لیپوماتیک

لیپوماتیک صورت و فواید آن چیست؟

لیپوماتیک صورت و فواید آن چیست؟

لیپوماتیک صورت و فواید آن چیست؟

اگر به فکر لیپوماتیک صورت هستید، احتمالاً سوالهای زیادی دارید و ممکن است نگرانی هایی نیز برای شما ایجاد شده باشد. در اینجا می توانید جواب برخی از متداول ترین سوالات در مورد پیکرتراشی صورت و فواید لیپوماتیک صورت را پیدا کنید.

همانطور که مطمئنا در این زمینه اطلاعات ابتدایی را کسب کرده اید، می دانید که عمل لیپوماتیک به منظور خارج کردن رسوبات موضعی ناخواسته از سلولهای چربی بدن انجام می شود. پیکرتراشی در ابتدا برای کانتورینگ بدن طراحی شده است. جراح شما از لوله مخصوصی به نام کانول برای این کار استفاده می کند.

لیپوماتیک صورت و فواید آن چیست؟

کانول از طریق یک برش ریز در یک محلی که بر روی صورت یا گردن قرار می گیرد وارد زیر پوست و بافت چربی خواهد شد، با استفاده از یک سرنگ، مکش یا پمپ متصل به کانول، سلولهای چربی استخراج می شوند.

در بیماران جوان تر، لیپوماتیک صورت اغلب به تنهایی موثر است. در بیماران مسن تر، هنگام ترکیب با لیفتینگ صورت، لیفت ابرو، جراحی پلک یا جراحی بینی ممکن است نتایج مناسب تری را حاصل کرد. برای نتیجه بهتر غالباً افزودن ایمپلنت چانه یا گونه پیکرتراشی را تکمیل می کنند.

 

 آیا لیپوماتیک صورت برای شما مناسب است؟

اگر بافت چربی اضافی در صورت یا گردن برایتان آزاردهنده است، فواید لیپوماتیک صورت ممکن است پاسخگوی مشکل شما باشد. پزشک شما می تواند در تعیین بهترین درمان جهت به دست آوردن نتایج مطلوب به شما مشاوره دهد.

لیپوماتیک صورت معمولاً به معنای درمان مناطقی مانند گونه ها، خط فک، گردن و چانه است، یا به عبارت ساده تر جهت رفع معضل گردن بوقلمونی یا غبغب برای فک و گردن می باشد.

 

 آیا لیپوماتیک صورت برای شما مناسب است؟

 

اشکال ملایم تری از پیکرتراشی وجود دارد، بنابراین حتما در مورد تمام گزینه های خود سوال کنید. جراح ممکن است روش های دیگری را پیشنهاد کند که شما با آنها راحت تر باشید.

در این عمل چند گرم چربی را در زیر چانه و فک خارج می کنند و از دست دادن آن چند گرم ممکن است باعث شود به نظر برسد که چند کیلو کاهش وزن داشته اید. لیپوماتیک صورت را می توان در کنار سایر تکنیک های آرایشی مانند لیفت صورت یا تقویت چانه انجام داد. اگر در اطراف صورت و قسمت تحتانی چانه مملو از چربی باشد ممکن است کاندیدای لیپوماتیک روی صورت باشید.

 

آیا نتایج لیپوماتیک صورت دائمی است؟

تا حدودی، بله نتایج لیپوماتیک صورت دائمی است. این یکی از فواید پیکرتراشی صورت است که سلولهای چربی مکیده شده هرگز برنمی گردند، ولی در صورت افزایش وزن ممکن است چربی زیر چانه شما بازگردد.

برای اطلاع از هزینه لیپوماتیک خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با لیپوماتیک و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

مشاوره معمولی برای لیپوماتیک صورت چگونه است؟

مشاوره برای عمل لیپوماتیک صورت با یک جراح پلاستیک در مورد اهداف بیمار انجام می شود. شما آنچه را که می خواهید در زمینه زیبایی خود به دست بیاورید بیان می کنید و او توضیح می دهد که با این نوع عمل بر صورت چه چیزی را می توانید به شکل واقع بینانه به دست آورید.

در طی مشاوره برای لیپوماتیک، جراح صورت و ساختار استخوان زیرین شما را به خصوص در اطراف چانه و فک معاینه می کند تا محل تجمع چربی را بررسی کند. جراح همچنین باید اطلاعاتی در مورد نحوه انجام این روش، هزینه آن، خطرات و آنچه را که بعد از درمان انتظار دارید در اختیار شما قرار دهد.

 

عمل لیپوماتیک بر روی صورت چگونه انجام می شود؟

پس از بی حسی موضعی یا احتمالاً بیهوشی عمومی برش های کوچکی در چین های طبیعی در زیر چانه یا فک ایجاد می شود. با استفاده از یک کانول (لوله نازک)، جراح چربی را شکسته و آن را از طریق برش ها مکش می کند. در پایان روش از بخیه ها برای بستن برش ها استفاده می شود و از یک پوشش دهنده استفاده می شود.

 

عمل لیپوماتیک بر روی صورت چگونه انجام می شود؟

برش ها در کجا ایجاد می شوند و آیا زخم ها قابل مشاهده اند؟

برش ها معمولاً درون چین های طبیعی صورت، زیر خط فک یا چانه ایجاد می شوند. زخم ها معمولاً قابل مشاهده نیستند.

 

آیا لیپوماتیک صورت دردناک است؟ آیا کبودی زیادی ایجاد میکند؟

ممکن است بعد از عمل لیپوماتیک روی صورت ناراحتی ناچیزی ​​را تجربه کنید. داروهای ضد درد خود را طبق تجویز جراح خود مصرف کنید. کبودی مانند درد در هر فرد متفاوت است. تورم در برخی موارد ممکن است بیشتر ظاهر شود. به طور کلی حدود 10 روز طول می کشد تا فروکش کند. پوشیدن پوشاک فشرده سازی یا بانداژ که توسط جراح شما تجویز شده است به این مسئله کمک خواهد کرد.

 

چه موقع قادر به بازگشت به کار یا اجتماع خواهم بود؟

بیشتر افراد قصد دارند تا یک هفته از رفتن به محل کار و سایر فعالیتها پس از لیپوماتیک خودداری کنند تا بهبود یابند و زمان تورم را کاهش دهند. در صورت انجام روشهای دیگر مانند جراحی کاشت چانه که همزمان با پیکرتراشی انجام می شود، دوره ریکاوری طولانی تری نیاز خواهد بود.

پس از فروکش تورم صورت، متوجه تفاوت در چانه و فک خود خواهید شد. این تغییر بعد از حدود 10 روز ظاهر می شود و با از بین رفتن تورم ادامه خواهد داشت.

بسته به خاصیت ارتجاعی طبیعی پوست و میزان تورم بعد از عمل، ممکن است تا یک یا دو ماه بعد از عمل نتایج عمل چندان قابل توجه نباشد. در هر صورت، نتیجه نهایی باید شش ماه پس از عمل مشهود باشد. در آن مرحله، کل تورم از بین می رود. فقط اینکه چه میزان پیشرفت حاصل خواهد شد بستگی به خصوصیات جسمی فرد و میزان جراحی دارد.

 

فواید لیپوماتیک صورت را بدانید!

خطر عفونت کمتر: یکی از بزرگترین فواید لیپوماتیک صورت در بین کلیه روشهای آرایشی، سطح برش کمتر است که به هیچ یک از ارگانهای اصلی شما دست نخواهد زد. در نتیجه، خطر ابتلا به عفونت نسبت به هر روش تهاجمی دیگری به میزان قابل توجهی پایین است.

 

فواید لیپوماتیک صورت را بدانید!

 

بهبودی سریع تر: این مزایا مستقیماً از موارد قبلی پیروی می کند. از آنجا که این روش تهاجمی نیست، برای بهبودی نیازی به مقاومت زیاد بدن نیست. در نتیجه، شما می توانید در مدت زمان بسیار کوتاهی به دنبال نتیجه عالی باشید و همچنین احساس جوانی بیشتری کنید!

کمترین سطح زخم: باز هم از آنجایی که این روش غیر تهاجمی است، شما زخم خیلی کم تری دارید. علاوه بر این، همانطور که متخصصان توضیح می دهند، کل عمل در نواحی صورت با احتیاط انجام خواهد شد، بنابراین حتی اگر اسکار جزئی نیز ایجاد شود، برای کسی قابل مشاهده نخواهد بود.

کمترین احساس درد: یکی دیگر از فواید لیپوماتیک صورت احساس درد کمتر است که البته در هر فرد متفاوت است. در صورت احساس درد با کمترین داروهای مسکن می توان درد را کاهش داد و نیازی به انجام اقدامات درمانی زیادی نیست.

پوست سفت و محکم: و آخرین و بهترین فایده پیکرتراشی صورت این است که در پایان بعد از انجام عمل، پوست شما بطور قابل توجهی سفت و تازه تر می شود. پس از اتمام روند بهبودی لایه پوستی شما، پوست بسیار محکم تر و مقاومت بیشتری پیدا خواهد کرد.

از بین بردن کامل سلولهای چربی: اگر وزن خود را کم کرده اید و اکنون صورت شما شگفت انگیز به نظر می رسد، به خاطر داشته باشید که هنوز سلولهای چربی در زیر پوست شما وجود دارند؛ اما با کمک روش لیپوماتیک صورت قادر خواهید بود برای همیشه از شر سلولهای چربی خود خلاص شوید بدون اینکه احتمال بازگشت آنها وجود داشته باشد!

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیپوماتیک خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button