سوالات رایج درباره لیپوماتیک

سوالات رایج درباره لیپوماتیک

لیپوماتیک امروزه جز عمل های جراحی می باشد که طرفدار بسیار زیادی پیدا کرده است این دلیل به سبب داشتن چربی های اضافی در اکثر افراد می باشد که بیشتر افراد مشتاق به انجام آن و کاهش سایز و همچنین از بین بردن دیگر مشکلات خود می کنند.

برای اطلاع از هزینه لیپوماتیک خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با لیپوماتیک و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

 

سوالات رایج درباره لیپوماتیک

 

افراد سوالات زیادی در این باره دارند که به دلیل پیدا نکردن پاسخ مناسب برای این پرسش ها برخی از آن ها از اقدام برای لیپوماتیک منصرف می شوند و نمی توانند از این روش برای حل مشکلات خود استفاده کنند و از نتایج این عمل بهره ببرند.

 

لیپوماتیک چیست و چگونه انجام می شود؟

یکی از عمل های زیبایی که امروزه طرفداران بسیار زیادی در کشور عزیزمان ایران پیدا کرده است. ای نمورد به این دلیل است در کشورمان افراد معمولا از برنامه غذایی مناسبی پیروی نمی کنند و در برنامه خود از فست و فود و نوشابه های گازدار و دارای قند بیشتر استفاده می کنند. یکی از عمل هایی که برای درمان مشکلات ناشی از این رفتار های غلط به کار می رود لیپوماتیک می باشد.

در یک تعریف خلاصه و مفید می توان ای عمل یعنی لیپوماتیک را به این صورت تعریف کرد، به شناسایی و حذف چربی های اضافی بدن که باعث به وجود آمدن مشکلاتی از قبیل نداشتن تناسب اندام و همچنین افتادگی شکم و دیگر در نواحی بدن می شود و برای از بین بردن این مشکلات از لیپوماتیک که پیکر تراشی هم در ایران معروف می باشد استفاده کرد.

 

لیپوماتیک چیست و چگونه انجام می شود؟

 

لیپوماتیک توسط پزشکان متخصص در این زمینه و به صورت تخصصی انجام می شود. در پیکر تراشی پزشک متخصص با حرکات ارتعاشی چربی های اضافی بدن را شناسایی و از بین برده و یا آن ها را از بدن خارج می کند.

عمل لیپوماتیک چند ساعت به طول می انجامد؟

استفاده از این روش در ایران به راحتی انجام می گیرد که این راحتی به دلیل وجود پزشکان با تجربه و دارای مهارت می باشد.

انجام لیپوماتیک برای کاهش وزن صورت نمی گردد بلکه برای کاهش سایز صورت می گیرد. این نکته به این معنی می باشد که افراد برای کاهش وزن خود نباید از این روش بهره بگیرند چرا که نتیجه دلخواهی از آن نخواهند گرفت اما باید گفت که چربی های بسیار زیادی در صورت استفاده از این روش از بین خواهند رفت و کاهش سایز چشم گیری با به کار گیری این روش به وجود می آید.

 

لیپوماتیک چه فوایدی دارد؟

از جمله فواید و مزایای عمل جراحی پیکر تراشی می توان به موضوع بی هوشی اشاره کرد که در این روش نیازی به انجام بی هوشی نخواهد بود؛ بنابراین افراد در هر سن و سالی که قرار دارند و به دلایل مختلفی که معروف ترین این دلایل ترس از بی هوشی می باشد نباید نگران این موضوع باشند زیرا این عمل با استفاده از بی حسی موضعی انجام خواهد شد و نیازی به استرس و نگرانی نمی باشد.

 

لیپوماتیک چه فوایدی دارد؟

 

در پیکر تراشی عفونت و ورم پس از عمل به شدت کم می باشد و اینکه پس از انجام عمل عفونتی در محل مورد جراحی به وجود نخواهد امد.

این دو مورد از جمله فواید انجام عمل پیکر تراشی می باشد که افراد معمولا در صورت به وجود آمدن عفونت و یا ورم پس از عمل از جراحی لیپوماتیک دچار ترس و نگرانی می شوند که در این مورد هم جای هیچ گونه دل مشغولی نمی باشد.

داشتن دوره ی نقاهت کوتاه مدت و همچنین نداشتن درد در این دوره جز بزرگ ترین فواید پس از عمل می باشد همچنین در کنار این موضوع ها افراد باید این نکته را هم بدانند که پس از انجام عمل لیپوماتیک نیازی به بستری شدن فرد در بیمارستان نیست و پس از عمل فرد می تواند در منزل خود به استراحت کردن مشغول شده و پس از یک مدت کوتاه می تواند به جامعه بازگردد.

آیا درد لیپوماتیک قابل تحمل است

پس از انجام عمل لیپوماتیک می توانید شاهد یکپارچگی پوست خود باشید و به دست فرم بدنی دلخواه خود که قبل از انجام عمل انتظار آن را می کشیدید باشید.

این عمل به لطف تکنولوژی و پزشک متخصص و همچنین با تلاش و دقت شما می تواند با موفقیت پشت سر گذاشته شده و نتایج دلخواه و اهداف قبل از عمل را برای افراد به وجود آورد.

 

عوارض جانبی لیپوماتیک و درمان های خانگی آن

هر عمل جراحی پس از انجام دارای عوارضی می باشد که باید این عوارض را با انجام نکات و دستوراتی به حداقل رساند. عمل پیکر تراشی نیز جز این عمل ها می باشد؛ بنابراین برای کاهش عوارض باید مقداری تلاش و دقت به کاربرد تا این موارد را به حداقل رساند.

 

عوارض جانبی لیپوماتیک و درمان های خانگی آن

 

از عوارضی که می توان به آن اشاره کرد این نکته است که پس از عمل جراحی محل مورد نظر دچار خون ریزی می شود که این مورد باعث به وجود آمدن مشکلات و ترس هایی برای افراد پس از عمل جراحی می شود که باید گفت با انجام دستوراتی که قبلا توسط پزشک برای افراد ارائه شد می توان این مورد به راحتی پشت سر گذاشت و با موفقیت از این مرحله عبور کرد.

پزشکان با راه حل های خانگی که به صورت خود سر توسط افراد صورت می گیرد کاملا مخالف می باشند و افراد نباید به هیچ عنوان از روش هایی که توسط پزشک برای آن ها ارائه نشده استفاده کنند در غیر این صورت باید منتظر به وجود امدن مشکلاتی که برای شما ممکن است گران تمام شود باشید بنابراین فقط از دستورات و راه حل های ارائه شده توسط پزشک استفاده کنید.

 

آیا لیپوماتیک دائمی است؟

برای گرفتن نتایج دائمی از لیپوماتیک باید برخی از نکاتی که مربوط به شماست را رعایت کرد همچنین باید گفت که عمل پیکر تراشی در چه وسعتی انجام می شود تا بتوان اطلاعات دقیقی نسبت به دائمی بودن این روش ارائه کرد زیرا در صورت انجام لیپوماتیک در وسعت زیاد مقداری از حجم کاهش داده شده برخواهد گشت که می توان از این موضوع نیز با رعایت برخی نکات جلوگیری کرد.

آیا عفونت بعد از لیپوماتیک حتمی است ؟

 

آیا لیپوماتیک دائمی است؟

 

یکی از نکاتی که در دائمی بودن لیپوماتیک بسیار حائز اهمیت می باشد انتخاب پزشک متخصص در این زمینه برای انجام عمل می باشد که در صورت اشتباه در این انتخاب ممکن است به جای نتایج دائمی نتایج ضعیف تری از این عمل بگیرد که باعث آزرده خاطر بودن شما از انجام عمل شود؛ بنابراین برای داشتن عملی موفقیت آمیز و گرفتن نتایج دائمی در انتخاب پزشک خود هوشیار باشد.

انتخاب پزشک به این دلیل بسیار مورد اهمیت می باشد که پزشک در عمل و موفقیت آن تاثیر مستقیم دارد زیرا روش هایی که توسط پزشک به کار گرفته می شود تا تخلیه و تخریب بافت های چربی صورت بگیرد و همچنین مراقبت های قبل و بعد از عمل برای گرفتن نتایج دائمی بسیار مهم می باشد و افراد باید در انجام این مراقبت ها و این انتخاب خود تلاش لازم و کافی داشته باشند.

از نکاتی که ذکر کردن آن بسیار مهم می باشد این است که افراد پس از انجام عمل لیپوماتیک (lipomatic) باز هم از یک برنامه غذایی درست و مناسب و سالم پیروی نمی کنند و از فست فود و از نوشابه و مواد قندی شیمیایی در برخی موارد نسبت به قبل هم بیش تر استفاده می کنند که اگر این مورد توسط بیمار رعایت نشود به هیچ عنوان نتایج دائمی محقق نخواهند شد و افراد باید رژیم غذایی سالمی داشته باشند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیپوماتیک خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

لیپوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
Map