای افزایش حجم دیگر مناطق استفاده کرد و حالت طبیعی بدن را تا حد زیادی حفظ کرد انجام این کار نیز باعث صرفه جویی در هزینه های ناشی از انجام عمل های جراحی می شود.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق چربی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

تزریق چربیلیپوماتیک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
Map