تزریق بوتاکس در واژن

جذابیت جنسی و جوانی یکی از خواسته‌های همیشگی خانم‌ها بوده و هست. علل جسمی بسیاری وجود دارد که رابطه جنسی را برای خانم‌ها دردناک و غیرقابل تحمل می‌کند. برخی عفونت‌ها، انقباضات شدید در ناحیه لگن و واژن هم گاهی مزید بر علت می‌شود. گاهی تکنیک‌های رفتاری این درد را کاهش می‌دهد اما اگر این اتفاق نیفتاد، تزریق بوتاکس در واژن یک راه‌حل درمانی متداول است. حتما برای شما عجیب خواهد بود که تزریق بوتاکس به ناحیه واژن چگونه انجام می‌شود. در این مقاله می‌توانید اطلاعات کامل در مورد بوتاکس واژن را به دست بیاورید.

آیا تزریق بوتاکس در واژن امکان پذیر است؟

تصور عمومی مردم مبتنی بر این است که تزریق بوتاکس به صورت و جوانسازی پوست، تنها کاربرد‌ بوتاکس می‌باشد اما باید افزود که در سال‌های اخیر از این روش به عنوان یک شیوه درمانی و معالجه و جوان‌سازی واژن نیز استفاده می‌کنند و تاثیرگذاری بسیار خوبی داشته است. در واقع استفاده از بوتاکس برای واژینیسموس (همان درد‌های که اشاره شد) یکی از روش‌های بسیار موثر در زمینه بهداشت جنسی به شمار می‌رود. بوتاکس، عضلاتی را که در آن تزریق شده فلج کرده و  مانع از انقباض آن‌ها – چه آگاهانه و چه ناخودآگاه می‌شود. کاهش تنش در عضلات مشکل‌ساز نیز باعث کاهش درد خواهد شد. بسیاری از خانم‌ها پس از تزریق بوتاکس می‌توانند مجدد به زندگی نرمال خود برگشته و روابط بهتری با همسر خود داشته باشند.

آیا تزریق بوتاکس در واژن امکان پذیر است ؟

دلایل و کاربرد های استفاده از انتقال بوتاکس واژن

اگر زن هستید، احتمال دارد با احساسات ناراحت‌کننده‌ای از درد بارداری تا درد پس از رابطه جنسی آشنا باشید. اما برای بعضی از خانم‌ها این درد در ناحیه واژن آنقدر مزمن است که مسکن‌ها، کیسه آب گرم و حتی مداخلات پزشکی قادر به خنثی کردن آن نیستند.. تصور کنید حتی نمی‌توانید یک تامپون را بدون لکه وارد کنید، قادر به پوشیدن شلوار جین یا نشستن برای مدت طولانی نیستید،  یا اینکه به دلیل درد زیاد، قادر به برقراری رابطه جنسی واژینال نیستید. قطعاً این مشکلات می‌تواند در آخر تأثیر منفی بر روابط جنسی شما بگذارد.
این واقعیت برای میلیون‌ها زن وجود دارد اما خوشبختانه اکنون تزریق بوتاکس در ناحیه واژن مانند یک قهرمان در حال تغییر این شرایط است. تزریق بوتاکس حتی می‌تواند به طور کامل درد واژن را از بین ببرد.

البته خانم‌هایی نیز وجود دارند که فارغ از بیماری‌های ذکر شده، به دنبال جوان‌سازی دهانه واژن هستند. باید گفت که یکی از کاربرد‌های تزریق بوتاکس، برای همین امر نیز هست. در واقع بسیاری از خانم‌ها از افتادگی، شلی و تغییر شکل عضلات واژن بیزار هستند و تمایل دارند از شادابی و جوانی تمامی اعضای بدن خود مراقبت کنند.

برای اطلاع از هزینه تزریق بوتاکس خود می‌توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام‌رسان واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۵۰۲۰۵۰تمامی سوالات خود در رابطه با بوتاکس و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

اهداف تزریق بوتاکس به واژن
  1. کاهش میزان درد در دوران قاعدگی
  2. افزایش میل جنسی و کمک به روابط سالم
  3. درمان مشکلاتی همانند شل شدن پوست در ناحیه واژن از طریق افزایش انعطاف‌پذیری عضلات واژن
آیا تزریق Botox واژن دائمی است؟

 

خیر این تکنیک موقتی است و بعد از چند ماه تأثیر آن از بین می‌رود. شما می‌توانید مجدداً برای تزریق به متخصص خود مراجعه کنید.
کاندید‌های مناسب برای تزریق بوتاکس در واژنافرادی که بیماری‌های خود ایمنی مبتلا نیستند.

افراد با سلامت عمومی کامل

سپری شدن دوران بارداری و شیردهی

افراد با مشکلات در دهانه واژن همانند درد سوزش و ناراحتی در زمان رابطه جنسی

آیا تزریق بوتاکس واژن دائمی است ؟

تزریق بوتاکس به نواحی مختلفی از عضله bulbospongiosus انجام می‌شود. این عضله‌ای است که در قسمت ورودی واژن قرار دارد. ماندگاری تزریق بوتاکسبین ۲ تا ۴ ماه طول می‌کشد. بوتاکس آرامش اولیه و کاهش درد در هنگام رابطه را فراهم می‌کند و به بدن اجازه می‌دهد بدون احساس تنش، وارد رابطه جنسی شود.

در واقع بوتاکس نام تجاری یک سم به اسم بوتولینیوم می‌باشد که برای فلج کردن موقت عضلات بدن مثل واژن، چین و چروک صورت،پیشانی و کنار چشم استفاده می‌شود. همچنین این روش در درمان برخی بیماری‌ها نیز نقش دارد. درمان بوتاکس معمولاً به تنهایی انجام  و غالباً با روان درمانی و استفاده از گشادکننده‌ها ترکیب می‌شود. همانطور که گفتیم نتایج تزریق بوتاکس بین ۲ تا ۴ ماه طول می‌کشد. با این حال، اثرات درمان ممکن است طولانی‌تر از این باشد. تجربه نشان داده است که زنان برای خلاص شدن از تنش، درد و استرس وحشتناک واژن، به طور متوسط به ۲ تکرار تزریق بوتاکس نیاز دارند. بسیار کم پیش می‌آید که نیاز به درمان به طور دائم (هر ۶ ماه یکبار) تکرار شود.

مطالب بیشتر: تزریق بوتاکس به صورت مردان

آیا تزریق بوتاکس واژن دائمی است ؟

آیا شما کاندید مناسبی برای انتقال بوتاکس در واژن هستید؟

یکی از سوال‌های اصلی که در رابطه با تزریق بوتاکس به واژن مطرح می‌شود این است که چه کسی می‌تواند این معالجه را انجام دهد؟ بوتاکس می‌تواند برای درمان تعدادی از مشکلات دردناک واژن مورد استفاده قرار گیرد که دو مورد اصلی مربوط به واژینیسموس و اختلال عملکرد لگن (PFD) است. واژینیسموس حالت غیر طبیعی و گرفتگی عضلات واژن است. این امر به ویژه با مقاربت جنسی تشدید می‌شود و باعث می‌شود که دخول دردناک و گاه غیرممکن باشد. البته خودداری از رابطه جنسی راه‌حل‌ایده‌آلی نیست. از هر ۱۰۰۰ زن حدود دو نفر از واژینیزوس رنج می‌برند. شرایطی که باعث تنگی شدید واژن می‌شود و منجر به ناراحتی، احساس سوزش، درد حاد در هنگام رابطه جنسی، استفاده از تامپون و حتی حرکات می‌شود و در بعضی موارد ناتوانی کامل در انجام مقاربت را به دنبال خواهد داشت. حتی شایع‌تر این است که از هر ۹ زن یک زن مبتلا به PFD است.

مزایای انتقال بوتاکس در واژن

مزایای این روش به اندازه‌ای هست که بتوان از آن به عنوان یک روش مطمئن و بدون خطر برای جوانسازی و درمان درد ناحیه واژن استفاده کرد. مهمترین مزایای تزریق بوتاکس در واژن عبارتند از:

  1. دوره نقاهت کوتاه مدت و عوارض بسیار کم در برخی موارد نادر
  2. کاهش درد و بهبود روند زندگی
  3. افزایش میل و کشش جنسی و کمک به روابط دو نفر
  4. افزایش اعتماد به نفس خانم‌ها و بهبود روابط شخصی
  5. افزایش انعطاف عضلات واژن و جوان‌سازی آنها؛ در نتیجه ارتقای جذابیت‌های بانوان
  6. کمتر شدن درد‌های پریود

انتقال بوتاکس در واژن چگونه انجام می شود؟

بوتاکس یک نوروتوکسین است. باعث می‌شود سیگنال عصبی به عضلات نرسیده و نتوانند منقبض شوند. تزریق بوتاکس به دیواره واژن به آرامش این عضلات منقبض کمک می‌کند و در نتیجه به کاهش و حتی متوقف کردن درد کمک خواهد کرد. مطالعات هنوز هم برای تعیین فواید بوتاکس در معالجه واژینیسموس و آندومتریوز ادامه دارد اما نتایج تاکنون بسیار‌ امیدوار‌کننده به نظر می‌رسد. همراه با فیزیوتراپی و تمرینات ورزشی، تزریق بوتاکس به واژن با استفاده از سوزن‌های کوچک و ظریف مخصوص تزریق انجام می‌شود. بوتاکس تزریقی به ۲۰۰ واحد (تقریباً یک دوز متوسط) تقسیم شده و به سه ماهیچه اصلی واژن تزریق خواهد شد تا مانع از درد دخول گردد. پزشکان قبل از درمان، اطمینان حاصل می‌کنند که مشکلاتی در اثر بیماری‌های دیگر وجود نداشته باشد و از طریق معاینه مشخص می‌کنند که کدام ماهیچه‌های واژن بیشتر از همه دچار گرفتگی می‌شوند. عموماً این عضله ورودی است، بنابراین دوز بالاتری دریافت می‌کند.

معمولاً حدود دو تا پنج روز بعد از تزریق بوتاکس، اثراتی مشاهده می‌شود و بین چهار تا شش ماه نتیجه تزریق دوام می‌آورد. بعد از این مدت نیز می‌توان از این روش مجدداً استفاده کرد. بوتاکس به طور موقت عضلات گرفتگی را فلج کرده و آرام می‌کند به طوری که فرد احساس درد را فراموش خواهد کرد.

عوارض ناشی از تزریق بوتاکس واژن

وقتی حتی یک داروی گیاهی می‌کنید، ممکن است عوارضی را به دنبال داشته باشد. پس عمل زیبایی تزریق بوتاکس نیز عوارضی دارد. البته نباید از خاطر برد که این عوارض به اندازه‌ای خفیف و کوتاه مدت هستند که می‌توان از آن‌ها چشم‌پوشی کرد. برای روشن‌تر شدن این مسأله کافی است بدانید که در تعداد کل عمل‌های انجام شده، تنها درصد بسیار پایینی به بی‌اختیاری جزئی ادرار یا درد در هنگام معاینه کف لگن دچار شده‌اند.
این عوارض هم با دقت بیشتر پزشک در خودداری از ‌تزریق به مثانه، رکتوم و مجرای ادرار به طور کامل قابل جلوگیری است.

برخی از عوارض رایج که بعد از هر نوع تزریق بوتاکس بروز کرده و طبیعی هستند شامل درد، سوزش، التهاب و ورم در ناحیه تزریق است. این مشکلات بعد از چند روز به طور کامل برطرف خواهند شد. فراموش نکنید که عفونت در ناحیه واژن زمانی رخ خواهد داد که تزریق در محیط آلوده و با تجهیزات آوده انجام شود.

مطالب بیشتر: تزریق بوتاکس به گونه

انتقال بوتاکس در واژن و هزینه تزریق بوتاکس

برای تزریق بوتاکس Botox injection بهتر است برای مشاوره به پزشک متخصص زنان یا جراح پلاستیک مراجعه کنید.
بعد از تأیید پزشک برای انجام تزریق بوتاکس، باید کلینیک معتبری را برای این منظور پیدا کنید. هزینه تزریق بوتاکس به واژن برای افراد مختلف بسته به میزان بوتاکس مورد نیاز، دستمزد متخصص و هزنیه‌های پایه کلینیک متفاوت خواهد بود.

نکته پایانی اینکه مهم است به یاد داشته باشید برای به دست آوردن نتیجه ایده‌آل، باید تمرینات جسمی، فیزیوتراپی و تزریق بوتاکس به واژن همراه هم شوند تا در نهایت به بهترین نتیجه دلخواه برسید.

انتقال بوتاکس در واژن چگونه انجام می شود ؟

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت بوتاکس خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed