ماموپلاستی بدون پروتز

با وجود روش‌های مختلفی که برای کاهش سایز سینه‌ها وجود دارد، افراد با هر شرایطی می‌توانند فرم سینه‌های خود را تغییر داده و به تناسب اندام برسند. یکی از این روش‌ها که ایمنی بالایی داشته و نتیجه ایده‌آلی ارائه می‌کند، ماموپلاستی بدون پروتز می‌باشد.  از نظر ظاهری می‌توان پروتز را به سه دسته پروتز اشکی، پروتز گرد و بازسازی سینه تقسیم‌بندی کرد. علاوه بر زیبایی، این عمل برای بسیاری از کسانی که از سرطان سینه رنج می‌برند، لازم و ضروری است که می‌توان با عمل ماستکتومی، سینه را برداشته و سپس با عمل ماموپلاستی و پروتز‌ها، سینه‌های طبیعی را به بیمار هدیه داد.

منظور از عمل ماموپلاستی بدون پروتز چیست؟

عمل ماموپلاستی چیست و با چه هدفی انجام می شود؟

در سراسر جهان زنانی وجود دارند که به دلیل داشتن سینه‌های بزرگ‌تر از حد و بزرگ‌تر از تناسب بدنی خود، از مشکلاتی چون درد گردن و شانه‌ها رنج می‌برند و برای کاهش سایز سینه‌های خود از روش‌های بسیار زیادی کمک گرفته‌اند که معمولا نتیجه خوبی برای آن‌ها نداشته و افراد نتوانسته‌اند از آن‌ها نتیجه مطلوب و مورد قبولی بگیرند.
روش‌های زیادی برای افرادی که دچار این مشکل هستند پیشنهاد می‌شود اما به علت قدیمی بودن و همچنین ناکارآمد بودن این روش‌ها می‌توان گفت که هیچ تاثیری در کاهش سایز سینه افراد ندارد و آن‌ها نمی‌توانند سینه‌های خود را متناسب با اندازه‌ بدن خود کوچک کنند. اما ماموپلاستی از روش‌های کاملا جدید و تاثیر‌گذار در کاهش سایز سینه بانوانی است که از مشکل بزرگی بیش از حد سینه‌های خود رنج می‌برند. افراد با استفاده از این روش می‌توانند سینه‌های خود کوچک کرده و همچنین علاوه بر آن می‌توانند سایز آن را به گونه‌ای انتخاب کنند که متناسب با فیزیک بدنی آن‌ها می‌باشد. در واقع به این روش ماموپلاستی کاهشی می‌گویند.

مطالب بیشتر: مراقبت های بعد از ماموپلاستی

عمل ماموپلاستی چیست و با چه هدفی انجام می شود؟

روش دیگر که برای افزایش سایز سینه‌هاست به ماموپلاستی افزایشی معروف است. در واقع از عمل ماموپلاستی افزایشی که معمولا با پروتز همراه می‌باشد برای افزایش سینه یا ترمیم سینه‌ها استفاده می‌شود و یا ممکن است بیمارانی مثل بیماران سرطانی که قبلا عمل ماستکتومی داشته‌اند و تمامی سینه‌های خود را برداشته‌اند از این روش استفاده کنند. عمل جراحی ماموپلاستی برای افرادی که عدم تقارن در سینه‌های خود دارند یا سینه‌های آن‌ها شل و از شکل طبیعی خارج شده است، همچنین افرادی که از ژنیکوماستی رنج می‌برند که در اثر چاقی یا عدم تعادل هورمون‌ها یا شرایط ارثی و ژنیتیکی در مردان به وجود می‌آید، ضروری و لازم است.

برای اطلاع از هزینه ماموپلاستی خود می‌توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام‌رسان واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۵۰۲۰۵۰ تمامی سوالات خود در رابطه با ماموپلاستی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

آیا می توان ماموپلاستی را بدون استفاده از پروتز انجام داد؟

آیا می توان ماموپلاستی را بدون استفاده از پروتز انجام داد؟

زمانی که از جراحی سینه با استفاده از پروتز صحبت می‌کنیم افراد به بزرگ‌تر کردن سینه‌های خود فکر می‌کنند.
اما باید این نکته را ذکر کنیم که ماموپلاستی بدون پروتز هم صورت می‌گیرد. افراد می‌توانند با مشاوره‌هایی که با پزشک خود انجام می‌دهند تصمیم بگیرند که جراحی سینه‌های خود را با ‌یا بدون استفاده از پروتز انجام داده و بتوانند نتیجه خوبی از انجام جراحی سینه‌های خود بگیرند.  همچنین در صورتی که تصمیم دارند از روش ماموپلاستی بدون پروتز استفاده کنند از مزایا و معایب آن مطلع شوند.

مطالب بیشتر: تاثیرات ماموپلاستی بر شیردهی

مزایا و معایب عدم استفاده از پروتز در ماموپلاستی چیست؟

مزایا و معایب عدم استفاده از پروتز در ماموپلاستی چیست؟

قبل از اینکه درباره‌ مزایا و معایب جراحی سینه بدون استفاده از پروتز حرفی بزنیم باید این نکته را ذکر کنیم که هر عملی برای انسان فارغ از نوع جنسیت، دارای مزایا و معایبی می‌باشد که عمل ماموپلاستی بدون استفاده از پروتز نیز جز این دسته عمل‌ها می‌باشد:

 1. از جمله معایبی که می‌توان برای عمل ماموپلاستی بدون پروتز در نظر گرفت این است که ممکن است پس از انجام عمل جراحی سینه، دچار تنگی نفس و یا در قسمت قفسه سینه احساس درد کنید. در این زمان باید از کمک پزشک متخصص بهره‌مند باشید و همچنین نباید سرخود و بدون اطلاع پزشک داروی خاصی را مصرف کنید.
 2. همچنین پس از انجام عمل ماموپلاستی بدون پروتز اگر دچار ضربان شدید قلب که به صورت نامنظم می‌باشد شدید باید در این مورد نیز از کمک پزشک متخصص در زمینه ماموپلاستی برخوردار شوید زیرا هیچ کس به اندازه‌ او نمی‌تواند شما را یاری کند. از مصرف هر گونه آرام‌بخش و یا داروی دیگر در این زمان جدا خودداری کنید.
 3. بزرگ‌ترین مزیتی که افراد از ماموپلاستی بدون پروتز برخوردار خواهند شد، کاهش سایز سینه‌ آن‌ها می‌باشد که برخی از این افراد مدت‌ها به دنبال این هدف بوده‌اند و به آن نمی‌رسیدند. افراد با انجام عمل ماموپلاستی بدون پروتز می‌توانند به هدف خود که کاهش سایز سینه‌ها می‌باشد برسند و از داشتن سینه‌هایی که با فیزیک بدنی آن‌ها متناسب است لذت ببرند.
 4. از مزیت بزرگ دیگری که افراد از آن بهره‌مند می‌شوند این نکته است که زیبایی ظاهر و زیبایی بدنی آن‌ها برمی‌گردد و آن ظاهر ناخوشایند از بین می‌رود. بسیاری از زنان از سینه‌های بیش از حد بزرگ خود که باعث زیبا به نظر نرسیدن آن‌ها می‌شود احساس بدی داشته و در برخی موارد این احساس باعث افسردگی و کاهش اعتماد به نفس آن‌ها می‌شود.
 5. همچنین خارج شدن چربی‌هایی که باعث سنگینی سینه‌های فرد و سبب درد در ناحیه گردن می‌شود، مزیت دیگر ماموپلاستی بدون پروتز است.

ماندگاری ماموپلاستی بدون پروتز چقدر خواهد بود؟

ماندگاری ماموپلاستی بدون پروتز چقدر خواهد بود؟

برای اینکه بتوانیم درباره‌ زمان ماندگاری ماموپلاستی بدون پروتز صحبت کنیم و یک زمان دقیق برای آن ارائه کنیم باید نکاتی را در نظر بگیریم. مهمترین نکته این است که شرایط افراد با هم تفاوت دارد. بنابراین برای اطلاع از زمان دقیق ماندگاری عمل زیبایی سینه بدون پروتز باید با پزشک متخصص خود مشاوره‌هایی در این زمینه داشته باشید. برای اینکه بتوانید از زمان ماندگاری بیش‌تری پس از انجام عمل ماموپلاستی بدون پروتز برخوردار شوید باید در انتخاب پزشک خود بسیار دقت کنید زیرا انتخاب پزشک متخصص خوب در زمینه انجام عمل، با درصد موفقیت عمل رابطه‌ مستقیم دارد. بنابراین با انتخاب یک پزشک مناسب می‌توانید موفقیت عمل جراحی خود برای کاهش سایز سینه و یا حتی بزرگ کردن آن‌ها را تضمین کنید. همچنین افراد می‌توانند با رعایت نکاتی که پزشک متخصص در زمان قبل و بعد از عمل به آن‌ها گوشزد می‌کند.

ماموپلاستی بدون پروتز برای چه افرادی مناسب است؟

  1. افراد دارای درد مزمن کمر، گردن و‌ شانه
  2. افراد دارای درد عصبی
  3. افراد دارای فعالیت محدود
  4. افراد دارای اعتماد به نفس ضعیف مربوط به سینه‌های بزرگ
  5. افرادی با مشکل جا دادن سینه در سینه‌بند و لباس

  عمل زیبایی سینه بدون پروتز به افرادی که بیماری‌های خاص مثل مشکلات قلبی دارند توصیه نمی‌شود.
  بهتر است قبل از عمل و انتخاب روش ماموپلاستی با دکتر خود مشورت کنید. به طور کلی افراد با هر جنسیتی چه خانم و چه آقا بعد از سن ۱۸ سالگی می‌توانند عمل ماموپلاستی را انجام دهند. البته به شرط اینکه هیچ بیماری خاصی که مانع از عمل بشود نداشته باشند. همچنین باید به این نکته توجه کنید خانم‌هایی که برنامه‌ای مشخص برای بارداری و زایمان دارند بهتر است عمل ماموپلاستی را به زمانی پس از بارداری و شیردهی موکول کنند.

هزینه های ماموپلاستی بدون پروتز یا پروتز

همانطور که می‌دانید هزینه عمل ماموپلاستی بدون پروتز به عوامل مختلفی بستگی دارد که شامل هزینه بیمارستان، هزینه بیهوشی، اتاق عمل، هزینه جراح، هزینه دارو‌ها و آزمایش‌ها است. همچنین اگر جراح از تبحر و تخصص بالایی برخوردار باشد قطعا هزینه بالاتری باید پرداخت کنید. به علاوه اینکه این عمل در زیر مجموعه عمل‌های زیبایی است و بیمه درمانی آن را پوشش نمی‌دهد. همچنین شرایط جغرافیایی در شهر‌ها یا کشور‌های مختلف هم بر قیمت و هزینه‌ها بی‌تاثیر نیست. به طور کلی هزینه‌ ماموپلاستی بدون پروتز ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 1. هزینه بیمارستان یا کلینیک
 2. هزینه بیهوشی
 3. هزینه دارو و آزمایش‌ها
 4. هزینه جراح و پزشک

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت ماموپلاستی خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed