هزینه عمل زیبایی ماموپلاستی

در حال حاضر عمل ماموپلاستی به دلیل نتایج بسیار زیبایی که برای فرد به وجود می‌آورد تبدیل به یکی از پرطرفدار‌ترین‌ عمل‌ها شده است. این نتایج را می‌توان ر‌هایی از درد‌های موجود در‌ شانه و گردن زنان به دلیل سنگینی و بزرگی بیش از حد سینه، خوش‌فرم شدن اندام و افزایش اعتماد به نفس تعریف کرد. همچنین برخی افراد از هزینه ‌های عمل زیبایی سینه اطلاع کافی و مناسب ندارند و در برخی موارد فرد به این دلیل از عمل خود منصرف گردیده است. افراد می‌توانند با مراجعه به یک کلینیک و یا با برگزاری یک جلسه‌ مشاوره‌ای با یک پزشک از هزینه عمل ماموپلاستی مطلع شوند.

هزینه عمل زیبایی ماموپلاستی

هزینه های ماموپلاستی چیست؟

ماموپلاستی نوعی از عمل‌های زیبایی می‌باشد که زنان به دلیل بزرگی بیش از حد سینه‌های خود اقدام به انجام این عمل می‌کنند. این عمل به دلیل داشتن نتایج عالی و همچنین رساندن افراد به اهداف خود، تبدیل به یکی از عمل‌های پرطرفدار در کشور و در سراسر جهان شده است. اما این عمل مانند هر عمل دیگری نیاز به هزینه‌هایی دارد که باید قبل از عمل از آن اطلاع کافی کسب کنید. هزینه ‌های ماموپلاستی عبارت است از هزینه‌های دریافتی توسط پزشک، هزینه‌های دریافتی توسط کلینیک و یا مرکز درمانی و برخی هزینه‌های دیگر شامل خرید دارو، مراقبت‌های دوران نقاهت و… . مسلما هر چقدر پزشک باتجربه‌تر باشد هزینه بیشتری دریافت می‌کند و همچنین هر چقدر بیمارستان یا کلینیک، معتبر‌تر و با امکانات بیشتری باشد هزینه جراحی کوچک کردن سینه افزایش پیدا می‌کند.

هزینه های ماموپلاستی چیست؟

ممکن است بعد از عمل نیاز باشد یک شب در بیمارستان بمانید که این نیز هزینه را بیشتر می‌کند. به علاوه منطقه‌ای که شما برای عمل انتخاب می‌کنید نیز در هزینه‌ها بی‌تاثیر نیست. قطعا هزینه عمل در ایران بسیار مناسب‌تر از خارج از ایران می‌باشد. به همین منظور بسیاری از متقاضیان خارجی سالانه جهت انجام عمل‌های جراحی به ایران سفر می‌کنند.

آیا کاهنده بودن یا افزایشی بودن ماموپلاستی در هزینه های آن تاثیر دارد؟

هزینه ‌های عمل جراحی سینه به عوامل مختلفی بستگی دارد:

برخی از افراد عمل ماموپلاستی کاهنده و برخی دیگر عمل ماموپلاستی افزاینده را برای انجام انتخاب می‌کنند. هر کدام از این عمل‌ها نیاز به روش‌ها و شرایط مختلف و متفاوتی دارند که این شرایط باعث متفاوت بودن هزینه‌های ناشی از عمل می‌شود و نمی‌توان هزینه یکسان برای هر کس اختصاص داد. عوامل دیگری چون محلی که عمل انجام می‌شود، پزشک، ویژگی بدن خود فرد متقاضی عمل، بیمارستان و کلینیک و… می‌تواند در هزینه‌ها تاثیر داشته باشد که با مشاوره با پزشک قبل از عمل می‌توانید جزئیات کامل هزینه‌ها را برآورد کنید.

چه معیار هایی برای تعیین هزینه های ماموپلاستی وجود دارد؟

هزینه‌ های عمل زیبایی ماموپلاستی به عوامل مختلفی بستگی دارد:

 1. یکی از این عوامل، میزان چربی یا بافت خارج شده از سینه‌ها می‌باشد. این نکته از جمله نکته‌هایی است که باید به آن توجه داشت و باید از پزشک متخصص در زمینه جراحی سینه اطلاعات لازم را کسب کنید.
 2. همچنین علاوه بر نکته فوق، انتخاب پزشک متخصص در زمینه جراحی سینه، بر هزینه ‌های ماموپلاستی تاثیر دارد و افراد باید در انتخاب پزشک دقت کنند.
 3. مورد دیگری که هزینه ‌های عمل زیبایی سینه را تعیین می‌کند، انتخاب کلینیک می‌باشد. البته باید این نکته را در نظر بگیرید که دریافت هزینه‌های بیش‌تر به معنی خوب بودن خدمات نیست.
 4. دیگر هزینه‌ها می‌تواند شامل پرستار، بیهوشی، نسخه‌ها، آزمایش‌ها و ویزیت پزشک باشد. همچنین موقعیت جغرافیایی و زمان عمل از عوامل موثر بر قیمت ماموپلاستی هستند.

برای اطلاع از هزینه ماموپلاستی خود می‌توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام‌رسان واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۵۰۲۰۵۰ تمامی سوالات خود در رابطه با ماموپلاستی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

آیا پزشک متخصص و کلینیک خوب می تواند باعث افزایش هزینه ماموپلاستی شود؟

آیا پزشک متخصص و کلینیک خوب می تواند باعث افزایش هزینه ماموپلاستی شود؟

برخی از کلینیک‌ها برای انجام عمل ماموپلاستی هزینه‌های کاملا مقرون به صرفه‌ای دریافت کرده و برای فرد خدمات خوبی ارائه می‌کنند. اما کلینیک‌هایی نیز وجود دارند که با دریافت هزینه‌های بسیار زیاد خدمات خوبی را برای مراجعین ارائه نمی‌کنند. باید در انتخاب کلینیک خود برای انجام عمل جراحی سینه این نکته را بدانید که دریافت هزینه‌های بیش‌تر صرفا خدمات خوبی را به وجود نمی‌آورد.

پزشک متخصص در زمینه جراحی سینه بیش‌ترین تاثیر را بر موفقیت عمل دارد. بنابراین باید در انتخاب آن نهایت دقت و تلاش را به عمل بیاورید تا انتخاب اشتباهی را مرتکب نشوید. قطعا اگر عمل توسط یک متخصص مشهور و نامی انجام شود، شما باید هزینه بیشتری پرداخت نمایید اما مطمئن خواهید بود که این جراحی با دقت و ظرافت بسیار بالایی رخ خواهد داد. برای انتخاب بهترین جراحی ماموپلاستی باید چند فاکتور را مد نظر قرار دهید:

 1. داشتن گواهی تخصصی
 2. بررسی نمونه کارهای متخصص
 3. بررسی میزان رضایت مراجعین قبلی
 4. ارائه مشاوره قبل از عمل برای توضیح درمورد روند کار و عوارض احتمالی
 5. انتخاب بهترین روش برای رسیدن به نتیجه ایده‌آل

آیا هزینه های ناشی از ماموپلاستی توسط بیمه پرداخت می شود؟

معمولا هزینه‌های عمل زیبایی توسط شرکت‌های بیمه پرداخت نمی‌شود و افراد باید با هزینه‌های شخصی این عمل‌ها را انجام دهند. اما در برخی موارد دیده شده است که شرکت‌های بیمه هزینه ‌های عمل ماموپلاستی را پرداخت کرده‌اند. این پرداخت‌ها زمانی انجام شده است که سینه فرد در پی سرطران و یا اتفاقاتی مانند تصادف دچار آسیب‌دیدگی شده است. یا بعضی افراد در شرایط خاص می‌توانند اثبات کنند که ماموپلاستی برای آن‌ها جنبه درمانی دارد. پزشک در جلسه مشاوره در این مورد توضیح کامل را می‌دهد. همچنین با گرفتن عکس و نامه، شما را به مرکز بیمه معرفی می‌کند. البته باید بدانید که بیمه فقط تا زمانی هزینه را پوشش می‌دهد که جنبه درمانی داشته باشد.

چه راه کارهایی برای انجام ماموپلاستی با هزینه پایین وجود دارد؟

در کشور برخی افراد سودجو وجود دارند که با تبلیغات بسیار تحریک‎کننده، افراد را برای انجام عمل‌های زیبایی و همچنین جراحی سینه‌ها تشویق می‌کنند. باید تمام حواس خود را جمع کنید تا در دام چنین افرادی که با هزینه‌های بسیار کم این عمل‌ها را انجام می‌دهند نیافتید. یکی از نکته‌هایی که ذکر گردید این بود که باید در انتخاب پزشک متخصص در زمینه جراحی سینه دقت لازم و کافی را به عمل بیاورید چرا که این نکته باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ های عمل ماموپلاستی و رسیدن به نتیجه ایده‌آل می‌شود. به دو دلیل پزشک می‌تواند بر هزینه تاثیر داشته باشد:

 1. اولا اگر پزشک بی‌تجربه باشد باعث می‌شود مشکلات و عوارض احتمالی برای متقاضی پیش بیاید که برای درمان آن باید هزینه سنگینی بپردازد.
 2. دوما اگر پزشک باتجربه باشد، شما از این عمل بهترین نتیجه را دریافت نموده و نیازی به تکرار جراحی نخواهد بود.

دقت کنید هزینه بالای پزشک نشانه تجربه ‌ایشان نیست بلکه باید براساس اعتبار و میزان تجربه و شهرت او این مورد را در نظر بگیرید. اگر شما یک همراه داشته باشید که نیازی به پرستار شخصی نباشد می‌توانید در هزینه‌ها به نسبت صرفه‌جویی کنید. برای مثال برخی از پزشکان به دلیل تجربه و مهارت بالا و همچنین حس انسان دوستی، عمل را با هزینه‌های نسبتا پایین و همچنین با ارائه مراقبت‌های بعد از ماموپلاستی و برنامه‌های دیگر انجام می‌دهند. همچنین ممکن است بعضی از پزشکان با بیمارستان یا کلینیک‌هایی کار کنند که در شرایط خاص به شما تخفیف بدهند یا هزینه کمتری دریافت کنند. در نهایت با رعایت توصیه‌های پزشک در قبل و بعد از عمل می‌توانید نتیجه بهتر و ثابتی داشته باشید تا نیاز به ترمیم با عمل مجدد بوده و در هزینه‌ عمل ماموپلاستی صرفه‌جویی کنید. این بخش کاملا به خود فرد متقاضی و میزان اراده و عملکرد او بستگی دارد.

نکته‌ی دیگر انتخاب کلینیک برای انجام جراحی می‌باشد که مانند انتخاب پزشک، از نکات بسیار حائز اهمیت در انجام عمل ماموپلاستی با هزینه‌های نسبتا پایین می‌باشد زیرا برخی کلینیک‌ها با دریافت هزینه‌های پایین و برخی با دریافت هزینه‌های مناسب این عمل را انجام می‌دهند.

همچنین افراد می‌توانند از روش‌های طبیعی به جای mammoplasty کاهشی یا افزایشی استفاده‌کنند که تقریبا هیچ هزینه‌ای ندارد و فقط مدت زمان بیشتری نیاز دارند تا با صبر و حوصله به نتیجه مطلوب برسند. به طور مثال خانم‌ها می‌توانند جهت افزایش حجم سینه‌ها، به جای ماموپلاستی افزایشی از روش‌های زیر استفاده کنند:

 1. نوشیدن شیر و یا آب پاپایا
 2. خوردن تخم کتان
 3. ماساژ سینه‌ها با روغن طبیعی
 4. ورزش که تقریبا هر مشکلی را به راحتی حل می‌کند.
 5. تغییر رژیم غذایی و ورزش نیز می‌تواند جایگزین مناسبی جهت ماموپلاستی کاهشی باشد.
 6. تخفیف؛ قسط‌بندی و … بدون افت کیفیت

برخی از کلینیک‌ها به دلیل مناسبت‌های ملی و مذهبی و یا دیگر مناسبت‌ها، تخفیف‌هایی را برای متقاضیان ارائه می‌کنند که با استقبال روبرو می‌شود و باید گفت که این تخفیف فقط برای مدت کوتاهی می‌باشد. برای مثال یک هفته وجود دارد. همچنین این کلینیک‌ها برای افرادی که ممکن است نتوانند همه‌ هزینه‌های عمل را پرداخت کنند، روش قسط‌بندی را برای پرداخت مراقبت های بعد از ماموپلاستی ارائه می‌کنند و افراد می‌توانند در صورت وجود شرایط از آن استفاده کنند. باید گفت که این نوع عمل‌هایی که شامل تخفیف و قسط‌بندی هستند کاملا با کیفیت بوده و اگر نکات ارائه شده را رعایت کنید دچار افت کیفیت عمل نخواهید شد. به طور کلی شرایط پرداخت و اقساط پرداختی هر کلینیک متفاوت است و قوانین خاص خود را دارد که لازم است در این مورد جهت اطلاع از جزئیات کامل پرداخت هزینه‌ها، با کلینیک یا پزشک صحبت کنید.

تخفیف؛ قسط بندی و ... بدون افت کیفیت

تخفیف؛ قسط بندی و … بدون افت کیفیت

برخی از کلینیک‌ها به دلیل مناسبت‌های ملی و مذهبی و یا دیگر مناسبت‌ها، تخفیف‌هایی را برای متقاضیان ارائه می‌کنند که با استقبال روبرو می‌شود و باید گفت که این تخفیف فقط برای مدت کوتاهی می‌باشد. برای مثال یک هفته وجود دارد. همچنین این کلینیک‌ها برای افرادی که ممکن است نتوانند همه‌ هزینه‌های عمل را پرداخت کنند، روش قسط‌بندی را برای پرداخت هزینه های عمل ماموپلاستی ارائه می‌کنند و افراد می‌توانند در صورت وجود شرایط از آن استفاده کنند. باید گفت که این نوع عمل‌هایی که شامل تخفیف و قسط‌بندی هستند کاملا با کیفیت بوده و اگر نکات ارائه شده را رعایت کنید دچار افت کیفیت عمل نخواهید شد. به طور کلی شرایط پرداخت و اقساط پرداختی هر کلینیک متفاوت است و قوانین خاص خود را دارد که لازم است در این مورد جهت اطلاع از جزئیات کامل پرداخت هزینه‌ها، با کلینیک یا پزشک صحبت کنید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت ماموپلاستی خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

۲ دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

 • حدودا چقد هزینه کوچک کردن سینه است

  پاسخ
  • سلام دوست گرامی
   بستگی دارد به میزان افتادگی و حجم سینه، ممکن است نیاز باشد علاوه بر کوچک سازی، لیفت هم انجام شود. بنابراین باید از طریق واتس اپ با مشاورین ما به صورت رایگان در ارتباط باشید، در صورت نیاز تصویر ارسال کنید تا پزشک ببیند و نظر قطعی بدهد.
   با تشکر

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed