لیزر موهای زائد

هزینه لیزر موهای زائد برای نواحی مختلف بدن چقدر است؟

استفاده از لیزر برای از بین بردن مو های زائد به دلیل ایمنی بالای آن، موثر بودن و البته داشتن نتایج بلند مدت به تکنیکی محبوب در سراسر جهان تبدیل شده است. لیزر موهای زائد تقریبا در تمام قسمت های بدن که مو رشد می کند قابل انجام است.

هزینه لیزر موهای زائد برای نواحی مختلف بدن چقدر است

هزینه لیزر موهای زائد در نواحی مختلف بدن متفاوت است و بیش از هر چیز به وسعت ناحیه ای که لیزر در آن انجام می شود و البته تراکم و جنس مو های زائد در آن ناحیه بستگی دارد. در این مطلب تاثیر لیزر بر نواحی مختلف بدن را بررسی می کنیم و همچنین بررسی می کنیم که چه عواملی بر هزینه و قیمت لیزر موهای زائد تاثیر گذار هستند.

لیزر موی زائد در کدام قسمت های بدن انجام می شود؟

امروزه دستگاه‌های مختلف و مدرن لیزر طوری ساخته می‌شوند که با استفاده از آن ها می شود مو های زائد را در هر قسمتی از بدن و با هر جنس و تراکمی که باشند از بین برد. البته به دلیل خطراتی که اشعه ی لیزر برای چشم و بینایی ممکن است داشته باشد، استفاده از لیزر در نواحی اطراف چشم و ابرو ها توصیه نمی شود.

به غیر از آن، فرقی ندارد که پوست شما چه خصوصیاتی دارد و جنس مو های زائد شما چگونه است، در هر صورت می توانید از یکی از تکنیک های لیزر مو برای رسیدن به پوستی صاف و مطلوب استفاده کنید.

در ادامه نواحی رایجی که مردان و زنان برای لیزر کردن موهای زائد انتخاب می کنند را بررسی می کنیم و تاثیر متفاوت لیزر بر آن ها را شرح می دهیم.

برای اطلاع از هزینه لیزر موهای زائد خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با لیزر مو و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

لیزر موهای شکم

لیزر موهای زائد شکم و به خصوص مو هایی که اطراف ناف رشد می کنند یکی از خدمات رایج مراکز پوست و مو است. از بین بردن موهای زائد در قسمت شکم و اطراف آن به راحتی انجام می شود و نتایج نسبتا ماندگاری نیز خواهد داشت و در بلند مدت رشد موهای زائد در این قسمت را به شدت کاهش می دهد. با توجه به بزرگ بودن ناحیه شکم ممکن است کمی هزینه لیزر موهای زائد شکم بیشتر از سایر مناطق باشد.

لیزر موهای کمر

از آن جایی که برداشتن و مقابله با موهای زائد در ناحیه ی پشت و کمر با استفاده از روش های خانگی سخت و دشوار است، استفاده از لیزر برای حذف این مو ها بسیار کاربردی و موثر است. لیزر موهای کمر به خصوص بین مردانی که نسبتا پر مو هستند رایج است. برای اطلاع از هزینه لیزر موهای زائد کمر با مشاورین زیبایی ما تماس بگیرید.

لیزر موهای کمر

هزینه لیزر موهای زائد کمر به ناحیه ای که لیزر انجام می شود و نوع دستگاه بستگی خواهد داشت و زیاد تفاوت چندانی با ناحیه شکم نخواهد داشت.

لیزر ناحیه ی بیکینی

به طور معمول افراد برای از بین بردن موهای زائد در ناحیه ی بیکینی از روش های سنتی مانند وکس کردن و یا شیو کردن استفاده می کنند؛ اما مشکلی که این روش ها دارند این است که مدت زیادی طول نمی کشد که دوباره موهای زائد شروع به رشد کنند.

لیزر موها در ناحیه ی بیکینی وقتی که چند بار تکرار شود، باعث می شود تا ریشه های مو در این قسمت از بدن ضعیف شوند و در نتیجه رشد مو ها با سرعت کمتری اتفاق بیفتد؛ بنابراین در دراز مدت شاهد خواهید بود که شیو کردن این ناحیه از بدن چقدر برای شما راحت تر شده و وقت کمتری از شما می گیرد.

با توجه به حساسیت بالای این ناحیه و ظرافت خاص لیزر موهای بیکینی ممکن است هزینه لیزر کمی بالا تر باشد.

لیزر موهای سینه

زنانی که بنا به دلایل مختلف دچار تغییرات هورمونی می شوند، ممکن است در ناحیه ی نوک سینه ی خود و اطراف قسمت آرئولا شاهد رشد مو های زائد باشند. اگر این مو ها تعدادشان کم باشد و ضخامت چندانی نداشته باشند، برداشتن آن ها کار چندان سختی نخواهد بود؛ اما اگر تعداد این مو ها زیاد و آزار دهنده باشد، می توانید از تکنیک لیزر مو استفاده کنید تا در آینده نیز شاهد کاهش رشد این مو ها باشید.

در حالت کلی هزینه لیزر موهای سینه بستگی به حجم مورد نظر خواهد داشت اما به نسبت سایر مناطق کمتر است.

لیزر باسن

لیزر موهای زائد در ناحیه ی باسن نسبت به دیگر قسمت های بدن ممکن است کمی سخت تر باشد. البته جای نگرانی ندارد و اغلب افرادی که برای لیزر مو ها در این قسمت اقدام می کنند، به راحتی با حس ناخوشایند آن کنار می آیند و مشکل خاصی به وجود نمی آید.

با این حال، اگر باز هم نگران هستید که در طی فرایند لیزر دچار درد و سوزش شوید، متخصص لیزر می تواند برای شما از کرم های بی حس کننده ی موضعی استفاده کند تا درد و سوزش خاصی حس نکنید. هزینه لیزر موهای زائد باسن بستگی به تعداد جلساتی دارد که این کار انجام خواهد شد.

لیزر قفسه ی سینه

لیزر کردن موهای قفسه ی سینه نیز یکی دیگر از نواحی است که بین مردان رایج است. ویژگی موهای زائد قفسه ی سینه این است که نسبت به موهای زائد دیگر قسمت های بدن با سرعت بیشتری رشد می کنند و به همین دلیل مقابله کردن با آن می تواند خسته کننده و بسیار وقت گیر باشد.

بنابراین اگر می خواهید که قفسه ی سینه شما کم مو باشد،‌ استفاده از تکنیک لیزر موهای زائد نسبت به روش هایی مانند استفاده از وکس و یا شیو کردن روش بهتری برای شما است و در دراز مدت میزان رشد این موها را نیز کاهش می دهد.

لیزر موهای صورت

لیزر موها در نواحی مختلف صورت مانند پشت لب ها، زیر چانه و غیره یکی از پرطرفدار ترین انواع لیزر است. شما می توانید با استفاده از لیزر علاوه بر از بین بردن مو های زائد، آسیب هایی که بر اثر شیو و اصلاح مداوم صورت بر روی پوست به جا مانده را نیز رفع کنید و دوباره پوستی صاف و سالم داشته باشید.

لیزر موهای زائد صورت

بسته به این که لیزر در کدام ناحیه از صورت انجام می شود هزینه ی آن متفاوت خواهد بود. هر چه ناحیه کوچک تر باشد هزینه نیز پایین تر است.

لیزر کردن موهای زائد صورت در هر جلسه کمتر از حدود ۲۰ دقیقه زمان خواهد برد. برای آن که به بهترین نتیجه ی ممکن برسید و رشد موهای زائد در صورت خود را به صفر برسانید، نیاز به تکرار لیزر در چندین جلسه دارید. به طور معمول توصیه می شود بین ۲ تا ۳ جلسه در سال لازم است تا زمانی که رشد موهای زائد به طور کامل متوقف شود.

لیزر موهای زائد صورت با توجه به کوچک بودن ناحیه بالا نخواهد بود و می توان با هزینه ای منصفانه لیزر موهای زائد صورت را انجام داد.

لیزر موهای روی پا

رشد موها در ناحیه ی روی پا (همان سینه ی پا) و روی انگشتان پا معمولا در دوران سن بلوغ آغاز می شود. سپس با مرور زمان و به تدریج، این مو ها ضخیم تر می شوند و بیشتر به چشم می آیند.

معمولا لیزر کردن این نواحی از بدن همراه با پکیج لیزر موهای زائد قسمت پایین پا همراه است و کمتر پیش می آید که به طور جداگانه روی آن لیزر درمانی انجام شود.

به واسطه بزرگ بودن ناحیه ای که باید تحت درمان لیزر قرار بگیرد بدیهی است که هزینه لیزر موهای زائد برای هر دو پا ممکن است کمی بیشتر از سایر مناطق باشد.

لیزر کل پا

می شود گفت در کنار صورت، لیزر موهای زائد پا یکی از محبوب ترین قسمت های بدن برای انجام لیزر است و بسیاری از متقاضیان لیزر برای انجام لیزر در این ناحیه مراجعه می کنند. از آن جایی که پا ها بخش بزرگی از بدن را تشکیل می دهند، از بین بردن مو های زائد آن ها با لیزر نسبت به دیگر نقاط بدن بیشتر زمان می برد. لیزر کردن قسمت های پایینی پا بین ۳۰ تا ۴۵ دقیقه و لیزر کردن کل پا حداقل یک ساعت زمان خواهد برد.

لیزر زیر بغل

یکی از آسان ترین قسمت های بدن برای انجام لیزر و سوزاندن مو های زائد، نواحی زیر بغل است. دلیل این امر این است که ریشه های مو های زائد در این قسمت از بدن اشعه ی لیزر را به خوبی جذب می کنند و به سرعت از بین می روند. لیزر کردن هر کدام از زیر بغل ها حدود پنج دقیقه زمان خواهد برد.

هزینه لیزر موهای زائد زیر بغل به نسبت سایر نواحی بدن پایین تر خواهد بود زیرا ناحیه ای که تحت درمان است زیاد بزرگ نمی باشد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیزر موهای زائد خود مطلع شود. جهت مشاوره قبل از لیزر موهای زائد با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان