ماموپلاستی

منظور از عمل ماموپلاستی بدون پروتز چیست ؟

منظور از عمل ماموپلاستی بدون پروتز چیست ؟

منظور از عمل ماموپلاستی بدون پروتز چیست ؟

امروزه افراد برای کاهش سایز سینه های خود از روش های مختلف بهره می برند. یکی از روش ها که برای جراحی کردن سینه ها به کار می رود روش ماموپلاستی بدون استفاده یا با استفاده از پروتز می باشد که افراد می تواند برای جراحی کردن استفاده کنند.

 

منظور از عمل ماموپلاستی بدون پروتز چیست؟

 

همچنین به این دلیل که افراد در کشور عزیزمان ایران از اطلاعات کافی برخوردار نمی باشند و یا به دلیل داشتن استرس و نگرانی ناشی از تیغ جراحی از اقدام به انجام عمل جراحی بر روی سینه های خود منصرف می شوند و نمی توانن از نتایج آن بهره مند شوند.

از نظر ظاهری میتوان پروتز را به سه دسته پروتز اشکی، پروتز گرد و بازسازی سینه تقسیم بندی کرد. علاوه بر زیبایی بسیاری از بیماران مانند کسانی که از سرطان سینه رنج میبرند این عمل برای آنها لازم و ضروری است که می توان با عمل ماستکتومی سینه را برداشته و سپس با عمل ماموپلاستی و پروتز ها سینه های طبیعی را به بیمار هدیه داد.

عمل ماموپلاستی چیست و با چه هدفی انجام می شود؟

در سراسر جهان وجود دارند برخی از زنانی که به دلیل داشتن سینه های بزرگ تر از حد و بزرگ تر از تناسب بدنی خود، از مشکلاتی چون درد گردن و در شانه ها رنج می برند و برای کاهش سایز سینه های خود از روش های بسیار زیادی کمک گرفته اند که معمولا نتیجه خوبی برای آن ها نداشته و افراد نتوانسته اند از آن ها نتیجه مطلوب و مورد قبولی بگیرند و از آن رضایت داشته باشند.

روش های زیادی برای افرادی که دچار این مشکل هستند پیشنهاد می شود اما به علت قدیمی بودن و همچنین ناکارآمد بودن این روش ها می توان گفت که هیچ تاثیری در کاهش سایز سینه بیماران ندارد و افراد نمی توانند سینه های خود را متناسب با اندازه ی بدن خود کوچک کنند اما امروزه روشی به وجود آمده است که افراد معمولا با نام ماموپلاستی و یا جراحی سینه آن را می شناسند.

 

عمل ماموپلاستی چیست و با چه هدفی انجام می شود؟

 

ماموپلاستی از روش های کاملا جدید و تاثیر گذار در کاهش سایز سینه بیمارانی است که از مشکل بزرگی بیش از حد سینه های خود رنج می برند و مشکلاتی که ناشی از آن می باشد باعث کلافگی آنان شده است.

افراد با استفاده از این روش می توانند سینه های خود کوچک کرده و همچنین علاوه بر آن می توانند سایز آن را به گونه ای انتخاب کنند که متناسب با فیزیک بدنی آن ها می باشد.

از عمل ماموپلاستی معمولا برای کاهش سایز سینه های افراد استفاده می شود و معمولا برای هدفی غیر این کاربرد خاصی نداشته و مختص کاهش سایز سینه هایی است که افراد از داشتن آن رضایت ندارد؛ بنابراین با جراحی سینه می توانید این مشکل خود را رفع کنید.

برای اطلاع از هزینه ماموپلاستی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با ماموپلاستی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

در واقع به این روش ماموپلاستی کاهشی می گویند و روش دیگر که برای افزایش سایز سینه هاست به مامو پلاستی افزایشی معروف است که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

درواقع از عمل ماموپلاستی افزایشی که معمولا با پروتز می باشد برای افزایش سینه یا ترمیم سینه ها استفاده میشود و یا ممکن است بیمارانی مثل بیماران سرطانی که قبلا عمل ماستکتومی داشته اند و تمامی سینه های خود را برداشته اند از این روش استفاده کنند.

افرادی که عدم تقارن در سینه هایشان دارند یا سینه های آنها شل و از شکل طبیعی خارج شده است، همچنین افرادی که از ژنیکوماستی رنج میبرند که در اثر چاقی یا عدم تعادل هورمون ها یا شرایط ارثی و ژنیتیکی در مردان به وجود می آید استفاده از عمل جراحی ماموپلاستی برای آنها ضروری و لازم است.

 

آیا می توان ماموپلاستی را بدون استفاده از پروتز انجام داد؟

زمانی که از جراحی سینه با استفاده از پروتز صحبت می کنیم افراد برای بزرگ تر کردن سینه های خود فکر می کنند. پروتز سینه برای بزرگتر سینه ی کسانی که از داشتن سینه های خود به دلیل کوچک بودن بیش از حد آن ها احساس رضایت ندارند مورد استفاده قرار می گیرد که مانند کوچک کردن سینه مزایایی دارد که افراد می توانند از آن هم استفاده کنند.

 

آیا می توان ماموپلاستی را بدون استفاده از پروتز انجام داد؟

 

اما باید این نکته را ذکر کنیم که که ماموپلاستی با یا بدون استفاده از پروتز صورت می گیرد. افراد می توانند با مشاوره هایی که با پزشک خود انجام میدهند تصمیم بگیرند که جراحی سینه های خود را با یه بدون استفاده از پروتز انجام داده و بتوانند نتیجه خوبی از انجام جراحی سینه های خود بگیرند و همچنین در صورتی که تصمیم دارند از روش بدون پروتز استفاده کنند از مزایا و معایب آن مطلع شوند.

 

مزایا و معایب عدم استفاده از پروتز در ماموپلاستی چیست؟

قبل از اینکه درباره ی مزایا و معایب جراحی سینه بدون استفاده از پروتز حرفی بزنیم باید این نکته را ذکر کنیم که هر عملی که برای انسان فارغ از نوع جنسیت دارای مزایا و معایبی می باشد که عمل ماموپلاستی بدون استفاده از پروتز نیز جز این دسته عمل ها می باشد و به نوبه خود دارای مزایا و معایبی می باشد که فرد بیمار باید قبل از هر گونه اقدامی از آن ها خبر دار شود.

از جمله معایبی که می توان برای عمل ماموپلاستی بدون پروتز در نظر گرفت این است که ممکن است پس از انجام عمل جراحی سینه دچار تنگی نفس و یا در قسمت قفسه سینه احساس درد کنید در این زمان باید از کمک پزشک متخصص در زمینه ماموپلاستی بهره مند باشید و همچنین نباید سر خود و بدون اطلاع پزشک داروی خاصی را مصرف کنید.

 

مزایا و معایب عدم استفاده از پروتز در ماموپلاستی چیست؟

 

همچنین پس از انجام عمل ماموپلاستی بدون پروتز اگر دچار ضربان شدید قلب که به صورت نامنظم می باشد شدید باید در این مورد نیز از کمک پزشک متخصص در زمینه ماموپلاستی برخوردار شوید زیرا هیچ کس به اندازه ی او نمی تواند شما را یاری کند. از مصرف هر گونه آرام بخش و یا داروی دیگر در این زمان جدا خودداری کنید.

بزرگ ترین مزیتی که افراد بیمار در این زمینه از آن برخوردار خواهند شد کاهش سایز سینه ی آن ها می باشد که برخی از این افراد مدت ها به دنبال این هدف بوده اند و به آن نمی رسیدند. افراد با انجام عمل ماموپلاستی بدون پروتز می توانند به هدف خود که کاهش سایز سینه های خود می باشد برسند و از داشتن سینه هایی که فیزیک بدنی آن ها متناسب می باشد لذت ببرند.

از مزیت بزرگ دیگری که افراد از آن بهره مند می شوند این نکته است که زیبایی ظاهر و زیبایی بدنی آن ها بر می گردد و آن ظاهر ناخوشایند از بین می رود.

بسیاری از زنان از سینه های بیش از حد بزرگ خود که باعث زیبا به نظر نرسیدن آن ها می شد احساس بدی داشتن و در برخی موارد این احساس باعث افسردگی و کاهش اعتماد به نفس آن ها می شد.

با همه ی نکاتی که گفته شد باید این نکته را که جز مزیت های انجام ماموپلاستی بدون پروتز می باشد این است که این عمل باعث خارج شدن بافت چربی هایی که باعث سنگینی سینه های فرد و همچنین سبب درد در ناحیه گردن می شد که پس از خارج شدن این بافت ها درد گردن افراد نیز کاهش می یابد.

 

ماندگاری ماموپلاستی بدون پروتز چقدر خواهد بود؟

برای اینکه بتوانیم درباره ی زمان ماندگاری ماموپلاستی بدون پروتز صحبت کنیم و یک زمان دقیق برای آن ارائه کنیم باید نکاتی را در نظر بگیریم که هیچ یک از افراد در این نکاتی که در نظر گرفته می شود یکسان نمی باشند

بنابراین برای اطلاع از زمان دقیق ماندگاری عمل ماموپلاستی بدون پروتز خود باید با پزشک متخصص خود مشاوره هایی در این زمینه داشته باشید.

 

ماندگاری ماموپلاستی بدون پروتز چقدر خواهد بود؟

 

برای اینکه بتوانید از زمان ماندگاری بیش تری پس از انجام عمل ماموپلاستی (mammoplasty) بدون پروتز برخوردار شوید باید در انتخاب پزشک خود بسیار دقت کنید زیرا انتخاب پزشک متخصص خوب در زمینه انجام عمل با درصد موفقیت عمل رابطه ی مستقیم دارد بنابراین با انتخاب یک پزشک مناسب می توانید موفقیت عمل جراحی خود برای کاهش سایز سینه و یا حتی بزرگ کردن آن ها را تضمین کنید.

همچنین افراد می توانند با رعایت نکاتی که پزشک متخصص در زمان قبل و بعد از عمل به آن ها گوش زد می کند ماندگاری عمل خود را بالاتر برده و بتوانند استفاده های بیشتری در مدت زمان بلند تری از آن برده و از نتایج بسیار خوب آن که برای افراد به وجود می آورد استفاده های لازم را ببرند.

ماموپلاستی بدون پروتز برای چه افرادی مناسب است؟

  • افراد دارای درد مزمن کمر، گردن و شانه
  • افراد دارای درد عصبی
  • افراد دارای فعالیت محدود
  • افراد دارای اعتماد به نفس ضعیف مربوط به سینه های بزرگ
  • افرادی با مشکل جا دادن سینه در سینه بند و لباس

انجام عمل زیبایی Mammoplasty بدون پروتز به افرادی که بیماری های خاص مثل مشکلات قلبی دارند توصیه نمی شود.

بهتر است قبل از عمل و انتخاب روش ماموپلاستی با دکتر خود مشورت کنید. به طور کلی افراد با هر جنسیتی چه خانم و چه آقا بعد از سن 18 سالگی میتوانند عمل ماموپلاستی انجام دهند البته به شرط اینکه هیچ بیماری خاصی که مانع از عمل بشود نداشته باشند.

همچنین باید به این نکته توجه کنید خانم هایی که برنامه ای مشخص برای بارداری و زایمان دارند بهتر است عمل ماموپلاستی را به زمانی پس از بارداری و شیردهی موکول کنند.

هزینه های ماموپلاستی بدون پروتز یا پروتز

همانطور که می دانید هزینه عمل ماموپلاستی چه با پروتز چه بدون پروتز به عوامل مختلفی بستگی دارد که شامل هزینه بیمارستان، هزینه بیهوشی، اتاق عمل، هزینه جراح، هزینه دارو ها و آزمایش هاست.

همچنین اگر جراح از تبحر و تخصص بالایی برخوردار باشد قطعا هزینه بالاتری باید پرداخت کنید به علاوه اینکه این عمل در زیر مجموعه عمل های زیبایی است که بیمه درمانی آن را پوشش نمی دهد.

همچنین شرایط جغرافیایی در شهر ها یا کشورهای مختلف هم در قیمت و هزینه ها بی تاثیر نیست. به طور کلی هزینه های کاهش پستان ممکن است شامل موارد زیر باشد:

  • هزینه بیمارستان یا کلینیک
  • هزینه بیهوشی
  • هزینه دارو و آزمایش ها
  • هزینه جراح و پزشک

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت ماموپلاستی خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

 

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button