کاشت ابرو

کاشت ابرو با روش BIO FIBER

0
(0)

یکی از مهم ترین مشکلات آقایان و بانوان ریزش ابرو است که از روش های متفاوتی از جمله روش ” کاشت ابرو ” به منظور برطرف نمودن این مشکل استفاده می شود. همانگونه که موهای سر شما می ریزند، این امکان نیز وجود دارد که موهای ابرو نیز نازک شده و دچار ریزش شوندو این اتفاق با ریزش فولیکول های مو اتفاق میفتد که باعث می شود روزانه چندین تار مو در قسمت ابرو از دست بدهیم. البته برخی ریزش ها طبیعی هستند اما اگر هنگام شستشوی صورت خود، ابروهایتان به شکل عجیبی می ریزد، با مشکل ریزش ابرو مواجه شده اید که در چنین شرایطی باید به فکر گزینه های جدی تری باشید.

درخواست مشاوره رایگان کاشت ابروی طبیعی

البته عمل تنها راه حلی نیست که باید به ذهنتان بیاید. ابرو ها نقش مهمی در چهره ی شما دارند و به به طور کلی به چهره ی شما فرم می دهند. در کنار زیبایی ابرو ها نقش مهمی در محافظت از چشم ها در مقابل عرق پیشانی و گرد و غبار و غیره دارند. حتی با ابروها ما می توانیم عواطف و احساسات‌مان را بیان کنیم و به نوعی، گاهی زبان دوم ما است. استرس و اضطراب نیز از جمله عواملی هستند که در ریزش موی ابرو تاثیر گذارند.

برای حل این مشکل یعنی ریزش مو لازم است ابتدا علل درونی فرد و بیماری های او بررسی شوند تا در شروع عواملی که سبب ریزش مو می شوند قطع شود. الگوی ریزش افراد با یکدیگر فرق می کند و تشخیص چنین موردی تنها با پزشک مربوطه است. برخی با داروهای شیمیایی یا روغن تراپی مشکلشان حل می شود و برخی چاره ای جز عمل کاشت ابرو ندارند.

کاشت ابرو با روش BIO FIBER و مزایای آن

کاشت ابرو به دلیل اینکه عوارض جانبی و خطری برای فرد مراجعه کننده نداشته و پس از کاشت ابرو فرد می تواند طرح دلخواه خود را برروی ابرو پیاده سازد، مورد استقبال زیادی قرار گرفته است. روش کاشت ابرو بایو فایبر یکی از روش های کاشت ابرو می باشد که برای سر و ابرو کاربرد دارد. این روش هیچگونه محدودیت سنی هم ندارد و تمام افراد از 18 سالگی قادر هستند عمل بایوفایبر را انجام بدهند. این روش پیوند ابرو یعنی کاشت مو بایو فایبر معمولا برای افرادی انجام می شود که بانک موی کمی دارند و یا بانک موی آنها ضعیف است و یا به طور کلی بانک مویی ندارند.

در روش کاشت مو بایو فایبر از الیاف مصنوعی جهت پیوند ابرو استفاده می شود؛ بنابراین این سبک این امکان را به شما می دهد تا طرح ابرو، ضخامت مو و حتی رنگ ابروی خود را نیز انتخاب نمایید. البته هرساله کمی از این الیاف ها ریزش دارند که توصیه می شود عمل کاشت ابرو را تکرار کنید زیرا نتایج این عمل دائمی نیست.

در عمل بایو فایبر، الیاف مصنوعی به شکل موهای 15-45 سانتی متری بر روی ابرو کاشته می شوند. هر یک از موهای بایوفایبر، یک به یک، با دقت و با کمک یک سوزن مخصوص روی پوست قرار می گیرد. قبل از کاشت ابرو لازم است که حتما پزشک شما اطمینان یابد که شما به الیاف مورد استفاده در کاشت ذکر شده حساسیتی ندارید و بدن شما پس از کاشت ابرو آن را پس نمی زند.

بنابراین پزشک متخصص باید این نوع روش کاشت یعنی پیوند فولیکولی ابرو بایوفایبر را بر روی قسمتی از پوست شما تست کند و در صورت نبود حساسیت و یا دیگر مشکلات، کاشت ابرو به روش بایو فایبر انجام می شود. تشخیص موهای مصنوعی در عمل Bio Fiber با موهای طبیعی کار بسیار دشواری است، به نحوی که به سختی می توان تفاوت میان آن ها را دید یا بیان کرد. از نظر ماندگاری هم این ابروهای مصنوعی، در صورت نگه داری مناسب، تا هفت یا هشت سال دوام دارند اما باید در بازه های کوتاه مدت مانند یک سال به یک سال، دوباره تجدید شوند. همچنین لازم است که قبل از پیوند بین فیبر مصنوعی که به جای مو کاشته می شود با موی طبیعی فرد تطابق ایجاد شود تا فرد مراجعه کننده پس از کاشت از ظاهر ابروی خود رضایت داشته باشد. با این حال حق انتخاب با شماست و می توانید از هر نوع الیاف و با هر رنگی که باشد، استفاده کنید.

مطالب بیشتر: نتایج نهایی کاشت ابرو

نحوه و روش کاشت ابرو BIO FIBER

روش پیوند ابرو به صورت بایو فایبر به این طریق است که در ابتدا بی حسی موضعی در ناحیه مورد نظر ایجاد می شود. سپس الیاف مصنوعی مو که فیبر نیز نام دارند توسط دستگاهی در عمق پوست فرد مراجعه کننده قرار داده می شود و پیوند انجام می شود. این کار توسط اپلیکاتور دستگاه انجام شده و هیچ گونه دخالت دستی در محل پیوند وجود ندارد. یکی از علل محبوب بودن عمل کاشت ابرو به روش بایوفایبر، همین اتوماتیک بودن و ماشینی بودن است.

این موضوع می تواند مانع بروز عفونت های احتمالی شود. پس از کاشت ابرو احتمال قرمز شدن وتورم وغیره وجود دارد که این موارد نیز پس از گذشت چند روز برطرف می شود. در واقع تورم و قرمزی پوست پس از تمام عمل های زیبایی معمولا پیش می آید و یک بازه چند روزه دارد تا برطرف شود. برخی پزشکان هم از لوسیون های مخصوص برای از بین بردن این تورم استفاده می کنند. از مهمترین مزایای این روش این است که در روش کاشت بایو فایبر خونریزی وجود ندارد بنابراین فرد میتواند با اطمینان خاطر از این روش استفاده نماید.

برای اطلاع از هزینه کاشت ابرو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت ابرو و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

مزایای استفاده از روش کاشت ابرو با BIO FIBER

روش کاشت بایو فایبر روشی است که در آن از بانک موی فرد مراجعه کننده در کاشت استفاده نمی شود بنابراین با مشکل کاهش بانک مو در این روش مواجه نخواهیم بود. در واقع این روش، جانشین کاشت ابرو به روش های دیگر نیست و فقط به کسانی توصیه می شود که بانک مو ندارند و نمی توان از فولیکول های پشت گردنشان استفاده کرد. از طرفی در این سبک روش پیوند مو فرد مراجعه کننده می تواند طرح و مدل ابروی خود را طراحی کرده و رنگ موی ابروی خود را نیز تعیین نماید.
بعد از Bio fibre (کاشت مو مصنوعی )، به راحتی می توانید ابروهایتان را حالت دهید و شستشو کنید.

البته برای داشتن ظاهری طبیعی تر پیشنهاد میشود که جنس و رنگ فیبر یا موهای بکار برده شده در پیوند ابرو، به موی فرد طبیعی مراجعه کننده نزدیکتر باشد. با این حال قادر هستید پس از کاشت الیاف مصنوعی، ابروها را رنگ کنید، پس از این بابت چندان مشکلی وجود ندارد. گرچه هنگام رنگ کردن هم نباید افراط کنید زیرا رنگ هم ماده ای شیمیایی است که می تواند تاثیری منفی بر روی ابروهایتان بگذارد از طرفی در این روش کاشت ابرو به دلیل اینکه موها در قسمتی نزدیک به پوست قرار می گیرند، آسیبی به بافت ها و رگ ها واعصاب ناحیه ی کاشته شده وارد نمی کند.

روش بایو فایبر روش کاشت سریعی بوده به طوری که برای کاشت هر تا تنها 3 ثانیه زمان لازم است. کاشت ابرو به روش بایو فایبر، یک روش جراحی با حداقل ریسک است که تحت کنترل پزشک انجام می شود. در روشی که با بی حسی موضعی انجام می شود، متقاضی هیچ گونه دردی را احساس نمی کند.

از طرفی موهای کاشته شده رشدی نداشته و همواره به همان حالت اولیه ی خود باقی می مانند. بنابراین یکی از خوبی هایی که نسبت به روش هایی مانند FUE و SUT دارد، این است که مجبور نیستید هرچند روز یک بار، اصلاح کنید. در آن روش ها به این دلیل که فولیکول های موجود در پشت گردن (ناحیه اهدا کننده) بسیار محکم و پر قدرت بودند، رشد سریعی هم داشتند.

مزایای استفاده از روش کاشت ابرو با BIO FIBER

نتایج روش کاشت مو BIO FIBER

در پیوند ابرو به روش بایو فایبر در صورتی که از قبل موهایی نزدیک به موهای طبیعی فرد انتخاب شود، ظاهری کاملا طبیعی خواهند داشت. اگرچه ممکن است که در روزهای اول پس از پیوند ابرو فرد دچار قرمزی و تورم شود اما این امر به زودی برطرف شده و اثری از آن باقی نمی ماند. همچنین فرد می تواند از روز فردای پیوند ابرو از آب در منطقه ی کاشت استفاده نماید. با این حال سعی کنید زیاد در معرض نور خورشید و مواد شیمیایی قرار نگیرید زیرا این الیاف واکنش مناسبی به این عناصر ذکر شده نمی دهند.

تنها نکته ای که در کاشت ابرو به روش بایو فایبر باید رعایت گردد این است که فرد مراجعه کننده به فیبرهایی که به جای ابروی او کاشت می شوند، حساسیتی نداشته باشد که همانطور که ذکر شد، با انجام برخی تست ها پیش از عمل، از عدم حساسیت فرد به این عمل اطمینان حاصل می شود.

مطالب بیشتر: بهترین روش کاشت ابرو

عوارض و خطرات کاشت ابرو با BIO FIBER

کاشت ابرو به روش بایو فایبر عوارض جانبی خاصی نداشته و کاملا بی خطر می باشد. با توجه به اینکه در این عمل، بیشتر کار به صورت اتوماتیک انجام می گیرد، جای هیچ نوع خطای انسانی وجود ندارد. تنها باید به این مسئله توجه نمود که قبل از هرگونه انجام کاشت مو به روش بایو فایبر، فرد مراجعه کننده هیچ گونه حساسیتی نسبت به مواد بی حسی و یا الیافی که در این روش مورد استفاده قرار می گیرد نداشته باشد. اگر هرگونه حساسیت خاصی دارید، یا داروی خاصی مصرف می کنید، باید پزشک خود را در جریان بگذارید زیرا این عمل، یک فرآیند خاصی را می طلبد که هم پزشک و هم فرد مراجعه کننده، باید در هماهنگی کامل باشند تا نتیجه‌ای ایده آل به دست بیاید.

همچنین باید بگوییم که این روش برای افرادی که دارای بیماری دیابت هستند و یا مشکلی در انعقاد خون دارند و یا تحت درمان به وسیله ی شیمی درمانی می باشند، روش مناسبی نبوده و پیشنهاد می شود که از روش های دیگر کاشت ابرو استفاده نمایند.

عوارض و خطرات کاشت ابرو با BIO FIBER

در پایان می توان بیان کرد که کاشت ابرو به روش بایو فایبر برای افرادی که دارای ریزش مو به دلایلی مانند استرس و فشار عصبی، بیماری های هورمونی، بیماری های خود ایمنی و غیره هستند، بسیار کارآمد بوده و روشی موثر در پیوند می باشد. به هر ترتیب، اگر نگران این بخش از عمل هستید، هنگام مشورت با پزشک، بهترین راه پیش پای شما گذاشته خواهد شد. در واقع تصمیم نهایی با پزشک متخصص خواهد بود تا با توجه به علل ریزش ابرو، وضعیت سلامت عمومی، شرایط محیطی و فاکتورهای دیگر، یک روش مطمئن توصیه کند.

در این روش پیوند ابرو از بانک موی فرد استفاده نشده و الیاف مصنوعی مورد استفاده قرار می گیرند، به دلیل عدم رویش موها نیازی به اصلاح و یا تغییر شکل آنها پس از پیوند ابرو نیست. البته همانطور که در متن اشاره شد، می توانید تغییرات کوچکی را اعمال کنید و از این حیث، دستتان باز است.

 

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک زیبایی هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت پیوند ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

آیا این مطلب مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین امتیاز 0 / 5. 0

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)