کاشت ابرو

آموزش کاشت ابرو توسط دکتر حمیدرضا خراسانی

کاشت ابرو از جمله روش‌های زیبایی بوده که این روزها مورد پسند اغلب افراد واقع شده است. از آنجایی که این عمل به دقت و حساسیت بسیار بالایی نیاز دارد، لازم است برای انجام آن به متخصص باتجربه و حرفه‌ای مراجعه کند. در حال حاضر پزشکان و پرستاران زیادی تمایل دارند در این زمینه مدرک تخصصی دریافت نموده و مشغول به کار شوند. در نتیجه کسانی که به دنبال آموزش کاشت ابرو طبیعی هستند باید در انتخاب کلینیک و پزشک متخصص در این زمینه توجه کافی داشته باشند. علاقه‌مندان به این کار می‌توانند با مراجعه به کلینیک پوست و مو هلیا، دوره آموزش کاشت ابرو در تهران را پشت سر بگذارند.

اینفوگرافی آموزش کاشت ابرو
اینفوگرافی آموزش کاشت ابرو
نمونه کارهای ما مشاوره واتساپ اینستاگرام

مشاوره تلفنی رایگان – 02179547

کلینیک هلیا یکی از بهترین‌ها در این حوزه بوده و شما را در این مسیر همراهی خواهد کرد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط آموزش مراحل پیوند ابرو از قبیل هزینه، تعداد جلسات لازم و … شما را به همراهی ما در خواندن مطالب این مقاله دعوت می‌کنیم. همچنین می‌توانید در صورت نیاز از طریق یکی از راه‌های ارتباطی با کارشناسان ما در این کلینیک تماس حاصل فرمایید.

آموزش کاشت ابرو

هر روز افراد بسیار زیادی در سراسر دنیا، کاشت ابرو را پشت سر می‌گذارند اما همه آن‌ها نتایج مشابهی را از این فرآیند به دست نمی‌آورند. آموزش کاشت ابرو در کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا، شرایطی را فراهم می‌کند تا شما بتوانید این عمل زیبایی را به شیوه علمی و در شرایط کاملا استاندارد یاد بگیرید. پزشکان و پرستارانی که قصد دارند در زمینه کاشت ابرو تبحر کافی را به دست بیاورند و آماده انجام این فعالیت در وضعیت ‌ایده‌آل باشند، می‌توانند به بهترین شکل ممکن از این دوره آموزش تخصصی پیوند ابرو در کلینیک هلیا استفاده کنند.

آموزش کاشت ابرو

کاشت طبیعی ابرو، فعالیتی است که جزئیات در آن نقش بسیار مهمی ایفا می‌کنند. اگر تنها یکی از مراحل این فعالیت به درستی صورت نگیرد، نتایج نهایی این کار به هیچ‌وجه مطلوب نخواهد بود. استفاده همزمان از تخصص دانشگاهی، دانش تئوری و مهارت عملی، می‌تواند از شما یک پزشک موفق در زمینه کاشت ابرو بسازد. در این دوره آموزشی کاشت ابرو، می‌توانید این موارد را به خوبی با هم تلفیق کنید. لازم به ذکر است این دوره در کلینیک بین المللی هلیا، تحت نظر دکتر حمیدرضا خراسانی انجام می‌شود. دکتر خراسانی به عنوان مبتکر روش‌های نوین کاشت مو و ابرو در ایران تا امروز هزاران تجربه موفقیت‌آمیز در  این زمینه داشته و به عنوان یک متخصص و مدرس مباحث اصولی و تکنیکی کاشت طبیعی ابرو، این دوره‌های آموزشی را برای ارتقا سطح کیفی فعالیت‌های زیبایی در ایران برگزار می‌کند.

بررسی آموزش کاشت ابرو
آموزش های عملی مباحث تئوری
1-   آموزش عملی با پیشرفته‌ترین تجهیزات

2-   آموزش نحوه انجام پیوند ابرو به روش‌های مختلف

3-   آموزش روش انجام پیوند ابرو با جزئیات کامل

4-   آموزش نحوه طراحی شکل نهایی ابرو

5-   آموزش نحوه برداشت فولیکول‌ها به کمک پانچ و دیگر ابزار

6-   آموزش نحوه کاشت گرافت‌های ابرو

7-   آموزش نحوه قرار دادن گرافت‌ها در جهت و زاویه صحیح و مناسب

1-   بررسی مباحث اصولی و تکنیکی در کاشت ابرو

2-   آشنایی با ابزارهای برداشت و کاشت فولیکول

3-   شناخت روش‌ها و ابزارهای استاندارد کاشت ابرو

4-   بهترین زمان کاشت ابروی طبیعی برای افراد مختلف

5-   مشاوره‌های ضروری قبل از کاشت ابرو

6-    آموزش نحوه انجام روش‌های پیوند به صورت تئوری

7-   آشنایی با آناتومی صورت

8-   آشنایی با انواع طرح ابرو و تناسب ابرو با صورت


چرا آموزش کاشت ابرو مهم است؟

در دوره‌های دانشگاهی، نکات زیادی در مورد فعالیت‌های زیبایی به شما آموخته می‌شود اما حقیقت آن است که این نکته‌ها هرگز به تنهایی برای تبدیل شدن به یک پزشک موفق و معتبر کاشت ابرو کافی نخواهند بود. شما در سال‌های تحصیلی، چیز‌های مفید فراوانی می‌آموزید اما برای آن که بتوانید فعالیت‌های دقیق و حساس را با ظرافت و هنرمندی کافی انجام بدهید، در کنار همه مباحث تئوری، به توانایی عملی نیز نیاز خواهید داشت.

چرا آموزش کاشت ابرو مهم است؟

با آموزش کاشت ابرو در کلینیک هلیا، هر دو مورد به بهترین شکل به شما آموخته خواهد شد. در حقیقت اگر صرفا روی دانش تئوری حساب باز کنید، هرگز به یک پزشک مشهور و معتبر در زمینه کاشت طبیعی ابرو تبدیل نخواهید شد. برای آن‌که در این زمینه به تخصص و مهارت کافی برسید، باید یک نقطه شروع ‌ایده‌آل داشته باشید و این دوره‌های آموزشی، می‌توانند همین نقطه شروع مطلوب برای شما تلقی شوند و آمادگی لازم برای پیوند ابرو را در شما ایجاد کنند.

برای اطلاع از هزینه کاشت ابرو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت ابرو و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

آموزش کاشت ابرو با بهترین استانداردها

در کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا، کاشت ابرو با بهترین و مدرن‌ترین تجهیزات ممکن صورت می‌گیرد. بدون استفاده از تجهیزات مطلوب، امکان پیاده کردن متد‌های نوین کاشت ابرو برای افراد متقاضی وجود نخواهد داشت. در دوره آموزش کاشت ابرو، می‌توانید این ابزارها را شناسایی کنید و به این موضوع مهم پی ببرید که برای پیوند ابرو در وضعیت استاندارد، به چه ابزاری نیاز دارید. همچنین شما می‌توانید در این دوره‌ها، جزئیات مهمی در مورد کاشت ابرو فرابگیرید. جزئیاتی مثل بهترین زمان کاشت طبیعی ابرو برای افراد مختلف، مشاوره‌های ضروری قبل از انجام کار و از آن مهم‌تر، نحوه انجام هر کدام از روش‌های پیوند ابرو که به شما برای به دست آوردن مهارت و تخصص لازم کمک می‌کنند.

شاید بسیاری از کلینیک‌های زیبایی، علاقه‌ای ندارید تا اسرار و قابلیت‌های منحصر به فرد خود را با دیگران در میان بگذارند اما از آن جایی که هدف کلینیک بین المللی هلیا، همواره بالا رفتن سطح فعالیت‌های زیبایی در کشور و معرفی چهره‌های مستعد در زمینه انجام این عمل زیبایی بوده، در دوره آموزشی کاشت ابرو مهم‌ترین راز‌های موفقیت در این زمینه با افراد در میان گذاشته می‌شوند.

مطالب بیشتر: بهترین دکتر کاشت ابرو

چگونه ابرو طراحی کنیم؟

یکی از مسائل مهمی که قبل از پیوند ابرو باید مورد توجه قرار بگیرد، طراحی شکل نهایی ابرو‌ها است. در آموزش پیوند طبیعی ابرو، این موضوع برای شما به طور کامل توضیح داده خواهد شد. شما به عنوان یک پزشک، باید انتظارات فرد متقاضی را بشنوید و به خوبی قادر به برآورده کردن انتظارات معقول باشید. شما باید بدانید که هر حالتی از ابرو، برای چه چهره‌ای مناسب است.

چگونه ابرو طراحی کنیم؟

این موضوع در طراحی ابرو‌ها قبل از کاشت ابرو، اهمیت فوق‌العاده زیادی دارد. در آموزش کاشت ابروی طبیعی در کلینیک هلیا، این موضوع برای شما موشکافی می‌شود تا بتوانید یک قدم بلند به یک تجربه موفقیت‌آمیز در جایگاه پزشک متخصص کاشت طبیعی ابرو نزدیک شوید.

آموزش کاشت ابرو به شیوه عملی

در دوره آموزش کاشت ابروی طبیعی تنها مسائل تئوری مطرح نمی‌شوند بلکه در کلینیک هلیا موقعیتی برای شما فراهم خواهد شد که بتوانید این عمل زیبایی را انجام داده و تجربه کسب کنید. حتی اگر سال‌های سال به صورت تئوری در این زمینه آموخته باشید، یک دقیقه تجربه عملی به‌تنهایی می‌تواند بخشی از ذهنیت‌های همیشگی شما را تغییر بدهد. تا زمانی که به کمک پانچ و سایر ابزارهای لازم اقدام به برداشت فولیکول‌ها و همچنین کاشت آن‌ها نکرده‌اید، هنوز صاحب شناخت دقیقی از کاشت ابرو نیستید. این دوره آموزشی، فرصت ‌ایده‌آلی به شما می‌دهد تا این‌کار را به صورت عملی پشت سر بگذارید و یک تمرین سخت، جدی و موثر را تجربه کنید.

مطالب بیشتر: مدل های کاشت ابرو

آموزش دستیاری کاشت ابرو

همه موفقیت یک فرآیند زیبایی، تنها به پزشک بستگی ندارد. البته که پزشک مهمترین نقش را در این زمینه ایفا می‌کند اما هیچ پزشکی بدون در اختیار داشتن یک تیم کامل، متعهد و مجرب، نمی‌تواند فعالیتی مثل کاشت ابرو را به بهترین شکل ممکن پشت سر بگذارد. حقیقت آن است که دستیار‌ها، نقشی انکارنشدنی در انجام موفقیت‌آمیز کاشت طبیعی ابرو دارند. آن‌ها هم در طول کار به پزشک کمک می‌کنند و هم در آماده‌سازی گرافت‌ها پس از استخراج، نقشی کلیدی برعهده دارند. بدون حضور آن‌ها، پیوند ابرو هیچ‌وقت در شرایط مطلوب صورت نمی‌گیرد.

آموزش دستیاری کاشت ابرو

در دوره آموزشی کاشت ابرو، می‌توانید آموزش دستیاری را برای خود در نظر بگیرید تا بخشی از تیم تخصصی این عمل زیبایی باشید و با دانش و مهارت لازم، در کلینیک‌های زیبایی مختلف فعالیت کنید.

مطالب بیشتر: عوارض کاشت ابرو طبیعی

آموزش کاشت ابروی طبیعی در تهران زیر نظر پزشک متخصص

کاشت طبیعی ابرو، یک فرآیند بسیار ظریف محسوب می‌شود. اما برداشت و کاشت گرافت‌ها، تنها دغدغه اصلی نیست بلکه اگر پزشک نتواند جهت و زاویه درستی برای ابرو‌های کاشته شده در نظر بگیرد، شکل نهایی این ابرو‌ها هیچوقت‌ ایده‌آل نخواهند شد. در کلینیک تخصصی هلیا، آموزش کاشت ابرو توسط دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می‌گیرد. دکتر خراسانی از چهره‌های معتبر کاشت مو و ابرو در کشور به شمار می‌رود و مبتکر شیوه‌های نوین این فرآیند در ایران محسوب می‌شود. با حضور دکتر خراسانی با سابقه‌ای درخشان در زمینه کاشت مو و ابرو، شما یک منبع بسیار مناسب برای پرسیدن همه سوال‌های کلیدی و برطرف کردن همه ابهام‌های مهم در اختیار خواهید داشت. اگر می‌خواهید کاشت ابرو را به اصولی‌ترین شکل ممکن یاد بگیرید، این فرصت طلایی را از دست نداده و در دوره‌های آموزش پیوند ابروی کلینیک هلیا شرکت کنید.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

‫4 دیدگاه ها

  1. سلام وقت بخیر. من کارشناس میکروبیولوژی و ارشد بیوشیمی هستم. برای دوره دستیاری کاشت ابرو میخوام ثبتنام کنم. لطفا راهنماییم کنید

  2. سلام. وقت بخیر ـ من در گوگل سرچ کردم در مورد اموزش کاشت و هزینه حدود چهار تا هفت میلیون بود.از دوستانم هم حدود پنج هزینه کردن ولی با موسسه شما تماس گرفتم گفتین سی میلیون. گیج شدم واقعا. من درست شنیدم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *