لیپوماتیک

سوالات رایج درباره لیپوماتیک

سوالات رایج درباره لیپوماتیک

لیپوماتیک امروزه جز عمل های جراحی می باشد که طرفدار بسیار زیادی پیدا کرده است این دلیل به سبب داشتن چربی های اضافی در اکثر افراد می باشد که بیشتر افراد مشتاق به انجام آن و کاهش سایز و همچنین از بین بردن دیگر مشکلات خود می کنند.

سوالات رایج درباره لیپوماتیک

 

افراد سوالات زیادی در این باره دارند که به دلیل پیدا نکردن پاسخ مناسب برای این پرسش ها برخی از آن ها از اقدام برای لیپوماتیک منصرف می شوند و نمی توانند از این روش برای حل مشکلات خود استفاده کنند و از نتایج این عمل بهره ببرند.

 

لیپوماتیک چیست و چگونه انجام می شود؟

یکی از عمل های زیبایی که امروزه طرفداران بسیار زیادی در کشور عزیزمان ایران پیدا کرده است. ای نمورد به این دلیل است در کشورمان افراد معمولا از برنامه غذایی مناسبی پیروی نمی کنند و در برنامه خود از فست و فود و نوشابه های گازدار و دارای قند بیشتر استفاده می کنند. یکی از عمل هایی که برای درمان مشکلات ناشی از این رفتار های غلط به کار می رود لیپوماتیک می باشد.

در یک تعریف خلاصه و مفید می توان ای عمل یعنی لیپوماتیک را به این صورت تعریف کرد، به شناسایی و حذف چربی های اضافی بدن که باعث به وجود آمدن مشکلاتی از قبیل نداشتن تناسب اندام و همچنین افتادگی شکم و دیگر در نواحی بدن می شود و برای از بین بردن این مشکلات از لیپوماتیک که پیکر تراشی هم در ایران معروف می باشد استفاده کرد.

 

لیپوماتیک چیست و چگونه انجام می شود؟

 

لیپوماتیک توسط پزشکان متخصص در این زمینه و به صورت تخصصی انجام می شود. در پیکر تراشی پزشک متخصص با حرکات ارتعاشی چربی های اضافی بدن را شناسایی و از بین برده و یا آن ها را از بدن خارج می کند.

لیپوماتیک بازو چگونه ست؟

روش انجام لیپوماتیک بازو درست مانند اعمال این روش بر سایر قسمت های بدن است. برای بسیاری که در مورد نحوه انجام این روش کنجکاو هستند، می توان گفت استفاده از این روش در ایران به راحتی انجام می گیرد که این راحتی به دلیل وجود پزشکان با تجربه و دارای مهارت می باشد.

انجام لیپوماتیک برای کاهش وزن صورت نمی گردد بلکه برای کاهش سایز، صورت می گیرد. این نکته به این معنی می باشد که افراد برای کاهش وزن خود نباید از این روش بهره بگیرند چرا که نتیجه دلخواهی از آن نخواهند گرفت اما باید گفت که چربی های بسیار زیادی در صورت استفاده از این روش از بین خواهند رفت و کاهش سایز چشم گیری با به کار گیری این روش به وجود می آید.

برای اطلاع از هزینه لیپوماتیک خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با لیپوماتیک و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

لیپوماتیک چه فوایدی دارد؟

از جمله فواید و مزایای عمل جراحی پیکر تراشی می توان به موضوع بی هوشی اشاره کرد که در این روش نیازی به انجام بی هوشی نخواهد بود؛ بنابراین افراد در هر سن و سالی که قرار دارند و به دلایل مختلفی که معروف ترین این دلایل ترس از بی هوشی می باشد نباید نگران این موضوع باشند زیرا این عمل با استفاده از بی حسی موضعی انجام خواهد شد و نیازی به استرس و نگرانی نمی باشد.

 

لیپوماتیک چه فوایدی دارد؟

 

در پیکر تراشی عفونت و ورم پس از عمل به شدت کم می باشد و اینکه پس از انجام عمل عفونتی در محل مورد جراحی به وجود نخواهد امد.

علاوه بر این، چون در روش لیپوماتیک از روش حرکات لرزشی برای آماده کردن چربی جهت خروج استفاده می کنند، هیچ آسیبی به بافت های عصبی و مهم نمی رسد که می تواند مزیت بزرگ به حساب بیاید.

این یسه مورد از جمله فواید انجام عمل پیکر تراشی می باشد که افراد معمولا در صورت به وجود آمدن عفونت و یا ورم پس از عمل از جراحی لیپوماتیک دچار ترس و نگرانی می شوند که در این مورد هم جای هیچ گونه دل مشغولی نمی باشد.

داشتن دوره ی نقاهت کوتاه مدت و همچنین نداشتن درد در این دوره جز بزرگ ترین فواید پس از عمل می باشد همچنین در کنار این موضوع ها افراد باید این نکته را هم بدانند که پس از انجام عمل لیپوماتیک نیازی به بستری شدن فرد در بیمارستان نیست و پس از عمل فرد می تواند در منزل خود به استراحت کردن مشغول شده و پس از یک مدت کوتاه می تواند به جامعه بازگردد.

عمل لیپوماتیک ساق پا چیست؟

زیبایی پا و مخصوصا ساق پا برای برخی از خانم ها بسیار اهمیت دارد. طبیعتا این ناحیه از بدن می تواند بر اثر تغذیه بد، چاق شود که پیکر تراشی برای این مشکل هم راه حلی دارد

پس از انجام عمل لیپوماتیک می توانید شاهد یکپارچگی پوست خود باشید و به دست فرم بدنی دلخواه خود که قبل از انجام عمل انتظار آن را می کشیدید باشید.

این عمل به لطف تکنولوژی و پزشک متخصص و همچنین با تلاش و دقت شما می تواند با موفقیت پشت سر گذاشته شده و نتایج دلخواه و اهداف قبل از عمل را برای افراد به وجود آورد.

 

عوارض جانبی لیپوماتیک و درمان های خانگی آن

هر عمل جراحی پس از انجام دارای عوارضی می باشد که باید این عوارض را با انجام نکات و دستوراتی به حداقل رساند. عمل پیکر تراشی نیز جز این عمل ها می باشد؛ بنابراین برای کاهش عوارض باید مقداری تلاش و دقت به کاربرد تا این موارد را به حداقل رساند.

 

عوارض جانبی لیپوماتیک و درمان های خانگی آن

 

از عوارضی که می توان به آن اشاره کرد این نکته است که پس از عمل جراحی محل مورد نظر دچار خون ریزی می شود که این مورد باعث به وجود آمدن مشکلات و ترس هایی برای افراد پس از عمل جراحی می شود که باید گفت با انجام دستوراتی که قبلا توسط پزشک برای افراد ارائه شد می توان این مورد به راحتی پشت سر گذاشت و با موفقیت از این مرحله عبور کرد.

پزشکان با راه حل های خانگی که به صورت خود سر توسط افراد صورت می گیرد کاملا مخالف می باشند و افراد نباید به هیچ عنوان از روش هایی که توسط پزشک برای آن ها ارائه نشده استفاده کنند در غیر این صورت باید منتظر به وجود امدن مشکلاتی که برای شما ممکن است گران تمام شود باشید بنابراین فقط از دستورات و راه حل های ارائه شده توسط پزشک استفاده کنید.

از درمان های خانگی و یا مراقبت هایی که پس از لیپوماتیک انجام داد، این است که مواظب خوراک و مصرف مواد غذایی و دارویی بود. به هیچ وجه نباید لب به نوشیدنی های الکلی بزنید. همین موضوع در مورد دخانیات هم صدق می کند. استراحت می تواند روند بهبودی را تسریع بخشد. دانستن این موضوع که کدام موارد باعث اختلال در روند گردش خون می شوند و کدام کارها می توانند سلامتی بدن را بیشتر کنند، بسیار مهم است.

بعد از استفاده از لیپوماتیک، پزشک توصیه می کند لباس خاصی را بپوشید. حداقل باید 2 هفته از این البسه استفاده کنید. علاوه بر این، باید مراقب باشید در ماه های گرم تابستان، از کمپرس یخ در نقاطی که پیکر تراشی انجام شده، استفاده نکنید. بعد از انجام این عمل، 1 روز برای دوش گرفتن صبر کنید. افرادی که از شهری دور و یا از کشور دیگری آمده اند، در صورت مسافرت با هواپیما باید حداقل 48 ساعت صبر کنند تا دوش بگیرند.

 

آیا لیپوماتیک دائمی است؟

برای گرفتن نتایج دائمی از لیپوماتیک باید برخی از نکاتی که مربوط به شماست را رعایت کرد همچنین باید گفت که عمل پیکر تراشی در چه وسعتی انجام می شود تا بتوان اطلاعات دقیقی نسبت به دائمی بودن این روش ارائه کرد زیرا در صورت انجام لیپوماتیک در وسعت زیاد مقداری از حجم کاهش داده شده برخواهد گشت که می توان از این موضوع نیز با رعایت برخی نکات جلوگیری کرد.

 

آیا لیپوماتیک دائمی است؟

 

با این حال و با در نظر گرفتن این مسائل، می توان گفت تا زمانی که مواظب سلامتی و رژیم غذایی تان باشید، این عمل دائمی خواهد بود. در واقع همه چیز دست شماست زیرا پزشک چربی های اضافه را بر می دارد و به بدنتان فرم می دهد اما اینکه آن فرم تا چه حد باقی می اند، فقط و فقط به شما وابسته است.

تفاوت لیپوماتیک و لیپوساکشن با لیزر در چیست؟

لیپوساکشن با لیزر در مقایسه با لیپوساکشن کلاسیک و قدیمی تفاوت هایی دارد و علاوه بر این تفاوت ها، باید گفت تجهیزات مورد استفاده در عمل لیپوماتیک هم، نسبت به لیزر لیپوساکشن تفاوت دارد.

در واقع می توان گفت از زمان پیشرفت لیپوساکشن تا رسیدن به لیپوماتیک، راه زیادی پیموده شده و این روش، جدیدترین و بهترین روش رهایی از چربی است. در این روش، بافت چربی و عصبی آسیب نمی بیند. به لطف ارتعاشات که برای ذوب کردن چربی استفاده می شود، همه چیز بدون عارضه انجام می گیرد.

یکی از نکاتی که در دائمی بودن لیپوماتیک بسیار حائز اهمیت می باشد انتخاب پزشک متخصص در این زمینه برای انجام عمل می باشد که در صورت اشتباه در این انتخاب ممکن است به جای نتایج دائمی نتایج ضعیف تری از این عمل بگیرد که باعث آزرده خاطر بودن شما از انجام عمل شود؛ بنابراین برای داشتن عملی موفقیت آمیز و گرفتن نتایج دائمی در انتخاب پزشک خود هوشیار باشد.

انتخاب پزشک به این دلیل بسیار مورد اهمیت می باشد که پزشک در عمل و موفقیت آن تاثیر مستقیم دارد زیرا روش هایی که توسط پزشک به کار گرفته می شود تا تخلیه و تخریب بافت های چربی صورت بگیرد و همچنین مراقبت های قبل و بعد از عمل برای گرفتن نتایج دائمی بسیار مهم می باشد و افراد باید در انجام این مراقبت ها و این انتخاب خود تلاش لازم و کافی داشته باشند.

چه کسانی می توانند از لیپوماتیک استفاده کنند؟

یکی دیگر از سوالات متداول در مورد کاربردهای جراحی زیبایی لیپوماتیک، این است که آیا همه می توانند این عمل را انجام دهند؟ پاسخ به این سوال که چه کسی می تواند پیکر تراشی را انجام بدهد ساده است. اگر بالای 18 سال دارید، می توانید با این روش هر چه سریعتر از شر چربی های خود خلاص شوید.

با این حال و با تمام این اوصاف، بهتر است پزشک پیش از شروع عمل تمام اطلاعات و سوابق پزشکی تان را بررسی کرده و سپس تصمیم بگیرد. در صورتی که مشکلات خاصی نظیر بیماری های جسمی داشتید، پزشک باید از وضعیت تان آگاه باشد تا در صورت بروز عوارض احتمالی، اقدامات اولیه را انجام دهد.

یکی از زیباترین جنبه های عمل لیپوماتیک این است که این روش در هر قسمت از بدن قابل اعمال می شود. از نظر روانی این موضوع اثبات شده که اگر از بخشی از بدنتان راضی نیستید، می تواند باعث افسردگی تان شود به همین دلیل، لیپوماتیک قادر است این خطر روانی را از شما دور کند.

همچنین با این روش، اعضایی از بدن که بیشترین چربی را دارند، لاغر می شوند و می توان با یک جلسه لیپوماتیک، از شر 3-4 کیلو چربی خالص رهایی یافت.

از نکاتی که ذکر کردن آن بسیار مهم می باشد این است که افراد پس از انجام عمل لیپوماتیک (lipomatic) باز هم از یک برنامه غذایی درست و مناسب و سالم پیروی نمی کنند و از فست فود و از نوشابه و مواد قندی شیمیایی در برخی موارد نسبت به قبل هم بیش تر استفاده می کنند که اگر این مورد توسط بیمار رعایت نشود به هیچ عنوان نتایج دائمی محقق نخواهند شد و افراد باید رژیم غذایی سالمی داشته باشند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیپوماتیک خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button