آیا بالا بردن ابرو با تزریق ژل امکان پذیر است

آیا بالا بردن ابرو با تزریق ژل امکان پذیر است

تزریق ژل یکی از اصلی ترین عواملی که به بهبود ظاهری اثرات پیری چشم و صورت کمک می کند. با بالارفتن سن از بین رفتن حجم (چربی) صورت و اطراف چشم اتفاق می افتد. ناحیه چشم در طی فرایند پیری خود را زودتر نشان می دهد و افتادگی ابرو و گونه ها از شایع ترین اثرات بالا رفتن سن بر روی صورت است.

برای اطلاع از هزینه تزریق ژل خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق ژل و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

 

آیا بالا بردن ابرو با تزریق ژل امکان پذیر است

 

برای روشن تر شدن این مساله کافی است که به این قیاس فکر کنید: یک بالون پر از هوا تصور کنید (شبیه یک جوان با چهره ای زیبا) هنگامی که اجازه می دهید هوا از بادکنک بیرون بیاید، بادکنک چروک و چین خورده می شود. برای چهره و چشم هم همین اتفاق می افتد. بالا رفتن سن یا عوامل محیطی و سبک زندگی باعث از دست دادن چربی باعث می شود؛ همچنین صورت افتاده، چروکیده، چشمان گود افتاده و مواردی از این دست می شود.

در نتیجه کل صورت اسکلتی تر، خسته تر، مسن تر به نظر می شود. ظاهر چشم ابرو در جذابیت صورت بسیار تأثیرگذار است و عده زیادی به دنبال درمان این عارضه هستند. این روزها Filler injection یک راه حل مناسب و مقرون به صرفه برای این قضیه است.

 

آیا می‌توان با استفاده از تزریق ژل ابرو ها را بالا برد ؟

پوست ما با افزایش سن، قدرت و خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد، خاصیت ارتجاعی توسط الاستین و کلاژن تشکیل شده است. این امر می تواند باعث ایجاد چین و چروک بین ابروها و همچنین افتادگی پوست در زیر ابرو شود. علاوه بر این، حرکات مکرر صورت؛ مانند اخم، باعث ایجاد چین و چروک و خطوط در پوست می شود و با گذشت زمان این چروک ها عمیق تر می شود.

تزریق ژل به مچ پا

 

آیا می توان با استفاده از تریق ژل ابرو ها را بالا برد

 

اگر تاکنون فکر کرده اید که می توانید از پرکننده های پوستی و به ویژه تزریق ژل برای کاهش اثرات این امر استفاده کنید، شاید این سؤال را داشته باشید که آیا Filler injection می تواند در از بین بردن چین و چروک و شل شدن پوست در ناحیه ابرو کمک کنند؟ با پیری، این منطقه از صورت است به طرز چشمگیری تغییر کند.

اغلب از بهترین روش برای درمان چین و چروک و پوست شل که با افزایش سن در مناطق مختلف صورت از جمله ناحیه ابرو پدیدار می شود، Filler injection است. علاوه بر پیری، از دست رفتن حجم پوست و اثرات مضر آن بر روی ظاهر پوست می تواند به دلیل استعمال سیگار، کمبود آب و قرار گرفتن بیش از حد در معرض اشعه ماوراء بنفش خورشید باشد.

پرکننده های پوستی به خصوص روش تزریق ژل حجم از دست رفته را باز می گرداند و به عنوان پشتیبان از افتادگی ابرو جلوگیری می کنند و ابرو را به سمت بالا می برد و لیفت می کند.

 

بالا بردن ابرو با تزریق ژل چگونه انجام می شود ؟

تزریق ژل زیر ابرو ” برای اضافه کردن حجم و بالا بردن آن به سمت بالا یا لیفت آنها استفاده شود. برای اصلاح درجه خفیف و متوسط ​​خطوط پوستی و چین و چروک در ناحیه ابرو با تزریق ژل ممکن است در هر نقطه از نیمی از سرنگ (0.5 میلی لیتر) تا یک سرنگ (1 میلی لیتر) پرکننده پوستی ممکن است لازم باشد.

بهترین روش در هنگام استفاده از تزریق فیلر این است که با کمتر شروع کنید و سپس مقدار آن را به تدریج افزایش دهید تا به نتیجه مطلوب برسید. مقدار پرکننده مورد نیاز در تزریق ژل همچنین به محصول پرکننده خاصی که استفاده می شود بستگی دارد. اگر یک پرکننده از ترکیب متراکم تر باشد ، ممکن است مقدار کمتری نسبت به یک پرکننده دارای تراکم کمتر مورد نیاز باشد.

 

بالا بردن ابرو با تزریق ژل چگونه انجام میشود

 

همچنین ممکن با توجه به نوع و مقدار نیاز به تکرار تزریق ژل باشد. Filler injection علاوه بر درد و عوارض کم یک عمل زیبایی غیر تهاجمی بوده و اثرات مثبت آن فوراً نمایان می شود.

اقدامات بعد از تزریق ژل خط خنده چیست ؟

تزریق فیلر بلافاصله کار خود را شروع می کند و باعث ایجاد تغییر در ظاهر پوست می شوند، به همین دلیل می توان حجم از دست رفته را همزمان با تزریق ژل بازگرداند. برخی از کبودی و تورم در ناحیه محل تزریق معمول است و معمولاً طی چند روز این ناپدید می شود. پس از تزریق ژل، معمولاً چندین هفته طول می کشد تا فیلر کاملاً حل شود. ظاهر پوست پس از درمان بهبود خواهد یافت، وقتی پرکننده کاملاً حل شود، ظاهر ابروها طبیعی ترین به نظر می رسد. با گذشت این زمان بعد از Filler injection نتایج بهینه شده و پوست را جوان تر و طبیعی تر نشان می دهد.

 

روش های جایگزین تزریق ژل جهت بالا بردن ابرو

پرکننده های پوستی راه حل های تزریقی هستند که از انواع مختلف مواد ساخته می شوند. اینها شامل پرکننده های اسید هیالورونیک (HA) ، پرکننده های کلسیم هیدروکسیلاپاتیت کلسیم ، پرکننده های اسید پلیلاکتیک و پرکننده های کلاژن و تزریق ژل است. پرکننده های حاوی اسید هیالورونیک اغلب برای درمان چین و چروک و افزایش حجم پوست استفاده می شود.

 

رو ش های جایگزین تزریق ژل جهت بالا بردن ابرو

 

ماهیت “آبگریز” اسید هیالورونیک و پرکننده های اسید هیالورونیک باعث جذب آب به منطقه تزریق می شود، همچنین به دوباره پر کردن حجم از دست رفته که با افزایش سن کمک می کند. پرکننده های اسید هیالورونیک همچنین تولید اسید هیالورونیک طبیعی توسط بدن را تشویق می کنند، که منجر به افزایش تولید کلاژن و الاستین می شود. اثرات مفید اینها باعث تقویت استحکام و خاصیت ارتجاعی پوست، باعث ایجاد ظاهری جوان تر می شود.

همچنین می توان به جای تزریق ژل از بوتاکس برای درمان اثرات پیری پوست به ویژه در ناحیه ابرو استفاده کرد، اما این یک پرکننده پوستی نیست و عملکرد متفاوتی دارد. بوتاکس و دیسپورت نام های تجاری برای اشکال تجاری بوتولینوم، یک نوروتوکسین هستند و حاوی اسید هیالورونیک نیستند.

هنگامی که سم بوتولینوم به عضله تزریق می شود ، فلج موقت صورت می گیرد و این تا شش ماه ادامه دارد. اثر آرامش بخش بر روی عضله باعث کاهش هرگونه خط یا چین و چروک می شود که به مرور زمان در پوست ایجاد شده است.

تزریق ژل به لب و جذابیت چهره

 

مدت زمان تأثیر گذاری تزریق ژل جهت بالا بردن ابرو

باید توجه کرد که گرچه اثرات تزریق ژل سریع خود را نشان می دهند اما دوام طولانی و دائمی ندارند. نتایج استفاده از Filler injection به طور کلی از 6 تا 24 ماه به طول می انجامد. مدت زمان بستگی به عوامل مختلفی از جمله نوع پرکننده مورد استفاده و همچنین ناحیه صورت که تزریق ژل انجام گرفته است دارد، زیرا این امر بر سرعت متابولیزه شدن فیلر (شکسته) توسط بدن تأثیر خواهد گذاشت.

 

مدت زمان تاثیر گذاری تزریق ژل جهت بالا بردن ابرو

 

استفاده از Filler injection در ناحیه ای از صورت که عضلات حرکات بیشتر دارند مانند گونه ها، لب ها یا اطراف چشم، متابولیسم ژل توسط بدن سریع تر رخ می دهد.

حرکت عضلات هنگامی که از پرکننده های پوستی مبتنی بر اسید هیالورونیک برای اصلاح اثرات پیری در ناحیه ابرو و بالا بردن آنها استفاده می شود، به طور معمول ممکن است نتایج و زمان تأثیر گذاری تزریق ژل را از 6 ماه تا 1 سال متغیر کند.

با گذشت این مدت، اثرات مفید تزریق ژل با متابولیزه شدن بدن به تدریج کاهش می یابد و به منظور حفظ ظاهر مطلوب، به درمان های اضافی و تکرار Filler injection نیاز خواهید بود. برای بهترین نتیجه و طبیعی ترین ظاهر، قبل از اینکه اثرات تزریق ژل قبلی از بین برود، باید پیگیری شود.

به طور کلی مقرون به صرفه بودن تزریق ژل نگرانی از تکرار آن را کاهش داده و به نتایج مثبت در جوانی صورت می انجامد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا  و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق ژل خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

تزریق ژل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
Map