کاشت ابرو

کاشت ابروی پهن در بهترین کلینیک

کاشت ابروی پهن به تازگی میان خانم ها بسیار متداول شده است و برخی از خانمها برای اینکه زیباتر شوند و سن خود را پایین تر از آنچه که هست نشان دهند اقدام به پیوند ابروی پهن می کنند. فرقی نمی کند 18 ساله باشید یا 65 ساله؛ چیزی که اهمیت دارد، خواسته شما برای داشتن ظاهری بهتر است. ما کمک‌تان خواهیم کرد پا به پای پیشرفت مد روز، شما هم پیشرفت کنید. در گذشته بیشتر خانم ها تلاش می کردند هرچه بیشتر ابروهای خود را نازک تر کنند و اگر هم اقدام به کاشت ابرو می کردند ابروهای نازک را ترجیح می دادند. با این حال علم و مد که دو شاخه کاملا مرتبط بهم هستند، در کنار یکدیگر رشد می کنند و طبیعی است سال به سال، ترکیب علم و مد یعنی صنعت زیبایی، پیشرفت کند.

کاشت ابروی پهن با بهترین روش دنیا

 

شما کاربران گرامی می توانید این مقاله را به صورت فایل صوتی گوش نمایید

کاشت ابروی پهن

کاشت ابروی پهن به تازگی میان خانم ها بسیار متداول شده است و برخی از خانم‌ها برای اینکه زیباتر شوند و سن خود را پایین ر از آنچه که هست نشان دهند اقدام به کاشت ابروی پهن می‌کنند. در گذشته بیشتر خانم‌ها تلاش می‌کردند هرچه بیشتر ابروهای خود را نازک تر کنند و اگر هم اقدام به کاشت ابرو می‌کردند ابروهای نازک را ترجیح می دادند. اما به تازگی بیشتر خانم ها به پیوند ابروی پهن علاقه پیدا کرده اند. همانطوری که می دانیم ابروها از جمله مهمترین اجزای صورت می‌باشد و می توانند زیبایی کلی و توازن صورت را به طول کامل عوض کنند و اگر می خواهیم صورت زیباتری داشته باشیم باید به مدل آن‌ها بسیار اهمیت بدهیم که در ادامه به معرفی مدل های کاشت ابرو و محبوب‌ترین آن‌ها می پردازیم.

ولی از آنجایی که بیشتر خانم ها مشغله کاری دارند و روزانه زمان کافی برای رفتن به آرایشگاه‌ها ندارند تا ابروهای خود را مرتب کنند، پیوند ابروی پهن را ترجیح می دهند. در این صورت آن‌ها فقط 3 ماهی یکبار برای تمدید ابروهای خود مراجعه می کنند و دیگر نیازی نیست هفته ای و یا دو هفته ای یکبار به آرایشگاه روند.

از جمله دیگر مزیت هایی که پیوند ابروی پهن برای خانم ها دارد این است که آنها می توانند آن مدلی را که می پسندند را انتخاب کرده و ابروهای آن‌ها یکسان و زیبا می شود. مهمترین چیز در کاشت ابرو، زاویه کاشت است. زیرا در کاشت ابروی پهن، ریشه ها را یکی یکی باید کاشت. همچنین، ریشه ها باید در زاویه های 25-30 درجه کاشته تا هم پس از رشد، در وضعیت ایستاده قرار نگیرند و هم شکل بهتری به خود بگیرند.

همچنین برای کاشت ابروی پهن، شاید نیاز به بیش از 600 تار مو باشد که جای نگرانی نیست زیرا با روش های نوین صنعت زیبایی، این امر میسر شده است. کاشت ابروی پهن یکی از ترفندهای زیبایی می باشد که در حال حاضر محبوبیت بسیاری پیدا کرده است. همانطور که علم روز به‌ روز بیشتر پیشرفت می کند، شاهد پیدایش روش های جدیدی در صنعت زیبایی می شویم که کار بشر را ساده تر می کنند. کاشت ابرو، خود یکی از همین ابداع های بشریت برای رفاه بیشتر است اما کاشت ابروی پهن، دیگر اوج پیشرفت را نشان می دهد.

پیوند ابروی پهن امروزه به عنوان یکی از عمل های جراحی زیبایی شناخته می شود که ابرو را به بهترین نحو ممکن شکل می دهد و زیبا می کند. بسیاری می گویند ابروها، همه چیز را در مورد سن و شخصیت شما می گویند.

 

مطالب بیشتر: داروهای تقویتی بعد از کاشت ابرو

 

بهترین تکنیک پیوند ابروی پهن چیست ؟

امروزه کاشت ابروی پهن با تکنیک های SUT و FUE انجام می شود. این تکنیک ها از جمله بهترین روش های کاشت ابروی پهن به شمار می رود که بیشتر پزشکان و متخصصان از این روش استفاده می کنند. روش های دیگری مانند FUT هم بر روی ابرو قابل اعمال است اما فرد مراجعه کننده، دیگر از یک عمل کاشت ابرو، انتظارات زیاد و به حقی دارد که با روش های بروزتر قابل تحقق است. در روش FUE، هیچ درد، اسکار یا بخیه‌ای جای نخواهد داشت. البته کمی زخم و التهاب خواهید داشت که آن هم گذراست و ظرف یک هفته از بین خواهد رفت.

در این روش، فولیکول های مو را به صورت نواری جدا کرده و سپس به ناحیه ابرو پیوند می زنند. به هیچ وجه نه دچار درد خواهید شد و نه دچار خونریزی. پزشک و پرسنل کلینیک، کاملا مراقب شما خواهند بود تا در پروسه کاشت ابروی پهن، به نتیجه دلخواه خود برسید. اکثر افرادی که ابروهای پهن و ضخیم می خواهند، حتما به تقارن دو ابرو اهمیت زیادی می دهند زیرا تقارن در ابروها، یعنی همه چیز! با این حال طی هفته های ابتدایی، ممکن است موهای ابروهایتان بریزد که اصلا نگران نباشید زیرا این نشانه آغاز فرآیند رشد دوباره ابروها است.

از جمله مزیت هایی که این روش ها دارند این است که هیچ نیازی به جراحی در این روش وجود ندارد و بدون درد و خونریزی شما ابروهای بسیار زیبایی خواهید داشت. مهم نیست عامل ریزش ابروی شما بیماری است یا عوامل ژنتیکی و محیطی؛ مهم این است که بدانید مشکل شما در یک چشم بهم زدن، قابل حل است. تنها کاری که باید بکنید، انتخاب یک کلینیک مطمئن و مناسب با پزشکانی کاربلد است. با استفاده از این روش ها دیگر نیازی نیست که شما حتما موهای ابرو را کوتاه کنید و حتی می توانید بر روی ابروهایی هم که تاتو شده اند از این روش برای کاشت ابروی پهن استفاده کنید.

بهترین تکنیک پیوند ابروی پهن چیست ؟

این دو روش، به کمک افرادی رسیده که از ترس تیغ و جراحی و خون، هیچوقت به عمل زیبایی حتی فکر هم نکرده بودند. امروزه دیگر کمتر کسی، فارغ از جنسیت، نسبت به عمل زیبایی بدبین است. میلیون ها مرد و زن در سرتاسر جهان، به پزشکان زیبایی مراجعه می کنند تا نواقص صورت و بدن شان را رفع کنند. همچنین روش های دیگری هم برای کاشت ابروی پهن وجود دارد اما باید دقت داشته باشید که این روش ها از آنجایی که سنتی می باشند و تکنسین های مجرب و پزشک بر آنها نظارت ندارند چندان مورد تایید قرار نگرفته اند و هیچ گاه نمی تواند روشی امن و ایمن برای سلامت افراد باشد. در واقع روش SUT و FUE، آنقدر با فاصله بهترین روش ها هستند که گاه اصلا نیازی به فکر در مورد سایر روش ها پیدا نمی شود.

در این روش های سنتی امکان دارد که جای زخم بر روی صورت شما باقی مانده و کاشت ابروی پهن در این روش همراه با درد و خونریزی می باشد. اما کاشت ابروی پهن با روش های SUT و FUE از جمله بهترین روش هایی است که در دنیای پزشکی مورد تایید بسیاری از پزشکان قرار گرفته است.

 

برای اطلاع از هزینه کاشت ابرو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با هزینه کاشت ابرو و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

نحوه کاشت ابروی پهن 

پزشکانی که در کاشت ابروی پهن مجرب و توانا هستند با جدا کردن موهایی از کنار گوش شما آن ها را به ابروهای شما پیوند می زنند و این حالت بسیار طبیعی می باشد. بیشتر پزشکانی که پیوند ابروی پهن انجام می دهند از این روش استفاده کرده و ابروهای زیبایی را برای شما به وجود می آورند. اما اینکه چگونه موهای کنار گوش را به ابروهای شما پیوند می دهند به این صورت است که موها را به صورت تکی جدا کرده و به ابروهای شما پیوند می دهند. با این روش شما ابروهای بسیار طبیعی خواهید داشت چرا که موهایی که در پیوند ابروی شما به کار رفته دقیقا همان موهایی می باشد که پشت گوشت و کناره گوش داشته اید.

نحوه کاشت ابروی پهن 

در روش SUT، از دستگاه های کاملا اتوماتیک برای برداشت گرافت استفاده می شود و می توان تا چهارده هزار موی واقعی برداشت که همگی آن ها برای ایجاد یک جفت ابروی پهن واقعی و طبیعی، به درد خواهند خورد. در این روش، موهای شما توسط یک پانچ برداشته می شوند و از آنجایی که کاملا بی حسی موضعی اعمال می شود، هیچ دردی احساس نخواهید کرد.

پس از پیوند هم، توسط دستگاه های لیزری، عمل تحریک فولیکول ها برای رشد بهتر موها انجام می گیرد و از این مرحله به بعد، کار ساده تر می شود زیرا فقط باید منتظر رشد فوق العاده موهایتان باشید. یکی از نکات مهمی که باید به آن بسیار دقت داشته باشید این است که برای پیوند ابروی پهن حتما به پزشکی مراجعه کنید که در این کار مجرب باشد. گرچه این روش زیاد به دست وابسته نیست اما دلایلی پشت این توصیه وجود دارد. اول از همه ، به این دلیل که موهای جدا شده از کناره گوش باید با ظرافت و دقت خاصی در ابرو به کار رود، زاویه سازی و طبیعی بودن ابرو دقیقا به این موضوع بستگی دارد و همین ظرافت و طبیعی بودن ابرو می باشد که آن را زیباتر می کند.

علت استفاده از روش SUT، تراکم بیشتر موها است. در این برداشت گرافت، شما می توانید نسبت به روش های دیگر، موهای بیشتری به دست بیاورید و در نتیجه، ابروهای پهن بسیار بهتری بکارید.

بسیاری از افراد علاقه دارند ابروهای پهن تری داشته باشند آنها می توانند از پزشک خود بخواهند که از تار موهای بیشتری در ابروهای آنها استفاده کند، هر اندازه تعداد تار موها بیشتر باشد پیوند ابروی پهن شما هم بسیار طبیعی تر خود را نشان می دهد. این مساله را هم فراموش نکنید که هرچقدر هم در ابتدا تار موی بیشتری کاشته شود، به همان اندازه «ریزش شوک» تجربه خواهید کرد، بنابراین به هیچ وجه نه نگران شوید و نه زحمات کل عمل را زیر سوال ببرید.

اقدامات بعد از کاشت ابروی پهن 

معمولا کاشت ابرو 2 یا 3 ساعت طول می کشد که طبق نظر پزشک شما باید قبل از آن داروی مسکن مصرف کنید. البته این عمل اصلا دردی ندارد و مصرف این دارو فقط برای اطمینان خاطر است که دردی را احساس نکنید. پیوند ابرو هیچ گونه درد و خونریزی ندارد و به راحتی انجام می شود. یک نکته‌ای که باید در مورد ابروهای کاشته شده بدانید، این است که این ابروها با گذر زمان سفید می شوند و همیشه در این رنگ نمی مانند. برخی از افراد بر این تصور هستند که بعد از پیوند ابرو امکان دارد دچار درد شوند ولی جای هیچ نگرانی نیست چرا که کاشت ابروی پهن از جمله جراحی های زیبایی می باشد که به آسانی صورت می گیرد و بعد از آن هم شما هیچ دردی را احساس نخواهید کرد. امکان دارد بعد از کاشت برخی از نقاط ابرو قرمز شود که آن هم بسیار طبیعی است و بعد از 2 روز قرمزی آن از بین می رود. اصلا هم نگران بد دیده شدن ابروهای خود نباشید زیرا روش SUT باعث شده خط رویش طبیعی داشته باشید.

شما بعد از اینکه عمل کاشت ابروی پهن خود را انجام دادید به راحتی می توانید به کارهای روزانه خود رسیدگی کنید. اگر بعد از دو هفته متوجه شدید که موهای شما شروع به ریزش می کنند اصلا نگران نباشید چرا که این یکی از روندهای طبیعی پیوند ابروی پهن می باشد که بعد از آن شروع می کنند به رشد کردن و تا 3 ماه رشد آنها ادامه دارد. شاید توصیه اکثر پزشکان استراحت باشد اما اگر کار مهمی مانند جلسه داشتید، می توانید بدون هیچ مشکلی کارتان را انجام بدهید

نکاتی که در مورد پیوند ابروی پهن باید رعایت کنید 

برخی نکاتی هستند که شما باید قبل از پیوند ابرو آنها را رعایت کنید، برخی از این نکات را در ادامه بیان می کنیم.

  1. اگر ابروهای شما بعد از کاشت رشد مناسبی داشتند و ریشه های آن مستحکم و قوی شدند می توانید آنها را بعد از چند ماه رنگ کنید.
  2. اگر رشد موهای شما زیاد باشد باید آنها را اصلاح کنید تا حالت یکنواختی در صورت پیدا کند.
  3. امکان دارد بر اثر آمپول هایی که هنگام کاشت در ابروهای شما فرو رفته است تا چند ساعت سر درد داشته باشید ولی اصلا نگران نباشید چرا که بعد از چند ساعت سر درد های شما بهبود پیدا می کند.
  4. اگر شما هنگامی که پزشک برای کاشت ابرو به ابروهای شما سوزن فرو می کرد احساس درد داشتید این موضوع را با او در میان بگذارید تا برای شما مسکن تجویز کند. به هیچ وجه خودسرانه دارو مصرف نکنید.
  5. اگر رشد ابروهای شما بیش از اندازه شد و به صورت غیرطبیعی رشد می کرد حتما این موضوع را به پزشک متخصص خود ارائه دهید.
  6. سعی کنید برای سلامتی خودتان و ابروهایتان، از رژیم غذایی مناسبی استفاده کنید.
  7. قیچی کردن ابروها را تا زمانی که ابروهای شما به رشد طبیعی نرسیده اند فراموش کنید. بسیاری از افراد ابروهای خود را تا مقداری بلند می شود قیچی می کنند، در صورتی که باید ابروها به رشد طبیعی خود برسند و سپس آنها را قیچی کنید.

نکاتی که در مورد پیوند ابروی پهن باید رعایت کنید

شما می توانید با مراجعه به کلینیک پوست و مو هلیا  و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button