لیپوماتیکماموپلاستی

عمل کوچک کردن سینه در مردان چیست ؟

عمل کوچک کردن سینه در مردان چیست ؟

عمل کوچک کردن سینه در مردان چیست ؟

امروزه در کنار انواع عمل زیبایی و جراحی پلاستیک در کلینیک های معتبر ، جراحی سینه مردان یکی از عمل های زیبایی متداول و دارای نتایج محسوس و قابل مشاهده در کانتور و تناسب اندام مردان است. جراحی سینه مردان اغلب برای بیماری ژنیکوماستی به کار می رود که بلوغ احتمالاً علت آن است.

عدم تعادل گذرا در نسبت استروژن به آندروژن در دوران بلوغ می تواند منجر به رشد نامنظم و نامتقارن پستان در مردان شود. این تغییرات ممکن است تا بزرگسالی ادامه داشته باشد.

عمل کوچک کردن سینه در مردان چیست

با افزایش نسبت چربی به عضلات، با افزایش سن، افزایش تبدیل محیطی آندروژن ها به استروژن ها ممکن است ژنیکوماستی شدید تر هم شود.

گاهی هم وزن بالا و انباشت بافت چربی در ناحیه سینه عمل بزرگی و عدم تناسب در پستان ها است که جراحی سینه مردان برای رفع این عارضه هم بسیار پرطرفدار است.

 

آیا عمل کوچک کردن سینه مردان امکان پذیر است؟

بزرگ شدن سینه در مردان از دوران نوزادی، بلوغ و در میانسالی تا مردان مسن ممکن است شایع باشد. ژنیکوماستی را باید از pseudogynecomastia یا lipomastia، که به وجود رسوبات چربی در ناحیه پستان مردان چاق اشاره دارد متمایز کرد.

 

 

البته جراحی سینه مردان برای این موارد هم کاربرد دارد. ژنیکوماستی واقعی ناشی از رشد غده یا بافت پستان است که در مردان در مقادیر بسیار کمی وجود دارد. این بیماری شایع ترین دلیل برای ارزیابی پزشکی و مراجعه برای جراحی سینه مردان است که در این مورد کاربردی و اثرگذار است.

بسیاری از داروها، بیماری ها و شرایط می توانند باعث ژنیکوماستی شوند، به عنوان مثال، داروهایی مانند کورتیکواستروئیدها، آنتی بیوتیک ها؛ گیاهانی مانند اسطوخودوس، دونگ کوای و روغن درخت توت، داروهایی مانند مواد افیونی، داروی سوزش سر دل و داروهای ضد اضطراب عامل این ناهنجاری هستند.

 

آیا عمل کوچک کردن سینه مردان امکان پذیر است؟

 

در کنار این موارد چاقی، کمبود تستوسترون، سیروز و پرکاری تیروئید نیز دلیل بزرگ شدن سینه در مردان به شکل ناخوشایندی است.

علائم و نشانه های آن نوک سینه های لاستیکی یا محکم و حساس است، اما به طور معمول، این بیماری بدون درد است. ژنیکوپلاستی یا بزرگ شدن سینه در مردان معمولاً بدون هیچگونه درمان خاصی برطرف می شود.

افراد زیادی هستند که با این مسئله کنار می آیند و زندگی طبیعی دارند . گاهی هم نیاز به مصرف دارو است ولی اگر طی چند دوره مصرف دارو این عارضه بطرف نشد گزینه جراحی سینه مردان یک درمان قطعی و انتخاب بسیاری است.

برای اطلاع از هزینه ماموپلاستی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با ماموپلاستی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید

عمل کوچک کردن سینه در مردان چگونه انجام می شود؟

به طور کلی جراحی سینه مردان به دو روش عمده انجام می شود که با توجه به نوع بافت در این قسمت جراحی سینه مردان نیز ممکن است متفاوت باشد. این دو روش عمده عبارتند از مکش یا لیپوساکشن و یا برداشت بافت از طریق برش.

 

عمل کوچک کردن سینه در مردان چگونه انجام می شود؟

 

اصولاً برای بافت های نرم و چربی جراحی سینه مردان با با لیپکتومی به کمک مکش (SAL) یا لیپوساکشن به کمک سونوگرافی (UAL) انجام می شود بافت های چربی برای کوچک کردن سینه ها استخراج می شوند.

لیپوساکشن و یا ” لیپوماتیک سینه ” می تواند بافت چربی اضافی را خارج و در کانتور سینه ها بسیار موثر واقع شود . این روش جراحی سینه مردان شامل قرار دادن یک لوله کوچک ازطریق برش ایجاد شده حدود 4 میلی متر بوده و بعد بافت توسط دستگاه شکسته و مکیده می شود.

در روش دیگر جراحی سینه مردان باید برش هایی ایجاد شده و بافت سفت و محکم که اغلب حالت لاستیکی نیز دارند خارج شوند. در این روش جراحی سینه مردان برش ممکن است به صورت نیم دایره، زیر بغل یا نوک پستان انجام شود.

در واقع برای انتخاب روش مناسب نیاز به بررسی و معاینه کامل توسط پزشک متخصص بوده تا بهترین روش برای جراحی سینه مردان تشخیص داده شده و انجام گردد.

 

نتایج به دست آمده از کوچک کردن سینه در مردان

جراحی سینه مردان اغلب دوره نقاهت و ریکاوری طولانی مدتی ندارد اما برای گرفتن بهترین نتایج باید برخی موارد را رعایت کرد. همچنین بعد از جراحی سینه مردان برای چند روز، ممکن است احساس ناراحتی کنید که با استفاده از داروهای ضد درد قابل کنترل است.

 

نتایج به دست آمده از کوچک کردن سینه در مردان

 

به احتمال زیاد کبودی و تورم را تجربه خواهید کرد که با پوشیدن یک لباس فشرده سازی و مخصوص بعد از آن تا دو هفته به حداقل می رسید.

بیشتر بیماران طی یک ماه به فعالیت های عادی خود برمی گردند و نتایج یعنی کوچک شدن سینه و تناسب اندام به ویژه در این ناحیه بعد از جراحی سینه د مردان کاملاً محسوس و قابل مشاهده است.

برای رسیدن به نتایج مطلوب برخی از موضوعات مهم که باید در خاطر داشته باشید عبارتند از: هرگونه درمان جراحی برای اصلاح این عارضه نیاز به برش (برش) دارد.

در حالی که اکثر برش ها در محوطه های طبیعی یا در ناحیه پستان ها پنهان هستند، ممکن است برخی زخم ها قابل مشاهده باشند و این نتیجه غیرقابل اجتناب در هر روش جراحی سینه مردان است.

اگر بزرگی سینه ‌ها ناشی از استفاده از داروهای خاص دارویی یا داروهای خاص، از جمله استروئیدها یا افزایش وزن است، برای رسیدن به نتایج مطلوب قبل از انجام جراحی سینه مردان فرد باید کاملاً عاری از این مواد باشید و در وزن پایدار باشید تا بتوانید نتایج عمل جراحی خود را حفظ کنید.

اگر در مورد این جراحی زیبایی به دنبال نتایج جدی و مطلوب هستید، باید سعی کنید سیگار را ترک کنید. به طور کلی یکی از مزایا جراحی سینه مردان این است که نتایج جراحی فوراً قابل مشاهده است.

 

فواید انجام عمل کوچک کردن سینه مردان

بزرگ بودن سینه در مردان می تواند باعث ناراحتی عاطفی شود و ممکن است اعتماد به نفس یک مرد را تحت تأثیر قرار دهد. برخی از مردان ممکن است از فعالیت های بدنی خاص و یا صمیمیت با دیگران جلوگیری کنند تا شرایط خود را پنهان کنند.

جراحی سینه مردان که امروزه به عنوان یک عمل زیبایی پرطرفدار در جهان شناخته می شود یک راه حل مناسب و دارای نتایج و فواید فراوان برای خلاص شدن از این حس است.

 

فواید انجام عمل کوچک کردن سینه مردان

 

جراحی سینه مردان و همان طور که اشاره شد نتایج فوری و محسوس پس از آن در واقع باعث می شود تا روند زندگی عادی و با کیفیت مطلوب بازگردد و روابط اجتماعی خود را با عزت نفس بیشتر از سر بگیرد.

استفاده از تجهیزات مدرن و تلفیق تکنولوژی با جراحی سینه مردان از عارضه های جانبی آن تا حد چشمگیری کاسته و مزایا و فواید آن را تا حد ایده آل و مدنظر بیمار بالا برده است.

کانتور مناسب و تناسب اندامی که بعد از جراحی سینه مردان به وجود می آید علاوه بر اعتماد به نفس و کیفیت زندگی در زیبایی ظاهری و تناسب اندام آنها نیز نقش عمده ای را ایفا می کند.

فواید ساده و ملموس جراحی سینه مردان گذشته از بهبود وضعیت روحی و جسمی این است که به راحتی می توانند هر لباسی را بدون خجالت بپوشند و ورزش و فعالیت هایی چون فیتنس و شنا را بدون خجالت و پوشاندن اندامشان انجام دهند.

 

البته نباید فراموش کرد که در کنار جراحی سینه مردان آنچه باعث دوام و ماندگاری بالای این فواید و نتایج مثبت می شود تغییر سبک زندگی و سود جستن از فعالیت های بدنی و ورزش در این راستا است تا اندام به حالت اولیه خود بازنگردند و فرد به صورت مادام العمر از نتایج و فواید آن در زندگی لذت ببرد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت جراحی سینه خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button