هزینه عمل زیبایی ماموپلاستی چقدر است ؟

هزینه عمل زیبایی ماموپلاستی چقدر است ؟

امروزه عمل ماموپلاستی به دلیل نتایج بسیار زیبایی که برای فرد به وجود می آورد تبدیل به یکی از پر طرفدار ترین ها شده است. این نتایج را می توان رهایی از درد های موجود در شانه و گردن زنان به دلیل سنگینی و بزرگی بیش از حد سینه تعریف کرد.

برای اطلاع از هزینه ماموپلاستی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با ماموپلاستی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

 

هزینه عمل زیبایی ماموپلاستی

 

همچنین برخی افراد از هزینه های به وجود آمده ناشی از عمل جراحی سینه اطلاع کافی و مناسب ندارند و در برخی موارد به این دلیل فرد از عمل خود منصرف گردیده است. افراد می توانند با مراجعه به یک کلینیک و یا با برگزاری یک جلسه ی مشاوره ای با یک پزشک از این هزینه مطلع شود.

 

هزینه های ماموپلاستی چیست ؟

ماموپلاستی نوعی از عمل های زیبایی می باشد که زنان به دلیل بزرگی بیش از حد سینه های خود اقدام به انجام این عمل می کنند. این عمل به دلیل داشتن نتایج عالی و همچنین رساندن افراد به اهدافشان تبدیل به یکی از عمل های پر طرفدار در کشورمان و حتی در سراسر جهان شده است؛ اما این عمل مانند هر عمل دیگری نیاز به هزینه هایی دارد که باید قبل از عمل از آن اطلاع کافی کسب کنید.

 

هزینه های ماموپلاستی چیست؟

 

هزینه های ماموپلاستی عبارت است از: هزینه های دریافتی توسط پزشک، هزینه های دریافتی توسط کلینیک و یا مرکز درمانی و برخی هزینه های دیگر که مهم ترین آنها این دو نکته می باشد و افراد باید در انتخاب این دو دقت کافی را به عمل بیاورند.

 

آیا کاهنده بودن یا افزایشی بودن ماموپلاستی در هزینه های آن تاثیر دارد ؟

هزینه های عمل جراحی سینه به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از این عوامل نوع عمل می باشد که برخی از افراد عمل ماموپلاستی کاهنده و برخی دیگر عمل ماموپلاستی افزاینده را برای انجام انتخاب می کنند.

آیا عمل ماموپلاستی با درد همراه می باشد؟

هر کدام از این عمل ها نیاز به روش ها و شرایط مختلف و متفاوتی دارند که این شرایط باعث متفاوت بودن هزینه های ناشی از عمل می شود و نمی توان هزینه یکسان برای هر کس اختصاص داد.

 

 

در یک چهارچوب کلی می توان گفت که هزینه های ناشی از عمل که برای فرد به وجود می آید به خود فرد بستگی دارد و باید گفت که وی می تواند با تحقیقات که در زمینه عمل خود انجام می دهد هزینه های خود را تا حد زیادی مشخص کند.

 

چه معیار هایی برای تعیین هزینه های ماموپلاستی وجود دارد؟

هزینه های ماموپلاستی به عوامل مختلفی بستگی دارد یکی از این عوامل میزان چربی خارج شده از سینه ها می باشد که ممکن است برخی چربی زیاد خارج سازند و همچنین برخی مقدار چربی کمتری در عمل جراحی سینه های خود خارج سازند. این نکته از جمله نکته هایی است که باید به آن توجه داشت و باید از پزشک متخصص در زمینه جراحی سینه اطلاعات لازم را کسب کنید.

همچنین علاوه بر نکته فوق انتخاب پزشک متخصص در زمینه جراحی سینه در هزینه های به وجود آمده برای انجام ماموپلاستی بسیار مهم می باشد و افراد باید در انتخاب پزشک دقت کنند.

مورد دیگری که در هزینه های عمل ماموپلاستی بسیار مهم می باشد انتخاب کلینیک می باشد که باید در انتخاب آن دقت لازم را به عمل آورده و این نکته را در نظر بگیرید که دریافت هزینه های بیش تر به معنی خوب خدمات نیست.

 

آیا پزشک متخصص و کلینیک خوب می تواند باعث افزایش هزینه ماموپلاستی شود؟

برخی از کلینیک ها برای انجام عمل ماموپلاستی هزینه های کاملا مقرون به صرفه ای دریافت می کنند و برای فرد بیمار خدمات خوبی ارائه می کنند؛ اما هستند کلینیک هایی که با دریافت هزینه های بسیار زیاد خدمات خوبی را برای فرد بیمار ارائه نمی کنند. باید در انتخاب کلینیک خود برای انجام عمل جراحی سینه این نکته را بدانید که دریافت هزینه های بیش تر صرفا خدمات خوبی را به وجود نمی آورد.

عمل کوچک کردن سینه در مردان چیست ؟

 

آیا پزشک متخصص و کلینیک خوب می تواند باعث افزایش هزینه ماموپلاستی شود؟

 

پزشک متخصص در زمینه جراحی سینه بیش ترین تاثیر را برای موفقیت عمل دارد بنابراین باید در انتخاب آن نهایت دقت و تلاش را به عمل بیاورید تا انتخاب اشتباهی را مرتکب نشوید. پزشک متخصص در زمینه ماموپلاستی برای افراد می تواند در زمینه هزینه های به وجود آمده صرفه جویی بسیار زیاد و یا حتی باعث افزایش هزینه ها شود، بنابراین باید پزشک متخصص را با تحقیق کافی انتخاب کنید.

 

آیا هزینه های ناشی از ماموپلاستی توسط بیمه پرداخت می شود ؟

معمولا هزینه هایی عمل زیبایی توسط شرکت های بیمه پرداخت نمی شود و افراد باید با هزینه های شخصی این عمل ها را انجام داده و ار نتایج آن بهره مند شوند زیرا شرکت های بیمه هیچ گونه تعهدی نسبت به پرداخت این هزینه ها ندارد.

اما در برخی موارد دیده شده است که شرکت های بیمه هزینه های به وجود آمده ناشی از عمل ماموپلاستی را برای بیماران پرداخت کرده است. این پرداخت ها زمانی انجام شده است که سینه فرد در پی اتفاق افتادن حوادث و یا اتفاقاتی مانند تصادف دچار آسیب دیدگی شده است. در اکثر عمل های زیبایی به این دلایل هزینه های عمل توسط شرکت بیمه در برخی موارد پرداخت شده است.

 

چه راه کارهایی برای انجام ماموپلاستی با هزینه پایین وجود دارد ؟

وجود دارند تعدادی از افراد سود جو در کشورمان و همچنین در تمام جهان که با تبلیغات بسیار و هوس برانگیز افراد را برای انجام عمل های زیبایی و همچنین جراحی کردن سینه های خود تشویق می کنند. باید تمام حواس خود را جمع کنید تا در دام چنین افرادی که با هزینه های بسیار کم این عمل ها را انجام می دهند نیوفتید.

یکی از نکته هایی که ذکر گردید این بود که باید در انتخاب پزشک متخصص در زمینه جراحی کردن سینه دقت لازم و کافی را به عمل بیاورید چرا که این نکته باعث صرفه جویی در هزینه های می شود.

برای مثال برخی از پزشکان به دلیل تجربه و مهارت بالا و همچنین حس انسان دوستی عمل را با هزینه های نسبتا پایین و همچنین با ارائه مراقبت های بعد از ماموپلاستی و برنامه های دیگر به صورتی که با انجام کمترین هزینه صورت می گیرند.

منظور از عمل ماموپلاستی بدون پروتز چیست ؟

نکته ی دیگر انتخاب کلینیک برای انجام جراحی می باشد که مانند انتخاب پزشک از نکات بسیار حائز اهمیت در انجام عمل ماموپلاستی (mammoplasty) با هزینه های نسبتا پایین می باشد؛ زیرا برخی کلینیک ها با دریافت هزینه های پایین و برخی با دریافت هزینه های مناسب این عمل را انجام می دهند. در مقابل برخی کلینیک ها هم با هزینه های بسیار بالا این عمل را انجام می دهند که باید در انتخاب آن دقت کنید.

 

تخفیف؛ قسط بندی و … بدون افت کیفیت

برای جراحی کردن سینه های افراد وجود دارند کلینیک ها و مراکز درمانی که این کار برای آن ها انجام می دهند؛ اما نکته ای که باید گفت این است که برخی از این کلینیک ها به دلیل مناسبت های ملی و مذهبی و یا دیگر مناسبت ها تخفیف هایی را برای متقاضیان ارائه می کنند که توسط آن ها هم با استقبال روبرو می شوند و باید گفت که این تخفیف فقط برای مدت کوتاهی می باشد برای مثال یک هفته وجود دارد.

 

تخفیف؛ قسط بندی و ... بدون افت کیفیت

 

همچنین در این کلینیک ها برای افرادی که ممکن است نتوانند همه ی هزینه های عمل را پرداخت کنند روش قسط بندی را برای پرداخت هزینه های به وجود آمده ناشی از عمل را ارائه می کنند و افراد می توانند در صورت وجود شرایط از آن استفاده کنند. باید گفت که این نوع عمل هایی که شامل تخفیف و قسط بندی هستند کاملا با کیفیت بوده و اگر نکات ارائه شده را رعایت کنید دچار افت کیفیت عمل نخواهید شد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت ماموپلاستی خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

ماموپلاستی

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
Map