1. خانه
  2. پوست و مو
  3. تزریق ژل
  4. آیا تزریق ژل لب درد دارد؟ آیا قبل از تزریق لب شما را بی حس می کنند؟

آیا تزریق ژل لب درد دارد؟ آیا قبل از تزریق لب شما را بی حس می کنند؟

آیا تزریق ژل لب درد دارد

مردان و زنانی که از حجم لب‌های خود ناراضی هستند، می‌توانند تزریق ژل لب را به عنوان یک روش جذاب و طبیعی برای حجم بخشیدن به لب‌ها مورد استفاده قرار بدهند. این فرآیند به عنوان یک متد غیرتهاجمی و بدون نیاز به جراحی، نتایج بسیار دلچسبی برای شما به همراه خواهد داشت. یکی از مسائل نگران‌کننده برای افراد متقاضی این است که آیا تزریق ژل لب درد دارد؟ حقیقت آن است که تزریق فیلر به لب، به هیچ‌وجه یک فرآیند دردناک به نظر نمی‌رسد و تحمل درد جزئی ناشی از آن، اصلا کار دشواری نخواهد بود.

تزریق ژل، یک راه عالی برای جوان کردن ظاهر و از بین بردن آثار پیری در چهره است. با استفاده از ژل‌های تزریقی، می‌توان ظاهری به مراتب جوان‌تر و جذاب‌تری به دست آورد. استفاده از بهترین ژل‌های موجود در بازار و انجام این تزریق با تکنیک‌های درست و اصولی، شما را صاحب لب‌هایی برجسته و بسیار زیبا خواهد کرد.

اینفوگرافیک آیا تزریق ژل لب درد دارد؟
در زمان انتخاب فرآیندی مثل تزریق فیلر‌، بسیاری از افراد مسائل مختلفی را برای خود در نظر می‌گیرند. در نظر گرفتن فاکتور‌هایی مثل نتایج احتمالی، زمان ریکاوری و میزان درد تزرق ژل لب، برای انتخاب خدمات زیبایی، مهم به نظر می‌رسند. اگر تزریق ژل لب در شرایط درست و کنترل شده صورت بگیرد، بهترین نتایج، کم‌ترین آثار جانبی و کم‌ترین میزان درد را برای شما به همراه خواهد داشت.

آیا تزریق ژل لب درد دارد؟

مطالب بیشتر: عوارض تزریق ژل

ژل های تزریقی به لب، چطور عمل می کنند؟

این مسئله طبیعی است که با گذشت زمان و بالا رفتن سن، لب‌ها بخشی از حجم خود را از دست بدهند. اما بعضی از افراد حتی در سنین جوانی نیز از شکل ظاهری لب‌های خود راضی نیستند. تزریق ژل به لب به این افراد کمک می‌کند تا صاحب لب‌های برجسته‌ای شوند و در جنبه‌های مختلفی از زندگی خود، اعتماد به نفس بیشتری به دست بیاورند. پس از تزریق ژل، افزایش حجم لب‌ها به صورت تدریجی آغاز خواهد شد. این تغییرات در فاصله چند روز تا چند هفته، به طور کامل نمایان می‌شوند.

میزان ماندگاری فیلر‌ها متفاوت است اما به طور معمول بین ۶ ماه تا یک سال، می‌توان از مزایای تزریق ژل لب برخوردار شد. پس از آن نیز به کمک یک تزریق دیگر، می‌توان اثرات فیلر‌ها روی لب را تجدید کرد. تزریق ژل لب در زمان کوتاهی صورت می‌گیرد اما نتایج بسیار مثبتی به دنبال دارد. برای رسیدن به بهترین نتیجه از این فعالیت، توجه به چند نکته ضروری خواهد بود:

  1. اول اینکه نوع ژل انتخاب شده برای تزریق، حتما باید برای لب‌ها مناسب باشد.
  2. دوم اینکه میزان درستی از ژل برای تزریق انتخاب شود. اگر این میزان بیش از حد مورد نیاز باشد، ظاهری ناخوشایند و غیرطبیعی برای لب‌ها به وجود می‌آید.
  3. مسئله سوم نیز این است که تکنیک مورد نیاز برای انجام تزریق، باید به درستی در نظر گرفته شود. این کار باید حتما زیر نظر پزشک متخصص صورت بگیرد.

تزریق ژل لب معمولا یک فرآیند سریع، ساده و بدون درد است اما باید ریسک‌های احتمالی این کار را نیز همواره مد نظر قرار بدهید. طبیعی به نظر می‌رسد که پس از پایان فرآیند، با کمی التهاب و تورم روبرو شوید اما این عوارض جانبی در شرایط عادی و کنترل شده، خیلی زود از بین ‌می‌روند و ماندگاری چندانی در بدن شما نخواهند داشت.
اگر همه مسائل به درستی و با در نظر گرفتن همه ریسک‌ها صورت بگیرند، شما در جریان این فرآیند به هیچ‌وجه احساس درد نخواهید کرد. معمولا برای افراد متقاضی، از بی‌حسی موضعی استفاده می‌شود تا به راحتی بتوانند این تزریق را پشت سر بگذارند. اگر بیش از حد نگران درد ناشی از تزریق ژل لب هستید، باید بدانید که در این زمینه به هیچ‌وجه تنها نیستید. خیلی از افراد پیش از انجام تزریق، به تصور روبرو شدن با درد زیاد، مضطرب هستند اما در جریان انجام فعالیت، متوجه می‌شوند که هیچ دردی انتظار آن‌ها را نمی‌کشد. این مسئله البته به آستانه تحمل خود افراد نیز بستگی دارد اما به طور کلی حتی اگر دارای آستانه درد پایینی هستید، باز هم در تزریق فیلر لب با وضعیت نگران‌کننده‌ای روبرو نخواهید شد.

مطالب بیشتر: لیفت لب با نخ

آیا تزریق فیلر به لب دردناک است؟متخصص در زمان تزریق، حتماً از بی‌حسی موضعی استفاده می‌کند تا درد احساس نکنید. البته عملکرد پزشک در تنظیم عمق نفوذ سوزن نیز بر میزان درد حین تزریق فیلر به لب تأثیر می‌گذارد.
تأثیر اندازه سوزن بر میزان درد تزریق فیلر به لبهر اندازه سوزن بزرگتر باشد، درد بیشتری را احساس می‌کنید. بنابراین یک متخصص حرفه‌ای جهت تزریق ژل به لب از سوزن‌های ظریف استفاده خواهد کرد.
عوامل مؤثر بر تشدید درد تزریق ژل به لبافرادی که سیگار و الکل استفاده می‌کنند، اگر این عادت را یک هفته قبل از تزریق کنار نگذارند درد بیشتری احساس خواهند کرد. همچنین ضخامت پوست و میزان عمق نفوذ سوزن، بر میزان درد تأثیر می‌گذارد.

برای اطلاع از هزینه تزریق ژل خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۵۰۲۰۵۰ تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق ژل و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

ایا تزریق ژل لب دردناک است؟چرا تزریق ژل لب، برای بعضی از افراد دردناک است؟

شاید در بین نزدیکان خود فردی را دیده باشید که تجربه دردناکی در تزریق ژل لب پشت سر گذاشته است. افرادی که این فرآیند‌ها را تجربه کرده‌اند، گاهی داستان‌هایی برای گفتن دارند که با شرایط معمول و مرسوم تزریق فیلر لب، همخوانی چندانی ندارد. حقیقت آن است که میزان درد تزریق ژل لب تحت تاثیر چند عامل قرار دارد:

  1. اگر استاندارد‌های لازم برای این کار لحاظ نشود و مورد توجه قرار نگیرد، قطعا درد تزریق فیلر لب زیاد می‌شود. اگر به یک کلینیک غیرمعتبر و غیرمجاز برای تزریق فیلر مراجعه کنید، این احتمال برای شما وجود دارد که تزریق ژل لب، یک تجربه کاملا دردناک باشد. به همین خاطر باید در انتخاب کلینیک، دقت زیادی به خرج بدهید و این انتخاب را حتما با حساسیت بسیار زیادی پشت سر بگذارید. در واقع تزریق ژل به لب در شرایط استاندارد و کنترل شده، هیچ دردی را برای شما به وجود نمی‌آورد.
  2. البته عملکرد متخصص نیز در این زمینه بسیار مهم است. اگر در زمان انجام تزریق با درد زیادی روبرو شوید، حتما پزشک از تخصص و تبحر کافی برخوردار نبوده و نتوانسته تکنیک درستی را برای انجام تزریق در نظر بگیرد. همچنین این مسئله بسیار مهم است که پزشک سوزن را در عمق مناسب و در محل مناسبی از اندام هدف فرو کند تا از یک سو تزریق به درستی انجام شده و از سویی دیگر آسیب بافتی و درد رخ ندهد.
  3. متاسفانه در بعضی از کلینیک‌ها به جای سوزن‌های کوچک مدرن، از سوزن‌های بزرگ‌تر برای انجام تزریق استفاده می‌شود. این موضوع نیز می‌تواند موجب به وجود آمدن درد برای شما در جریان تزریق فیلر لب شود.
  4. موضوع دیگری که موجب احساس درد برای بعضی از افراد در جریان تزریق ژل لب می‌شود، بی‌توجهی به توصیه‌های پزشک است. پزشک به شما توصیه می‌کند حداقل یک هفته قبل از تزریق، مصرف سیگار، الکل و دارو‌های رقیق‌کننده خون را ترک کنید. اگر این توصیه را جدی نگیرید، در جریان تزریق با درد و پیچیدگی‌های احتمالی روبرو می‌شوید.

مطالب بیشتر: نحوه خوابیدن بعد از تزریق ژل

تزریق ژل لب در شرایط کنترل شده

برای روبرو نشدن با احساس درد ناشی از تزریق ژل لب، باید این کار را در شرایطی استاندارد و مطلوب انجام بدهید. دسترسی به این شرایط، چندان هم دشوار نیست و تنها به کمی دقت نیاز دارد. اگر برای انجام این تزریق به یک کلینیک معتبر مراجعه کنید، اگر پیش از انجام فرآیند، با افرادی که قبلا در همان کلینیک تزریق انجام داده‌اند مشورت کنید، در صورتی که توصیه‌های پزشک را کاملا جدی بگیرید و مراقبت‌های اصولی قبل از تزریق فیلر را حتما مد نظر قرار بدهید و همچنین اگر مطمئن شوید که میزان درستی از ژل برای تزریق به لب شما در نظر گرفته می‌شود، همه چیز برای شما به بهترین شکل ممکن پیش خواهد رفت. در تزریق ژل لب باید به این موضوع نیز توجه کنید که انتخاب ژل مناسب، اهمیت بسیار زیادی دارد چرا که ژل‌ها انواع متفاوتی دارند و هر کدام از جنس متفاوتی ساخته شده‌اند. تفاوت در ترکیبات فیلرها موجب می‌شود که کارایی آن‌ها نیز دقیقا یکسان نباشد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک پوست و مو هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از هزینه تزریق ژل خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

مطالب بیشتر: تزریق ژل یا چربی زیر چشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed