تزریق ژل

آیا امکان بازگشت از تزریق ژل به لب وجود دارد ؟

از جمله موارد مهمی که در عمل‌های زیبایی ذهن افراد را درگیر می‌کند میزان نتیجه‌بخشی و ماندگاری نتایج به دست آمده است. از آنجایی که تزریق ژل لب این روزها در بین کاندیدهای عمل‌های زیبایی مخاطبان بسیاری را جذب خود کرده این سوال مطرح می‌شود که آیا امکان بازگشت تزریق ژل لب وجود دارد یا نه؟ در پاسخ به این سوال جنبه‌های مختلفی باید در نظر گرفته شوند. به عنوان مثال حجم ژل، برند ژل، سن بیمار، سیستم ایمنی بدن و مواردی از این قبیل در ماندگاری ژل می‌توانند اثربخش باشند. در این مقاله همراه ما باشید تا شما را با میزان ماندگاری ژل و نکات مهم برای جلوگیری از بازگشت تزریق ژل لب بیشتر آشنا کنیم. دکتر خراسانی یکی از پزشکان مطرح کشور در زمینه زیبایی بوده که با مراجعه به کلینیک تخصصی هلیا می‌توانید از خدمات تزریق ژل لب و سایر عمل‌های زیبایی با کیفیت بالا بهره ببرید.

آیا امکان بازگشت از تزریق ژل به لب وجود دارد ؟

امروزه انجام اقداماتی از جمله تزریق ژل به نواحی مختلف صورت و چهره از جمله لب ها بسیار مورد استفاده افراد مختلف قرار می گیرد و از جمله اقدامات زیبایی محبوب و پر طرفدار در دنیا و به ویژه ایران می باشد. روزانه افراد بسیاری زیادی تزریق ژل را برای رسیدن و دست یابی به اهداف مختلفی در کلینیک ها و مراکز زیبایی مورد استفاده قرار می دهند.

آیا امکان بازگشت از تزریق ژل به لب وجود دارد

از جمله سوالات بسیار پر تکرار و متداول درباره تزریق ژل مرتبط با قسمت های پس از انجام تزریق می باشد و بسیاری از افراد درباره اتفاقات و نتایج پس از تزریق کردن ژل کنجکاو هستند.

نتایج حاصل از تزریق ژل به لب ها

امروزه دیگر برای هیچ فردی ایجاد تغییرات در صورت و چهره غیر ممکن نمی باشد زیرا با توجه به ابداع شدن روش ها و متد های مختلف می توان تغییرات عمده ای در چهره و یا هر ناحیه از بدن را به وجود آورد. از جمله اقداماتی که می توان با استفاده از آن باعث اعمال تغییرات بسیار با توجه به انتظارات و خواسته خود فرد شد.

از جمله کاربردی ترین و محبوب ترین نواحی که کاربران از آن برای تزریق ژل مورد استفاده قرار می دهند لب ها می باشد که تاثیر به سزایی در چهره و زیبای شخص دارد. امروزه داشتن لب هایی برجسته و بزرگ از جذابیت و زیبایی های هر فردی به شمار می رود و افراد با این ویژگی از سایر افراد زیبا تر و جذاب تر محسوب می شوند.

 

مطالب بیشتر: تزریق ژل لب سه دکمه

نتایج حاصل از تزریق ژل به لب ها

تزریق فیلر به لب ها باعث می شود که عملکرد و تولید کلاژن در ناحیه لب ها تحریک شود و موجب افزایش تولید کلاژن های لب شود. کلاژن سبب می شود که ناحیه هدف شاداب تر شده و همچنین باعث افزایش حجم مختصری در لب ها می شود.

پس از انجام تزریق ژل به لب ها، ژل در بافت های لب به طور منظم و هدفمند نشست می کند و باعث می شود که لب ها برجسته تر و همچنین حجیم تر از شکل و فرم سابق خود شوند. معمولا برای بدست آوردن فرم مناسب پزشک متخصص لب ها را به مقدار مورد نیاز ماساژ می دهد تا ژل فرم مناسبی را در لب ها به وجود آورد. لازم به ذکر است که افزایش حجم و فرمی که لب های پس از تزریق پر کننده بدست می آورند کاملا طبیعی و نرمال به نظر خواهد رسید و تشخیص آن ها برای افراد مخاطب دشوار خواهد بود.

برای اطلاع از هزینه تزریق ژل خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق ژل و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

ماندگاری تزریق ژل به لب ها چقدر است؟

شاید برای افراد بسیاری که دوست دارند از مزایای تزریق فیلر به لب های خود بهره ببرند این سوال به وجود آمده است و درباره میزان دوام و ماندگاری نتایج و تاثیرات فیلر کنجکاو هستند. به طور کلی نتایج و تاثیرات حاصل از تزریق پر کننده در لب ها ماندگار و دائمی نمی باشد و در نهایت تاثیرات آن از بین خواهد رفت.

 

مطالب بیشتر: تزریق ژل لب باربی

ماندگاری تزریق ژل به لب ها چقدر است؟

اما معیار ها و عواملی وجود دارند که سبب می شود ماندگاری تاثیرات تزریق ژل در هر یک از این معیار ها نسبت به دیگری تفاوت هایی داشته باشد و در برخی به مدت بیشتر دوام بیاورد. به عنوان مثال از جمله عواملی که تاثیر مستقیم و بسیار زیادی در ماندگاری نتایج تزریق فیلر دارد نوع ژل مورد استفاده برای تزریق ژل می باشد.

چندین نوع ژل امروزه در دنیا برای تزریق به لب ها مورد استفاده قرار می گیرد که در برخی ویژگی ها از جمله ماندگاری، افزایش حجم و سایر موارد دیگر با یکدیگر تفاوت دارند؛ اما به طور میانگین برای تعیین یک مدت زمان برای دوام تاثیرات فیلر می توان آن را شش ماه تعیین نمود و اکثر ژل هایی که برای تزریق استفاده می شود دوره شش ماهه را دارند.

پس از اتمام این مدت زمان افراد اگر چنانچه قصد داشته باشند می توانند به صورت مجدد تزریق پر کننده را برای لب های خود انجام دهند و از تاثیرات آن بهره مند شوند.

 

مطالب بیشتر: تزریق ژل لب مدل روسی

آیا امکان بازگشت به حالت اولیه پس از تزریق ژل به لب وجود دارد؟

همان طور که در قسمت بالا نیز به آن اشاره شد ژل های پر کننده دارای عمر محدودی می باشند و پس از مدتی تاثیرات و نتایج خود را به طور کامل از دست می دهند.

آیا امکان بازگشت به حالت اولیه پس از تزریق ژل به لب وجود دارد؟

بسته به نوع فیلر معمولا پس از گذشت 6 ماه از روز تزریق فیلر تاثیرات آن از بین می رود، البته ژل هایی نیز در دنیا برای تزریق به لب ها استفاده می شود که دارای ماندگاری تا 2 سال نیز می باشند، اما بهترین و محبوب ترین نوع ژل ها همان دوره 6 ماهه را دارا هستند. پس از اتمام مدت زمان معین برای هر نوع ژل، لب های شخص به حالت عادی و نرمال خود برگشته و دقیقا همان فرم و شکل قبل از تزریق پر کننده را خواهند داشت.

 

مطالب بیشتر: تزریق ژل لب قلبی

در چه شرایطی نتایج تزریق ژل به لب از بین خواهد رفت؟

از بین رفتن نتایج و تاثیرات حاصل از تزریق ژل قطعی می باشد و پس از اتمام دوره فیلر لب ها به حالت پیشین خود باز خواهند گشت اما سوال اصلی این است که چه عاملی سبب از بین رفتن تاثیرات فیلر می شود.

در چه شرایطی نتایج تزریق ژل به لب از بین خواهد رفت؟

ماده مورد استفاده در ژل های پر کننده اسید هیالورونیک می باشد که به طور طبیعی در بدن همه انسان ها یافت می شود و عامل شادابی و جوابی پوست هر فردی می باشد که معمولا با افزایش سن کمتر می شود. این در ناحیه لب های باعث افزایش حجم و برجستگی خواهد شد ولی پس از مدتی توسط بدن به مرور جذب می شود و تاثیرات آن از لب ها محو می شود. البته میزان تزریق ژل به ناحیه لب ها نیز در مدت زمان تجزیه و جذب ژل توسط بدن تاثیر دارد و هر چه ژل بیشتری تزریق شود بیشتر به طول خواهد انجامید.

آیا انجام مجدد تزریق ژل به لب وجود دارد؟

معمولا تمامی افرادی که تزریق ژل (gel injection) به لب های خود را انجام می دهند از تاثیرات و نتایج آن بر لب های خود رضایت داشته و دوست دارند که این تاثیرات را به طور مجدد بر روی لب های خود ایجاد نمایند. تزریق مجدد فیلر ها بر لب ها هیچ گونه اشکالی ندارد و می توان پس از اتمام دوره فیلر دوباره تزریق پر کننده را انجام داد و شکل و فرم لب ها را به گونه ای که شخص انتظار دارد تغییر داد.

انجام تزریق فیلر بر روی لب ها به صورت مجدد دارای برخی مزیت ها نیز برای شخص متقاضی می باشد. از جمله این مزایا افزایش مدت زمان ماندگاری تاثیرات ژل پر کننده می باشد؛ زیرا اگر شخص به طور متعدد تزریق ژل را انجام دهد بدن به وجود اسید هیالورونیک در لب ها واکنش کمتری نشان می دهد و جذب ژل ها توسط بدن بیشتر از دوره قبلی به طول خواهد انجامید.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک پوست و مو هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق ژل خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان