آشنایی با نکات قبل از عمل جراحی بلفاروپلاستی

آشنایی با نکات قبل از عمل جراحی بلفاروپلاستی

آمادگی برای انجام عمل ” بلفاروپلاستی ” را می توان یکی از مهمترین کارهایی دانست که باید قبل از عمل انجام شود. برای عمل جراحی پلک، با رعایت توصیه ها و اقدامات لازم می توانید تا حدود زیادی خطرات و عوارض ناشی از عمل بلفاروپلاستی را تا حد بسیار کمی پایین بیاورید و بهبودی بعد از جراحی پلک را سریع تر مشاهده کنید.

برای اطلاع از هزینه بلفاروپلاستی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با بلفاروپلاستی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

 

آشنایی با نکات قبل از عمل جراحی بلفاروپلاستی

 

در واقع بلفاروپلاستی یکی از عمل های جراحی است که به منظور ایجاد زیبایی و از بین بردن چروک های پوستی و افتادگی های پوست پلک انجام می شود.

در اثر گذشت زمان و چروک شدن پوست ممکن است در پشت پلک های خود دچار افتادگی شوید که با استفاده از جراحی پلک می توانید این معضلات را درمان کنید.

قبل از بلفاروپلاستی مانند هر عمل جراحی دیگر باید اقداماتی انجام دهید تا عمل بتواند به راحتی انجام شود و در حین و یا بعد از آن مشکلاتی برای شما به وجود نیاید. به همین دلیل برای اینکه بتوانید نتایج مثمر ثمری از عمل بلفاروپلاستی دریافت کنید نیاز است که این توصیه ها را با دقت رعایت کنید.

 

آمادگی قبل از بلفاروپلاستی

قبل از بلفاروپلاستی باید در ابتدا با پزشک مورد نظر خود مشورت کنید و در مورد نحوه درمان و انجام عمل از پزشک خود سوالاتی را بپرسید.

می توانید لیستی از این سوالات را یادداشت کنید تا بتوانید به طور دقیق از عمل بلفاروپلاستی اطلاعات کافی داشته باشید و بدانید که بری آمادگی برای این عمل چه کارها و اقداماتی را باید انجام دهید.

 

آمادگی قبل از بلفاروپلاستی

 

در مورد مواردی از جمله نحوه انجام عمل، دوره نقاهت، دوره درمان، اقدامات بعد از عمل، اقدامات قبل از بلفاروپلاستی، عوارض ایجاد شده بعد از عمل، نحوه رژیم غذایی و بسیاری از سوالات دیگر که می توانید در مورد عمل بلفاروپلاستی از پزشک مربوطه بپرسید.

عمل بلفاروپلاستی با بی حسی چیست ؟

برای برنامه ریزی در مورد عمل بلفاروپلاستی می توانید تا حدود زیادی از این عمل آگاهی داشته باشید تا بدانید در چه مرحله ای چه اقداماتی را برای بهبودی سریع تر انجام دهید.

از آنجایی که بلفاروپلاستی نوعی جراحی پلک است که به صورت سرپایی انجام می شود می توان گفت که با این عمل باید بیش از حد مراقب چشم های خود باشید و از کلیه کارهایی که می تواند به چشم شما آسیب برساند دوری کنید.

استفاده از لنز ها می تواند بعد از عمل بلفاروپلاستی شما را با مشکلات و عفونت های چشمی مواجه کند. یکی از آمادگی هایی که می تواند قبل از عمل بسیار مهم باشد را می توان آمادگی روحی و روانی دانست.

این قضیه می تواند تا حدود زیادی بر روی افراد تاثیر گذار باشد. تنش ها و استرس های قبل از عمل می تواند در روحیه بیماران تاثیر بگذارد و افراد را با مشکلات بسیاری بعد از عمل روبرو کند. به همین دلیل قبل از عمل بلفاروپلاستی نیاز است که با پزشک روانشناس در این زمینه صحبت کنیم تا بتوانیم استرس را از خود دور کنیم.

 

مشاوره قبل از انجام بلفاروپلاستی

مشاوره می تواند یکی از گزینه هایی باشد که در بلفاروپلاستی به عنوان کمک کننده برای بیمار در نظر گرفته می شود. به همین دلیل پزشکی که جراحی پلک را انجام می دهد می تواند به عنوان مشاور عمل در نظر گرفته شود.

 

مشاوره قبل از انجام بلفاروپلاستی

 

جلسات مشاوره باید قبل از عمل برگزار شود و در این جلسات سوالات متداول بیمار از پزشک پرسده می شود تا در صورت مناسب بودن شرایط بیمار عمل بلفاروپلاستی (Blepharoplasty) انجام شود. ممکن است برخی از مراجعه کنندگان دارای مشکلات و یا بیماری های دیگری باشند که انجام جراحی پلک برای آنها خطرات بسیار را در بر داشته باشد.

به همین دلیل این افراد برای اینکه بتوانند عمل را انجام دهند نیاز دارند که به توصیه های پزشک خود با دقت عمل کنند تا بعد از جراحی پلک خطری برای آنان پیش نیاید. کلینیک هایی که بلفاروپلاستی در آنجا انجام می شود نیز می توانند به عنوان مشاورین مراجعه کنندگان در نظر گرفته شوند.

بررسی نکات مهم دوران نقاهت بلفاروپلاستی

 

مراقبت های مورد نیاز قبل از انجام بلفاروپلاستی

با توجه به اینکه بلفاروپلاستی عمل جراحی است که در پلک های بالایی و زیرین چشم انجام می شود، می تواند معضلات پوستی پلک ها را از بین ببرد. به همین دلیل انجام مراقبت های قبل از عمل جراحی پلک می تواند تا حد زیادی مورد توجه واقع شود تا بعد از عمل مشکلات جدی برای شما پیش نیاید.

 

مراقبت های مورد نیاز قبل از انجام بلفاروپلاستی

 

  1. داروهایی که جریان خون را سریع تر می کند مانند آسپرین، ایبوپروفن، داروهای ضد التهاب، ویتامین E، مکمل های گیاهی، ناپروکسن و یا هر داروی دیگری که ترکیبات ضد انعقاد خون را در خود دارند را مصرف نکنید.
  2. حدود دو هفته قبل از عمل بلفاروپلاستی اگر مصرف الکل و یا سیگار را در برنامه روزانه خود دارید قطع کنید. این مواد  که دارای نیکوتین هستند می توانند بهبودی بعد از عمل جراحی پلک را با مشکل روبرو کنند و همچنین بهبودی در زخم های بعد از عمل نیز دیرتر اتفاق می افتد.
  3. قرار گرفتن در معرض نور شدید خورشید تا دو هفته قبل از بلفاروپلاستی باید متوقف شود. روز های قبل از بلفاروپلاستی از داروهای ضد درد و مسکن هایی نظیر استامینوفن و مولتی ویتامین استفاده کنید تا بدن شما در برابر درد بعد از عمل واکنش شدیدی نشان ندهد.
  4. شب قبل از عمل، از خوردن و نوشیدن خودداری کنید. عمل با معده پر می تواند درد زیادی را برای شما به وجود بیاورد.
  5. کلیه امکاناتی که به آن بعد از عمل نیازمند هستید را جمع آوری کنید.
  6. در صورتی که از لنز استفاده می کنید با مشورت با پزشک خود تا زمان عمل از آن استفاده نکنید.
  7. از کلیه داروهایی که می تواند باعث ایجاد التهاب در چشم شود خودداری کنید.
  8. آرایش چشم خود را قبل از بلفاروپلاستی پاک کنید و یا در یک هفته قبل از عمل از آن استفاده نکنید.
  9. قبل از عمل می توانید دوش آب گرم بگیرید و بهداشت  شخصی خود را انجام دهید.
  10. خواب و استراحت کافی قبل از جراحی پلک را داشته باشید تا چشم های شما دچار خستگی نشود.
آیا بلفاروپلاستی با لیزر و بدون درد امکان پذیر است؟

بسیاری از اقدامات دیگر که قبل از عمل جراحی بلفاروپلاستی باید انجام دهید تا جراحی بتواند در شرایط ایده آلی انجام شود و شما بتوانید بعد از عمل هرچه سریعتر بهبود پیدا کنید و مشکلات چشمی برای شما به وجود نیاید.

 

هزینه های مراقبت و آمادگی قبل از بلفاروپلاستی

هزینه های مراقبت قبل از بلفاروپلاستی می تواند برای افراد بسیار ناچیز باشد. افراد با توجه به توصیه های پزشک می توانند از انجام کلیه اقداماتی که قبل از جراحی پلک می تواند در آنها مشکلات متعددی را ایجاد کند دوری کنند.

 

هزینه های مراقبت و آمادگی قبل از بلفاروپلاستی

 

به همین دلیل نیاز به صرف هزینه های هنگفت برای آمادگی قبل از بلفاروپلاستی نیست. هزینه های عمل نیز با توجه به نوع ضایعه و عمق آن می تواند در هر فردی متفاوت باشد. این هزینه ها به مولفه های متفاوتی می تواند بستگی داشته باشد.

در واقع نوع پزشک مربوطه و مهارت و تجربه او در این زمینه، کلینیکی که جراحی پلک در آنجا انجام می شود، خدماتی که در کلینیک برای شما ارائه می شود، نوع روش مورد استفاده در عمل بلفاروپلاستی و بسیاری از موارد دیگر می تواند در ایجاد هزینه های متفاوت تاثیر گذار باشد.

برای این منظور باید گفت که هزینه های مراقبت قبل از عمل بلفاروپلاستی می توان تا حدود زیادی به مشکلات چشمی بیمار بستگی داشته باشد. ممکن است که قبل از عمل در کلینیک مربوطه اقدامات بیشتر و خصوصی تری برای بیماران در نظر گرفته شود که این امر ممکن است هزینه های بیشتری را برای آنان در پی داشته باشد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت بلفاروپلاستی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

بلفاروپلاستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
Map