مشاوره قبل از انجام لیزر موهای زائد

قطعا برای شما هم سوالات بسیاری در رابطه با لیزر مو‌های زائد پیش آمده است و دوست داشتید تا قبل از تصمیم‌گیری در رابطه با انجام یا عدم انجام لیزر موهای زائد، اطلاعاتی در رابطه با این تکنیک حذف موهای اضافی بدن به دست بیاورید. به همین جهت مشاوره‌ قبل از لیزر مو‌های زاید از اهمیت بالایی برخوردار است. به طور کلی بهتر است که فرد قبل از انجام هر گونه عمل وتکنیک زیبایی، با مراجعه نزد پزشک متخصص از توصیه‌های او بهره‌مند شود و بداند که چه فرآیندی را قرار است تجربه نماید چرا که پزشک متخصص می‌تواند شما را در انجام هر گونه اقدامی از قبیل لیزر مو‌های زائد، به صورت واضح و شفاف راهنمایی نماید.

اینفوگرافیک مشاوره‌ قبل از لیزر مو‌های زاید
اینفوگرافیک مشاوره‌ قبل از لیزر مو‌های زاید

در جلسه مشاوره لیزر موهای زائد درباره چه چیز هایی صحبت می شود؟

در جلسه ی اول لیزر موهای زائد و مشاوره‌ رفع مو‌های زائد، در مورد نوع دستگاه لیزری که توسط پزشک معالج مورد استفاده قرار می‌گیرد و همچنین طول دوره‌ درمان و تعداد جلسات لازم برای رفع کامل مو‌های زائد، صحبت می‌شود. پزشک معالج به شما می‌گوید که پس از لیزر موهای زاید چه نوع اقدامات مراقبتی انجام دهید تا از ایجاد سوزش و تحریک پوست پس از انجام لیزر جلوگیری گردد. همچنین شما می‌توانید با رعایت توصیه‌های پزشک خود، به میزان قابل توجهی رشد مو‌های زائد خود را کاهش دهید. به طور کلی در طول  جلسه مشاوره لیزر مو‌های زائد پیرامون این موارد صحبت می‌شود:

اهمیت مشاوره قبل از لیزر موهای زائد

 1. در مورد اهداف شما از لیزر صحبت می‌شود.
 2. شرایط پزشکی متقاضی، حساسیت به دارو و درمان‌های پزشکی لازم بررسی می‌گردد.
 3. باید درمورد دارو‌های فعلی که مصرف می‌کنید، ویتامین‌ها، مکمل‌های گیاهی، الکل، دخانیات و مواد مخدر با متخصص خود صحبت نمایید.
 4. جراحی‌های قبلی و مدت زمانی که از آخرین جراحی گذشته است و به طور کلی پرونده پزشکی شما بررسی می‌شود.
 5. اگر قبلا لیزر انجام داده‌اید و همچنین آخرین جلسه‌ای که لیزر داشته‌اید را باید با پزشک در میان بگذارید.
 6. میزان درد یا ناراحتی که پس از لیزر قبلی داشته‌اید را گزارش کنید.
 7. میزان جلسات احتمالی که نیاز دارید تا به طور کامل مو‌های زائد از بین بروند.
 8. لیزر مو‌های زائد برای نوع پوست شما چقدر مؤثر است.
 9. هر گونه عوارض جانبی احتمالی بررسی می‌شود.
 10. نحوه آماده شدن برای جلسات و مراقبت‌های لازم توضیح داده خواهد شد.
 11. در مورد هزینه‌ها صحبت می‌شود.
 12. در مورد محل انجام لیزر و شخصی که لیزر را انجام می‌دهد.
 13. وضعیت سلامت عمومی و بهداشت بررسی می‌شود.
 14. وضعیت سلامت روانی و میزان استرس شما در مورد لیزر بررسی می‌گردد. ممکن است در مورد ظاهر جدید کمی هیجان داشته باشید اگر چه تغییر ظاهری فاحشی نخواهید داشت و دقیقا مانند زمانی است که از ژیلت استفاده می‌کنید.
 15. اینکه آیا شما باردار هستید، یا تصمیم به بارداری دارید یا بچه کوچک دارید که از شیر مادر تغذیه می‌کند.
 16. آیا شما زخم‌هایی روی بدن خود دارید.
 17. آیا شما به داروی خاصیی حساسیت دارید.

تاثیرات مشاوره قبل از لیزر موهای زائد بر تصمیم گیری کاربران

 1. مشاوره قبل از انجام لیزر موهای زاید این امکان را به فرد مراجعه‌کننده می‌دهد که با دید وسیع‌تری نسبت به روند انجام کار در جلسات حاضر شود و استرس کمتری را در طول پروسه لیزر تجربه نماید.
 2. مشاوره لیزر موهای بدن فرصتی برای شما است که از نتیجه نهایی درک بهتری داشته باشید.
 3. همچنین فرد مراجعه‌کننده می‌تواند با رعایت نکات آماده‌سازی که از قبل در جلسات مشاوره ذکر شده‌اند به انجام بهتر فرآیند کلی لیزر مو‌های زائد کمک کند.
 4. انجام مشاوره و مشورت با پزشک سبب می‌شود که فرد مراجعه‌کننده انتظارات واقعی‌تری از لیزر مو‌های زائد داشته باشد و همچنین اطلاعات کافی از انواع دستگاه‌ها، میزان هزینه‌ای که باید پرداخت کند و طول درمان به دست بیاورد.
 5. همچنین فرد می‌تواند با راهنمایی‌های پزشک در مورد انتخاب دستگاه لیزر موهای زاید و همین‌طور قسمت‌هایی از بدن که تمایل دارد لیزر شوند، تصمیم درستی بگیرد.
 6. مشاوره فرصتی است که ما بتوانیم بهتر یکدیگر را بشناسیم. زمان آن فرا رسیده است که شما بفهمید که تیم ما و روش درمانی کلینیکی که انتخاب کرده‌اید قادر به برآورده کردن انتظارات شما هستند یا خیر. یا روش لیزر مناسب شما می‌باشد یا باید روش‌های دیگری را امتحان کنید تا به نتیجه بهتری برسید.
چرا مشاوره قبل از لیزر مو‌های زائد اهمیت دارد؟
 1. در ابتدا اپراتور باید پوست شما را مورد بررسی قرار دهد تا متوجه شود گزینه مناسبی برای لیزر هستید یا نه.
 2. از سوی دیگر باید از سلامت عمومی و سلامت پوست برخوردار باشد در غیر این صورت عوارض جانبی برای شما بروز خواهد کرد.
در جلسه مشاوره چه مواردی توضیح داده خواهد شد؟
 1. نوع دستگاه مورد استفاده در جریان لیزر
 2. تخمین تعداد جلسات مورد نیاز برای ریشه‌کن شدن مو‌های زائد
 3. هزینه لیزر مو‌های بدن

مطالب بیشتر: آمادگی قبل از لیزر موهای زائد

چه کسی لیزر موهای زائد را برای من انجام خواهد داد؟

 1. این پرسش هوشمندانه‌ای است که می‌توانید از پزشک خود بپرسید تا اطمینان یابید حتما فردی آموزش دیده و واجد شرایط، لیزر مو‌های زاید را برای شما انجام خواهد داد.
 2. رفع مو‌های زائد از طریق لیزر موهای زاید برای من چقدر مؤثر خواهد بود؟ افراد دارای پوست و موی متفاوتی هستند و بهترین پوست و مو برای انجام لیزر مو‌های زائد، موی تیره و ضخیم و پوست روشن است. اگر پوست تیره‌ای دارید این لزوما به این معنی نیست که لیزر مو‌های زائد برای شما مناسب نیست بلکه می‌توان انجام لیزر مو‌های زاید با شدت کمتری استفاده نمود. خوشبختانه دستگاه‌هایی ابداع شده است که به کمک آن‌ها بتوان لیزر موهای زائد برای پوست تیره را نیز انجام داد.
 3. چه نوع لیزری باید روی پوست من استفاده شود؟
 4. چگونه می‌توانم برای لیزر مو‌های زائد آماده شوم؟
 5. از چه موادی می‌توانم بر روی پوست خود استفاده کنم؟

پزشک متخصص با حوصله کامل به تمام سوالات شما پاسخ خواهد داد و در نهایت با توجه به راهنمایی‌های پزشک معالج می‌توانید در رابطه با انجام لیزر تصمیم لازم را بگیرید. همیشه بهتر است لیستی از سوالات را قبل از مشاوره لیزر موهای زائد تهیه کنید و همراه خود داشته باشید. شما ممکن است احساس کنید این کار احمقانه‌ای به نظر می‌رسد اما دقیقا چنین کاری لازم است و حتی پیشنهاد می‌کنیم چند روز برای فکر کردن به سوالات وقت بگذارید و اگر بعد از مشاوره همچنان سوالی پیش آمد هیچ جای نگرانی نیست و می‌توانید مجدد حضوری یا تلفنی بپرسید. ما چند نمونه سوال پیشنهادی را اینجا برای شما ذکر کردیم اما شما باید یک لیست از سوالات شخصی خود داشته باشید. ممکن است شما مشکلاتی داشته باشید که دکتر از آن بی‌خبر است یا تشخیص آن مشکل باشد. پس هیچ کس بهتر از خود شما نمی‌تواند به شما کمک کند تا بهترین نتیجه را دریافت کنید. به طور کلی تکنسین‌هایی که قبلا آموزش لازم برای کار با دستگاه لیزر را دیده‌اند این تکنیک را انجام می‌دهند.

مزیت ها مشاوره قبل از لیزر موهای زائد

مزیت ‌های مشاوره قبل از لیزر مو‌های زائد

 1. استفاده از جلسات مشاوره سبب می‌شود تا شما بتوانید به درستی تصمیم بگیرید که چه قسمت‌هایی از بدن و توسط چه نوع دستگاهی لیزر شوند.
 2. در جلسات مشاوره به شما گفته می‌شود که برای رفع دائمی مو‌های ضخیم و تیره حدود ۴ تا ۶ جلسه لیزر طی مدت زمان ۴ تا ۶ هفته زمان لازم است. برای پوست‌های تیره‌تر این مدت زمان بیشتر نیز خواهد بود.
 3. به طور کلی جلسات مشاوره به شما دیدگاه کلی را می‌دهد و شما را در مسیر درستی برای انجام لیزر مو‌های زائد قرار می‌دهد تا در زمان و هزینه‌های شما صرفه‌جویی شود.
 4. در نهایت می‌توان نتیجه گرفت که جلسات مشاوره قبل از لیزر مو‌های زائد اهمیت غیر قابل انکاری دارند چرا که در صورت انتخاب نابه‌جای پزشک، دستگاه و کلینیک زیبایی جهت لیزر موهای زاید، آسیب‌های جبران‌ناپذیری به پوست شما وارد خواهد شد. به همین دلیل باید به مشاوره قبل از لیزر اهمیت ویژه‌ای دهید.
 5. همچنین می‌توانید با سوالات خود درباره‌ رفع مو‌های زائد با استفاده از انجام لیزر، از این موضوع اطمینان حاصل کنید که دستگاه مورد استفاده جهت لیزر مو‌های زائد کاملا معتبر بوده و همچنین این فرآیند توسط فردی واجد شرایط و مجرب انجام می‌شود.
 6. در جلسات مشاوره قبل از لیزر مو‌های زائد چگونگی آمادگی شما نیز مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد. پس بهتر است که با حضور در این جلسات، آگاهی خود را در مورد کاری که می‌خواهید انجام دهید بالا ببرید.
 7. یکی دیگر از دلایل اهمیت مشاوره قبل از لیزر موهای بدن این است که اطمینان حاصل کنید درمان بی‌خطر و مناسب برای شما خواهد بود. به عنوان مثال اگر پوست آسیب‌دیده دارید، ممکن است انجام لیزر درمانی در آن ناحیه برای شما پرخطر باشد. ممکن است لازم باشد صبر کنید تا منطقه بهبود یابد یا دوره معالجه را شروع کنید.
 8. همچنین می‌توانید در مورد پزشک و کلینیک خود تحقیقات لازم را انجام دهید یا از افرادی که قبلا آنجا لیزر انجام داده‌اند سوال بپرسید که آیا از خدمات کلینیک و پزشک رضایت دارند یا خیر.

مطالب بیشتر: جلسه اول لیزر موهای زائد

برای اطلاع از هزینه لیزر موهای زائد خود می‌توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام‌رسان واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۵۰۲۰۵۰ تمامی سوالات خود در رابطه با لیزر موهای زائد و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیزر موهای زائد خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed