تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس در واژن و هزینه تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس در واژن و هزینه تزریق بوتاکس

نگاهی به تزریق بوتاکس به واژن

جذابیت جنسی و جوانی یکی از خواسته‌ های همیشگی خانم ها بوده و هست. علل جسمی بسیاری وجود دارد که رابطه جنسی را برای خانم ها دردناک و غیر قابل تحمل می کند.برخی عفونت ها، انقباضات شدید در ناحیه لگن و واژن هم گاهی مزید بر علت می شود. گاهی تکنیک رفتاری این درد را کاهش می دهد اما اگر این اتفاق نیفتاد تزریق بوتاکس در واژن یک راه حل درمانی متداول است.

آیا تزریق بوتاکس در واژن امکان پذیر است ؟

تصور عمومی مبتنی بر این است که ” تزریق بوتاکس به صورت ” و جوانسازی از تنها کاربرد های بوتاکس می باشد؛

اما باید افزود که در سال های اخیر به عنوان یک شیوه درمانی و معالجه و جوان سازی واژن نیز به طور مطلوبی عمل کرده است.

در واقع استفاده از بوتاکس برای واژینیسموس (همان دردهای که اشاره شد) یکی از زمینه های جالب در زمینه تحقیقات بهداشت جنسی به شمار می رود.

دلیل استفاده از آن هم بسیار روشن است؛ بوتاکس عضلاتی را که در آن تزریق شده فلج می کند. Botox injection مانع از انقباض آنها – چه آگاهانه و چه ناخودآگاه می شود. کاهش تنش در عضلات مشکل ساز نیز باعث کاهش درد می شود.

بسیاری از خانم ها پس از تزریق بوتاکس می توانند مجدد به زندگی نرمال خود برگشته و روابط بهتری با همسر خود داشته باشند.

آیا تزریق بوتاکس در واژن امکان پذیر است ؟

 

دلایل و کاربرد های استفاده از انتقال بوتاکس واژن

اگر زن هستید، احتمال دارد با احساسات ناراحت کننده ای از درد بارداری تا درد پس از رابطه جنسی آشنا باشید؛ اما برای بعضی از خانم ها (و واژن های آنها) این درد آنقدر مزمن است که مسکن ها، کیسه آب گرم و حتی مداخلات پزشکی قادر به خنثی کردن آن نیستند.

تصور کنید حتی نمی توانید یک تامپون را بدون لکه وارد کنید، قادر به پوشیدن شلوار جین یا نشستن برای مدت طولانی نیستید،

یا قادر به برقراری رابطه جنسی واژینال نیستید بدون اینکه دردی را تجربه نکنید.

قطعاً این مشکلات می تواند در آخر تأثیر منفی بر روابط شما بگذارد.

برای اطلاع از هزینه تزریق بوتاکس خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با بوتاکس و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

این واقعیت برای میلیون ها زن است وجود دارد؛ اما امروزه، تزریق بوتاکس مانند یک قهرمان در حال تغییر این شرایط است.

برخلاف بوتاکس که اکثر ما با اهداف زیبایی شناختی استفاده می کنیم، تزریق واژینال در مورد ظاهر شما نیست. Botox injection در مورد کاهش درد و در برخی موارد حتی به طور کامل از بین بردن درد واژن است و ثابت شده که تغییر زندگی را ممکن می کند.

خانم هایی هم هستند که فارغ از بیماری های ذکر شده به دنبال جوان سازی واژن هستند. باید گفت که یکی از کاربرد های Botox injection برای همین امر نیز هست.

درواقع بسیاری از خانم ها از افتادگی، شلی و تغییر شکل عضلات واژن بیزارند و تمایل دارند از شادابی و جوانی تمامی اعضای بدنشان مراقبت کنند.

 

آیا تزریق بوتاکس واژن دائمی است ؟

تزریق بوتاکس به نواحی مختلفی از عضله bulbospongiosus انجام می شود. این عضله ای است که در قسمت ورودی واژن پیچیده می شود.

در صورت کمک بیشتر ممکن است از تزریقات اضافی برای استراحت سایر عضلات استفاده شود. ماندگاری Botox injection بین 2 تا 4 ماه طول می کشد.

بوتاکس آرامش اولیه و کمبود درد در هنگام رابطه را فراهم می کند که به بدن اجازه می دهد بدون احساس تنش کردن به این احساسات عادت کند.

 

آیا تزریق بوتاکس واژن دائمی است ؟

 

در واقع بوتاکس نام تجاری یک سم به اسم بوتولینیوم می باشد که برای فلج کردن موقت عضلات بدن مثل واژن، چین و چروک صورت-پیشانی و کنار چشم استفاده می شود. همچنین در درمان دیگر بیماری ها نیز نقش دارد.

درمان بوتاکس معمولاً به تنهایی انجام نمی شود. در عوض، غالباً با روان درمانی و استفاده از گشادکننده ها ترکیب می شود. همانطور که گفتیم نتایج تزریق بوتاکس بین 2 تا 4 ماه طول می کشد. با این حال، اثرات درمان ممکن است طولانی تر از این باشد.

این موضوع احتمالاً به دلیل ترکیبی از کاهش اضطراب و بازسازی عضلات است. تجربه نشان داده است که زنان برای خلاص شدن از این تنش، درد و استرس وحشتناک واژن، به طور متوسط به 2 تکرار تزریق بوتاکس نیاز دارند. بسیار کم پیش می آید که که نیاز به درمان به طور دائم (هر 6 ماه یکبار) تکرار شود.

 

آیا شما کاندید مناسبی برای انتقال بوتاکس در واژن هستید ؟

یکی از سوال های اصلی که در رابطه با Botox injection مطرح می شود این است که چه کسی می تواند معالجه را انجام دهد؟

بوتاکس می تواند برای درمان تعدادی از مشکلات واژن دردناک مورد استفاده قرار گیرد، دو مورد اصلی مربوط به واژینیسموس و اختلال عملکرد لگن (PFD) است.

از هر 1000 زن حدود دو نفر از واژینیزوس رنج می برند، شرایطی که باعث تنگی شدید واژن می شود و منجر به ناراحتی، احساس سوزش، درد حاد در هنگام رابطه جنسی، استفاده از تامپون و حتی حرکات می شود و در بعضی موارد ناتوانی کامل در انجام مقاربت.

حتی شایع تر این است که از هر 9 زن یک زن مبتلا به PFD را در برخی از نقاط زندگی خود تجربه می کند. موارد جدی از هر یک از این شرایط با تزریق بوتاکس به دیواره واژن قابل کمک است.

درواقع واژینیسموس حالت غیر طبیعی و گرفتگی عضلات واژن است. این امر به ویژه با مقاربت جنسی تشدید می شود و باعث می شود که دخول دردناک و گاه غیرممکن باشد. البته خودداری از رابطه جنسی راه حل ایده آلی نیست.

 

مزایای انتقال بوتاکس در واژن

مزایای این روش به اندازه ای هست که بتوان به عنوان یک روش مطمئن، بدون خطر و دارای فایده فراون همراه با نتایج محبوب بدان نگاه کرد. مهمترین مزایای تزریق بوتاکس در واژن عبارت هستند از موارد زیر:

  1. دوره نقاهت کوتاه مدت و عوارض بسیار کم در برخی موارد نادر
  2. کاهش درد و بهبود روند زندگی
  3. افزایش میل و کشش جنسی و کمک به روابط دو نفر
  4. افزایش اعتماد به نفس خانم ها و بهبود روابط شخصی
  5. افزایش انعطاف عضلات واژن و جوان سازی آنها؛ در نتیجه ارتقای جذابیت های بانوان
  6. کمتر شدن دردهای پریود

 

 

انتقال بوتاکس در واژن چگونه انجام می شود ؟

بوتاکس یک نوروتوکسین است. باعث می شود عضلات منقبض نشوند.

تزریق بوتاکس به دیواره واژن به آرامش این عضلات منقبض کمک می کند و در نتیجه به کاهش و حتی متوقف کردن درد به طور کلی کمک می کند.

مطالعات هنوز هم برای تعیین فواید بوتاکس در معالجه واژینیسموس و آندومتریوز ادامه دارد اما نتایج تاکنون بسیار امیدوار کننده به نظر می رسد.

همراه با فیزیوتراپی و تمرینات ورزشی، تزریق بوتاکس می تواند تفاوت زیادی در میزان درد ناشی از مبتلایان به این شرایط ایجاد کند.

با استفاده از سوزن های کوچک و ظریف مخصوص تزریق، بوتاکس تزریقی به 200 واحد (تقریباً یک دوز متوسط) تقسیم می شود که به سه ماهیچه اصلی واژن که می تواند مانع از درد دخول شده تزریق می شود. فقط مناطقی تحریک خواهد شد که باعث ایجاد گرفتگی ممتد و انقباض و انسداد می شوند.

پزشکان قبل از درمان، اطمینان حاصل می کنند که مشکلاتی در اثر بیماری های دیگر وجود نداشته باشد و از طریق معاینه مشخص می کنیم که کدام ماهیچه های واژن بیشتر از همه دچار گرفتگی می شوند. عموماً این عضله ورودی است، بنابراین دوز بالاتری دریافت می کند.

این روش به طور معمول به عنوان یک عمل جراحی روزانه در بیمارستان یا کلینیکی که به آن مراجعه می کنید انجام می شود.

پزشک شما را تحت بیهوشی قرار می دهد و از سوزن های کوچک برای تزریق دوز متوسط ​​بوتاکس – حدود 100 تا 150 واحد – به دیواره های واژن استفاده می کند.

از آنجا که بوتاکس باعث شل شدن عضلات می شود، از انقباض و انقباض آنها جلوگیری می کند.

معمولاً حدود دو تا پنج روز بعد از تزریق بوتاکس اثراتی مشاهده می شود و بین چهار تا شش ماه دوام می آورد. بعد از این مدت نیز از این روش مجدداً می‌توان استفاده کرد.

در واقع بوتاکس یک شل کننده عضلانی طولانی مدت است که تزریق توسط سوزن ریز و ظریف مخصوص به طور مستقیم به عضلات متخلف تجویز می شود. بوتاکس به طور موقت عضلات گرفتگی را فلج کرده و آرام و تسکین می دهد به طوری که بیمار احساس درد را فراموش می کند.

 

عوارض ناشی از تزریق بوتاکس واژن

وقتی حتی یک داروی گیاهی یا غذایی که میل می کنید هم ممکن است عوارضی را به دنبال داشته باشد پس عمل زیبایی Botox injection نیز عوارضی دارد.

البته نباید از خاطر برد که این عوارض به اندازه ای خفیف و کوتاه مدت هستند که نمی توان قید آن را زد.

برای روشن تر شدن این مسئله کافی است بدانید که در تعداد کل عمل های انجام شده تنها درصد بسیار پایینی به بی اختیاری جزئی ادرار یا درد در هنگام معاینه کف لگن و غیره دچار شده اند.

این عوارض هم با دقت بیشتر پزشک در خودداری از تریق مثانه، رکتوم و مجرای ادرار به طور کامل قابل جلوگیری است.

نکته دیگر اینکه عوارض یاد شده تنها مدت کوتاهی ماندگاری دارند و بعد گذشت آن اثری از آنها نخواهید دید.

بنابراین، معمولاً اولین خط درمان واژینیسموس نیست. با این حال، برخی از افراد تمایلی ندارند و یا قادر به انجام سایر معالجه های واژینیسموس نیستند. برای آنها، درمان بوتاکس می تواند اثر مثبتی داشته باشد.

استفاده از بوتاکس برای معالجه واژینیسموس شامل چندین تزریق دارو است. بوتاکس به نواحی مختلفی از ماهیچه واژن معروف به پیازی اسفنجی تزریق می شود. این عضله ای است که اطراف ورودی واژن می باشد.

 

انتقال بوتاکس در واژن و هزینه تزریق بوتاکس

برای تزریق بوتاکس بهتر است برای مشاوره به پزشک، متخصص زنان یا جراح پلاستیک مراجعه کنید.

بعد از تأیید پزشک برای انجام Botox injection نیز با توجه به میزان بوتاکس تزریقی، کلینیکی که مراجعه کرده‌ اید و پزشک این هزینه درمانی متغیر خواهد بود.

نکته پایانی اینکه؛ مهم است به یاد داشته باشید برای به دست آوردن نتیجه باید تمرینات جسمی، فیزیوتراپی واین درمان همراه هم شوند تا در نهایت گزینه بالقوه و موثری برای بازگشت دوباره زندگی عادی باشند.

 

انتقال بوتاکس در واژن چگونه انجام می شود ؟

 

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت بوتاکس خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان