تقویت ابرو با کرم سریتا

تقویت ابرو با کرم سریتا

امروزه در دنیا بر خلاف سال های اخیر که افراد همواره نازک کردن ابروهای خود بوده اند، داشتن ابروهایی پرپشت و پهن معیار و ملاکی از افراد زیبا و خوش چهره محسوب می شود و همین علت افراد زیادی در سراسر دنیا در تلاش برای پرپشت کردن ابروهای خود با استفاده از روش های مختلف و متعددی که در وجود دارد، هستند.

تقویت ابرو با کرم سریتا

کرم تقویت کننده ابرو سریتا

همانطور که میدانید امروزه روش های مختلفی برای تقویت کردن و همچنین افزایش پرپشتی ابروها در دنیا وجود دارد. از جمله روش هایی که می تواند در صورت تداوم و استفاده های مکرر از آن به نتایج چشمگیر و مطلوبی دست یابد، استفاده از کرم تقویت کننده سریتا می باشد.
کرم تقویت کننده سریتا از جمله محصولاتی است که برای اولین بار در ایران تولید شده است و به دلیل داشتن کیفیت و نتایج بسیار مطلوب امروزه حتی به کشور های دیگر نیز صادر می شود. در واقع این کرم از جمله دستاورد های بسیار ارزشمند متخصصان کشور محسوب می شود و کاملا گیاهی بوده و هیچ خطری برای شخص ندارد.

کرم تقویت کننده ابرو سریتا

متخصصان برای تولید این محصول زحمات و تحقیقات بسیار زیادی در رابطه با میزان آلرژیک بودن و همچنین واکنش های پوست و مو در برابر این کرم تقویت کننده ابرو انجام داده اند.
همچنین لازم به ذکر است که این کرم تقویت کننده کاملا گیاهی بوده و از عصاره گیاهانی همچون رزماری، نعنا فلفلی، گزنه، بابونه و مریم گلی تشکیل شده است و حاوی ویتامین ها و مواد معدنی مختلفی مانند ویتامین های خانواده B می باشد.

نحوه مصرف کرم تقویت کننده ابرو سریتا

طبیعتا هر دارو و یا محصولی که برای تقویت و یا درمان مورد استفاده قرار می گیرد دارای دستورالعمل مصرفی می باشد. کرم تقویت کننده ابرو سریتا نیز دارای نحوه مصرف به خصوصی است که برای دستیابی به نتایج و تاثیرات مطلوب لازم است تا طبق آن مصرف شود. توصیه می شود از مصرف و استفاده خودسرانه و غیر اصولی از این محصول خودداری کنید و حتما طبق دستور متخصص یا ذکر شده در زیر استفاده کنید.
برای استفاده از این کرم تقویت کننده ابرو توصیه می شود که حتما قبل از استفاده این محصول، ناحیه ابروهای خود را به خوبی با آب شستشو دهید و مطمئن شوید که به خوبی تمیز شده است.
علت عمده این اقدام تاثیر پذیری بیشتر از این کرم می باشد زیرا در صورتی که از مواد آرایشی در ابروها استفاده شده باشد و یا چربی زیادی در این منطقه وجود داشته باشد این کرم نمی تواند تاثیر مثبتی بر روی ابروها بگذارد.

برای اطلاع از خدمات زیبایی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره ۰۲۱۲۲۸۱۰۰۸۹ در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۰۶۸۷۷۳۸ تمامی سوالات خود در رابطه باخدمات پوست و مو و زیبایی را با ما در میان بگذارید.

پس از آن باید با توجه به ناحیه و وسعت ابروهای خود مقداری از کرم تقویت کننده سریتا را به ناحیه ابروها مالید. نکته قابل توجه در این باره این است که حتما باید کرم را در راستای جهت ابروهای خود بمالید و همچنین پس از آن حتما این ناحیه را به مدت دو الی سه دقیقه به خوبی ماساژ دهید.
سعی کنید در حین ماساژ دادن تنها از نوک انگشتان خود استفاده نماید و با ملایمت و آرامی این اقدام را انجام دهید.
برای دستیابی به نتایج موثرتر و بهتر لازم است تا روزانه در دو نوبت از کرم تقویت کننده سریتا استفاده نمایید. توصیه می شود یک نوبت صبح و یک نوبت شب از این محصول استفاده نمایید تا پس از مدتی نتایج مطلوب و دلخواه خود را بدست آورید.
نکته قابل توجه دیگر این است که کرم تقویت کننده گیاهی سریتا را نباید همراه با سایر کرم ها، روغن ها یا محصولاتی دیگر استفاده کنید؛ زیرا ممکن است علاوه بر این که تاثیر مثبتی در تقویت ابروها نداشته باشد، باعث آسیب زدن به پوست و ابرو ها نیز شود.

مزایای تقویت ابرو ها با کرم سریتا

کرم تقویت کننده سریتا دارای مزیت ها و فواید بسیار متنوع و مختلفی می باشد که لازمه برای دستیابی، تنها به استفاده اصولی و صحیح از آن می باشد. لذا توصیه می شود که قبل از استفاده از آن حتما با یک مشاور و متخصص در این زمینه مشورت کنید و مطمئن شوید که استفاده از این محصول برای شما دارای نتایج مثبتی خواهد بود.

مزایای تقویت ابرو ها با کرم سریتا

مهم ترین و بهترین مزیتی که کرم تقویت کننده گیاهی سریتا دارا می باشد، تقویت ابروها و جلوگیری از ریزش آن ها می باشد. افراد زیادی به دلایل مختلفی دچار ریزش ابرو شده اند و یا مقدار زیادی از ابروهای خود را از دست داده اند. این دسته از افراد می توانند جهت جلوگیری از ریزش بیشتر ابروهای خود و همچنین تقویت و افزایش پرپشتی ابروها از این محصول استفاده نمایند.
این کرم خاصیت تقویت کنندگی بسیار خوبی دارد و اکثر افرادی که از کرم سریتا استفاده کرده اند توانسته اند به نتایج مطلوب و دلخواه خود دست یابند. استفاده از این کرم می تواند باعث شود که ضخامت، کیفیت، پرپشتی ابروها تا حد زیادی تقویت شود و جلوه ای زیبا تر و جذاب تر به ابروهای شخص بدهد.
مزیت دیگر این محصول این است که هیچ محدودیت جنسی برای آن وجود ندارد و هم آقایان و هم بانوان می توانند از این کرم تقویت کننده ابرو استفاده نمایند و از تاثیرات آن بهره ببرند.
شاید برای افراد بسیاری این سوال پیش آید که آیا استفاده از این کرم برای ابروهای رنگ شده  تاثیر مثبتی به همراه دارد یا خیر. پاسخ این سوال قطعا مثبت است و می توان از این محصول حتی برای ابروهایی که رنگ شده است نیز استفاده کرد.
مزیت دیگر کرم سریتا استفاده راحت و آسان آن می باشد. بسیاری از محصولات تقویتی و مراقبتی دارای شیوه های استفاده سخت و دشواری می باشند اما این محصول را تنها در چند دقیقه می توان استفاده کرد و دشواری خاصی ندارد.
مزیت دیگر این محصول تاثیر پذیری افراد بسیار از آن می باشند. تاکنون افراد بسیار زیادی از کرم سریتا استفاده کرده و توانسته اند به نتایج مطلوب و مثبتی دست یابند.

تاثیرات و نتایج نهایی کرم تقویت کننده ابرو سریتا

کرم تقویت ابرو سریتا به دلیل فرمولاسیون و ساختاری که دارد می تواند به سرعت توسط پوست جذب شود و تاثیرات مثبت از جمله افزایش رطوبت، تقویت و حفظ بقای پوست و مو را بر ابروها بگذارد.

تاثیرات و نتایج نهایی کرم تقویت کننده ابرو سریتا

کرم گیاهی سریتا به دلیل داشتن ترکیبات گیاهی در ساختار خود، دارای ویتامین ها و مواد مغذی مورد نیاز پوست و مو می باشد و از همین جهت می تواند ویتامین هایی که برای تقویت کردن و افزایش رشد ابرو ها نیاز است را به خوبی تامین نماید. همچنین استفاده از این محصول می تواند روند خون رسانی در ناحیه ابروها را نیز بهبود بخشد که این عامل نیز در تقویت ابروها بی تاثیر نمی باشد.
همچنین کرم سریتا به دلیل دارا بودن خواص آنتی اکسیدانی باعث می شود که ابروها در برابر نور خورشید و همچنین ذرات معلق موجود در هوا تقویت شود و این موارد نتوانند تاثیرات منفی خود را بر ابروها بگذارند.
در صورتی که افراد بتوانند از کرم تقویت کننده سریتا به صورت مداوم و مکرر در طی یک دوره استفاده نمایند، قطعا می توانند به نتایجی همچون افزایش ضخامت ابرو ها، شفافیت و درخشندگی پوست ابرو و همچنین ابروهایی جذاب و زیبا دست یابند.
شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت خدمات زیبایی خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۲۲۸۱۰۰۸۹ تماس بگیرید.
همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.
کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

۶ دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

 • سلام عذر میخوام سریتا برای ابروهایی که ریخته خوبه یا برای قسمتی از ابرو که از اول نبوده هم تاثیر داره؟
  و اینکه کرم ریتا بهتره یا سرم؟

  پاسخ
  • سلام دوست من
   سرم سریتا بهتر می باشد.
   و نکته بعدی این که به میزان طاسی ابرو ها بستگی دارد.
   جهت دریافت مشاوره رایگان در این مورد ، می توانید با مشاورین آنلاین کلینیک هلیا در تماس باشید.
   پیروز باشید.

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید
  ببخشید من به مدت سه هفته تقریبا ماینوکسیدیل برای ابروهام و موهام استفاده کردم ولی بخاطر پوست پوست شدن زیاد قطعش کردم موهام ریزش داشت با تونیک تقریبا کنترلش کردم ولی ابروهام نه الان بعد سه الی چارماه ابروهام شروع ب ریزش کردن موهامم ریزشش بیشتر شده
  بنظرتون ممکنه تآثیر ماینوکسیدیل باشه
  ازمایش دادم مشکل تیرویید و کم خونی ندارم
  الانم کرم سریتا برام نوشتن
  ینی ممکنه بخاطر ماینوکسیدیل باشه
  چقد طول میکشه اترش بره
  و کرم سریتا جواب گو هست
  ممنون میشم پاسخ بدین

  پاسخ
 • سلام من ابروهام بوره و یه قسمتایی اصلا نداره آیا این محصول اصلا به درد من میخوره یا نه؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

*

code