تزریق ژل

تزریق ژل برای شقیقه ها و مزایای آن چیست؟

تزریق ژل برای شقیقه ها

برای داشتن چهره ای شاداب و جوان، نباید نقش شقیقه ها را نادیده گرفت. شقیقه ها به مرور زمان و در گذر سال ها، کمی گود می شوند و این موضوع تاثیری منفی در جذابیت ظاهری افراد خواهد داشت. به کمک تزریق ژل برای شقیقه ها اما می توان این نگرانی را برطرف کرد و شادابی و طراوت را در این نواحی از صورت نیز به وجود آورد. این فعالیت مزیت های قابل توجهی دارد که در این مطلب با آن ها آشنا می شویم.

تزریق ژل برای شقیقه ها

 

برای پوشاندن گودی شقیقه ها، از روش های زیادی استفاده می شود. گاهی افراد شقیقه ها را با مو های خود می پوشانند و گاهی از لوازم آرایشی برای این مناطق از صورت خود استفاده می کنند اما برای آن که دیگر نگران شکل ظاهری شقیقه های خود نباشید، تزریق ژل یک روش بسیار ایده آل خواهد بود. روشی که با کم ترین عارضه های جانبی و پایین ترین میزان ریسک، بهترین نتایج را برای شما به وجود می آورد.

شقیقه ها یکی از نقاط حساس بدن به شمار می روند. به همین خاطر بسیار مهم است که تزریق ژل در این ناحیه حتما از سوی یک پزشک متخصص صورت بگیرد.

اگر پزشک از تجربه، مهارت و تخصص کافی برخوردار نباشد، منطقه انجام تزریق را به درستی انتخاب نمی کند و نمی تواند شما را به نتایج دلخواه برساند. اگر برای تزریق ژل به شقیقه ها به یک کلینیک معتبر مراجعه کنید و این کار را در یک شرایط استاندارد زیر نظر یک پزشک متخصص انجام بدهید، شانس بسیار زیادی برای رسیدن به نتایج مطلوب از این فعالیت خواهید داشت.

 

تزریق ژل در شقیقه ها، چه تغییری در ظاهر شما ایجاد می کند؟

شقیقه ها درست در کناره های صورت شما و در مجاورت چشم ها قرار دارند. انتهای ابرو های شما نیز درست به جلوی شقیقه ها می رسد و در قسمت بالای شقیقه ها نیز پیشانی قرار گرفته است. وقتی سن افزایش پیدا می کند، همه ما شاهد از دست رفتن بخشی از حجم شقیقه های خود هستیم. محو شدن بخشی از شقیقه ها، یک روند طبیعی در پروسه افزایش سن به شمار می رود. کاهش حجم این بخش از صورت، حتی روی افزایش چین و چروک نیز تاثیر می گذارد.

 

تزریق ژل در شقیقه ها، چه تغییری در ظاهر شما ایجاد می کند؟

 

این روند در دهه سوم زندگی شما آغاز شده و پس از چهل سالگی اوج می گیرد. برای این وضعیت اما یک راه حل بسیار خوب وجود دارد و آن، استفاده از فیلر ها برای تزریق به این ناحیه است. این کار موجب می شود که شما دوباره طراوت را به شقیقه ها برگردانید، چین و چروک صورت را کاهش بدهید و از ظاهری به مراتب جوان تر و شاداب تر نسبت به گذشته برخوردار شوید. این تزریق در ظاهر ساده است اما تغییرات بسیار مطلوبی را برای شما رقم خواهد زد.

 

تزریق ژل برای شقیقه ها چطور انجام می شود؟

تزریق ژل شقیقه برای تغییر وضعیت ظاهری این نقطه از بدن، بسیار موثر به نظر می رسد. این تزریق حجم از دست رفته در شقیقه های شما را احیا خواهد کرد. بسیاری از فیلر ها به کمک موادی طبیعی که در ترکیب خود دارند، نتایجی کاملا طبیعی را برای شما به وجود می آورند و زیبایی را با حداقل آثار جانبی به شما هدیه می دهند.

این فرآیند در زمانی بسیار کوتاه برای شما انجام می گیرد. پس از انجام آزمایش های اولیه و مشاوره های لازم با پزشک، در ابتدا نوع فیلر مناسب برای شما انتخاب می شود و پزشک سپس میزان ژل مورد نیاز برای تزریق را نیز انتخاب می کند.

برای اطلاع از هزینه تزریق ژل خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120906734 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق ژل و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

شما در یک روز مشخص راهی کلینیک تزریق ژل می شوید و در زمانی حدود سی دقیقه، این فعالیت را پشت سر می گذارید. از آن جایی که بسیاری از فیلر ها در ترکیب خود از مواد بی حس کننده نیز برخوردار هستند، شما نیازی به استفاده از بی حسی موضعی نیز در این فرآیند نخواهید داشت.

این فعالیت بدون جراحی، بخیه، درد و خونریزی و با سرنگ های بسیار کوچک برای شما انجام می شود و نتایج بسیار قابل قبولی را نیز به وجود می آورد.

 

از تزریق ژل برای شقیقه ها، چه انتظاری داشته باشیم؟

بلافاصله پس از پایان فعالیت، شما شاهد تغییرات محسوسی در ظاهر خود خواهید بود. تغییرات اولیه خیلی زود خودشان را نمایان می کنند. عوارضی مثل تورم و کبودی در سه روز اول همراه شما هستند و پس از آن به تدریج محو می شوند. تقریبا پس از حدود دو هفته، نتایج نهایی این فعالیت رفته رفته خودشان را نشان می دهند.

 

از تزریق ژل برای شقیقه ها، چه انتظاری داشته باشیم؟

 

زمان دقیق ظهور نتایج نهایی البته در افرادی با شرایط متفاوت، یکسان نخواهد بود. میزان ماندگاری تزریق ژل برای شقیقه ها نیز به فیلر انتخاب شده بستگی دارد اما به طور متوسط شما می توانید بین 9 ماه تا یک سال از مزایای این تزریق برخوردار شوید.

 

تزریق ژل به شقیقه ها چه مزیت هایی دارد؟

1- اصلاح ساختار صورت:

به کمک تزریق ژل به شقیقه ها، می توانید ساختار صورت خود را اصلاح کنید و نشانه های پیری را تا حد امکان از بین ببرید. این کار موجب می شود که شما دوباره از ظاهری جوان و شاداب برخوردار شوید و طراوت لازم را در چهره خود به دست بیاورید. به کمک تزریق فیلر به شقیقه ها، شما جوان تر از سن واقعی خود به نظر خواهید رسید.

2- تقویت آب رسانی به پوست:

هیالورونیک اسید به کار رفته در بعضی از فیلر ها، به صورت طبیعی نیز در بدن شما یافت می شود. این ماده می تواند آب رسانی و همچنین رسیدن مواد مغذی به پوست را تقویت کند. در نتیجه با استفاده از این فیلر ها برای شقیقه ها، پوست شما کیفیت به مراتب مطلوب تری پیدا خواهد کرد.

3- فرآیند سریع و بدون نیاز به جراحی:

تزریق ژل، یک فرآیند بسیار سریع است که در آن از ابزار جراحی استفاده نمی شود. این فرآیند حدودا در سی دقیقه برای شما به پایان خواهد رسید. از آن جایی که در این فرآیند از ابزاری مثل چاقوی جراحی و بخیه استفاده نمی شود، در نتیجه عارضه های جانبی آن نیز بسیار کم و محدود خواهند بود.

4- قابلیت برگشت پذیری:

اگر به هر دلیلی از نتایج تزریق فیلر به شقیقه های خود راضی نبودید، می توانید این فیلر را به راحتی از شقیقه های خود خارج کنید. قابلیت برگشت پذیری، یکی از مهم ترین ویژگی ها در تزریق فیلر به شمار می رود و یکی از مهم ترین مزیت های این فعالیت محسوب می شود.

5- ریسک پایین:

تزریق فیلر به شقیقه، یک فعالیت بسیار امن به شمار می رود و خطری را برای شما ایجاد نمی کند. این فعالیت اساسا یک فرآیند پرریسک نیست و دوران رسیدن به بهبودی کامل نیز در آن کاملا کوتاه خواهد بود.

6- نتایج طبیعی:

تزریق ژل برای شقیقه ها به هیچ وجه یک ظاهر مصنوعی برای شما ایجاد نمی کند. نتایج حاصل از این فرآیند به شدت طبیعی هستند.

7- صرفه مالی:

این فعالیت نسبت به انواع جراحی ها و حتی نسبت به تزریق چربی، برای شما هزینه های کم تری را به دنبال دارد. چرا که تنها در یک مرحله صورت می گیرد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از هزینه تزریق ژل خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان