چه مدت پس از عمل بینی می توان بوتاکس تزریق کرد

چه مدت پس از عمل بینی می توان بوتاکس تزریق کرد

بوتاکس یک نوع سم بوتوولونیوم می باشد که توسط باکتری آن تولید می شود و امروزه از آن برای رسیدن به اهداف زیبایی و همچنین برخی درمان ها نیز استفاده می کنند و در سراسر دنیا تزریق آن به نواحی مختلف بدن گسترش یافته است.

برای اطلاع از هزینه تزریق بوتاکس خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق بوتاکس و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

چه مدت پس از عمل بینی می توان بوتاکس تزریق کرد

 

تزریق بوتاکس ” از جمله پر استفاده ترین اقدامات زیبایی در جهان به شمار می رود و تعداد انجام های این اقدام از سایر اقدامات مشابه بسیار بیشتر می باشد و در بین افرادی که از تزریق بوتاکس استفاده کرده بسیار محبوب می باشد.

 

آیا پس از عمل جراحی بینی می توان تزریق بوتاکس انجام داد؟

یکی از مهم ترین بخش های مرتبط با نتایج تزریق بوتاکس به بینی درباره مراقبت ها و نکاتی می باشد باید شخص بیمار قبل و بعد از تزریق آن به بینی حتما رعایت کند.

معمولا افراد متقاضی در صورت مراجعه به نزد پزشک متخصص قطعا از اهمیت بسیار زیاد انجام نکات و مراقبت ها قبل و بعد از آن توسط پزشک آگاهی خواهند یافت.

 

 

از جمله سوالات پر تکرار و بسیار مهم برای افرادی که قصد دارند هم عمل بینی را انجام دهند و هم تزریق بوتاکس را پس از آن انجام دهند این است که آیا می توان تزریق بوتاکس را بعد از جراحی بینی انجام داد یا خیر و در صورت

 

انجام این کار آیا نتایج بدی برای شخص به همراه خواهد داشت و سبب بروز مشکلات می شود.

به طور کلی نظر اکثر پزشکان متخصص درباره این موضوع مثبت می باشد و به این دسته از بیماران چراغ سبزی را برای تزریق بوتاکس بعد از جراحی بینی نشان می دهند و از نظر آن ها هیچ مشکلی بعد از تزریق برای شخص متقاضی به وجود نخواهد آمد.

  آشنایی با مراقبت های پس از بوتاکس زیر بغل

آیا پس از عمل جراحی بینی می توان تزریق بوتاکس انجام داد؟

 

پس به طور کلی انجام تزریق بوتاکس بعد از عمل بینی بلامانع می باشد؛ اما یک نکته مهم پس از جراحی بینی وجود دارد که ممکن است باعث شود که نتیجه مناسبی پس از بوتاکس برای فرد بدست نیاید و موجب نارضایتی او شود. نکته مهم این است که پس از عمل بینی، بینی شخص دچار کمی ورم و باد خواهد شد و نمی توان فرم و حالت نهایی بینی را به درستی تشخیص داد.

لذا انجام تزریق بوتاکس در این حالت ممکن است نتایج مطلوب و دلخواهی را برای فرد نداشته باشد. پس پیشنهاد می شود که افراد متقاضی انجام بوتاکس بعد از جراحی بینی، این اقدام را کمی به تاخیر بیاندازند تا ورم بینی رفع شود و بینی فرم مناسب خود را بدست آورد.

 

مزایا و معایب تزریق بوتاکس بعد از عمل جراحی بینی

قطعا هر عمل جراحی و یا اقدامات زیبایی که امروزه در دنیا توسط پزشکان متخصص در مراکز زیبایی انجام می شود دارای برخی مزیت ها و ویژگی های مثبت برای شخص متقاضی خواهد بود که عمده دلیل انجام این اقدام زیبایی نیز همین مزیت ها و نتایج مثبت می باشد که سبب بروز رغبت در شخص برای انجام آن است.

 

مزایا و معایب تزریق بوتاکس بعد از عمل جراحی بینی

 

از جمله مزیت هایی که تزریق بوتاکس پس از انجام عمل بینی برای شخص دارد، پرداخت هزینه کمتر برای ترمیم آن ناحیه از بینی می باشد؛ زیرا اگر چنانچه این نقص توسط پزشک جراح و با روش جراحی بینی ترمیم شود قطعا هزینه هایی که بیمار باید برای آن پرداخت کند بسیار بیشتر از تزریق بوتاکس خواهد بود.

همچنین این اقدام دارای ریسک کمتر برای شخص متقاضی می باشد؛ زیرا در صورتی که بخواهد به طور کلی بینی خود را جراحی کند ریسک بسیار بیشتری از تزریق بوتاکس خواهد داشت.

  تزریق بوتاکس در واژن و هزینه تزریق بوتاکس

علاوه بر آن این اقدام سبب خواهد شد که مراقبت های پس از انجام عمل نیز برای شخص کوتاه مدت و آسان تر شود؛ زیرا دوران ریکاوری و استراحت شخص پس از تزریق بوتاکس تنها چند روز است در حالی که جراحی بینی باید تا چندین هفته مراقبت های لازم را رعایت کند تا به نتیجه برسد.

اما از طرف دیگر انجام تزریق بوتاکس پس از عمل جراحی بینی نیز همانند بسیاری از اقدامات زیبایی دنیا دارای برخی معایب جزئی می باشند که ممکن است باعث دلسردی شخص شود.

از جمله معایب مهم این اقدام این است که انجام تزریق بوتاکس دارای نتایج نیمه ماندگار می باشد و پس از مدتی به مرور از بین خواهد رفت و به حالت اولیه خود باز خواهد گشت. این درحالی است که انجام جراحی دارای نتایج دائمی برای شخص خواهد بود. لذا در صورت استفاده از این روش شخص باید هر 6 ماه یکبار برای تزریق مجدد به پزشک متخصص مراجعه نماید.

از معایب دیگر می توان به وجود وقفه میان انجام این دو اقدام اشاره نمود. پس از انجام جراحی بینی شخص باید مدتی صبوری نماید تا ورم ناشی از عمل بینی رفع شود و پس از آن تزریق بوتاکس را انجام دهد تا به نتایج مطلوب برسد.

 

چه مدتی بعد از عمل بینی می توان تزریق بوتاکس انجام داد؟

قطعا در صورت مشورت با پزشک متخصص برای انجام این اقدام از اهمیت مدت زمانی که باید بین این دو اقدام فاصله بیافتد برای فرد متقاضی توضیح خواهد داد.

پس از انجام عمل جراحی بر روی بینی، شخص باید مدتی را به استراحت و مراقبت از خود بپردازد تا روند بهبودی و ریکاوری بینی به خوبی و با سرعت به اتمام برسد و بینی به شرایط عادی و نرمال خود نزدیک شود و علائم ناشی از عمل از جمله ورم آن به خوبی رفع شود.

 

چه مدتی بعد از عمل بینی می توان تزریق بوتاکس انجام داد؟

 

معمولا این مدت زمان بستگی به کیفیت انجام مراقبت های پس از عمل شخص دارد اما به طور کلی تقریبا بین 3 الی 4 هفته به طور خواهد انجامید و پس از آن بخش عمده درم ناشی از عمل جراحی از بین خواهد رفت و بینی برای تزریق بوتاکس آماده خواهد بود.

  آیا بوتاکس پیشانی درد دارد ؟

البته زمان 3 الی 4 هفته تنها یک توصیه و پیشنهاد می باشد و شخص می تواند این اقدامات را در مدت زمان کمتری نسبت به یکدیگر را انجام دهند، اما با توجه به شرایط و تجربه های حاصل شده، پیشنهاد می شود پس مدت زمان ذکر شده انجام شود تا ریسک کمتر و نتایج مطلوب و دلخواهی را برای شخص به ارمغان آورد.

 

توصیه های اساسی برای تزریق بوتاکس بعد از عمل بینی

دو توصیه کوتاه و مختصر برای انجام تزریق بوتاکس پس از عمل بینی برای افراد متقاضی وجود دارد که در صورت انجام آن ها می توانند راحت تر و بهتر از این اقدامات نتیجه مطلوب بگیرند.

افرادی که قصد انجام این اقدامات را دارند بهتر است قبل از تصمیم گیری آن با پزشک متخصص مشورت کنید و تمامی انتظارات و خواسته های را از این اقدامات به طور واضح بیان کنید و در صورت صلاحدید پزشک متخصص این اقدامات را انجام دهید.

 

توصیه های اساسی برای تزریق بوتاکس بعد از عمل بینی

 

توصیه دیگر این است که سعی کنید عجول نباشید و مدت زمان توصیه شده در قسمت بالا را به طور کامل طی کنید و سپس تزریق بوتاکس (Botox injection) را انجام دهید؛ زیرا سلامتی و نتیجه ای که برای هر فردی پس از این مدت بدست می آید بسیار با ارزش تر خواهد بود.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا  و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق بوتاکس خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

تزریق بوتاکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button