لیزر موهای زائد

مزایای لیزر موهای زائد

مزایای لیزر موهای زائد

آشنایی با لیزر موهای زائد

شاید برای هر یک از شما نیز اتفاقا افتاده باشد که روزی متوجه شده اید که موهای زائد بدن شما کم کم آزار دهنده خواهد شد.

موهای زائد ممکن است در بدن هر کسی رشد کند و امری کاملا طبیعی محسوب می شود اما در برخی مواقع رشد موهای زائد به حدی خواهد بود که علیرغم آزار دهنده بودن باعث از دست دادن زیبایی افراد نیز می گردد.

در نتیجه بهترین راه حل برای چنین مواقعی استفاده از” لیزر موهای زائد ” برای از بین بردن این موهای زائد بدن است.

در این مقاله قصد داریم به مزایای لیزر موهای زائد بپزدازیم، در ادامه با ما همراه باشید.

آشنایی با لیزر موهای زائد

شما کاربران گرامی می توانید این مقاله را به صورت فایل صوتی گوش نمایید

 

 

مهم ترین مزیت های حذف موهای زائد

یکی از مهم ترین و شاخص ترین مزایای لیزر موهای زائد به همراه خواهد داشت این است که افراد می توانند بدون هیچ دردسری زیبایی خود را در ناحیه مورد نظر به دست آورند، دقیقا زیبایی که قبلا توسط موهای زائد پوشیده شده بود.

اما علاوه بر این مزایای لیزر موهای زائد می تواند فواید دیگری را نیز برای فرد متقاضی به همراه داشته باشد.

 

 

اصلاح مو های زائد، معمولا وقت بسیار زیادی را از شما می گیرد. چرا که شما ناچار هستید دائما این مو ها را اصلاح کنید و شاهد رشد مجدد آن ها باشید. روش هایی که به طور معمول برای از بین بردن این مو ها در نظر گرفته می شوند نیز نقاط ضعف بسیار زیادی دارند اما لیزر مو های زائد به عنوان یک روش موثر و مطلوب، مزیت های بسیار زیادی دارد.

اگر بخواهیم به صورت کلی فواید حاصل از حذف موهای اضافه را دسته بندی کنیم قطعا در یکی از هفت دسته زیر جایی به خود اختصاص خواهد داد زیرا این موارد از اصلی ترین نتایجی است که به سبب آن ها افراد نسبت به انجام حذف موها اقدام می نمایند.

 

مهم ترین مزیت های حذف موهای زائد

 

الف) کمترین عوارض و خطرات جانبی

یکی از مهم ترین مزایای لیزر موهای زائد  که همگان آن را به عنوان عملی امن محسوب می نمایند این است که تنها چند عارضه خفیف و بسیار جزئی وجود دارد که پس از رفع موهای زائد ممکن است رخ دهد.

البته تمامی این موارد ” مضرات لیزر موهای زائد ” در کوتاه ترین زمان ممکن یعنی کمتر از 1 هفته برطرف خواهد شد.

اگر لیزر مو های زائد را در یک کلینیک مجهز و معتبر انجام بدهید، به کمک انتخاب های مناسبی که برای شما صورت می گیرد، با هیچ نوع عارضه طولانی مدتی روبرو نمی شوید. در شرایط استاندارد، این فرآیند جای زخم و سوختگی را روی پوست شما ایجاد نمی کند و عملا هیچ نوعی از آثار جانبی به شما تحمیل نمی شود.

 

ب) هزینه ی موثر مزایای لیزر موهای زائد

زمانی که روند درمانی لیزر موهای زائد را برای ادامه راه خود انتخاب می کنید به طور موثری متوجه خواهید شد که دیگر نیازی به استفاده از روش های سنتی و جانبی وجود نخواهد داشت.

در صورتی که در روش های سنتی افراد شاهد این موضوع بودند که برای تکمیل فرآیند باید دو کار را به صورت همزمان انجام می دادند در صورتی که با این روش رفع موهای اضافه نیاز به هزینه های بیشتر نیست.

علاوه بر صرفه جوبی در هزینه ها شما بدون هیچ دغدغه و نگرانی می توانید در وقت خود نیز صرفه جویی کنید.

صرفه جویی در وقت شما باعث خواهد شد تا بتوانید امور روزمره خود را به راحتی انجام دهید.

شاید هزینه انجام لیزر مو های زائد در نگاه اول برای شما کمی بالا به نظر برسد اما حقیقت آن است که وقتی در دراز مدت خرید وسایل اصلاح را انجام می دهید و یا به سراغ فرآیند هایی مثل وکس می روید، در نهایت هزینه به مراتب بیشتری پرداخت خواهید کرد.

بر اساس تحقیق جالبی که اخیرا صورت گرفته، مشخص شده که 88 درصد زنان به طور متوسط 4 ماه کامل از عمر خود را صرف اصلاح مو های زائد می کنند. استفاده از لیزر برای از بین بردن این مو ها، یک صرفه جویی فوق العاده در زمان و هزینه خواهد بود.

 

پ) جلوگیری موثر از رشد مو

بر خلاف روش های سنتی مانند اپیلاسیون، بند انداختن، تراشیدن، اپیلینگ و غیره شما نیازی نخواهید داشت تا مجددا با موهای زائد خود دیدار کنید.

زیرا پس از انجام لیزر موهای زائد و تکمیل فرآیند در کوتاه ترین زمان ممکن تمامی این موهای زائد بر طرف خواهد شد و ریزش پیدا خواهند کرد.

در زمان استفاده از این روش شما حتی درد ناشی از سوختگی، تراشیدن و خراش را نیز حس نخواهید کرد.

این در حالی است که اگر شما فعالیتی مثل وکس را انتخاب کنید، ناچار به تحمل درد بسیار شدیدی می شوید و اگر به اصلاح مو های زائد خود با تیغ بپردازید، همواره احتمالی زخمی شدن شما وجود خواهد داشت. لیزر مو های زائد، این نگرانی را برای همیشه برطرف می کند.

حذف موهای اضافه راه حلی برای از بین بردن موهای سطحی نیست بلکه به صورت عمقی در این روش از رشد مجدد موهای زائد جلوگیری به عمل خواهد آمد.

در این فعالیت، لیزر توسط رنگدانه های فولیکول مو جذب می شود و فولیکول در معرض نابودی قرار می گیرد. وقتی این اتفاق صورت بگیرد، دیگر خبری از رشد مو های جدید نخواهد بود. چرا که عملا بستر لازم برای رشد مو در این ناحیه از بین خواهد رفت.

برای اطلاع از هزینه لیزر موهای زائد خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با لیزر موهای زائد و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

ت) روش دقیق و حساس

روند حذف موهای زائد زمانی تکمیل خواهد شد که اشعه های لیزر به فولیکول های مو برسد، یکی از بزرگترین مزیت هایی که در لیزر موهای زائد وجود دارد این است که کاملا دقیق و جزئی این روند انجام خواهد شد و تنها فولیکول های منطقه مورد نظر هدف اشعه لیزر خواهند بود.

لیزری که در این فرآیند مورد استفاده قرار می گیرد، نمی تواند از سطح پوست عبور کند. در نتیجه هیچ نوع نگرانی خاصی در مورد احتمال صدمه دیدن اندام های درونی بدن به خاطر استفاده از لیزر وجود ندارد. لیزر مو های زائد یک فعالیت بسیار مطمئن محسوب می شود.

این گونه شما علاوه بر به دست آوردن نتایج دلخواه می توانید این نتایج را در مدت زمان کوتاه تری به دست آورید، البته سرعت و روند درمانی بستگی به ناحیه لیزر شده دارد اما در حالت کلی همواره سریع تر است.

زمان کوتاه مورد نیاز برای انجام فرآیند، یکی دیگر از نقاط قوت لیزر مو های زائد محسوب می شود. جلسه های لیزر، به هیچ وجه زمان زیادی را از شما نخواهند گرفت.

اکثر بیماران پس از 3 تا نهایتا 7 جلسه می توانند شاهد ریزش دائمی موهای زائد خود باشند.

این نکته را نیز باید در نظر داشته باشید که استفاده از تیغ های اصلاح و همچنین پشت سر گذاشتن وکس، ممکن است به پوست شما آسیب برسانند و موجب خشکی بیش از حد آن شوند. در لیزر مو های زائد پوست نرم تر می شود و از آن جایی که دیگر دائما به اصلاح نیاز نیست، کیفیت پوست در معرض خطر قرار نخواهد گرفت.

 

گستردگی و وسعت انجام لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد یکی از موفق ترین روش هایی است که برای از بین بردن موهای زائد مورد استفاده قرار می گیرد.

مردم به دلیل عدم آگاهی از مزایای لیزر موهای زائد ممکن است از روش های مختلفی مانند اپیلاسیون، تراشیدن، کوتاه کردن آن ها و غیره برای پاکیزگی و زیبا کردن ناحیه مورد خود استفاده نمایند.

اما ایمن ترین روشی که تاکنون شناخته شده است از بین بردن موهای اضافی می باشد که بدون هیچ درد و خون ریزی به راحتی هزاران هزار نفر در سال از مردم جهان نسبت به انجام آن اقدام می نمایند.

ایمنی بالا، تاثیر قابل توجه، زمان کم و همچنین صرفه جویی در وقت و هزینه، از لیزر مو های زائد یک فرآیند بسیار محبوب در تمام دنیا ساخته است. فرآیندی که امروز پاسخگوی افراد بسیار زیادی است و مو های زائد را در افرادی با شرایط کاملا متفاوت، به خوبی از بین می برد.

حذف موهای اضافه محدود به یک ناحیه از بدن نخواهد بود و اگر شما درخواست کنید روند درمانی و حذف موهای زائد می تواند روی دست، صورت، زیر بغل، شکم و هر ناحیه ی دیگری از بدن انجام شود.

این فعالیت می تواند گستردگی قابل توجهی در بدن شما داشته باشد. اینکه چه نقطه ای را برای انجام لیزر در نظر بگیرید، به انتخاب خود شما بستگی دارد. باید به این موضوع نیز توجه کنید که انجام لیزر در هر نقطه ای به لحاظ هزینه و مدت زمان لازم برای تکمیل فرآیند، با نقطه ای دیگر متفاوت خواهد بود.

همین موضوعات باعث شده است تا از حذف موها به عنوان یک روش گسترده و قابل قبول و موثر برای تمامی نواحی بدن نام برد که هیچ گاه نمی توان از آن غافل شد.

 

گستردگی و وسعت انجام لیزر موهای زائد

 

آیا حذف موهای زائد معایبی دارد ؟

هیچ عمل زیبایی یا درمانی وجود ندارد که تمام مزیت باشد، هر چند اندک اما روش های درمانی و عمل جراحی معمولا برخی عوارض و معایب را نیز به دوش خواهند کشید که البته با توجه به زیاد بودن وفاید روش مد نظر، از تمامی معایب جزئی و خفیف آن صرف نظر خواهد شد.

لیزر موهای زائد نیز از این حیث مستثنا نبوده و در برخی موارد به عقیده بعضی افراد می توان نکات زیر را به عنوان یکی از عیب ها و مشکلات حذف موهای زائد دانست که البته چند مورد از آن ها صرفا سلیقه ای و یا غیر قابل توجه خواهد بود.

 

آیا حذف موهای زائد معایبی دارد ؟

 

  1. در برخی موارد افرادی معتقد هستند که هزینه های ناشی از حذف موهای زائد به مراتب گران تر از روش های سنتی می باشد، البته این موضوع کاملا صحیح است اما باید مقایسه کرد که نتایج روش های سنتی موقتی و نتایج حذف موهای اضافه فرد دائمی است.
  2. برای به دست آوردن نتایج مطلوب و ریزش موهای زائد به چند جلسه درمانی و لیزر نیاز است در نتیجه ممکن است برخی افراد این صبر و حوصله را نداشته باشند و دوره درمانی برایشان خسته کننده باشد.
  3. انجام عمل زیبایی لیزر موهای زائد برای افرادی که پوست های تیره تری دارند قابل قبول تر و به مراتب زیبا تر می باشد و نتایج به دست آمده چشم گیر خواهد بود.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا  و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیزر موهای زائد خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان