تزریق چربیلیپوماتیک

آیا لیپوماتیک و تزریق چربی همزمان ممکن است؟

آیا لیپوماتیک و تزریق چربی همزمان ممکن است؟

امروزه افراد به دلایل مختلفی برای انجام عمل های جراحی مخصوصا عمل های جراحی زیبایی مشتاق به انجام دو عمل به صورت همزمان می باشند که این دلیل به سبب وجود پزشکان متخصص و با تجربه و همچنین دلایل دیگر اتفاق می افتد.

آیا لیپوماتیک و تزریق چربی همزمان ممکن است؟

از عمل هایی که در برخی زمان ها توسط پزشکان نیز توصیه می گردد انجام عمل همزمان دو عمل تزریق چربی و لیپوماتیک می باشد که به دلایلی چون تناسب اندامم و صرفه جویی بیش تر در هزینه و همچنین صرفه جویی بیش تر در زمان صورت می گیرد.

 

لیپوماتیک چگونه انجام می شود؟

برای اینکه عمل لیپوماتیک را بشناسید می توان این عمل را به طور مختصر و به این صورت تعریف کرد. به حذف و از بین بردن چربی های اضافی بدن گفته می شود. این عمل جز پرطرفدار ترین عمل های زیبایی می باشد که به دلیل های مختلف تبدیل به یکی از بهترین عمل های جراحی در زمینه از بین بردن چربی های اضافی شده است.

 

لیپوماتیک چگونه انجام می شود؟

 

برای انجام پیکر تراشی پزشک متخصص با هدف از بین بردن چربی های اضافی و همچنین با انجام حرکات ارتعاشی که منجر به تخریب بافت های چربی می شوند انجام داده و این چربی ها را با توجه به خواسته ی فرد که می تواند کاهش سایز و یا تغییر اندازه بدن می باشد از بدن خارج می کند عمل پیکر تراشی جز عمل هایی است که می توان به صورت سرپایی و بدون نیاز به بی هوشی انجام داد.

تا رسیدن به دوران بلوغ، سلول های بنیادی به شکل تصاعدی در بدن بیشتر می شوند و با رسیدن به پایان این دوران، سلول های چربی را در حالت ثبات نگه می دارند. این دوران که در تمام انسان ها تکرار می شود، پس از بلوغ، بسته به تغذیه، میزان ورزش و نحوه زندگی کردن، کاملا حالت نوسانی پیدا می کند.

این چربی های تثبیت شده، از راه هایی مانند ورزش کردن دفع می شوند اما واقعا مقابله با آن ها سخت به نظر می رسد چون از چربی های مقاوم بدن هستند.

همچنین گفتنی است که این عمل می تواند همزمان با تزریق انجام بگیرد و به دلیل داشتن دوره ی نقاهت بسیار کوتاه مدت و همچنین داشتن مراقبت های بعد و قبل از عمل کم انجام این عمل همزمان با تزریق چربی می تواند مزایا خوبی برای فرد ارائه کند.

 

آیا تزریق چربی و لیپوماتیک به هم مرتبط است؟

درپاسخ به این سوال که دو عمل تزریق چربی و پیکر تراشی به یکدیگر مرتبط هستند یا نه باید بگوییم که این دو عمل را به یکدیگر مرتبط می کنند و در عمل با یکدیگر ارتباطی ندارند؛ اما باید گفت که اگر افراد می خواهند نتایج کامل و زیباتری از عمل پیکر تراشی بگیرند بهتر است از تزریق چربی همزمان با انجام پیکر تراشی کمک بگیرند و نتیجه ی انجام این کار را مشاهده کنند.

 

آیا تزریق چربی و لیپوماتیک به هم مرتبط است؟

 

در معرفی بهتر عمل لیپوماتیک باید این موضوع را مطرح کرد که از این روش برای لاغری معمولا استفاده نمی شود و اغلب برای از بین بردن چربی ناحیه هایی از بدن به کار می رود که با انجام ورزش و رژیم هایی غذایی از بین نمی رود بنابراین باید افراد این موضوع را بدانند که ممکن است در زمان انجام پیکر تراشی متوجه این موضوع شوند که در ناحیه ای از بدن حجم کمتری را احساس می کنند و باید تزریق چربی صورت گیرد.

پیوند چربی برای اینکه افراد فیزیک بدنی بهتری داشته باشند کمک های بسیار خوبی ارائه می کند. به این گونه که افراد در زمان انجام پیکر تراشی می توانند در کنار آن اقدام به افزایش حجم ناحیه های دیگری که کمبود حجم آن ها باعث بهم خوردن فیزیک مناسب بدن در ناحیه های مختلف می شود که افراد می توانند از انتقال چربی برای رفع این مشکلات اقدام کنند.

برای اطلاع از هزینه تزریق چربی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق چربی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

 

 نکاتی که قبل و بعد از لیپوماتیک باید رعایت شوند

افرادی که نمی تواند با ورزش و با حالت های طبیعی، از شر چربی های اضافه خلاص شوند، به لیپوماتیک روی می آورند اما این متد هم مانند روش های دیگر، قواعد خاص خودش را دارد. چه پیش از عمل و چه پس از عمل، باید این ضرورت ها را رعایت کنیم. اول از همه وقتی فرد به پزشک مراجعه می کند تا چربی های اضافه خود را بردارد، باید انتظارات معقول داشته باشد. افرادی که انتظارات معقول نداشته باشند، بهتر است به حرف های پزشک گوش دهند.

کسانی که در گردش خون مشکل دارند، در زمان نزدیکی عمل جراحی انجام داده اند و یا نارسایی های ریوی و قلبی دارند، بهتر است از انجام این عمل دوری کنند. اگر فرد داروهای ضدافسردگی مصرف می کند، سه هفته مانده به عمل لیپوماتیک، باید مصرف داروها را کم و یا حذف کند. گرچه این موضوع، پس از مشورت با پزشک میسر خواهد بود.

مرحله پس از لیپوماتیک بسیار راحت است زیرا هم درد کمتری متحمل می شوید و هم اینکه در صورت احتیاج، با مسکن های پزشک به استراحت و تسکین درد می پردازید. به مدت 2 تا 4 هفته بهتر است از انجام فعالیت های سنگین دوری کنید.

معمولا بندرت در این نواحی کبودی ایجاد می شود اما یخ درمانی و کمپرس یخ، می تواند چاره بسیار مناسبی برای درمان سریعتر باشد. از قرارگیری در معرض آفتاب خودداری کنید. همین موارد در مورد سولاریوم هم صدق می کند. سعی کنید دستورالعمل های پزشک را مو به مو انجام دهید.

 

آیا می توان از چربی های لیپوماتیک برای تزریق چربی استفاده کرد؟

برای اینکه در مورد این موضوع بتوان نکات دقیقی ارائه کرد باید گفت که باید فاکتور هایی را در نظر گرفت و سپس نکاتی را ارائه کرد. نکته اول درباره اینکه می توان از چربی پیکر تراشی برای تزریق چربی استفاده کرد یا نه این است که پزشک متخصص در زمینه تزریق چربی و پیکر تراشی چه نظری دارد در صورت صلاح دید وی می توان از تزریق چربی برای این کار استفاده کرد.

 

آیا می توان از چربی های لیپوماتیک برای تزریق چربی استفاده کرد؟

معمولا مردان در ناحیه شکم، غبغب و اطراف کمر، مشکل پیدا می کنند و روی به لیپوماتیک می آورند. زنان هم بیشتر در ناحیه باسن، پا و شکم، به این متد احتیاج پیدا ی کنند.

همچنین باید به این موضوع اشاره کرد که پس از صلاح  دید پزشک برای استفاده چربی های پیکر تراشی برای انجام تزریق چربی اجازه ی خود فرد برای انجام این کار نیاز می باشد تا عمل پیوند چربی صورت گرفته و بتوان آن را انجام داد؛ زیرا برخی افراد به جای تزریق چربی از دیگر روش ها برای حجیم سازی ناحیه های مختلف بدن کمک می گیرند و از تزریق چربی استفاده نمی کنند.

 

انجام همزمان تزریق چربی و لیپوماتیک چگونه است؟

انجام همزمان این دو عمل به این صورت است که در زمان پیکر تراشی چربی هایی به وجود آمده و یا به اصطلاح خارج می شوند اضافی بوده و می توان از آن ها برای افزایش حجم دیگر نقاط بدن و به صورت طبیعی استفاده کرد و نتایج آن را به طور کاملی مشاهده کرد.

 

انجام همزمان تزریق چربی و لیپوماتیک چگونه است؟

 

نکته مناسب این روش، عدم نگرانی برای متقاضی است. فرد بدون آنکه ذره ای درد احساس کند، هم چربی های اضافی را که حتی با ورزش هم از دست نداده، از دست می دهد و از طرفی دیگر از همان چربی ها که بافت های سالم و مفید بدن هستند، استفاده می کند تا سایر نقاط بدن جوان شوند.

پزشک متخصص در زمینه تزریق چربی (fat injection) و پیکرتراشی در ابتدا چربی های اضافی بدن را حذف کرده و باعث تناسب اندام و از بین رفتن ناحیه هایی از بدن که ظاهر چندان زیبایی نداشتند می شود و پس از آن شروع به انتقال چربی به نواحی مورد نیاز بدن می کند.

 

مزایای انجام همزمان تزریق چربی و لیپوماتیک چیست؟

اولین و بزرگ ترین مزیتی که نصیب افراد زمانی که دو عمل انتقال چربی و پیکر تراشی را انجام می دهند این است که افراد در کم ترین زمان و در عین راحت شدن از چربی های اضافی در مناطقی از بدن که نیاز به افزایش حجم وجود دارد حجیم سازی صورت می گردد و افراد می توانند همزمان از این مزیت بزرگ به طور همزمان و در کم ترین زمان ممکن بهره مند شوند.

 

مزایای انجام همزمان تزریق چربی و لیپوماتیک چیست؟

 

با توجه به اینکه تزریق چربی و لیپوماتیک به هیچ وجه سن و سال مشخصی ندارند و می توان در صورتی که بدن به شرایط باثبات رسیده، همزمان این دو را اعمال کرد، مزایای این روش ها را چنین به حساب آورد.

همچنین باید این نکته را ذکر کرد افراد در صورتی که بتوانند پزشک متخصص با تجربه و دارای مهارت بالایی در زمینه انتقال چربی انتخاب کنند می توانند با انجام دستورات وی در زمینه های مراقبت های قبل و بعد از عمل و همچنین دیگر زمینه ها در زمان صرفه جویی بسیار زیادی کرده و نتایج خوب و کامل تری نسبت به دیگران بگیرند و از عمل خود رضایت داشته باشند.

دیگر موردی که باید به آن اشاره کرد این است که افراد می توانند علاوه بر صرفه جویی در زمان از این مزیت که رسیدن به تناسب اندام و فیزیک مناسب تری می باشند برخوردار شوند چرا که انجام همزمان این دو عمل می تواند هماهنگی و تناسب بهتری نسبت به عمل های جدا از هم داشته باشند. معمولا پزشکان انجام عمل پیکر تراشی و پیوند چربی را به صورت همزمان توصیه می کنند.

از فواید و مزایای چربی بسیار گفته شده و واقعا در بدن نقش مهمی دارد. برخلاف آن چیزی که اکثریت فکر می کنند، بدن باید چربی داشته باشد. با این حال شغل یا سبک زندگی بعضی افراد ایجاد می کند از چربی ها خلاص شوند و یا در سایر نواحی بدن، از برجستگی هایی برخوردار شوند که تزریق چربی در این شرایط به درد می خورد. همچنین چون سیستم ایمنی بدن کاملا چربی های لیپوماتیک شده آشناست، هیچگونه درگیری در داخل بدن ایجاد نمی شود.

از دیگر مزایای که باید برای انجام همزمان دو عمل پیوند چربی و پیکر تراشی در نظر گرفت این نکته است که با انجام این عمل به صورت همزمان افراد می توانند صرفه جویی بسیاری در هزینه های به وجود آمده ناشی از عمل های جراحی کنند زیرا در غیر این صورت به انجام جداگانه عمل های پیوند چربی و پیکر تراشی افراد متحمل هزینه های بیشتر خواهند شد.

در ایام نه چندان دور، از تزریق ژل ها و فیلرها به بدن استفاده می شد که طبیعتا بسته به کیفیت، هزینه ها هم بالاتر می رفت و هرکسی نمی توانست از فواید آن استفاده کند اما چربی خود بدن، از بافت هایی است که کاملا در دسترس است و سلول های بنیادی فراوانی دارد که می تواند به جوانسازی پوست کمک کند. در لیپوماتیک و تزریق چربی، قادر خواهید بود هم هیکل تراشی کنید و به ظاهری دلخواه دست یابید و هم از بافت های چربی برای شاداب کردن سایر اعضای بدن استفاده کنید.

از دیگر مزیت های انجام همزمان عمل های پیکر تراشی و انتقال چربی این است که در صورت استفاده از چربی های خارج شده از پیکر تراشی می توانید از چربی های طبیعی خود برای افزایش حجم دیگر مناطق استفاده کرد و حالت طبیعی بدن را تا حد زیادی حفظ کرد انجام این کار نیز باعث صرفه جویی در هزینه های ناشی از انجام عمل های جراحی می شود.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق چربی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button