لیزر موهای زائد

چرا مشاوره قبل از لیزر موهای زائد مهم می باشد ؟

چرا مشاوره قبل از لیزر موهای زائد مهم می باشد ؟

اهمیت مشاوره قبل از لیزر موهای زائد

قطعا برای شما هم سوالات بسیاری در رابطه با لیزر موهای زائد پیش آمده است و دوست داشتید تا قبل از تصمیم گیری در رابطه با انجام ” لیزر موهای زائد ” اطلاعاتی در رابطه با لیزر موهای زائد داشته باشد.

به همین جهت مشاوره ی قبل از انجام انجام لیزر موهای زاید بر روی پوست از اهمیت بالایی برخوردار است
به طور کلی بهتر است که فرد قبل از انجام هرگونه عمل و اقدامی برای امور زیبایی با مراجعه نزد پزشک متخصص از توصیه های او بهره مند شود و بداند که چه فرایندی را قرار است تجربه نماید.

چرا که پزشک متخصص می تواند شما در انجام هرگونه اقدامی از قبیل لیزر موهای زائد به صورت واضح و شفاف راهنمایی نماید.

 

اهمیت مشاوره قبل از لیزر موهای زائد

 

در جلسه مشاوره لیزر موهای زائد درباره چه چیز هایی صحبت می شود؟

در ” جلسه ی اول لیزر موهای زائد ” و مشاوره ی رفع موهای زائد در مورد نوع دستگاه لیزری که توسط پزشک معالج مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین طول دوره ی درمان و تعداد جلسات لازم برای رفع کامل موهای زائد، صحبت می شود.

همچنین پزشک معالج به شما می گوید که که پس از laser hair removal چه نوع اقدامات مراقبتی انجام دهید تا از ایجاد سوزش و تحریک پوست پس از انجام لیزر موهای زائد جلوگیری نمایید.
همچنین شما می توانید با رعایت توصیه های پزشک خود به میزان قابل توجهی، رشد موهای زائد خود را کاهش دهید.

 

 

در طول مشاوره لیزر موهای زائد خود در مورد این موارد صحبت می شود:

 • در مورد اهداف شما از لیزر صحبت می شود.
 • شرایط پزشکی متقاضی، حساسیت به دارو و درمان های پزشکی لازم بررسی می شوند.
 • داروهای فعلی که مصرف می شوند، ویتامین ها، مکمل های گیاهی، الکل، دخانیات و مواد مخدر
 • جراحی های قبلی و مدت زمانی که از آخرین جراحی گذشته است. به طور کلی پرونده پزشکی شما بررسی می شود.
 • اگر قبلا لیزر انجام داده اید و همچنین آخرین جلسه ای که لیزر داشته اید را باید با پزشک در میان بگذارید.
 • میزان درد یا ناراحتی که پس از لیزر وجود دارد.
 • میزان جلسات احتمالی که نیاز دارید تا به طور کامل موهای زائد از بین بروند.
 • لیزر موهای زائد برای نوع پوست شما چقدر مؤثر است.
 • هر گونه عوارض جانبی احتمالی بررسی می شود.
 • نحوه آماده شدن برای جلسات و مراقبت های لازم توضیح داده می شود.
 • در مورد هزینه ها صحبت می شود.
 • در مورد محل انجام لیزر و شخصی که لیزر را انجام می دهد. ممکن است توسط تکنسین یا پرستار انجام شود.
 • وضعیت سلامت عمومی و بهداشت بررسی می شود.
 • وضعیت سلامت روانی و میزان استرس شما در مورد لیزر بررسی می شود. ممکن است در مورد ظاهر جدید کمی هیجان داشته باشید اگرچه تغییر ظاهری فاحشی نخواهید داشت و دقیقا مانند زمانی است که از ژیلت استفاده می کنید.
 • این که آیا شما باردار هستید، یا تصمیم به بارداری دارید یا بچه کوچک دارید که از شیر مادر تغذیه می کند.
 • آیا شما زخم هایی روی بدن خود دارید.
 • آیا شما به داروی خاصیی حساسیت دارید.

 

تاثیرات مشاوره قبل از لیزر موهای زائد بر تصمیم گیری کاربران

مشاوره قبل از انجام laser hair removal این امکان را به فرد مراجعه کننده می دهد که با دید وسیع تری نسبت به روند انجام کار انجام لیزر موهای زاید در جلسات حاضر شود و استرس کمتری را در طول پروسه لیزر تجربه نماید و فرصتی برای شما است که از نتیجه نهایی درک بهتری داشته باشید.

همچنین فرد مراجعه کننده می تواند با رعایت نکات آماده سازی که از قبل در جلسات مشاوره ذکر شده اند به انجام فرآیند کلی لیزر موهای زائد کمک کند.
انجام مشاوره و مشورت با پزشک سبب می شود که فرد مراجعه کننده انتظارات واقعی تری از لیزر موهای زائد داشته باشد و همچنین اطلاعات کافی از انواع دستگاه ها، میزان هزینه ای که باید بکند و طول درمانش داشته باشد.

همچنین با راهنمایی های پزشک فرد می تواند در مورد انتخاب دستگاه laser hair removal و همین طور قسمت های از بدن که تمایل دارد تا لیزر شوند، تصمیم درستی بگیرد.

 

 

مشاوره فرصتی است که ما بتوانیم بهتر یکدیگر را بشناسیم. زمان آن فرا رسیده است که شما بفهمید که تیم ما و روش درمانی کلینیکی که انتخاب کرده اید قادر به برآورده کردن انتظارات شما هستند یا خیر. یا روش لیزر مناسب شما می باشد یا باید روش های دیگری را امتحان کنید تا به نتیجه بهتری برسید.

 

چه کسی لیزر موهای زائد را برای من انجام خواهد داد؟

این پرسش هوشمندانه ای است که که می توانید از پزشک خود بپرسید تا اطمینان یابید که حتما فردی آموزش دیده و واجد شرایط لیزر موهای زاید را برای شما انجام خواهد داد.
رفع موهای زائد از طریق laser hair removal برای من چقدر مؤثر خواهد بود؟
افراد داری پوست و موی متفاوتی هستند و بهترین پوست و مو برای انجام لیزر موهای زائد پوست روشن و موهای ضخیم است.

اگر پوست تیره ای دارید این لزوما به این معنی نیست که لیزر موهای زائد برای شما مناسب نیست بلکه می توان انجام لیزر موهای زاید با شدت کمتری استفاده نمود.
چه نوع لیزری باید روی پوست من استفاده شود؟

چگونه می توانم برای لیزر موهای زائد آماده شوم؟

از چه موادی بر روی پوستم می توانم استفاده کنم؟
پزشک متخصص با حوصله کامل به تمام سوالات شما پاسخ خواهد داد و در نهایت با توجه به راهنمایی های پزشک معالج می توانید در رابطه با انجام لیزر تصمیم لازم را بگیرید.

برای اطلاع از هزینه لیزر موهای زائد خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با لیزر موهای زائد و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

همیشه بهتر است لیستی از سوالات را که از قبل نوشته شده تهیه کنید و همراه خود داشته باشید. شما ممکن است احساس کنید این کار احمقانه ای به نظر می رسد اما دقیقا چنین کاری لازم است و حتی پیشنهاد می کنیم چند روز برای فکر کردن به سوالات وقت بگذارید و اگر بعد از مشاوره همچنان سوالی پیش آمد هیچ جای نگرانی نیست و می توانید مجدد حضوری یا تلفنی بپرسید.

ما چند نمونه سوال پیشنهادی را اینجا برای شما ذکر کردیم اما شما باید یک لیست از سوالات شخصی خود داشته باشید، ممکن است شما مشکلاتی داشته باشید که دکتر از آن بی خبر است یا تشخیص آن مشکل باشد، پس هیچ کس بهتر از خود شما نمی تواند به شما کمک کند تا بهترین نتیجه را دریافت کنید.

به طور کلی تکنسین هایی که قبلا آموزش لازم کار با دستگاه لیزر را دیده اند این کار را انجام می دهند یا توسط پرستار ها انجام شده که در هر صورت زیر نظر مستقیم پزشک می باشد در بعضی موارد هم خود پزشک به طور مستقیم لیزر را انجام می دهد.

 

مزیت ها مشاوره قبل از لیزر موهای زائد
استفاده از جلسات مشاوره سبب می شود تا شما بتوانید به درستی تصمیم بگیرید که چه قسمت هایی از بدن و توسط چه نوع دستگاهی رفع موهای زائد توسط لیزر صورت پذیرد.
در جلسات مشاوره به شما گفته می شود که برای رفع دائمی موهای زائد توسط لیزر، برای موهای ضخیم و تیره حدود 4 تا 6 جلسه طی مدت زمان 4 تا 6 هفته لازم است.

برای پوست های تیره تر این مدت زمان بیشتر نیز خواهد بود. به طور کلی جلسات مشاوره به شما دیدگاه کلی را می دهد و شما را در مسیر درستی برای انجام لیزر موهای قرار می دهد تا در زمان و هزینه های شما صرفه جویی شود.

 

مزیت ها مشاوره قبل از لیزر موهای زائد

در نهایت می توان نتیجه گرفت که جلسات مشاوره قبل از لیزر موهای زائد اهمیت غیر قابل انکاری دارند چرا که در صورت انتخاب نابجای پزشک، دستگاه و کلینیک زیبایی جهت laser hair removal، آسیب های جبران ناپذیری به پوست شما وارد خواهد شد.

به همین دلیل به مشاوره قبل از لیزر اهمیت ویژه ای دهید.
همچنین می توانید با سوالات خود درباره ی رفع موهای زائد با استفاده از انجام لیزر موهای زائد از این موضوع اطمینان حاصل کند که دستگاه مورد استفاده جهت لیزر موهای زائد کاملا معتبر بوده و همچنین این فرآیند توسط فردی واجد شرایط و مجرب انجام می شود.
در جلسات مشاوره قبل از لیزر موهای زائد چگونگی نحوه ی آمادگی شما نیز مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

پس بهتر است که با حضور در این جلسات آگاهی خود را در مورد کاری که می خواهید انجام دهید یعنی موزدایی به کمک لیزر، افزایش دهید.

یکی دیگر از دلایل اهمیت مشاوره این است که اطمینان حاصل کنید که درمان بی خطر و مناسب برای شما خواهد بود. به عنوان مثال اگر پوست شکسته یا آسیب دیده دارید، ممکن است انجام لیزر درمانی در آن ناحیه برای شما پر خطر باشد. ممکن است لازم باشد صبر کنید تا منطقه بهبود یابد یا دوره معالجه را شروع کنید.

همچنین می توانید در مورد پزشک و کلینیک خود تحقیقات لازم را انجام دهید یا از افرادی که قبلا آنجا لیزر انجام داده اند سوالات و نظرشان را بپرسید که آیا از خدمات کلینیک و پزشک رضایت دارند یا خیر.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیزر موهای زائد خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان