لیپوماتیک

پیکر تراشی بدون جراحی چیست ؟

3.4
(5)

داشتن اندامی لاغر و زیبا امروزه معیار و ملاکی بسیار مهم و اساسی برای خوشتیپ بودن و جذابیت شخص دارد و افراد زیادی همواره برای داشتن تناسب اندام در حال تلاش هستند؛ اما دسته ای از افراد برای دست یابی به تناسب اندام روش های بسیاری را امتحان می کنند اما از هیچ یک روش ها نتیجه خوب و مثبتی را بدست نمی آورند و هر بار از رسیدن به هدف خود ناامید می شوند.

 

پیکر تراشی بدون جراحی چیست

درخواست مشاوره رایگان لیپوماتیک

برای این دسته از افراد که با روش های مختلف به سختی وزن کم می کنند و انجام آن ها برای افراد بسیار سخت و طاقت فرسا می باشد، معمولا پیشنهاد می شود که از عمل پیکرتراشی برای رسیدن به تناسب اندام استفاده کنند.

لیپوماتیک ” از جمله پر استفاده ترین عمل های زیبایی در دنیا محسوب می شود که روزانه توسط هزاران نفر در سراسر دنیا انجام می شود و عمده افراد متقاضی آن افرادی هستنند که با استفاده از روش های مختلف نتوانسته اند به تناسب اندامی ایده آل دست یابند.

آیا پیکرتراشی بدون جراحی امکان پذیر است؟

شاید برای بسیاری از افراد متقاضی انجام پیکرتراشی این سوال به ذهن آن ها خطور کند که آیا پیکرتراشی با عمل جراحی همراه است و یا می توان پیکر تراشی را بدون استفاده از عمل جراحی انجام داد یا خیر. به طور کلی عمل زیبایی پیکر تراشی جزء عمل های جراحی محسوب نمی شود و یک روش سالم و کم خطر برای برداشت چربی های زائد شناخته شده است.

آیا لیپوماتیک بدون جراحی امکان پذیر است؟

عمل زیبایی پیکر تراشی در طی سال های اخیر ابداع شده است و صرفا به عنوان روش جایگزین برای عمل زیبایی لیپوساکشن که دارای معایب و خطرات بسیار برای شخص متقاضی بود شناخته می شود که دارای مراحل انجام ساده و کوتاهی است که در طی چند ساعت به اتمام می رسد و می توان نتیجه نهایی حاصل از آن را مشاهده کرد.

پیکرتراشی جزء عمل های زیبایی کم تهاجم در دنیا شناخته می شود که طی آن تنها فقط یک برش کوچک به اندازه چند میلی متر برای تخریب سلول های چربی استفاده می شود. همچنین از استفاده از این روش برای اکثر قسمت های بدن هر شخصی امکان پذیر است و افراد می توانند آن را برای ران ها، باسن، سینه و شکم و لیپوماتیک پهلو ها مورد استفاده قرار دهند.

برای اطلاع از هزینه لیپوماتیک خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با لیپوماتیک و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

پس در جواب این سوال باید بگوییم کلا برای لیپوماتیک نیاز به عمل جراحی نیست، مگر اینکه در لیپوماتیک سینه فرد بخواهد سینه ها را به سمت بالا بکشد که در آن زمان چند برش اضافه تر خواهیم داشت. خوشبختانه خبر خوب این است که هر روز با پیشرفت دستگاه های مدرن جهت انجام پیکرتراشی می توان امید داشت که عوارض این عمل به حداقل برسد و نتایج آن ماندگارتر و بهتر عمل کنند.

پیکر تراشی بدون درد و خونریزی چگونه انجام می شود؟

قطعا اکثر افراد متقاضی انجام پیکرتراشی دوست دارند که پیکر تراشی برای آن ها بدون درد و خون ریزی انجام شود. به طور کلی انجام لیپوماتیک برای هر فردی بدون نشانه هایی از جمله درد می باشد زیرا قبل از انجام پیکر تراشی پزشک یک داروی بی حس کننده موضعی را تزریق خواهد کرد که انجام جراحی پیکرتراشی برای شخص راحت انجام شود.

پیکر تراشی بدون درد و خونریزی چگونه انجام می شود؟

همچنین عمل پیکرتراشی دارای تهاجم زیاد نمی باشد و در اکثر مواقع خون ریزی در حین لیپوماتیک اتفاق نمی افتد که البته این عامل به معیار های همچون پزشک متبحر در انجام پیکر تراشی بستگی دارد.

امروزه پیشرفت های فن آوری و تکنولوژی توانسته است انواع این روش را گسترده و بهبود بخشد و اگرچه در حال حاضر تکنیک های بسیاری وجود دارد، مانند لیپوساکشن پیشرفته اینفراسونیک، لیپوماتیک 3 یا اولتراسونیک.

اما لیپوماتیک 3 موثرتر و ایمن تر از دیگر روش های سنتی است. این عمل بدون درد وخونریزی است. درواقع لیپوماتیک یک انقلاب در روش لیپوساکشن است.

فرایند انجام لیپوماتیک برای هر فردی بسیار آسان است و مراحل پیچیده ای ندارد. در پیکرتراشی پس از این که ناحیه هدف را با استفاده از دارو، بی حس می کنند ابتدا برای این که راهی برای تخریب و استخراج چربی های زائد موجود در آن ناحیه ایجاد کنند، با استفاده از تیغ جراحی یک برش کوچک به اندازه چند میلی متر ایجاد می شود که بتوان لوله کانولا را در داخل لایه چربی فرو کرد.

لوله کانولا یک لوله بسیار باریک می باشد که دارای حرکات ارتعاشی می باشد و پس از فرو کردن آن به داخل بافت چربی با ایجاد ارتعاش سبب جدا شدن سلول های چربی از یکدیگر می شود و چربی ها را به شکل یک امولیسیون مایع به وجود می آورد.

پس از آن عمده کار بر عهده دستگاه خواهد بود و دستگاه پس چربی موجود در ناحیه هدف را از داخل بدن استخراج می کند. در نهایت نیز ناحیه برش شده توسط پزشک بخیه زده می شود و به این ترتیب مراحل انجام پیکر تراشی به اتمام می رسد.

 

نتایج به دست آمده از پیکرتراشی بدون جراحی

مهم ترین بخش برای هر عمل زیبایی و یا درمانی، نتیجه حاصل از آن می باشد که افراد متقاضی حاضر اند به خاطر دست یابی به آن زمان و هزینه لازم برای آن را پرداخت کنند.

به طور کلی نتایج و تاثیرات حاصل از انجام پیکرتراشی به عوامل متعدد بستگی دارد و در همه افراد این نتایج یکسان نمی باشد و ممکن است در برخی افراد تاثیرات کم و در برخی دیگر تاثیرات بسیار خوب و مطلوبی را داشته باشد که تنها دلیل آن عواملی می باشد که لیپوماتیک به آن بستگی دارد.

نتایج به دست آمده از لیپوماتیک و پیکرتراشی بدون جراحی

در افرادی که پیکرتراشی را انجام می دهند پس از اتمام عمل می توانند نتیجه اولیه را به طور واضح مشاهده کنند اما لازم است تا مدتی را به استراحت بپردازند تا دوران نقاهت و بهبودی پیکر تراشی به طور کامل سپری شود و پس از آن نتیجه نهایی برای شخص بدست خواهد آمد.

از جمله عواملی که می توان در نتیجه پیکر تراشی بسیار مهم دانست، مراقبت های پس از انجام پیکر تراشی می باشد که قطعا پزشک متخصص نیز اهمیت این موضوع را برای بیمار توضیح خواهد داد. نکات و توصیه هایی وجود دارند که بیمار باید پس از انجام پیکرتراشی آن ها را به طور مرتب و مکرر تا به اتمام رسیدن دوره نقاهت انجام دهند.

اما در نهایت پس از گذشت دوره نقاهت و بهبودی در بیمار، ناحیه لیپوماتیک شده در بیمار دیگر شکل و فرم قبلی خود را نخواهد داشت و شخص به یک اندام ایده آل و زیبا دست پیدا خواهد کرد که دیگر هیچ چربی زائدی در آن ناحیه وجود ندارد.

اگرچه ممکن است عوارضی هم داشته باشد یا پس از دوران نقاهت فرد احساس کند چربی ها زیر پوست گوله شده اند اما این اتفاقات بسیار کم رخ می دهند و در صورت بروز چنین مواردی باید جهت انجام بهترین کار با پزشک خود مشورت کنید. اما در کل نگرانی وجود ندارد چرا که امکان اصلاح و بهبود عوارض وجود دارد.

به طور کلی فرد بعد از چند ماه از دیدن نتایج عالی پیکرتراشی شگفت زده می شود و اعتماد بنفس و از ظاهر خود حس بهتری پیدا می کند. همچنین از آنجایی که این عمل بیهوشی ندارد و یک عمل جراحی نیست پس از این نظر مورد توجه است به علاوه دوره نقاهت کوتاه مدت این روش باعث شده افراد هرچه زودتر پس از لیپوماتیک بتوانند به محل کار خود رفته و بخ زندگی روزمره بازگردند و البته بسیار افراد پس از پیکر تراشی زندگی شادتر و بهتری را شروع می کنند. چرا که داشتن بدن و ظاهر متناسب مدت ها برای آنها ارزو دست نیافتنی شده بود.

ماندگاری پیکرتراشی بدون جراحی چقدر است؟

از پر تکرار ترین سوالاتی که معمولا از پزشک متخصص درباره پیکر تراشی سوال می شود مرتبط با میزان ماندگاری و دوام آثار حاصل از لیپوماتیک می باشد که این عامل جزئی از نقاط قوت و مزیت های پیکر تراشی محسوب می شود.

ماندگاری پیکرتراشی بدون جراحی چقدر است؟

به طور کلی میزان ماندگاری نتایج لیپوماتیک به چند عامل بستگی دارد که در صورتی که به درستی رعایت و انجام شوند میزان ماندگاری نتایج لیپوماتیک را می توان تا سال های طولانی بعد از عمل تضمین کرد.

به عنوان مثال یکی از عوامل تاثیر گذار در ماندگاری آثار حاصل از پیکر تراشی ، تغذیه سالم بعد از انجام آن می باشد. شخص باید همواره تلاش کند تا تغذیه سالمی داشته باشد و نباید برای مدت طولانی از غذاهای پرچرب و ناسالم استفاده کند که سبب افزایش وزن و چربی در بدن خواهد شد.

داشتن عادات غذایی خوب برای سلامتی ضروری است، این امر به مقابله با برخی از مهمترین بیماری های جامعه کمک می کند. به همین ترتیب، متخصصان پیروی از رژیم غذایی سرشار از مواد مغذی را توصیه می کنند که می توانند فواید زیادی برای بدن به همراه داشته باشند، به خصوص برای پرانرژی بودن قبل از ورود به اتاق عمل.

پس عادت غذایی خود را از قبل از عمل تغییر دهد. علاوه بر این، پس از اتمام درمان، توصیه می شود دستورالعمل های غذایی خوبی را از پزشک متخصص دریافت کنید که مختص بدن شما با توجه به مزاج شناسی شما و مطالعه آنتروپومتریک انجام خواهد شد. پس از پزشک یا تیم مشاوره معتبر جهت برنامه تغذیه و رژیم کمک بگیرید.

همچنین واضح است استعمال سیگار برای هر جراحی می تواند عواقب خطرناکی داشته باشد، اگر نتایج لیپوماتیک و ماندگاری آن برای شما اهمیت دارد بهتر است از سیگار، قلیون، الکل و… دوری کنید

سعی کنید بهداشت خواب خود را رعایت کنید یعنی یک خواب شبانه سالم داشته باشید و یک ورزش هایی مثل یوگا و مراقبت و مدیتیشن را وارد روتین زندگی خود کنید چرا که باعث کاهش استرس شده و در نتیجه بر بهبود دوره نقاهت و ماندگاری روش پیکرتراشی تاثیر دارد.

همچنین شخص برای این که بتواند تاثیرات پیکرتراشی (lipomatic) را برای مدت های طولانی حفظ کند باید ورزش کردن را در برنامه هفتگی خود بگنجاند که تاثیر به سزایی در دوام نتایج خواهد داشت.

به طور کلی فرد باید مراقب خود و بدنش باشد و سعی کند تغییر و نوسان وزن نداشته باشد منظور این است که همان قدر که از اضافه وزن ناگهانی جلوگیری می کند باید مراقب کاهش وزن ناگهانی نیز باشد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیپوماتیک خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

آیا این مطلب مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین امتیاز 3.4 / 5. 5

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)