بهترین مارک ژل برای تزریق زیر چشم چیست ؟Posted by On اکتبر 2, 2019

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

بهترین مارک ژل برای تزریق زیر چشم چیست ؟

بهترین مارک ژل برای تزریق زیر چشم چیست ؟

به منظور انتخاب بهترین مارک ژل برای Filler injection به زیر چشم باید فاکتورهای مختلفی را در نظر بگیرید. پوست زیر چشم بسیار نازک است و این ناحیه از صورت از حساسیت بالایی برخوردار است. تزریق ژل در زیر چشم با اهداف متفاوتی انجام می شود که از جمله ی آنها می توان به کاهش چین و چروک های زیر چشم و یا کاهش گودی و یا سیاهی های زیر چشم اشاره کرد.

 

بهترین مارک ژل برای تزریق زیر چشم چیست

 

به منظور تزریق ژل برای زیر چشم ها لازم است که قبل از اقدام به انجام Filler injection  تکنیک زیبایی اطلاعاتی در مورد ژل های تزریقی به این ناحیه داشته باشید.

در ضمن باید بدانید که ژل های تزریقی برخلاف بوتاکس سبب فلج شدن عضلات و ماهیچه های شما نمی شود و برای تزریق ژل به زیر چشم بسیار مناسب تر از موادی مانند بوتاکس هستند.

دانستن اطلاعات و داشتن آگاهی در مورد ژل های تزریقی به شما این امکان را می دهد که از بروز مشکل پس از تزریق ژل جلوگیری کنید. در این مقاله قصد داریم تا مناسب ترین ژل برای تزریق به زیر چشم را به شما معرفی نماییم و اطلاعات مفیدی در رابطه با کاربرد Filler injection در اختیار شما قرار دهیم.

 

بهترین مارک ژل برای تزریق زیر چشم

به منظور انتخاب بهترین مارک ژل برای تزریق فیلر به زیر چشم بهتر است که قبل از هر اقدامی از پزشک متخصص زمینه تزریق ژل کمک بگیرید.

پزشک شما با بررسی پوست زیر چشمتان و نیازی که شما دارید نوع ژلی را که باید به این ناحیه Filler injection  شود انتخاب می کند. اما بهتر است که شما نیز اطلاعاتی در زمینه ی انواع ژل ها داشته باشید تا بتوانید با اطمینان خاطر نسبت به انجام تزریق ژل اقدام نمایید.

 

بهترین مارک ژل برای تزریق زیر چشم

 

یکی از انواع ژل های موجود در بازار جوودرم است که به منظور استفاده در نواحی مختلف صورت کاربرد دارد. ماده ی اصلی موجود در جوودرم اسید هیالورونیک است که در واقع یک قند طبیعی است که در بدن یافت می شود.

مشاهده مطلب
آشنایی با تزریق ژل طبیعی برای اسکار

این ماده پس از تزریق ژل به پوست رطوبت و حجم و خاصیت ارتجاعی می دهد و باعث کاهش میزان چین و چروک ها می شود.

با افزایش سن و کاهش این ماده در بدن افراد مختلف ، چین و چروک ها خود را نشان می دهند. در هنگام Filler injection این نوع ژل به زیر چشم ، ماده ی موجود در آن که همان هیالورونیک اسید است سبب جذب آب بیشتر می شود و در نتیجه ناحیه ای که تزریق ژل در آن صورت گرفته است جمع و برجسته تر می گردد.

در ضمن طبق تحقیقاتی که در زمینه ی تزریق ژل صورت گرفته است گزارش شده که اسید هیالورونیک سبب تحریک پوست به منظور کلاژن سازی می شود. در ضمن از دیگر مزایای این ماده پس از تزریق ژل آن است که به دلیل اینکه این ماده در بدن انسان وجود دارد احتمال بروز حساسیت در هنگام تزریق ژل بسیار کمتر خواهد بود.

در ضمن ماندگاری این ماده بسته به واکنش بدن هر فرد کاملا متفاوت است اما به طور متوسط می توان بیان کرد که جوودرم به مدت 6 الی 18 ماه ماندگاری خواهد داشت. در نهایت این ماده جذب بدن شما خواهد شد که به دلیل ساختار طبیعی که دارد، آسیبی به شما نخواهد رساند.

از دیگر مارک های ژل موجود در بازار می توان به رستیلان اشاره نمود. این ماده نیز به اسید هیالورونیک وابسته و بر مبنای آن تولید شده است. از این ماده نیز به عنوان پرکننده در نواحی مختلف صورت استفاده می شود و برای تزریق به زیر چشم نیز کاربرد دارد.

این ماده پس از تزریق ژل می تواند کلاژن سازی در پوست را تحریک کند و سبب این شود که زیر چشم ها از برجستگی لازم برخوردار باشد. میزان ماندگاری این ماده نیز تقریبا تا یک سال به طول می انجامد.

 

انتخاب صحیح بهترین مارک ژل برای تزریق زیر چشم

به منظور انتخاب بهترین ژل برای Filler injection بهتر است که ابتدا در مورد ساختار و مواد تشکیل دهنده ی ژل اطلاعتی را در نظر داشته باشید. از مواد تشکیل دهنده ی ژل ها می توان به اسید هیالورونیک اشاره کرد که در مورد آن قبلا به طور کامل توضیح دادیم.

مشاهده مطلب
نحوه خوابیدن بعد از تزریق ژل

از دیگر مواد موجود در ژل ها کلسیم هیدروکسیل آپاتیت (CaHA) است که یک ماده ی معدنی است که به طور طبیعی در استخوان های بدن انسان یافت می شود. در واقع ژل هایی که در آنها از میزان بیشتری از این ماده استفاده شده باشد کمتر سیال هستند و به حالت ژل مانند در می آیند.

 

انتخاب صحیح بهترین مارک ژل برای تزریق زیر چشم

 

در ضمن افزایش این ماده در ژل های مختلف سبب این می شود که ماندگاری فیلرها افزایش یابد. از این ماده برای از بین بردن چین های عمیق زیر چشم استفاده می شود.از دیگر مواد موجود در ژلها اسید پلی لاکتیک است که ماده ای زیست سازگار بوده و سبب بروز آلرژی نخواهد شد.

هنگامی که شما قصد دارید که ژل و یا پرکننده ای مناسب برای تزریق ژل در زیر چشم خود انتخاب نمایید لازم است که از کلیه ی مواد تشکیل دهنده ی آن اطلاع داشته باشید تا با دیدی درست نسبت انتخاب آن اقدام نمایید. همچنین شما می توانید از پزشک متخصص در این زمینه مشاوره و راهنمایی های لازم را بخواهید.

 

آیا هر ژل گران قیمتی می تواند بهترین مارک ژل برای تزریق زیر چشم باشد؟

ژل ها و یا فیلر های موجود در بازار به منظور تزریق ژل ممکن است که قیمت های بسیار متفاوتی داشته باشند. مهم ترین نکته ای شما باید برای تزریق ژل در نظر بگیرید این است که فیلری که قرار است در Filler injection به زیر چشم شما مورد استفاده قرار گیرد، باید اصل باشد.

 

آیا هر ژل گران قیمتی می تواند بهترین مارک ژل برای تزریق زیر چشم باشد

 

متاسفانه به دلیل محبوبیت زیادی که پرکننده های مختلف در بین افراد دارند نمونه های تقلبی بی شماری از آنها در بازار موجود است که استفاده از آنها برای تزریق ژل عواقب جبران ناپذیری را برای فرد به دنبال خواهد داشت. اما باید گفت که هر ژل گران قیمتی نشان دهنده ی کیفیت بالای این محصول برای تزریق ژل نیست.

مشاهده مطلب
تزریق ژل برای صورت های لاغر

در واقع لازم است که شما با مشورت پزشک خود مناسب ترین ژل را برای تزریق به زیر چشم انتخاب نمایید. حال ممکن است که ژل تزریقی مورد تایید پزشک شما ارزان قیمت باشد که دلیلی بر بی کیفیت بودن این فیلر و یا پرکننده نیست.

 

مزایایی که بهترین مارک ژل برای تزریق زیر چشم در اختیار بیماران قرار می دهد

از مهم ترین مزایایی که Filler injection به واسطه ی بهترین مارک فیلر در اختیار شما قرار می دهد ظاهری جوان است. در واقع  تزریق ژل های مختلف به منظور از بین بردن چین و چروک و گودی به زیر چشم Filler injection می شوند و در صورتی که از بهترین مارک استفاده شود میزان ماندگاری آنها بیشتر خواهد بود.

 

مزایایی که بهترین مارک ژل برای تزریق زیر چشم در اختیار بیمار قرار می دهد

 

در ادامه باید بگوییم که تزریق ژل تنها به نوع مارک ژل بستگی ندارد و به مهارت و تجربه ی پزشک شما نیز وابسته است. بهترین روش تزریق ژل به زیر چشم این است که پس از ایجاد بی حسی موضعی و انتخاب ژل ، پزشک این ماده را طی چندین مرحله به زیر چشم شما تزریق نماید.

در پایان باید گفت انتخاب بهترین مارک فیلر برای تزریق ژل به زیر چشم ها نیاز به دانستن فاکتور های مختلفی دارد که در این مقاله به بررسی آنها پرداختیم. در حین خرید ژل و یا پرکننده به منظور انجام Filler injection لازم است که به مراکز و یا داروخانه های معتبر مراجعه کرده تا بهترین نوع آن را انتخاب نمایید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق ژل خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق ژل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp chat