درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو ارزان و هزینه آن

کاشت ابرو ارزان و هزینه آن

امروزه روش های بسیار زیادی آمده است تا نیاز افرادی که از ریزش ابروهای خود رنج می برند و یا از ابتدا با کم پشتی ابرو مواجه بوده اند را برطرف کند.
به این ترتیب این افراد نیز که ممکن است اعتماد به نفس خود را به این دلیل از دست داده باشند، بتوانند از طریق عمل کاشت ابرو به چهره دلخواه خود رسیده و اعتماد به نفس خود را دوباره بدست آورند.

همانطور که می دانید ابرو یکی از مهمترین اجزای صورت محسوب می شود که نقش مهمی در چطور به نظر رسیدن فرد دارد. که در سال اخیر نیز به عنوان یکی از عوامل زیبایی چهره بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

برای اطلاع از هزینه کاشت ابرو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت ابرو و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

به همین دلیل امروزه روش های بسیاری چه به صورت موقت و چه به صورت دائمی وجود دارد که به مردم کمک میکند تا بتوانند ابروی مورد دلخواه خود را داشته باشند.

 

کاشت ابرو ارزان

 

روش های موقت همانطور که از اسمش مشخص است این کار را به صورت موقت انجام داده و بعد از مدتی اثر آن از بین میرود. به همین دلیل اکثر افراد با توجه به اینکه هزینه عمل پیوند ابرو نسبت به سایر روش ها بیشتر است اما حاضرند یک بار برای همیشه این هزینه را پرداخت کنند تا یک نتیجه دائمی را برای آن ها داشته باشد.

بنابراین کاشت ابرو طبیعی یک روش دائمی بوده که با وجود اینکه از طریق عمل جراحی انجام می شود و مانند هر عمل دیگری ممکن است عوارضی را در پی داشته باشد.

اما بسیاری از افراد این روش را به سایر روشهای زیبا سازی ابرو ترجیح می دهند و همین امر باعث شده است که روش های جدیدی امروزه به منظور هرچه راحت تر انجام دادن این عمل و رسیدن به نتیجه بهتر توسط متخصصان در این زمینه ترمیم ابرو ارائه شود.

مشاهده مطلب
آیا کاشت ابرو ضرر دارد ؟

 

آیا هزینه پایین عمل کاشت ابرو منطقی است؟

همانطور که گفته شد کاشت ابرو طبیعی یکی از روش های زیبا سازی ابرو است که از طریق عمل جراحی انجام میشود. بنابراین هزینه بیشتری را در مقایسه با سایر روشهای موقتی دارد. اما هزینه این عمل پیوند ابرو متناسب با عوامل مختلف متفاوت است.

یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر هزینه کاشت ابرو نوع عمل و روشی است که شما برای ترمیم ابروی خود در نظر میگیرید که شیوه انجام عمل تا حد زیادی به ویژگی های فیزیکی فرد متقاضی و اینکه چه نتیجه ای را از عمل خود می خواهد بستگی دارد.

 

آیا هزینه پایین عمل کاشت ابرو منطقی است؟

 

اما همان گونه که توضیح داده شد هر کدام از این روش ها با توجه به تجهیزات مورد نیاز و همچنین مزیت هایی که دارند، دارای قیمت های متفاوتی هستند.

از آنجایی که کاشت ابرو یک جراحی محسوب می شود و در مواردی از طریق بیهوشی این عمل انجام می شود بنابراین این موضوع که عمل کاشت ابرو طبیعی توسط یک پزشک متخصص و با تجربه انجام شود از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است .

چرا که تجربه و مهارت پزشک نه تنها در کمتر بودن عوارض بعد از کاشت ابرو همانند بروز عفونت و خونریزی نقش دارد، بلکه می تواند در نتیجه نهایی ابروهای شما نیز بسیار موثر باشد. پس حتما توصیه میشود که عمل پیوند ابرو را پیش یک متخصص زیبایی با تجربه انجام دهید.

هر چند که ممکن است هزینه آن بالاتر باشد نسبت به پزشکان غیر متخصص و یا کم تجربه ای که حاضر هستند قیمت کمتری را به منظور جذب مشتری بیشتر دریافت کنند اما مشخص نیست که نتیجه عمل ترمیم ابرو چه خواهد شد و اینکه آیا فرد از نتیجه عمل خود راضی خواهد بود. بنابراین بهتر است ریسک پرداخت هزینه کمتر را در مقابل انجام عمل کاشت ابرو توسط فرد غیر متخصص را نپذیرید.

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت عمل پیوند ابرو کلینیک و یا مطبی است که شما آن را برای انجام این عمل انتخاب می کنید. معمولا کلینیک هایی که در مکان های شناخته شده تری هستند و از تجهیزات بیشتری برخوردارند هزینه بیشتری را هم بابت عمل کاشت ابرو طبیعی دریافت می کنند.

مشاهده مطلب
نقش زینک پلاس بعد از کاشت ابرو طبیعی

 

هزینه انواع روش های عمل کاشت ابرو

هزینه عمل ترمیم ابرو تا حد زیادی به روشی که پزشک برای شما در نظر میگیرد و یا اینکه خود شما از پزشک می خواهید تا برای کاشت ابروی شما انجام دهد بستگی دارد.

امروزه روش های بسیار زیادی برای برای انجام کاشت ابرو طبیعی وجود دارد که یکی از این روش ها که در هم در میان پزشکان و هم خود متقاضیان بسیار محبوب است کاشت ابرو به روش DHI است.

که این روش یکی از دقیق ترین روش های پیوند ابرو محسوب میشود و در نهایت یک ظاهر بسیار طبیعی را برای فرد به همراه خواهد داشت. از آنجایی که امروزه داشتن ابروهای طبیعی نیز یکی از معیارهای زیبایی محسوب می شود به همین دلیل بسیاری از افراد ترجیح میدهند که از این روش برای کاشت ابرو آن ها استفاده شود. هر چند که ممکن است هزینه بیشتری را برای افراد داشته باشد.

یکی دیگر از روش هایی که امروزه به منظور ترمیم ابرو از آن استفاده میشود، روش FUE است که در آن فولیکول هایی از سر فرد برداشته میشود و به ناحیه مورد نظر یعنی ابرو ها پیوند داده می شود و دیگر نیازی نیست تا پزشک بخواهد برشی در سر فرد بیمار ایجاد کند و زخمی در آنجا به وجود آید که ممکن است تا همیشه نیز اثر آن بماند.

این روش جراحی نیز یکی دیگر از کم تهاجمی ترین روش های عمل کاشت ابرو است که از آن بسیار استفاده می شود  و طرفداران زیادی را دارد. چرا که عوارض و خطرات ناشی از عمل جراحی در آن پایین است و فرد دوران نقاهت کوتاهی را در عمل کاشت ابرو به این روش پشت سر میگذارد.

هر چند که این شیوه عمل کاشت ابرو طبیعی نیز ممکن است از هزینه بالایی برخوردار باشد اما بسیاری به دلیل ریسک پایین این عمل، آن را برای ترمیم ابرو ترجیح می دهند. در این روش جراحی موهای کاشته شده سریعا پس از عمل پیوند شروع به رشد میکنند و پس از گذشت چند ماه نتایج آن مشخص میشود.

مشاهده مطلب
مشکلات روش های کاشت ابرو چیست ؟

 

خطرات انجام عمل کاشت ابرو ارزان

همانطور که گفته شد عوامل مختلفی بر روی هزینه عمل پیوند ابرو تاثیر دارند. که بسیار هم در رسیدن فرد به نتیجه دلخواه از عمل کاشت ابرو تاثیر گذار هستند. بنابراین انجام عمل کاشت ابرو طبیعی با قیمت های ارزان ممکن است نه تنها خطراتی را برای فرد متقاضی به همراه داشته باشد بلکه نتیجه مورد انتظار خود را نیز از این عمل نبیند.

 

خطرات انجام عمل کاشت ابرو ارزان

 

یکی از موارد گفته شده میزان مهارت پزشک متخصصی است که قصد انجام این عمل را بر روی ابروهای شما دارد. امروزه بسیاری از پزشکان غیر متخصص هستند که به منظور جذب مشتری بیشتر حاضرند این عمل را با هزینه ای پایین تر برای شما انجام دهند. که این موضوع می تواند بسیار قابل ریسک باشد. چرا که کافی است خطایی را در حین عمل جراحی انجام دهند که منجر به بروز صدماتی برای شما شود که گاهی قابل جبران هم نخواهد بود.

بنابراین به شدت توصیه میشود که عمل کاشت ابرو (eyebrow implantation) را در یک کلینیک مجهز و توسط پزشک متخصص انجام دهید تا خیالتان از بابت مواد و تجهیزات مصرفی در حین عمل راحت باشد و مطمئن باشید که از مواد و تجهیزاتی استفاده می شود که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و همچنین کاملا بهداشتی هستند. و همچنین به تیمی که قرار است عمل کاشت ابروی شما را انجام دهند اطمینان کافی دارید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان ( کلیک کنید )