پیکر تراشی بدون جراحی چیست ؟

پیکر تراشی بدون جراحی چیست ؟

داشتن اندامی لاغر و زیبا امروزه معیار و ملاکی بسیار مهم و اساسی برای خوشتیپ بودن و جذابیت شخص دارد و افراد زیادی همواره برای داشتن تناسب اندام در حال تلاش هستند؛ اما دسته ای از افراد برای دست یابی به تناسب اندام روش های بسیاری را امتحان می کنند اما از هیچ یک روش ها نتیجه خوب و مثبتی را بدست نمی آورند و هر بار از رسیدن به هدف خود ناامید می شوند.

برای اطلاع از هزینه لیپوماتیک خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با لیپوماتیک و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

پیکر تراشی بدون جراحی چیست

 

برای این دسته از افراد که با روش های مختلف به سختی وزن کم می کنند و انجام آن ها برای افراد بسیار سخت و طاقت فرسا می باشد، معمولا پیشنهاد می شود که از عمل زیبایی لیپوماتیک برای رسیدن به تناسب اندام استفاده کنند.

لیپوماتیک ” از جمله پر استفاده ترین عمل های زیبایی در دنیا محسوب می شود که روزانه توسط هزاران نفر در سراسر دنیا انجام می شود و عمده افراد متقاضی آن افرادی هستنند که با استفاده از روش های مختلف نتوانسته اند به تناسب اندامی ایده آل دست یابند.

 

آیا لیپوماتیک بدون جراحی امکان پذیر است؟

شاید برای بسیاری از افراد متقاضی انجام لیپوماتیک این سوال به ذهن آن ها خطور کند که آیا لیپوماتیک با عمل جراحی همراه است و یا می توان پیکر تراشی را بدون استفاده از عمل جراحی انجام داد یا خیر. به طور کلی عمل زیبایی پیکر تراشی جزء عمل های جراحی محسوب نمی شود و یک روش سالم و کم خطر برای برداشت چربی های زائد شناخته شده است.

  آیا لیپوماتیک خطرناک است؟

 

آیا لیپوماتیک بدون جراحی امکان پذیر است؟

 

عمل زیبایی پیکر تراشی در طی سال های اخیر ابداع شده است و صرفا به عنوان روش جایگزین برای عمل زیبایی لیپوساکشن که دارای معایب و خطرات بسیار برای شخص متقاضی بود شناخته می شود که دارای مراحل انجام ساده و کوتاهی است که در طی چند ساعت به اتمام می رسد و می توان نتیجه نهایی حاصل از آن را مشاهده کرد.

لیپوماتیک جزء عمل های زیبایی کم تهاجم در دنیا شناخته می شود که طی آن تنها فقط یک برش کوچک به اندازه چند میلی متر برای تخریب سلول های چربی استفاده می شود. همچنین از استفاده از این روش برای اکثر قسمت های بدن هر شخصی امکان پذیر است و افراد می توانند آن را برای ران ها، باسن، سینه و شکم و لیپوماتیک پهلو ها مورد استفاده قرار دهند.

 

پیکر تراشی بدون درد و خونریزی چگونه انجام می شود؟

قطعا اکثر افراد متقاضی انجام لیپوماتیک دوست دارند که پیکر تراشی برای آن ها بدون درد و خون ریزی انجام شود. به طور کلی انجام لیپوماتیک برای هر فردی بدون نشانه هایی از جمله درد می باشد زیرا قبل از انجام پیکر تراشی پزشک یک داروی بی حس کننده موضعی را تزریق خواهد کرد که انجام لیپوماتیک برای شخص راحت انجام شود.

 

پیکر تراشی بدون درد و خونریزی چگونه انجام می شود؟

 

همچنین لیپوماتیک دارای تهاجم زیاد نمی باشد و در اکثر مواقع خون ریزی در حین لیپوماتیک اتفاق نمی افتد که البته این عامل به معیار های همچون پزشک متبحر در انجام پیکر تراشی بستگی دارد.

فرایند انجام لیپوماتیک برای هر فردی بسیار آسان است و مراحل پیچیده ای ندارد. در لیپوماتیک پس از این که ناحیه هدف را با استفاده از دارو، بی حس می کنند ابتدا برای این که راهی برای تخریب و استخراج چربی های زائد موجود در آن ناحیه ایجاد کنند، با استفاده از تیغ جراحی یک برش کوچک به اندازه چند میلی متر ایجاد می شود که بتوان لوله کانولا را در داخل لایه چربی فرو کرد.

  عمل کوچک کردن سینه در مردان چیست ؟

لوله کانولا یک لوله بسیار باریک می باشد که دارای حرکات ارتعاشی می باشد و پس از فرو کردن آن به داخل بافت چربی با ایجاد ارتعاش سبب جدا شدن سلول های چربی از یکدیگر می شود و چربی ها را به شکل یک امولیسیون مایع به وجود می آورد.

پس از آن عمده کار بر عهده دستگاه خواهد بود و دستگاه پس چربی موجود در ناحیه هدف را از داخل بدن استخراج می کند. در نهایت نیز ناحیه برش شده توسط پزشک بخیه زده می شود و به این ترتیب مراحل انجام پیکر تراشی به اتمام می رسد.

 

نتایج به دست آمده از لیپوماتیک و پیکرتراشی بدون جراحی

مهم ترین بخش برای هر عمل زیبایی و یا درمانی، نتیجه حاصل از آن می باشد که افراد متقاضی حاضر اند به خاطر دست یابی به آن زمان و هزینه لازم برای آن را پرداخت کنند.

به طور کلی نتایج و تاثیرات حاصل از انجام لیپوماتیک به عوامل متعدد بستگی دارد و در همه افراد این نتایج یکسان نمی باشد و ممکن است در برخی افراد تاثیرات کم و در برخی دیگر تاثیرات بسیار خوب و مطلوبی را داشته باشد که تنها دلیل آن عواملی می باشد که لیپوماتیک به آن بستگی دارد.

 

نتایج به دست آمده از لیپوماتیک و پیکرتراشی بدون جراحی

 

در افرادی که لیپوماتیک را انجام می دهند پس از اتمام عمل می توانند نتیجه اولیه را به طور واضح مشاهده کنند اما لازم است تا مدتی را به استراحت بپردازند تا دوران نقاهت و بهبودی پیکر تراشی به طور کامل سپری شود و پس از آن نتیجه نهایی برای شخص بدست خواهد آمد.

از جمله عواملی که می توان در نتیجه پیکر تراشی بسیار مهم دانست، مراقبت های پس از انجام لیپوماتیک می باشد که قطعا پزشک متخصص نیز اهمیت این موضوع را برای بیمار توضیح خواهد داد. نکات و توصیه هایی وجود دارند که بیمار باید پس از انجام لیپوماتیک آن ها را به طور مرتب و مکرر تا به اتمام رسیدن دوره نقاهت انجام دهند.

  لیپوماتیک یا ابدومینوپلاستی کدامیک بهتر است؟

اما در نهایت پس از گذشت دوره نقاهت و بهبودی در بیمار، ناحیه لیپوماتیک شده در بیمار دیگر شکل و فرم قبلی خود را نخواهد داشت و شخص به یک اندام ایده آل و زیبا دست پیدا خواهد کرد که دیگر هیچ چربی زائدی در آن ناحیه وجود ندارد.

 

ماندگاری پیکرتراشی بدون جراحی چقدر است؟

از پر تکرار ترین سوالاتی که معمولا از پزشک متخصص درباره پیکر تراشی سوال می شود مرتبط با میزان ماندگاری و دوام آثار حاصل از لیپوماتیک می باشد که این عامل جزئی از نقاط قوت و مزیت های پیکر تراشی محسوب می شود.

 

ماندگاری پیکرتراشی بدون جراحی چقدر است؟

 

به طور کلی میزان ماندگاری نتایج لیپوماتیک به چند عامل بستگی دارد که در صورتی که به درستی رعایت و انجام شوند میزان ماندگاری نتایج لیپوماتیک را می توان تا سال های طولانی بعد از عمل تضمین کرد.

به عنوان مثال یکی از عوامل تاثیر گذار در ماندگاری آثار حاصل از لیپوماتیک، تغذیه سالم بعد از انجام آن می باشد. شخص باید همواره تلاش کند تا تغذیه سالمی داشته باشد و نباید برای مدت طولانی از غذاهای پرچرب و ناسالم استفاده کند که سبب افزایش وزن و چربی در بدن خواهد شد.

همچنین شخص برای این که بتواند تاثیرات لیپوماتیک (lipomatic) را برای مدت های طولانی حفظ کند باید ورزش کردن را در برنامه هفتگی خود بگنجاند که تاثیر به سزایی در دوام نتایج خواهد داشت.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیپوماتیک خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

لیپوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button