کاشت ابرو ارزان قیمت و عواقب جبران ناپذیر

قطعاٌ داشتن ابروهای باریک و کم مو، ظاهر انسان را پیر نشان می‌دهد. اگر به دنبال راهکاری برای داشتن ابروهای پرپشت و زیبا هستید، به شما کاشت ابروی طبیعی را پیشنهاد می‌کنیم. البته یکی از سوالات رایج اغلب مراجعه‌کنندگان در مورد این عمل زیبایی، هزینه پیوند ابرو بوده و غالباٌ به دنبال کاشت ابروی ارزان هستند. همانطور که می‌دانید ابرو یکی از مهم‌ترین اجزای صورت محسوب می‌شود و نقش مهمی در شادابی چهره دارد. لذا عاقلانه‌ترین کار این است که یکبار برای همیشه برای کاشت ابرو هزینه کرده و تا همیشه، از داشتن مدل ابروی دلخواه خود لذت ببرید.

اینفوگرافیک کاشت ابرو ارزان
اینفوگرافیک کاشت ابرو ارزان

کاشت ابرو ارزان و هزینه های آن

تاکنون هیچ‌گونه ضرر و عوارض پزشکی در پیوند ابرو اثبات نشده است. ابرو، یکی از مهم‌ترین اجزای صورت است که اگر یک نقص کوچک داشته باشد، زیبایی چهره را تحت تاثیر قرار می‌دهد. اما جایی برای نگرانی نخواهد بود چون روش‌های زیادی برای حالت دادن به ابرو و پرپشت کردن آن وجود دارد. البته روش‌های موقت همانند تاتو، رنگ کردن و … تاثیر ماندگاری نداشته و بعد از مدتی اثر آن‌ها از بین می‌رود. از سویی دیگر این روش‌ها در دراز مدت از لحاظ مالی به ضرر فرد هم تمام می‌شوند.

مطالب بیشتر: دلمه بعد از کاشت ابرو

کاشت ابرو ارزان
کاشت ابرو ارزان

به همین دلیل اکثر افراد با توجه به اینکه هزینه عمل پیوند ابرو نسبت به سایر روش‌ها بیشتر است اما حاضر هستند یک بار برای همیشه این هزینه را پرداخت کنند تا یک نتیجه دائمی برای آن‌ها داشته باشد. البته نباید این تصور در ذهن شما وجود داشته باشد که همواره قیمت پیوند طبیعی ابرو، گران است بلکه هزینه کار به تعداد گرافت مورد نیاز، مدل ابرو، دستمزد متخصص، هزینه کلینیک و … بستگی داشته و ممکن است شما بتوانید کاشت ابروی ارزان را انجام دهید.

عوامل موثر بر قیمت پیوند ابروی طبیعی
  1. تعداد گرافت مورد نیاز
  2. روش کاشت ابرو
  3. دستمزد متخصص
  4. هزینه کلینیک
آیا کاشت ابروی ارزان قیمت، صحت دارد؟خیر چون کلینیک‌هایی که قیمتی بسیار پایین برای این عمل زیبایی دریافت می‌کنند، قطعاٌ کیفیت خوبی از کار خود ارائه نمی‌دهند.
دلیل تفاوت دستمزد متخصصانپزشکانی که شهرت زیادی در زمینه کاشت ابرو دارند و عملکرد آن‌ها توسط افراد بیشتری تایید شده است، مبلغ بیشتری را دریافت خواهند کرد.
کاشت ابرو اقساطیکلینیک‌های معتبر امکان کاشت اقساطی ابرو بدون افت کیفیت در کار را فراهم می‌کنند.

کاشت ابرو ارزان قیمت

سوالی که اکنون در ذهن شما به وجود آمده این است که آیا کیفیت پیوند ابرو ارزان، مطلوب خواهد بود؟ بارها ذکر کرده‌ایم که در انتخاب کلینیک و متخصص برای کاشت ابرو به هیچ عنوان قیمت کار را اولویت اول خود در انتخاب قرار ندهید. متاسفانه در کشور کلینیک‌های زیادی وجود دارد که برای جلب توجه متقاضیان و افزایش تعداد مراجعه‌کنندگان، قیمت کاشت طبیعی ابرو را پایین می‌آورند ولی از سویی برای اینکه این کار برای آن‌ها منفعت داشته باشد، خدمات ضعیف ارائه می‌دهند. نتیجه چنین اعتمادی، تماماٌ به ضرر خود شما خواهد بود. لذا عاقلانه‌ترین کار این است که ابتدا بهترین کلینیک و دکتر کاشت ابرو را پیدا کنید. کیفیت کار مراکزی که ادعا می‌کنند پیوند طبیعی ابروی ارزان انجام می‌دهند را بررسی نمایید. سپس وقتی تصمیم خود را نهایی کردید، در جلسه مشاوره از متخصص در مورد هزینه سوال کنید.

مطالب بیشتر: کاشت ابرو SUT

آیا هزینه پایین عمل کاشت ابرو منطقی است؟

همانطور که گفته شد کاشت ابرو طبیعی یکی از روش‌های زیباسازی ابرو است که مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. قطعاٌ هزینه عمل پیوند ابرو نسبت به روش‌های موقت بیشتر خواهد بود ولی هزینه این عمل، تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد. مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر هزینه کاشت ابروی ارزان عبارتند از:

آیا هزینه پایین عمل کاشت ابرو منطقی است؟

  1. نوع عمل و روشی که شما برای ترمیم ابروی خود در نظر می‌گیرید، بسیار مهم است. البته شیوه انجام عمل تا حد زیادی به ویژگی‌های فیزیکی فرد متقاضی و اینکه چه نتیجه‌ای را از عمل خود می‌خواهد بستگی دارد. ولی لازم است متذکر شویم که بهتر است انتخاب روش کار را به متخصص بسپارید زیرا او تجربه زیادی در این زمینه داشته و بهتر می‌تواند تصمیم‌گیری کند. هر کدام از این روش‌ها با توجه به تجهیزات مورد نیاز و همچنین مزیت‌هایی که دارند، دارای قیمت‌های متفاوتی هستند.
  2. از آنجایی که پیوند ابرو یک جراحی محسوب می‌شود، بنابراین این موضوع که عمل پیوند ابرو ارزان توسط یک پزشک متخصص و باتجربه انجام شود از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چرا که تجربه و مهارت پزشک نه تنها در کم‌تر شدن عوارض بعد از کاشت ابروی ارزان قیمت همانند بروز عفونت و خونریزی نقش دارد، بلکه می‌تواند در نتیجه نهایی ابروهای شما نیز بسیار موثر باشد. پس حتماٌ توصیه می‌شود که عمل پیوند ابرو را نزد یک متخصص زیبایی باتجربه انجام دهید. به خاطر داشته باشید در حال حاضر پزشکان غیرمتخصص یا کم‌تجربه‌ای وجود دارند که حاضر هستند قیمت کم‌تری را به منظور جذب مشتری بیشتر دریافت کنند اما مشخص نیست که نتیجه عمل ترمیم ابرو چه خواهد شد و آیا فرد از نتیجه عمل خود راضی خواهد بود یا خیر. بنابراین بهتر است ریسک پرداخت هزینه کم‌تر را در مقابل انجام ارزان‌ترین کاشت ابرو توسط فرد غیرمتخصص نپذیرید.
  3. نکته دیگری که باید در نظر داشته باشید، مراقبت‌های پس از عمل است. شما پس از عمل ممکن است به لوسیون، انواع کرم‌ها و داروهایی که پزشک تجویز می‌کند، ویتامین‌ها و زینک پلاس نیاز داشته باشید تا ابروها سریع‌تر رشد کنند و التهاب‌ سریع‌تر رفع شود. اگر قصد دارید یک برنامه‌ریزی در مورد قیمت کاشت ابرو انجام دهید، باید تمام فاکتورها و گزینه‌ها را در نظر بگیرید.
  4. همچنین لازم است بدانید اگر نسبت به مراقبت‌های بعد از کاشت طبیعی ابرو بی‌توجه باشید، نتیجه کار از دست رفته و مجدداٌ مجبور خواهید بود پیوند را انجام دهید در نتیجه هزینه کار بالا می‌رود.
  5. یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر قیمت عمل پیوند ابرو، کلینیک یا مطبی است که شما آن را برای انجام این عمل انتخاب می‌کنید. معمولاٌ کلینیک‌هایی که در مکان‌های شناخته شده‌تری هستند و از تجهیزات بیشتری برخوردارند هزینه بیشتری را هم بابت عمل کاشت ابرو دریافت می‌کنند.

مطالب بیشتر: بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران

هزینه انواع روش های پیوند ابرو

هزینه انواع روش های عمل کاشت ابرو

هزینه عمل ترمیم ابرو تا حد زیادی به روشی که پزشک برای شما در نظر می‌گیرد بستگی دارد. در حال حاضر روش‌های بسیار زیادی برای انجام پیوند ابرو با قیمت ارزان وجود دارد. یکی از این روش‌ها که هم در میان پزشکان و هم خود متقاضیان بسیار محبوب است کاشت ابرو با تکنیک DHI است. این تکنیک که باعث ارتقا کاشت ابرو با روش میکروگرافت شده است، دقت بسیار بالایی داشته و در نهایت یک ظاهر بسیار طبیعی را برای فرد به همراه خواهد داشت. شاید این ذهنیت برای شما پیش بیاید که برای کاشت طبیعی ابرو با روش میکروگرافت از تجهیزات مدرن استفاده می‌شود و همین مسئله باعث افزایش هزینه‎‎‌ها خواهد شد. البته که دستگاه‌های مورد استفاده منجر به افزایش قیمت کار می‌شوند اما چون با این روش، سرعت و دقت کار بالا رفته و همچنین عوارض جانبی به حداقل مقدار ممکن می‌رسد، لذا همین عوامل باعث کاهش هزینه‌ها خواهد شد.

برای اطلاع از هزینه کاشت ابرو خود می‌توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملاٌ رایگان از طریق شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس آپ به شماره ۰۹۱۲۲۵۰۲۰۵۰ تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت ابرو و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

یکی دیگر از روش‌هایی که به منظور ترمیم ابرو از آن استفاده می‌شود، روش FIT است که در آن فولیکول‌ها با کمک پانچ از بانک مو برداشته می‌شوند. در نتیجه نیازی به برش دادن پوست بانک مو و بخیه زدن نخواهد بود. بنابراین از یک‌سو سرعت کار بالا رفته و از سویی دیگر مقدار زخم‌ها و نگهداری از آن‌ها کمتر خواهد شد. در نهایت هزینه کاشت ابرو با این روش کم می‌شود.

از دیگر روش‌هایی که کاشت ابرو ارزان قیمت را برای شما به ارمغان می‌آورد، می‌توان به روش SUT اشاره کرد که کاملاٌ با استفاده از تجهیزات الکترونیکی و به‌روز انجام می‌شود. در نتیجه ریسک کمتری در مقایسه با سایر روش‌ها دارد زیرا امکان خطای انسانی صفر است. این روش نه‌تنها جراحی و اسکار و زخم ندارد، بلکه به شما اجازه می‌دهد پس از انجام عمل، سریعاٌ به محل کار و خانه برگردید و مشکلی بابت ظاهر خود نداشته باشید.

به طور کلی لازم است بدانید هر چه روش کاشت ابرو سریع‌تر پیش رفته، دقت بالاتری داشته باشد و عوارض آن کمتر باشد، هزینه کاشت را کمتر خواهد کرد. به همین دلیل است که متخصصان در اغلب موارد به سراغ روش‌های جدید پیوند ابرو می‌روند.

مطالب بیشتر: کاشت ابرو بدون جراحی

خطرات انجام عمل کاشت ابرو ارزان برای افراد زیباجو

همانطور که گفته شد عوامل مختلفی بر روی هزینه عمل پیوند ابرو تاثیر دارند به همین دلیل است که نمی‌توان مبلغ مشخصی را برای این منظور در نظر گرفت. متخصص در جلسه مشاوره پیرامون این موضوع برای شما توضیحاتی را ارائه خواهد داد. اما نکته لازم به ذکر این است که اگر برای پیوند طبیعی ابرو با قیمت ارزان، در دام کلینیک‌های نامعتبر گرفتار شوید، قطعاٌ                                                                                                                                                    نتیجه کار از دست رفته و حتی ممکن است شانس خود را برای کاشت دوباره از دست بدهید.

خطرات انجام عمل کاشت ابرو ارزان

یکی از موارد گفته شده میزان مهارت پزشک متخصصی است که قصد انجام این عمل را بر روی ابروهای شما دارد. در حال حاضر بسیاری از پزشکان غیر متخصص هستند که به منظور جذب مشتری بیشتر حاضر هستند این عمل را با هزینه‌ای پایین‌تر برای شما انجام دهند. که این موضوع می‌تواند بسیار قابل ریسک باشد. چرا که کافی است خطایی را در حین عمل جراحی انجام دهند که منجر به بروز صدماتی برای شما شود که گاهی قابل جبران هم نخواهد بود. همانطور که می‌دانید پزشکانی که آماده هستند با هزینه به مراتب کمتر، این عمل را انجام دهند، حتماٌ به نکات ریزی مانند جهت کاشت و رویش ابروها توجه نخواهند کرد و در نتیجه حاصل عمل کاشت ابرو، بسیار ناراضی‌کننده خواهد بود.

بنابراین به شدت توصیه می‌شود که عمل پیوند ابرو ارزان را در یک کلینیک مجهز و توسط پزشک متخصص انجام دهید تا از بابت مواد و تجهیزات مصرفی در حین عمل آسوده خاطر باشید و مطمئن باشید که از مواد و تجهیزاتی استفاده می‌شود که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و همچنین کاملاٌ بهداشتی هستند. همچنین به تیمی که قرار است عمل کاشت ابروی شما را انجام دهند اطمینان کافی دارید. اگر محیطی که عمل انجام می‌شود استریل نباشد، ممکن است فولیکول‌هایی که پیوند زده می‌شوند و در آن لحظه ضعیف هستند، دچار عفونت شوند و فرد، دردسر بیشتری را تحمل کند که نه‌تنها باعث از بین رفتن هزینه و سرمایه‌گذاری می‎‌شود، بلکه زمان فرد را هم از بین می‎برد.

مطالب بیشتر: رنگ کردن ابرو بعد از کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو ارزان در مشهد، اصفهان و تبریز

کاشت ابرو در مشهد، اصفهان و تبریز، کاملاٌ امکان پذیر است اما برخی نکات وجود دارند که باید بدانید. این روزها بسیاری از موسسات تحت عنوان کلینیک، در محیط‌های غیر استریل و غیربهداشتی، اقدام به ارائه خدمات به مشتریان می‌کنند. حتی در برخی از این موسسات، پرستاران به جای پزشک متخصص، عمل کاشت ابرو را انجام می‌دهند که واقعاٌ عجیب است!

کار شما اینجا سخت می‌شود زیرا پیش از تصمیم برای کاشت ابرو، باید یک کلینیک تخصصی مناسب و استاندارد پیدا کنید. پیدا کردن چنین مکان‌هایی در مشهد، اصفهان و تبریز، نه‌تنها سخت است، بلکه پس از پیدا کردن، مشکل اعتبار و اطمینان هم وجود خواهد داشت. لازم به ذکر است کلینیک باید آخرین تجهیزات و روش‌های مورد نیاز را داشته باشد و بتواند آنها را پیاده سازی کند تا شما با بهترین رضایت ممکن، کلینیک را ترک کنید. کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا، با ارائه بهترین قیمت و هزینه کاشت ابرو در ایران، کاملاٌ آماده ارائه خدمت به متقاضیان محترم است.

شما می‌توانید با مراجعه به ” کلینیک پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می‌توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین بهره‌مند شوید. کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می‌گیرد.

۲ دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed