کاشت ابرو

کاشت ابرو ارزان و هزینه آن

5
(1)

امروزه روش‌های بسیار زیادی آمده است تا نیاز افرادی که از ریزش ابروهای خود رنج می‌برند یا از ابتدا با کم پشتی ابرو مواجه بوده‌اند را برطرف کند. به این ترتیب این افراد نیز که ممکن است اعتماد به نفس خود را به این دلیل از دست داده باشند، بتوانند از طریق کاشت ابرو ارزان به چهره دلخواه خود رسیده و اعتماد به نفس خود را دوباره بدست آورند. همانطور که می‌دانید ابرو یکی از مهم‌ترین اجزای صورت محسوب می‌شود که نقش مهمی در چطور به نظر رسیدن فرد دارد. که در سال اخیر نیز به عنوان یکی از عوامل زیبایی چهره بسیار مورد توجه قرار گرفته است. به همین دلیل امروزه روش‌های بسیاری برای کاشت ابرو چه به صورت موقت و چه به صورت دائمی وجود دارد که به مردم کمک می‌کند تا بتوانند ابروی مورد دلخواه خود را داشته باشند.

کاشت ابرو ارزان

کاشت ابرو ارزان و هزینه های آن

تاکنون هیچ‌گونه ضرر و عوارض پزشکی در پیوند ابرو اثبات نشده است، پیوند ابرو فرآیند گرفتن گرافت و فولیکول‌های پشت گردن با میکروموتور و سپس پیوند زدن آن به ابرو است. ابرو برجسته‌ترین ناحیه در بین کاربردهای عمل زیبایی است و هرساله کلی از متقاضیان، با اهداف مختلف و متفاوت، به کلینیک‌های زیبایی مراجعه می‌کنند تا ظاهر آن‌ها را عوض کنند. روش‌های موقت همان‌طور که از اسمش مشخص است این کار را به صورت موقت انجام داده و بعد از مدتی اثر آن از بین می‌رود. روش‌هایی مانند تاتو و استفاده از لوازم آرایشی، نه تنها گزینه جایگزینی نیستند، بلکه در دراز مدت از لحاظ مالی به ضرر فرد هم تمام می‌شوند.

به همین دلیل اکثر افراد با توجه به اینکه هزینه عمل پیوند ابرو نسبت به سایر روش‌ها بیشتر است اما حاضراند یک بار برای همیشه این هزینه را پرداخت کنند تا یک نتیجه دائمی را برای آن‌ها داشته باشد. بنابراین کاشت ابروی ارزان یک روش دائمی بوده که با وجود اینکه از طریق عمل جراحی انجام می‌شود و مانند هر عمل دیگری ممکن است عوارضی را در پی داشته باشد. از عوارض این عمل، می‌توان به التهاب و قرمزی ناحیه ابرو اشاره کرد که با آنتی بیوتیک یا مسکن قابل حل شدن است. هم‌چنین نباید در دو هفته اول پس از پیوند ابرو ارزان، نوشیدنی الکلی مصرف کنید، دخانیات هم همین وضعیت را دارد و باید دوری کنید. از انجام فعالیت‌های سنگین و قرار گرفتن در معرض پرتوهای خطرناک خورشید باید دوری کنید تا در نهایت به ظاهر و ابروهای دلخواه خود برسید.

اما بسیاری از افراد این روش را به سایر روش‌های زیبا سازی ابرو ترجیح می‌دهند و همین امر باعث شده است که روش‌های جدیدی امروزه به منظور هرچه راحت‌تر انجام دادن این عمل و رسیدن به نتیجه بهتر توسط متخصصان در این زمینه ترمیم ابرو ارائه شود. بسیاری از افراد به دلیل بیماری یا وضعیت سلامتی یا اصلا طاسی، بانک مو ندارند و نمی‌توانند از موهای بدن خود استفاده کنند تا ابروهایی زیبا به دست بیاورند. در این شرایط، تکنولوژی به کمک شما می‌آید تا با روش کاشت ابرو ارزان قیمت با روش الیاف نانو (هایپرلینک)، ابروهایی خارق العاده و زیبا به دست آورند.

این الیاف با چسبیدن به ریشه مو در قسمت ابرو، به بخشی از ابروها تبدیل می‌شوند و ظاهر مناسبی به فرد می‌بخشند. نکته خوب در مورد عمل کاشت و پیوند ابرو، این است که این روش اصلا جنسیت و گاها سن نمی شناسد و تمامی آقایان و خانم‌ها می‌توانند از این روش استفاده کنند.

آیا هزینه پایین عمل کاشت ابرو منطقی است؟

همانطور که گفته شد کاشت ابرو طبیعی یکی از روش‌های زیبا سازی ابرو است که از طریق عمل جراحی انجام می‌شود. بنابراین هزینه بیشتری را در مقایسه با سایر روش‌های موقتی دارد؛ اما هزینه این عمل پیوند ابرو متناسب با عوامل مختلف متفاوت است. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیر گذار بر هزینه کاشت ابروی ارزان نوع عمل و روشی است که شما برای ترمیم ابروی خود در نظر می‌گیرید که شیوه انجام عمل تا حد زیادی به ویژگی‌های فیزیکی فرد متقاضی و اینکه چه نتیجه‌ای را از عمل خود می‌خواهد بستگی دارد.

آیا هزینه پایین عمل کاشت ابرو منطقی است؟

اما همان‌گونه که توضیح داده شد هر کدام از این روش‌ها با توجه به تجهیزات مورد نیاز و همچنین مزیت‌هایی که دارند، دارای قیمت‌های متفاوتی هستند. از آنجایی که پیوند ابرو یک جراحی محسوب می‌شود و در مواردی از طریق بیهوشی این عمل انجام می‌شود بنابراین این موضوع که عمل پیوند ابرو ارزان توسط یک پزشک متخصص و با تجربه انجام شود از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

چرا که تجربه و مهارت پزشک نه تنها در کم‌تر بودن عوارض بعد از کاشت ابروی ارزان قیمت همانند بروز عفونت و خونریزی نقش دارد، بلکه می‌تواند در نتیجه نهایی ابروهای شما نیز بسیار موثر باشد. پس حتما توصیه می‌شود که عمل پیوند ابرو را پیش یک متخصص زیبایی با تجربه انجام دهید. هر چند که ممکن است هزینه آن بالاتر باشد نسبت به پزشکان غیر متخصص  یا کم تجربه‌ای که حاضر هستند قیمت کم‌تری را به منظور جذب مشتری بیشتر دریافت کنند اما مشخص نیست که نتیجه عمل ترمیم ابرو چه خواهد شد و اینکه آیا فرد از نتیجه عمل خود راضی خواهد بود. بنابراین بهتر است ریسک پرداخت هزینه کم‌تر را در مقابل انجام ارزان‌ترین کاشت ابرو توسط فرد غیر متخصص را نپذیرید.

نکته دیگری که باید در نظر داشته باشید، مراقبت‌های پس از عمل است، شما پس از عمل ممکن است نیاز به لوسیون، انواع کرم‌ها، داروهایی که پزشک تجویز می‌کند، ویتامین‌ها و زینک پلاس باشید تا ابروها سریع‌تر رشد کنند و التهاب‌ها سریع‌تر رفع شوند. اگر قصد دارید یک برنامه ریزی در این مورد انجام دهید، باید تمام فاکتورها و گزینه‌ها را در نظر بگیرید. یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت عمل پیوند ابرو کلینیک یا مطبی است که شما آن را برای انجام این عمل انتخاب می‌کنید. معمولا کلینیک‌هایی که در مکان‌های شناخته شده‌تری هستند و از تجهیزات بیشتری برخوردارند هزینه بیشتری را هم بابت عمل کاشت ابرو دریافت می‌کنند.

هزینه انواع روش های عمل کاشت ابرو

هزینه عمل ترمیم ابرو تا حد زیادی به روشی که پزشک برای شما در نظر می‌گیرد یا اینکه خود شما از پزشک می‌خواهید تا برای کاشت ابروی شما انجام دهد بستگی دارد. امروزه روش‌های بسیار زیادی برای برای انجام پیوند ابرو با قیمت ارزان وجود دارد که یکی از این روش‌ها که در هم در میان پزشکان و هم خود متقاضیان بسیار محبوب است کاشت ابرو به روش DHI است.

که این روش یکی از دقیق‌ترین روش‌های پیوند ابرو محسوب می‌شود و در نهایت یک ظاهر بسیار طبیعی را برای فرد به همراه خواهد داشت. از آنجایی که امروزه داشتن ابروهای طبیعی نیز یکی از معیارهای زیبایی محسوب می‌شود به همین دلیل بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند که از این روش برای کاشت ابرو آن‌ها استفاده شود، هر چند که ممکن است هزینه بیشتری را برای افراد داشته باشد.

برای اطلاع از هزینه کاشت ابرو خود می‌توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت ابرو و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

یکی دیگر از روش‌هایی که امروزه به منظور ترمیم ابرو از آن استفاده می‌شود، روش FUE است که در آن فولیکول‌هایی از سر فرد برداشته می‌شود و به ناحیه مورد نظر یعنی ابروها پیوند داده می‌شود و دیگر نیازی نیست تا پزشک بخواهد برشی در سر فرد بیمار ایجاد کند و زخمی در آنجا به وجود آید که ممکن است تا همیشه نیز اثر آن بماند. از دیگر روش‌های ارزان قیمت کاشت ابرو ارزان، می‌توان به روش SUT اشاره کرد که کاملا با استفاده از تجهیزات الکترونیکی و به روز استفاده می‌شود و ریسک کمتری در مقایسه با سایر روش‌ها دارد زیرا امکان خطای انسانی صفر است. این روش نه تنها جراحی و اسکار و زخم ندارد، بلکه به شما اجازه می‌دهد پس از انجام عمل، سریعا به محل کار و خانه برگردید و مشکلی بابت ظاهر خود نداشته باشید.

این روش جراحی نیز یکی دیگر از کم تهاجمی ترین روش‌های عمل است که از آن بسیار استفاده می‌شود و طرفداران زیادی را دارد. چرا که عوارض و خطرات ناشی از عمل جراحی در آن پایین است و فرد دوران نقاهت کوتاهی را در عمل کاشت ابرو به این روش پشت سر می‌گذارد. هر چند که این شیوه عمل نیز ممکن است از هزینه بالایی برخوردار باشد اما بسیاری به دلیل ریسک پایین این عمل، آن را برای ترمیم ابرو ترجیح می‌دهند. در این روش جراحی موهای کاشته شده سریعا پس از عمل پیوند شروع به رشد می‌کنند و پس از گذشت چند ماه نتایج آن مشخص می‌شود.

خطرات انجام عمل کاشت ابرو ارزان

همانطور که گفته شد عوامل مختلفی بر روی هزینه عمل پیوند ابرو تاثیر دارند، که بسیار هم در رسیدن فرد به نتیجه دلخواه از عمل تاثیر گذار هستند، از مراقبت های جزئی قبل از عمل تا رعایت نکات بهداشتی پس از عمل و استفاده از یک نوع رژیم غذایی خاص که همگی در داشتن یک عمل مناسب دخیل هستند بنابراین انجام عمل کاشت ابرو طبیعی با قیمت‌های ارزان ممکن است نه تنها خطراتی را برای فرد متقاضی به همراه داشته باشد بلکه نتیجه مورد انتظار خود را نیز از این عمل نبیند.

خطرات انجام عمل کاشت ابرو ارزان

یکی از موارد گفته شده میزان مهارت پزشک متخصصی است که قصد انجام این عمل را بر روی ابروهای شما دارد. امروزه بسیاری از پزشکان غیر متخصص هستند که به منظور جذب مشتری بیشتر حاضراند این عمل را با هزینه‌ای پایین‌تر برای شما انجام دهند. که این موضوع می‌تواند بسیار قابل ریسک باشد. چرا که کافی است خطایی را در حین عمل جراحی انجام دهند که منجر به بروز صدماتی برای شما شود که گاهی قابل جبران هم نخواهد بود. همانطور که می‌دانید پزشکانی که آماده هستند با هزینه به مراتب کمتر، این عمل را انجام دهند، حتما به نکات ریزی مانند جهت کاشت و رویش ابروها توجه نخواهند کرد و در نتیجه ماحصل عمل کاشت ابرو، بسیار ناراضی کننده خواهد بود.

بنابراین به شدت توصیه می‌شود که عمل پیوند ابرو ارزان (eyebrow implantation) را در یک کلینیک مجهز و توسط پزشک متخصص انجام دهید تا خیالتان از بابت مواد و تجهیزات مصرفی در حین عمل راحت باشد و مطمئن باشید که از مواد و تجهیزاتی استفاده می‌شود که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و همچنین کاملا بهداشتی هستند. و همچنین به تیمی که قرار است عمل کاشت ابروی شما را انجام دهند اطمینان کافی دارید. اگر محیطی که عمل انجام می‌شود استریل نباشد، ممکن است فولیکول‌هایی که پیوند زده می‌شوند و در آن لحظه ضعیف هستند، دچار عفونت شوند و فرد، دردسر بیشتری را تحمل کند که نه تنها باعث از بین رفتن هزینه و سرمایه گذاری می‎شود، بلکه زمان فرد را هم از بین می‎برد.

هزینه کاشت ابرو ارزان در مشهد، اصفهان و تبریز

کاشت ابرو در مشهد، اصفهان و تبریز، کاملا امکان پذیر است اما برخی نکات وجود دارند که باید بدانید. این روزها بسیاری از موسسات تحت عنوان کلینیک، در محیط‌های غیر استریل و غیربهداشتی، اقدام به ارائه خدمات به مشتریان می‌کنند. حتی در برخی از این موسسات، پرستاران به جای پزشک متخصص، عمل کاشت ابرو را انجام می‌دهند که واقعا عجیب است!

کار شما اینجا سخت می‌شود زیرا پیش از تصمیم برای کاشت ابرو، باید یک کلینیک تخصصی مناسب و استاندارد پیدا کنید. پیدا کردن چنین مکان‌هایی در مشهد، اصفهان و تبریز، نه تنها سخت است، بلکه پس از پیدا کردن، مشکل اعتبار و اطمینان هم وجود خواهد داشت. لازم به ذکر است این کلینیک باید آخرین تجهیزات و روش‌های مورد نیاز را داشته باشد و بتواند پیاده کند تا شما با بهترین رضایت ممکن، کلینیک را ترک کنید. کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا، با ارائه بهترین قیمت و هزینه کاشت ابرو در ایران، کاملا آماده ارائه خدمت به متقاضیان محترم است.

شما می‌توانید با مراجعه به ” کلینیک پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می‌توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین بهره‌مند شوید. کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می‌گیرد.

آیا این مطلب مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین امتیاز 5 / 5. 1

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button