مزایای لیزر موهای زائدPosted by On

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

مزایای لیزر موهای زائد

آشنایی با لیزر موهای زائد

شاید برای هر یک از شما نیز اتفاقا افتاده باشد که روزی متوجه شده اید که موهای زائد بدن شما کم کم آزار دهنده خواهد شد.

موهای زائد ممکن است در بدن هر کسی رشد کند و امری کاملا طبیعی محسوب می شود اما در برخی مواقع رشد موهای زائد به حدی خواهد بود که علیرغم آزار دهنده بودن باعث از دست دادن زیبایی افراد نیز می گردد.

در نتیجه بهترین راه حل برای چنین مواقعی استفاده از لیزر موهای زائد برای از بین بردن این موهای زائد بدن است.

در این مقاله قصد داریم به مزایای لیزر موهای زائد بپزدازیم، در ادامه با ما همراه باشید.

 

آشنایی با لیزر موهای زائد

 

مهم ترین مزیت های حذف موهای زائد

یکی از مهم ترین و شاخص ترین مزایای لیزر موهای زائد به همراه خواهد داشت این است که افراد می توانند بدون هیچ دردسری زیبایی خود را در ناحیه مورد نظر به دست آورند، دقیقا زیبایی که قبلا توسط موهای زائد پوشیده شده بود.

اما علاوه بر این مزایای لیزر موهای زائد می تواند فواید دیگری را نیز برای فرد متقاضی به همراه داشته باشد.

اگر بخواهیم به صورت کلی فواید حاصل از حذف موهای اضافه را دسته بندی کنیم قطعا در یکی از هفت دسته زیر جایی به خود اختصاص خواهد داد زیرا این موارد از اصلی ترین نتایجی است که به سبب آن ها افراد نسبت به انجام حذف موها اقدام می نمایند.

 

مهم ترین مزیت های حذف موهای زائد

 

الف) کمترین عوارض و خطرات جانبی

یکی از مهم ترین مزایای لیزر موهای زائد  که همگان آن را به عنوان عملی امن محسوب می نمایند این است که تنها چند عارضه خفیف و بسیار جزئی وجود دارد که پس از رفع موهای زائد ممکن است رخ دهد.

البته تمامی این موارد در کوتاه ترین زمان ممکن یعنی کمتر از 1 هفته برطرف خواهد شد.

 

ب) هزینه ی موثر مزایای لیزر موهای زائد

زمانی که روند درمانی لیزر موهای زائد را برای ادامه راه خود انتخاب می کنید به طور موثری متوجه خواهید شد که دیگر نیازی به استفاده از روش های سنتی و جانبی وجود نخواهد داشت.

در صورتی که در روش های سنتی افراد شاهد این موضوع بودند که برای تکمیل فرآیند باید دو کار را به صورت همزمان انجام می دادند در صورتی که با این روش رفع موهای اضافه نیاز به هزینه های بیشتر نیست.

علاوه بر صرفه جوبی در هزینه ها شما بدون هیچ دغدغه و نگرانی می توانید در وقت خود نیز صرفه جویی کنید.

صرفه جویی در وقت شما باعث خواهد شد تا بتوانید امور روزمره خود را به راحتی انجام دهید.

 

پ) جلوگیری موثر از رشد مو

بر خلاف روش های سنتی مانند اپیلاسیون، بند انداختن، تراشیدن، اپیلینگ و غیره شما نیازی نخواهید داشت تا مجددا با موهای زائد خود دیدار کنید.

زیرا پس از انجام لیزر موهای زائد و تکمیل فرآیند در کوتاه ترین زمان ممکن تمامی این موهای زائد بر طرف خواهد شد و ریزش پیدا خواهند کرد.

در زمان استفاده از این روش شما حتی درد ناشی از سوختگی، تراشیدن و خراش را نیز حس نخواهید کرد.

حذف موهای اضافه راه حلی برای از بین بردن موهای سطحی نیست بلکه به صورت عمقی در این روش از رشد مجدد موهای زائد جلوگیری به عمل خواهد آمد.

 

ت) روش دقیق و حساس

روند حذف موهای زائد زمانی تکمیل خواهد شد که اشعه های لیزر به فولیکول های مو برسد، یکی از بزرگترین مزیت هایی که در لیزر موهای زائد وجود دارد این است که کاملا دقیق و جزئی این روند انجام خواهد شد و تنها فولیکول های منطقه مورد نظر هدف اشعه لیزر خواهند بود.

این گونه شما علاوه بر به دست آوردن نتایج دلخواه می توانید این نتایج را در مدت زمان کوتاه تری به دست آورید، البته سرعت و روند درمانی بستگی به ناحیه لیزر شده دارد اما در حالت کلی همواره سریع تر است.

اکثر بیماران پس از 3 تا نهایتا 7 جلسه می توانند شاهد ریزش دائمی موهای زائد خود باشند.

 

گستردگی و وسعت انجام لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد یکی از موفق ترین روش هایی است که برای از بین بردن موهای زائد مورد استفاده قرار می گیرد.

مردم به دلیل عدم آگاهی از مزایای لیزر موهای زائد ممکن است از روش های مختلفی مانند اپیلاسیون، تراشیدن، کوتاه کردن آن ها و غیره برای پاکیزگی و زیبا کردن ناحیه مورد خود استفاده نمایند.

اما ایمن ترین روشی که تاکنون شناخته شده است از بین بردن موهای اضافی می باشد که بدون هیچ درد و خون ریزی به راحتی هزاران هزار نفر در سال از مردم جهان نسبت به انجام آن اقدام می نمایند.

حذف موهای اضافه محدود به یک ناحیه از بدن نخواهد بود و اگر شما درخواست کنید روند درمانی و حذف موهای زائد می تواند روی دست، صورت، زیر بغل، شکم و هر ناحیه ی دیگری از بدن انجام شود.

همین موضوعات باعث شده است تا از حذف موها به عنوان یک روش گسترده و قابل قبول و موثر برای تمامی نواحی بدن نام برد که هیچ گاه نمی توان از آن غافل شد.

 

گستردگی و وسعت انجام لیزر موهای زائد

 

آیا حذف موهای زائد معایبی دارد ؟

هیچ عمل زیبایی یا درمانی وجود ندارد که تمام مزیت باشد، هر چند اندک اما روش های درمانی و عمل جراحی معمولا برخی عوارض و معایب را نیز به دوش خواهند کشید که البته با توجه به زیاد بودن وفاید روش مد نظر، از تمامی معایب جزئی و خفیف آن صرف نظر خواهد شد.

لیزر موهای زائد نیز از این حیث مستثنا نبوده و در برخی موارد به عقیده بعضی افراد می توان نکات زیر را به عنوان یکی از عیب ها و مشکلات حذف موهای زائد دانست که البته چند مورد از آن ها صرفا سلیقه ای و یا غیر قابل توجه خواهد بود.

 

آیا حذف موهای زائد معایبی دارد ؟

 

  1. در برخی موارد افرادی معتقد هستند که هزینه های ناشی از حذف موهای زائد به مراتب گران تر از روش های سنتی می باشد، البته این موضوع کاملا صحیح است اما باید مقایسه کرد که نتایج روش های سنتی موقتی و نتایج حذف موهای اضافه فرد دائمی است.
  2. برای به دست آوردن نتایج مطلوب و ریزش موهای زائد به چند جلسه درمانی و لیزر نیاز است در نتیجه ممکن است برخی افراد این صبر و حوصله را نداشته باشند و دوره درمانی برایشان خسته کننده باشد.
  3. انجام عمل زیبایی لیزر موهای زائد برای افرادی که پوست های تیره تری دارند قابل قبول تر و به مراتب زیبا تر می باشد و نتایج به دست آمده چشم گیر خواهد بود.

 

کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا با استفاده از به روزترین دستگاه های لیزر آماده خدمت رسانی به شما همراهان گرامی می باشد. برای اطلاعات بیشتر با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لیزر موهای زائد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *