درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابروی پهن در بهترین کلینیک

کاشت ابروی پهن با بهترین روش روز دنیا

کاشت ابروی پهن به تازگی میان خانم ها بسیار متداول شده است و برخی از خانمها برای اینکه زیباتر شوند و سن خود را پایین تر از آنچه که هست نشان دهند اقدام به کاشت ابروی پهن می کنند.

در گذشته بیشتر خانم ها تلاش می کردند هرچه بیشتر ابروهای خود را نازک تر کنند و اگر هم اقدام به ” کاشت ابرو ” می کردند ابروهای نازک را ترجیح می دادند.

برای اطلاع از هزینه کاشت ابرو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122819418 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با هزینه کاشت ابرو و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

 

کاشت ابروی پهن با بهترین روش دنیا

شما کاربران گرامی می توانید این مقاله را به صورت فایل صوتی گوش نمایید

 

کاشت ابروی پهن

کاشت ابروی پهن به تازگی میان خانم ها بسیار متداول شده است و برخی از خانمها برای اینکه زیباتر شوند و سن خود را پایین ر از آنچه که هست نشان دهند اقدام به کاشت ابروی پهن می کنند.

در گذشته بیشتر خانم ها تلاش می کردند هرچه بیشتر ابروهای خود را نازک تر کنند و اگر هم اقدام به کاشت ابرو می کردند ابروهای نازک را ترجیح می دادند. اما به تازگی بیشتر خانم ها به پیوند ابروی پهن علاقه پیدا کرده اند.

همانطوری که می دانیم ابروها از جمله مهمترین اجزای صورت می باشد و اگر می خواهیم صورت زیباتری داشته باشیم باید به مدل آنها بسیار اهمیت بدهیم که در ادامه به معرفی ” مدل های کاشت ابرو ” و محبوب ترین آن ها می پردازیم.

 

 

ولی از آنجایی که بیشتر خانم ها مشغله کاری دارند و روزانه زمان کافی برای رفتن به آرایشگاه ها ندارند تا ابروهای خود را مرتب کنند، پیوند ابروی پهن را ترجیح می دهند.

در این صورت آنها فقط 3 ماهی یکبار برای تمدید ابروهای خود مراجعه می کنند و دیگر نیازی نیست هفته ای و یا دو هفته ای یکبار به آرایشگاه روند.

مشاهده مطلب
دلمه های بعد از کاشت ابرو طبیعی

از جمله دیگر مزیت هایی که پیوند ابروی پهن برای خانم ها دارد این است که آنها می توانند آن مدلی را که می پسندند را انتخاب کرده و ابروهای آنها یکسان و زیبا می شود.

کاشت ابروی پهن یکی از ترفندهای زیبایی می باشد که در حال حاضر محبوبیت بسیاری پیدا کرده است.

پیوند ابروی پهن امروزه به عنوان یکی از عمل های جراحی زیبایی شناخته می شود که ابرو را به بهترین نحو ممکن شکل می دهد و زیبا می کند.

 

بهترین تکنیک پیوند ابروی پهن چیست ؟

امروزه کاشت ابروی پهن با تکنیک های SUT و FUE انجام می شود. این تکنیک ها از جمله بهترین روش های کاشت ابروی پهن به شمار می رود که بیشتر پزشکان و متخصصان از این روش استفاده می کنند.

از جمله مزیت هایی که این روش ها دارند این است که هیچ نیازی به جراحی در این روش وجود ندارد و بدون درد و خونریزی شما ابروهای بسیار زیبایی خواهید داشت.

با استفاده از این روش ها دیگر نیازی نیست که شما حتما موهای ابرو را کوتاه کنید و حتی می توانید بر روی ابروهایی هم که تاتو شده اند از این روش برای کاشت ابروی پهن استفاده کنید.

 

بهترین تکنیک پیوند ابروی پهن چیست ؟

 

همچنین روش های دیگری هم برای کاشت ابروی پهن وجود دارد اما باید دقت داشته باشید که این روش ها از آنجایی که سنتی می باشند و تکنسین های مجرب و پزشک بر آنها نظارت ندارند چندان مورد تایید قرار نگرفته اند و هیچ گاه نمی تواند روشی امن و ایمن برای سلامت افراد باشد.

در این روش های سنتی امکان دارد که جای زخم بر روی صورت شما باقی مانده و کاشت ابروی پهن در این روش همراه با درد و خونریزی می باشد.

اما کاشت ابروی پهن با روش های SUT و FUE از جمله بهترین روش هایی است که در دنیای پزشکی مورد تایید بسیاری از پزشکان قرار گرفته است.

 

نحوه کاشت ابروی پهن 

پزشکانی که در کاشت ابروی پهن مجرب و توانا هستند با جدا کردن موهایی از کنار گوش شما آنها را به ابروهای شما پیوند می زنند و این حالت بسیار طبیعی می باشد.

بیشتر پزشکانی که پیوند ابروی پهن انجام می دهند از این روش استفاده کرده و ابروهای زیبایی را برای شما به وجود می آورند.

مشاهده مطلب
کاشت ابرو با روش BIO FIBER

اما اینکه چگونه موهای کنار گوش را به ابروهای شما پیوند می دهند به این صورت است که موها را به صورت تکی جدا کرده و به ابروهای شما پیوند می دهند.

با این روش شما ابروهای بسیار طبیعی خواهید داشت چرا که موهایی که در پیوند ابروی شما به کار رفته دقیقا همان موهایی می باشد که پشت گوشت و کناره گوش داشته اید.

 

نحوه کاشت ابروی پهن 

 

یکی از نکات مهمی که باید به آن بسیار دقت داشته باشید این است که برای پیوند ابروی پهن حتما به پزشکی مراجعه کنید که در این کار مجرب باشد.

به این دلیل که موهای جدا شده از کناره گوش باید با ظرافت و دقت خاصی در ابرو به کار رود، زاویه سازی و طبیعی بودن ابرو دقیقا به این موضوع بستگی دارد و همین ظرافت و طبیعی بودن ابرو می باشد که آن را زیباتر می کند.

بسیاری از افراد علاقه دارند ابروهای پهن تری داشته باشند آنها می توانند از پزشک خود بخواهند که از تار موهای بیشتری در ابروهای آنها استفاده کند، هر اندازه تعداد تار موها بیشتر باشد پیوند ابروی پهن شما هم بسیار طبیعی تر خود را نشان می دهد.

 

اقدامات بعد از کاشت ابروی پهن 

معمولا کاشت ابرو 2 یا 3 ساعت طول می کشد که طبق نظر پزشک شما باید قبل از آن داروی مسکن مصرف کنید.

مصرف این دارو فقط برای اطمینان خاطر است که دردی را احساس نکنید.

پیوند ابرو هیچ گونه درد و خونریزی ندارد و به راحتی انجام می شود.

برخی از افراد بر این تصور هستند که بعد از پیوند ابرو امکان دارد دچار درد شوند ولی جای هیچ نگرانی نیست چرا که کاشت ابروی پهن از جمله جراحی های زیبایی می باشد که به آسانی صورت می گیرد و بعد از آن هم شما هیچ دردی را احساس نخواهید کرد.

امکان دارد بعد از کاشت برخی از نقاط ابرو قرمز شود که آن هم بسیار طبیعی است و بعد از دو روز قرمزی آن از بین می رود.

شما بعد از اینکه عمل کاشت ابروی پهن خود را انجام دادید به راحتی می توانید به کارهای روزانه خود رسیدگی کنید.

مشاهده مطلب
نقش زینک پلاس بعد از کاشت ابرو طبیعی

اگر بعد از دو هفته متوجه شدید که موهای شما شروع به ریزش می کنند اصلا نگران نباشید چرا که این یکی از روندهای طبیعی پیوند ابروی پهن می باشد که بعد از آن شروع می کنند به رشد کردن و تا 3 ماه رشد آنها ادامه دارد.

 

نکاتی که در مورد پیوند ابروی پهن باید رعایت کنید 

برخی نکاتی هستند که شما باید قبل از پیوند ابرو آنها را رعایت کنید، برخی از این نکات را در ادامه بیان می کنیم.

  1. اگر ابروهای شما بعد از کاشت رشد مناسبی داشتند و ریشه های آن مستحکم و قوی شدند می توانید آنها را بعد از چند ماه رنگ کنید.
  2. اگر رشد موهای شما زیاد باشد باید آنها را اصلاح کنید تا حالت یکنواختی در صورت پیدا کند.
  3. امکان دارد بر اثر آمپول هایی که هنگام کاشت در ابروهای شما فرو رفته است تا چند ساعت سر درد داشته باشید ولی اصلا نگران نباشید چرا که بعد از چند ساعت سر درد های شما بهبود پیدا می کند.
  4. اگر شما هنگامی که پزشک برای کاشت ابرو به ابروهای شما سوزن فرو می کرد احساس درد داشتید این موضوع را با او در میان بگذارید تا برای شما مسکن تجویز کند.
  5. اگر رشد ابروهای شما بیش از اندازه شد و به صورت غیرطبیعی رشد می کرد حتما این موضوع را به پزشک متخصص خود ارائه دهید.
  6. قیچی کردن ابروهای را تا زمانی که ابروهای شما به رشد طبیعی نرسیده اند فراموش کنید. بسیاری از افراد ابروهای خود را تا مقداری بلند می شود قیچی می کنند، در صورتی که باید ابروها به رشد طبیعی خود برسند و سپس آنها را قیچی کنید.

 

نکاتی که در مورد پیوند ابروی پهن باید رعایت کنید

 

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا  و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان ( کلیک کنید )