شرایط ویژه کاشت ابرو در کلینیک هلیا

کاشت ابرو باعث می‌شود شما از داشتن ابروهای پرپشت و طبیعی لذت ببرید به همین دلیل است که موفق شده توجه اغلب کسانی را که به زیبایی چهره خود اهمیت می‌دهند، جلب کند. برخی از افراد به دلیل مشکلات ژنتیکی، سبک زندگی غلط، حوادث و موارد بسیاری از این قبیل دچار ریزش شدید در ابروهای خود می‌شوند. پیوند ابرو برای این دسته از افراد گزینه‌ای ایده‌آلی به حساب می‌آید. البته مسئله‌ای که تقریباٌ برای همه افراد مهم است، هزینه کاشت طبیعی ابرو است و برخی به دنبال کاشت ابرو اقساطی هستند. خوشبختانه در حال حاضر برخی از کلینیک‌ها این فرصت را در اختیار اشخاص قرار می‌دهند تا پیوند ابرو به صورت قسطی انجام دهند.

توجه: در حال حاضر کاشت ابرو به صورت اقساط با ۷۰% نقد و ۳۰% چک چهل روزه در کلینیک انجام می شود.

اینفوگرافی کاشت ابرو اقساط
اینفوگرافی کاشت ابرو اقساط

کلینیک پوست و مو هلیا یکی از بهترین‌ مراکز در زمینه کاشت ابرو بوده و تمامی کاندیدهای انجام این کار می‌توانند با خیال راحت با مراجعه به این کلینیک از مزایا و نتایج بعد از آن لذت ببرند. کاشت ابرو اقساطی دارای شرایط ویژه‌ای است که این شرایط برای هر کلینیک و مرکز زیبایی متفاوت است. اگر شما نیز به دنبال پیوند ابرو اقساطی در تهران هستید، می‌توانید با مشاوران ما در این کلینیک تماس گرفته و از جزئیات و شرایط انجام آن مطلع شوید. علاوه بر آن در این مقاله سعی کرده‌ایم تا در مورد کاشت ابرو به صورت اقساطی و مراحل انجام آن در کلینیک تخصصی هلیا توسط دکتر خراسانی صحبت کنیم.

کاشت ابرو اقساط
کاشت ابرو ارزان

مطالب بیشتر: زخم بعد از کاشت ابرو

کاشت ابرو اقساط در تهران

کاشت ابرو اقساط یکی از شرایطی است که این امکان را فراهم می‌کند همه متقاضیان کاشت ابرو بتوانند با خیال آسوده نسبت به انجام این عمل زیبایی اقدام کنند زیرا ترمیم ابرو اقساط می‌تواند به متقاضیان کمک کند تا بدون هیچ گونه نگرانی در مورد پرداخت هزینه‌های پیوند ابرو، این امر را به راحتی و تحت نظر بهترین کلینیک انجام دهند. این کار به نفع کلینیک‌ها نیز خواهد بود. در واقع با این شرایط، تعداد متقاضیان کاشت ابرو برای کلینیک مورد نظر نیز افزایش پیدا می‌کند.

کاشت ابرو اقساط در تهران

دیگر بر کسی پوشیده نیست که کاشت ابرو، یکی از عمل‌های زیبایی بسیار موثر برای چهره انسان است و هر اقدامی جهت زیبایی، هزینه‌هایی دارد. بسیاری دوست دارند به ابرو‌های مورد نظر خود برسند اما از هزینه‌های آن هراس دارند. اما خبر خوش اینکه کاشت طبیعی ابرو به صورت اقساط به کمک شما خواهد آمد تا آرزوی خود را برآورده کنید. اولین مرحله، اقدام به شناسایی کلینیک است. با توجه به اینکه شرایط اقساط در هر کلینیکی وجود ندارد به همین دلیل متقاضیان قبل از انجام کاشت ابرو باید در مورد یافتن کلینیک مورد نظر اطلاعات کافی را به دست آورند تا بتوانند کاشت ابرو را در سریع‌ترین زمان ممکن در این مکان‌ها انجام دهند.

در واقع پیوند ابرو اقساط می‌تواند برای مخاطبان و همچنین کلینیک‌ها مزیت‌های بسیاری را به همراه داشته باشد. برای مثال مهم‌ترین نفع کاشت ابرو طبیعی به صورت اقساطی برای کلینیک‌ها این است که امکان بازدید مخاطبان از این مکان‌ها افزایش پیدا می‌کند و مشتریان و متقاضیان کاشت ابرو طبیعی نیز زیاد می‌شود. از سویی دیگر کاشت ابرو به روش اقساط در کلینیک‌ها و مطب‌های شخصی می‌تواند از فشار‌های مالی ایجاد شده بر روی افراد بکاهد.

مطالب بیشتر: کاشت ابرو ارزان

چگونه می توان برای کاشت ابرو اقساط در کلینیک هلیا اقدام کرد؟

یکی از اقداماتی که در حال حاضر توانسته است در بین مخاطبان، بسیار مورد توجه واقع شود، شرایط اقساطی کاشت ابرو است. در ابتدا باید پس از اینکه تصمیم خود را در رابطه با کاشت ابرو نهایی کردید، به مراکز زیبایی مراجعه کنید. البته اگر مردد هستید و نیاز به مشاوره دارید، مشاوران کلینیک زیبایی آماده خواهند بود تا با راهنمایی‌های موثر، تردید‌های شما را کاملاٌ برطرف کنند. سپس برای اینکه بتوانید مشمول اقساط ترمیم ابرو شوید نیاز است که در ابتدا به ثبت نام خود در این مراکز بپردازید. از آنجایی که کاشت اقساط در هر کلینیکی امکان‌پذیر نیست، تعداد متقاضیان در کلینیک‌هایی که کاشت مو اقساطی را انجام می‌دهند زیاد شده و به همین دلیل نیاز به ثبت نام خواهد بود.

ممکن است این امر زمانی به طول بیانجامد. به همین دلیل در ابتدا باید به این کلینیک‌ها مراجعه کنید و در مورد بازپرداخت اقساط و هزینه‌های آن از مراکز مورد نظر اطلاعات مناسبی را کسب کنید. بعد از این مرحله می‌توانید هم به صورت حضوری و هم آنلاین اقدام به گرفتن نوبت خود کنید. زمان مناسب برای کاشت ابرو اقساط از طریق کارکنان کلینیک به شما اطلاع داده خواهد شد و نیازی نیست که نگران این موضوع باشید.

مطالب بیشتر: عوارض کاشت ابرو

کاشت ابرو به صورت قسطی

در واقع برای ترمیم ابرو اقساط ممکن است مدتی را منتظر بمانید زیرا متقاضیان پیوند ابرو اقساط بسیار زیاد و کلینیک‌هایی که کاشت ابرو اقساط را پیشنهاد می‌دهند محدود است. به همین دلیل هر چه زودتر وقت رزرو کنید به نفع شما خواهد بود. شما می‌توانید با اقدام برای کاشت ابرو، در سریع‌ترین زمان ممکن با پزشک، جلسه مشاوره تشکیل داده و در خصوص انتظارات خود از عمل، اهداف و انگیزه‌های خود، صحبت کنید. این اطمینان به شما داده می‌شود که روال انجام کاشت طبیعی ابرو اقساط، هیچ تفاوتی با روال معمولی نخواهد داشت.

کاشت ابرو اقساط در چند مرحله صورت می گیرد؟

پیوند طبیعی ابرو اقساط با توجه به کلینیکی که این خدمات را ارائه می‌دهد می‌تواند به صورت‌های متفاوتی انجام شود. در واقع شرایط اقساط در کلینیک‌ها و مطب‌های زیبایی برای هر فرد، به یک شکل حساب خواهد شد. با این حال با پیوند ابرو اقساط می‌توانید در کمترین زمان ممکن به هدف خود برسید. در حالت کلی کاشت ابرو طبیعی اقساط به این صورت محاسبه می‌شود:

مراحل کاشت ابرو اقساط

  1. در ابتدا هزینه‌های ترمیم ابرو برای شما برآورد شده و به صورت دقیق به مراجعه‌کننده در این باب اطلاع داده خواهد شد. در محاسبه هزینه‌ها، به روش انتخابی، شدت طاسی سر، دستمزد متخصص، هزینه کلینیک و … توجه خواهد شد.
  2. در صورتی که فرد متقاضی پیوند ابرو بتواند هزینه‌ها را به صورت یک‌جا پرداخت کند از این نظر مشکلی وجود ندارد. اما در برخی از مواقع هزینه‌های کاشت ابرو بسیار زیاد است و همه افراد شرایط پرداخت آن به صورت یکجا را ندارند. چنین چیزی کاملاٌ طبیعی است و ممکن است برای همه ما پیش بیاید، بنابراین جای نگرانی نیست. به همین دلیل برای این افرد شرایط اقساط می‌تواند بهترین گزینه باشد.
  3. اقساط کاشت ابرو برای روش میکروگرافت قابل انجام است و در ابتدا ۲/۳ مبلغ کل هزینه‌های کاشت ابرو از متقاضی گرفته می‌شود و مابقی هزینه‌ها قسط‌بندی می‌شود. این هزینه‌های باقی مانده به صورت یک چک از مخاطبان دریافت می‌شود. در این صورت فرد به جای پرداخت کلیه هزینه‌ها می‌تواند ۲۵ درصد مبلغ هزینه کاشت ابرو را به صورت اقساط پرداخت نماید. برای این منظور بهترین فرصت برای آنان فراهم می‌شود تا بتوانند در مدت زمان طولانی‌تری هزینه‌های کاشت ابرو را پرداخت کنند و نیازی به پس انداز هزینه‌ها در مقادیر بالا نیست. در واقع فرد می‌تواند در هر ماه این هزینه‌های باقی مانده را به راحتی پرداخت کند.

برای اطلاع از هزینه کاشت ابرو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملاٌ رایگان از طریق شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس آپ به شماره ۰۹۱۲۲۵۰۲۰۵۰ تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت ابرو و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

تفاوت کاشت ابرو اقساط با کاشت ابرو معمولی در چیست؟

کاشت ابرو، یکی از عمل‌های زیبایی است که متقاضیان زیادی دارد و خانم‌ها و آقایان، برای ترمیم ظاهر ابروی خود، اقدام به انجام این عمل می‌کنند. حال شاید برای برخی‌ها این سوال پیش بیاید که آیا کاشت ابرو اقساط، می‌تواند مانعی بر کیفیت کاشت ابرو باشد؟ طبیعتاٌ پاسخ این سوال منفی می‌باشد. کاشت ابروی طبیعی به صورت  اقساط، هیچ تفاوتی با کاشت ابرو معمولی ندارد و همچنان خواهید توانست با بهترین کیفیت، زیر نظر برترین پزشک، به ترمیم ابرو‌های خود بپردازید. لازم به ذکر است این شرایط در تمام کلینیک‌های معتبر جهان انجام می‌شود و این فرصت در اختیار تمامی افراد قرار داده می‌شود تا از برترین تجهیزات و تکنولوژی‌های روز دنیا برای داشتن ظاهری زیبا، استفاده کنند.

مطالب بیشتر: بهترین دکتر کاشت ابرو

مزیت کاشت ابرو به صورت قسطی

با توجه به اینکه کاشت ابرو به صورت اقساط شرایطی را برای مخاطب ایجاد می‌کند تا در زمان‌های طولانی‌تری بتواند نسبت به پرداخت هزینه‌ها اقدام کند، این امر می‌تواند هم برای مخاطبان و هم برای کلینیک‌های زیبایی دارای مزایای بسیاری باشد:

مزایای کاشت ابرو اقساطی

  1. این کار نوعی تبلیغ برای پزشک متخصص مورد نظر و کلینیکی که شرایط اقساط را ایجاد کرده است، خواهد بود. در نتیجه تعداد متقاضیان بیشتر خواهد شد.
  2. این شرایط می‌تواند به مخاطبان امکان دهد تا کاشت ابرو اقساط را با هزینه‌های قسط‌بندی شده انجام دهند تا فشار مالی از این طریق به آنان اعمال نشود.
  3. همچنین کسانی که پیوند ابرو اقساط را انجام داده و بهترین کیفیت را به دست آورده‌اند، از این طریق می‌توانند به تبلیغ کلینیک بپردازند و مشتریان بیشتری را برای آن جذب کنند.
  4. دیگر نداشتن نقدینگی، مشکلی بر سر راه آرزو‌ها و خواسته‌های شما نخواهد بود. در بسیاری از کشور‌های جهان مانند ترکیه، برای فرد وام مخصوص عمل زیبایی اختصاص داده می‌شود و افراد از این شرایط استفاده می‌کنند اما در کشور ایران تاکنون چنین چیزی دیده نشده است.
  5. کاشت ابرو طبیعی اقساط از این طریق می‌تواند برای هر قشری از افراد جامعه انجام شود و کسانی که از سطح درآمد خوبی برخوردار نیستند نیز می‌توانند شامل این افراد باشند.

کلینیک مورد نظر باید دارای مجوز‌های لازم در این خصوص باشد تا بتواند ترمیم ابرو اقساط را انجام دهد. به همین دلیل برای این کار در ابتدا باید اطلاعات کافی در مورد کلینیک و مرکز مورد نظر برای کاشت ابرو به صورت اقساط به دست ‌آورید تا مشکلی برای شما در این زمینه ایجاد نشود.

مطالب بیشتر: کاشت ابرو پهن طبیعی

برای کاشت ابرو اقساط باید به چه مکان هایی مراجعه کرد؟

پیوند طبیعی ابرو به صورت اقساط را باید در مراکز و کلینیک‌هایی انجام دهید که در این زمینه دارای اعتبار بالایی هستند. با توجه به شرایط مالی افراد، اقساط متفاوت بوده و این امر می‌تواند هر قشری از مردم را برای انجام ترمیم ابرو اقساط تشویق کند.

برای کاشت ابرو اقساط باید به چه مکان هایی مراجعه کرد؟

ممکن است برخی از مطب‌های شخصی نیز پیوند ابرو به صورت اقساطی را برای افراد انجام دهند. دقت کنید برخی موسسات ممکن است حتی شرایط عجیبی برای کاشت ابرو اقساط به شما پیشنهاد دهند تا ترغیب به انجام عمل در آن مکان‌ها شوید. با توجه به اینکه هر سیستمی، قانونی دارد، باید به کیفیت مکان هم توجه کنید. برخی مکان‌های به اصطلاح زیرزمینی و غیرمجاز، حاضر هستند برای منفعت شخصی، دست به هرکاری بزنند که توصیه می‌شود پیش از انتخاب کلینیک، به دقت تحقیق کنید.

مطالب بیشتر: کاشت ابرو بدون جراحی

پیوند ابرو اقساط در شیراز و اصفهان

هزینه کاشت ابرو اقساط در شیراز و اصفهان

انجام عمل کاشت ابرو، دقت و ظرافت بسیاری می‌طلبد و مهارت پزشک، در این عمل حرف اول را می‌زند. با توجه به اینکه کاشت ابرو به صورت اقساطی هنوز در ایران کاملاٌ جا نیفتاده و کلینیک‌های معتبر زیادی به انجام این مورد روی نیاورده‌اند، سخت است که بتوان در شهر‌های شیراز و اصفهان، کاشت ابرو اقساط را یک گزینه‌ ایده‌آل دانست مخصوصاٌ که موسسات بسیاری به صورت بی‌کیفیت فعالیت می‌کنند و اعتبار کلینیک‌های مطرح را زیر سوال برده‌اند.

کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا، به عنوان یکی از پیشرو‌های کاشت ابرو و کاشت مو در ایران، آماده است به صورت کاملاٌ حرفه‌ای و مناسب حال تمامی اقشار جامعه، عمل پیوند طبیعی ابرو اقساط را انجام دهد. شما با ثبت نام و انجام این عمل، می‌توانید برای چهره خود زیبایی، تنوع و نشاط خاصی به ارمغان بیاورید که در هیچکدام از کلینیک‌های ایران، نظیر آن دیده نشده است.

لازم به ذکر است که در این مطب‌ها مجموعه‌ای برای این کار وجود ندارد و کاشت ابرو اقساط مستقیماٌ توسط پزشک مورد نظر برای مراجعه‌کنندگان انجام می‌شود. در این صورت می توانید با پزشک خود در این باره در جلسات مشاوره گفتگو کنید تا اقساط را براساس شرایط شما در نظر بگیرد.

شما می‌توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین بهره‌مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed