ماموپلاستی

هزینه عمل زیبایی ماموپلاستی چقدر است ؟

هزینه عمل زیبایی ماموپلاستی چقدر است ؟

هزینه عمل زیبایی ماموپلاستی چقدر است ؟

امروزه عمل ماموپلاستی به دلیل نتایج بسیار زیبایی که برای فرد به وجود می آورد تبدیل به یکی از پر طرفدار ترین ها شده است. این نتایج را می توان رهایی از درد های موجود در شانه و گردن زنان به دلیل سنگینی و بزرگی بیش از حد سینه تعریف کرد.

هزینه عمل زیبایی ماموپلاستی

 

همچنین برخی افراد از هزینه های به وجود آمده ناشی از عمل جراحی سینه اطلاع کافی و مناسب ندارند و در برخی موارد به این دلیل فرد از عمل خود منصرف گردیده است. افراد می توانند با مراجعه به یک کلینیک و یا با برگزاری یک جلسه ی مشاوره ای با یک پزشک از این هزینه مطلع شود.

هزینه های ماموپلاستی چیست ؟

ماموپلاستی نوعی از عمل های زیبایی می باشد که زنان به دلیل بزرگی بیش از حد سینه های خود اقدام به انجام این عمل می کنند. این عمل به دلیل داشتن نتایج عالی و همچنین رساندن افراد به اهدافشان تبدیل به یکی از عمل های پر طرفدار در کشورمان و حتی در سراسر جهان شده است؛ اما این عمل مانند هر عمل دیگری نیاز به هزینه هایی دارد که باید قبل از عمل از آن اطلاع کافی کسب کنید.

 

هزینه های ماموپلاستی چیست؟

 

هزینه های ماموپلاستی عبارت است از: هزینه های دریافتی توسط پزشک، هزینه های دریافتی توسط کلینیک و یا مرکز درمانی و برخی هزینه های دیگر که مهم ترین آنها این دو نکته می باشد و افراد باید در انتخاب این دو دقت کافی را به عمل بیاورند.

مسلما هر چقدر پزشک با تجربه تر باشد هزینه بیشتری دریافت می کند و همچنین هرچه قدر بیمارستان یا کلینیک معتبر تر و با امکانات بیشتری باشد هزینه عمل افزایش پیدا میکند.

ممکن است بعد از عمل نیاز باشد یک شب در بیمارستان بمانید که این نیز هزینه را بیشتر میکند، به علاوه منطقه ای که شما برای عمل انتخاب میکنید نیز در هزینه ها بی تاثیر نیست، قطعا هزینه عمل در ایران بسیار مناسب تر از خارج از ایران می باشد، به همین منظور بسیاری از متقاضیان خارجی سالانه جهت انجام عمل های جراحی به ایران سفر می کنند.

 

آیا کاهنده بودن یا افزایشی بودن ماموپلاستی در هزینه های آن تاثیر دارد ؟

هزینه های عمل جراحی سینه به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از این عوامل نوع عمل می باشد که برخی از افراد عمل ماموپلاستی کاهنده و برخی دیگر عمل ماموپلاستی افزاینده را برای انجام انتخاب می کنند.

هر کدام از این عمل ها نیاز به روش ها و شرایط مختلف و متفاوتی دارند که این شرایط باعث متفاوت بودن هزینه های ناشی از عمل می شود و نمی توان هزینه یکسان برای هر کس اختصاص داد.

 

 

در یک چهارچوب کلی می توان گفت که هزینه های ناشی از عمل که برای فرد به وجود می آید به خود فرد بستگی دارد و باید گفت که وی می تواند با تحقیقات که در زمینه عمل خود انجام می دهد هزینه های خود را تا حد زیادی مشخص کند.

پس در جواب به این سوال باید بگوییم عمل کاهشی و افزایشی در هزینه ها تاثیر ندارد بلکه عوامل دیگری چون محلی که عمل انجام می شود،پزشک، ویژگی بدن خود فرد متقاضی عمل، بیمارستان و کلینیک و غیره می تواند در هزینه ها تاثیر داشته باشد که با مشاوره با پزشک  قبل از عمل می توانید جزئیات کامل هزینه ها را برآورد کنید.

 

چه معیار هایی برای تعیین هزینه های ماموپلاستی وجود دارد؟

هزینه های ماموپلاستی به عوامل مختلفی بستگی دارد یکی از این عوامل میزان چربی خارج شده از سینه ها می باشد که ممکن است برخی چربی زیاد خارج سازند و همچنین برخی مقدار چربی کمتری در عمل جراحی سینه های خود خارج سازند. این نکته از جمله نکته هایی است که باید به آن توجه داشت و باید از پزشک متخصص در زمینه جراحی سینه اطلاعات لازم را کسب کنید.

همچنین علاوه بر نکته فوق انتخاب پزشک متخصص در زمینه جراحی سینه در هزینه های به وجود آمده برای انجام ماموپلاستی بسیار مهم می باشد و افراد باید در انتخاب پزشک دقت کنند.

برای اطلاع از هزینه ماموپلاستی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با ماموپلاستی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

مورد دیگری که در هزینه های عمل ماموپلاستی بسیار مهم می باشد انتخاب کلینیک می باشد که باید در انتخاب آن دقت لازم را به عمل آورده و این نکته را در نظر بگیرید که دریافت هزینه های بیش تر به معنی خوب خدمات نیست.

دیگر هزینه ها می تواند شامل پرستار، بیهوشی، نسخه ها، آزمایش ها و ویزیت پزشک باشد. همچنین موقعیت جغرافیایی و زمان عمل از عوامل متاثر بر قیمت ماموپلاستی هستند.

 

آیا پزشک متخصص و کلینیک خوب می تواند باعث افزایش هزینه ماموپلاستی شود؟

برخی از کلینیک ها برای انجام عمل ماموپلاستی هزینه های کاملا مقرون به صرفه ای دریافت می کنند و برای فرد بیمار خدمات خوبی ارائه می کنند؛ اما هستند کلینیک هایی که با دریافت هزینه های بسیار زیاد خدمات خوبی را برای فرد بیمار ارائه نمی کنند. باید در انتخاب کلینیک خود برای انجام عمل جراحی سینه این نکته را بدانید که دریافت هزینه های بیش تر صرفا خدمات خوبی را به وجود نمی آورد.

 

آیا پزشک متخصص و کلینیک خوب می تواند باعث افزایش هزینه ماموپلاستی شود؟

 

پزشک متخصص در زمینه جراحی سینه بیش ترین تاثیر را برای موفقیت عمل دارد بنابراین باید در انتخاب آن نهایت دقت و تلاش را به عمل بیاورید تا انتخاب اشتباهی را مرتکب نشوید. پزشک متخصص در زمینه ماموپلاستی برای افراد می تواند در زمینه هزینه های به وجود آمده صرفه جویی بسیار زیاد و یا حتی باعث افزایش هزینه ها شود، بنابراین باید پزشک متخصص را با تحقیق کافی انتخاب کنید.

اولین مورد که در نظر می گیرید تایید از نظام پزشکی است و دومین مورد پرسش و جست وجو  از افرادی است که قبلا عمل زیبایی ماموپلاستی داشته اند و تجربه ای که از دکتر و کلینیک دارند را دلسوزانه در اختیار شما می گذارند و مورد بعدی نمونه کارهای قبلی دکتر از نظر دقت و زیبایی بررسی شود. که میتوانید از دکتر خواهش کنید عکس قبل و بعد از متقاضیان قبلی را به شما نشان دهد.

پزشک متخصص و مجرب می تواند با مشاوره قبل از عمل و توصیه هایی که می کند، متقاضی را از یکسری عوارض دور نگه دارد یا روش های ارزان تر و مقرون به صرفه تری معرفی کند، ممکن است پزشک تشخیص دهد که متقاضی قبل از عمل باید آزمایش دهد یا اگر بیماری دیگری دارد به دنبال درمان آن قبل از عمل باشد یا اگر دارویی مصرف می کند روش مصرف آن تا یک ماه قبل از عمل ممکن است تغییر کند که تمام این موارد در واقع کمکی به متقاضی است که از هزینه های اضافی و عوارض بعد از عمل دور باشد.

 

آیا هزینه های ناشی از ماموپلاستی توسط بیمه پرداخت می شود ؟

معمولا هزینه هایی عمل زیبایی توسط شرکت های بیمه پرداخت نمی شود و افراد باید با هزینه های شخصی این عمل ها را انجام داده و ار نتایج آن بهره مند شوند زیرا شرکت های بیمه هیچ گونه تعهدی نسبت به پرداخت این هزینه ها ندارد.

اما در برخی موارد دیده شده است که شرکت های بیمه هزینه های به وجود آمده ناشی از عمل ماموپلاستی را برای بیماران پرداخت کرده است. این پرداخت ها زمانی انجام شده است که سینه فرد در پی اتفاق افتادن حوادث و یا اتفاقاتی مانند تصادف دچار آسیب دیدگی شده است. در اکثر عمل های زیبایی به این دلایل هزینه های عمل توسط شرکت بیمه در برخی موارد پرداخت شده است.

یا بعضی افراد در شرایط خاص می توانند اثبات کنند که ماموپلاستی برای آنها جنبه درمانی دارد. پزشک در جلسه مشاوره در این مورد توضیح کامل را می دهد همچنین با گرفتن عکس و نامه شما را به مرکز بیمه معرفی می کند البته باید بدانید که بیمه فقط تا زمانی هزینه را پوشش میدهد که جنبه درمانی داشته باشد.

 

چه راه کارهایی برای انجام ماموپلاستی با هزینه پایین وجود دارد ؟

وجود دارند تعدادی از افراد سود جو در کشورمان و همچنین در تمام جهان که با تبلیغات بسیار و هوس برانگیز افراد را برای انجام عمل های زیبایی و همچنین جراحی کردن سینه های خود تشویق می کنند. باید تمام حواس خود را جمع کنید تا در دام چنین افرادی که با هزینه های بسیار کم این عمل ها را انجام می دهند نیوفتید.

یکی از نکته هایی که ذکر گردید این بود که باید در انتخاب پزشک متخصص در زمینه جراحی کردن سینه دقت لازم و کافی را به عمل بیاورید چرا که این نکته باعث صرفه جویی در هزینه های می شود.

به دو دلیل پزشک می تواند در هزینه تاثیر داشته باشد اولا اگر پزشک بی تجربه باشد باعث می شود مشکلات و عوارض احتمالی برای متقاضی پیش بیاید که برای درمان آن باید هزینه سنگینی بپردازد.

دوما اگر پزشک با تجربه باشد باید هزینه بیشتری بدهید  اما در این مورد باید بگوییم هزینه و پول شما سرمایه گذاری شده تا شما را از خطرات و عوارض احتمالی دور نگه دارد. اما دقت کنید هزینه بالای پزشک نشانه تجربه ایشان نیست بلکه باید بر اساس اعتبار و میزان تجربه و شهرت او این مورد را در نظر بگیرید.

اگر شما یک همراه داشته باشید که نیازی به پرستار شخصی نباشد میتوانید در هزینه ها به نسبت صرفه جویی کنید.

برای مثال برخی از پزشکان به دلیل تجربه و مهارت بالا و همچنین حس انسان دوستی عمل را با هزینه های نسبتا پایین و همچنین با ارائه مراقبت های بعد از ماموپلاستی و برنامه های دیگر به صورتی که با انجام کمترین هزینه صورت می گیرند.

همچنین ممکن است بعضی از پزشکان با بیمارستان یا کلینیک هایی کار کنند که در شرایط خاص به شما تخفیف بدهند یا هزینه کمتری دریافت کنند.

در نهایت با رعایت توصیه های پزشک در قبل و بعد از عمل می توانید نتیجه بهتر و ثابتی داشته باشید تا نیاز به ترمیم با عمل مجدد نداشته باشد و بالطبع در هزینه ها صرفه جویی کنید.این بخش کاملا به خود فرد متقاضی و میزان اراده و عملکرد او بستگی دارد.

نکته ی دیگر انتخاب کلینیک برای انجام جراحی می باشد که مانند انتخاب پزشک از نکات بسیار حائز اهمیت در انجام عمل ماموپلاستی (mammoplasty) با هزینه های نسبتا پایین می باشد؛ زیرا برخی کلینیک ها با دریافت هزینه های پایین و برخی با دریافت هزینه های مناسب این عمل را انجام می دهند. در مقابل برخی کلینیک ها هم با هزینه های بسیار بالا این عمل را انجام می دهند که باید در انتخاب آن دقت کنید.

همچنین افراد می توانند از روش های طبیعی به جای ماموپلاستی کاهشی یا افزایشی استفاده کننده که تقریبا هیچ هزینه ای ندارد و فقط مدت زمان بیشتری نیاز دارید تا با صبر و حوصله به نتیجه مطلوب برسید.

به طور مثال خانم ها می توانند جهت افزایش سینه ها بجای ماموپلاستی افزایشی از این روش ها استفاده کنند: نوشیدن شیر و یا آب پاپایا، تخم کتان، ماساژ سینه ها با روغن طبیعی و ورزش که تقریبا هر مشکلی را به راحتی حل می کند. همچنین تغییر رژیم غذایی و ورزش نیز می تواند جایگزین مناسبی جهت ماموپلاستی کاهشی باشد.

 

تخفیف؛ قسط بندی و … بدون افت کیفیت

برای جراحی کردن سینه های افراد وجود دارند کلینیک ها و مراکز درمانی که این کار برای آن ها انجام می دهند؛ اما نکته ای که باید گفت این است که برخی از این کلینیک ها به دلیل مناسبت های ملی و مذهبی و یا دیگر مناسبت ها تخفیف هایی را برای متقاضیان ارائه می کنند که توسط آن ها هم با استقبال روبرو می شوند و باید گفت که این تخفیف فقط برای مدت کوتاهی می باشد برای مثال یک هفته وجود دارد.

 

تخفیف؛ قسط بندی و ... بدون افت کیفیت

 

همچنین در این کلینیک ها برای افرادی که ممکن است نتوانند همه ی هزینه های عمل را پرداخت کنند روش قسط بندی را برای پرداخت هزینه های به وجود آمده ناشی از عمل را ارائه می کنند و افراد می توانند در صورت وجود شرایط از آن استفاده کنند. باید گفت که این نوع عمل هایی که شامل تخفیف و قسط بندی هستند کاملا با کیفیت بوده و اگر نکات ارائه شده را رعایت کنید دچار افت کیفیت عمل نخواهید شد.

به طور کلی شرایط پرداخت و اقساط پرداختی هر کلینیک متفاوت است و قوانین خاص خودش را دارد که لازم است در این مورد جهت اطلاع از جزئیات کامل پرداخت هزینه ها با کلینیک یا پزشک صحبت کنید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت ماموپلاستی خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

‫2 دیدگاه ها

    1. سلام دوست گرامی
      بستگی دارد به میزان افتادگی و حجم سینه، ممکن است نیاز باشد علاوه بر کوچک سازی، لیفت هم انجام شود. بنابراین باید از طریق واتس اپ با مشاورین ما به صورت رایگان در ارتباط باشید، در صورت نیاز تصویر ارسال کنید تا پزشک ببیند و نظر قطعی بدهد.
      با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان