آشنایی با مراقبت های بعد از ماموپلاستی

آشنایی با مراقبت های بعد از ماموپلاستی

امروزه افراد زیادی از مشکلات مختلفی در ناحیه سینه ی خود دارند و برای رفع این مشکل که معمولا بزرگی بیش از حد آن می باشد روش های زیادی را امتحان می کنند که هر کدام از این روش ها برای فرد ممکن است نتایج دلخواهی را به وجود نیاورد.

برای اطلاع از هزینه ماموپلاستی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با ماموپلاستی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

آشنایی با مراقبت های بعد از ماموپلاستی

اما افراد به دلیل نداشتن اطلاعات کافی از این عمل و همچنین مراقبت های پس از عمل از انجام آن منصرف می شوند. برای اینکه بتوانید در این مورد اطلاعات کافی را به دست آورید باید ابتدا با یک پزشک متخصص ماشوره کنید و سپس اقدام به هر نوع عملی کنید.

دوران نقاهت و بهبودی پس از ماموپلاستی چگونه خواهد بود؟

پس از انجام هر نوع عمل زیبایی سپری کردن دوره ی نقاهت آن جز مهم ترین نکات خواهد بود. عمل ماموپلاستی نیز دارای دوره ی نقاهت می باشد و افراد باید برای رعایت کردن نکات پس از عمل در جهت بهبودی هر چه سریع تر خود تلاش کنند تا به این مهم دست یافته و از داشتن و به پایان رساندن یک عمل جراحی خوب لذت کافی را برده و نتایج لازم و کافی را بگیرند.

به دلیل اینکه در طول این عمل از بی هوشی استفاده می شود باید بدانید که سرگیجه داشتن و همچنین احساس سنگینی جز علائم کاملا عادی می باشد و افراد نباید نسبت به آن حساس شوند برای اینکه نگرانی و یا استرس خاصی پس از عمل نداشته باشید بهتر است پس از عمل فردی کنار شما باشد تا بتواند کمک حال شما شده و شما را در طول 24 ساعت پس از جراحی یاری کند.

عمل ماموپلاستی مناسب چه افرادی می باشد؟

دوران نقاهت و بهبودی پس از ماموپلاستی چگونه خواهد بود؟

برای اینکه بتوانید بهبودی خود را هر چه سریع تر بدست آورید با پزشک متخصص خود مشورت کرده و راه بروید و انجام این کار باعث افزایش سرعت بهبودی شما خواهد شد همچنین در کنار انجام این کار مصرف دارو های تجویز شده برای شما در زمان مناسبی که توسط پزشک متخصص در زمینه ی ماموپلاستی مشخص شده می توانید سرعت این بهبودی را افزایش دهید.

در کنار این موارد توجه به این نکته یعنی مصرف نکردن مشروبات الکلی و همچنین عدم استفاده از دخانیات می تواند بهبودی شما را محقق سازد و انجام این کار علاوه بر حفظ سلامتی باعث به وجود آمدن نتایج بهتر برای عمل ماموپلاستی شما خواهد بود که پس از انجام آن می توانید رضایت خود را از انجام جراحی اعلام کنید.

دوران نقاهت پس از ماموپلاستی چقدر طول می کشد و به چه مواردی بستگی دارد؟

دوران نقاهت پس از انجام جراحی به مواردی بستگی دارد که فرد در صورت رعایت آن ها می تواند این زمان را دست خوش تغییراتی کند و باعث کم تر و یا بیش تر شدن آن شود همچنین افراد می توانند با انتخاب یک پزشک متخصص با تجربه و دارای مهارت کافی و همچنین با انجام دستورات وی می توانند این زمان را کم تر کنند.

دوران نقاهت پس از ماموپلاستی چقدر طول می کشد و به چه مواردی بستگی دارد؟

دوران نقاهت عمل ماموپلاستی بین 1 تا 4 ماه می باشد و افراد باید در این زمان مشخص دستوراتی را که توسط پزشک متخصص در زمینه ماموپلاستی ارائه شده است را به طور کامل و با دقت انجام دهند تا این دوره نقاهت را به حداقل برسانند. در صورتی که دستورات پزشک متخصص توسط فرد انجام نشود ممکن است این زمان بیش تر شده و دوره ی نقاهت برای بهبودی طول بکشد.

مراقبت های پس از ماموپلاستی چیست و چه ضرورتی دارد؟

مراقبت های پس از عمل ماموپلاستی مربوط به زمانی است که عمل فرد به اتمام رسیده و او باید وارد دوره ی نقاهت خود شود در این زمان فرد بیمار برای بهبودی خود باید نکاتی را که برای مراقبت از عمل جراحی سینه خود و موفقیت در به پایان رساندن آن مورد نیاز است و این نکات معمولا توسط پزشک برای افراد در این زمینه ارائه می شود انجام دهند.

آیا عمل ماموپلاستی بر شیر دهی در خانم ها تاثیر گذار است

مراقبت های پس از ماموپلاستی چیست و چه ضرورتی دارد؟

انجام این کار ها پس از عمل ماموپلاستی به این دلیل ضرورت دارد که ممکن است در صورتی که این کار ها انجام نشود فرد از انجام عمل ماموپلاستی به دلیل دریافت نکردن نتایج مناسب پشیمان شود که این کار هم از نظر روحی به فرد آسیب می رساند و هم ممکن است عمل وی دچار مشکل شود بنابراین مراقبت های پس از عمل جراحی سینه را جدی بگیرید.

در یک چهارچوب کلی می توان گفت که مراقبت های پس از عمل ماموپلاستی می تواند از مهم ترین اقدامات برای گرفتن نتایج خوب باشد تا افراد بتوانند از این عمل رضایت داشته و به هدف خود که معمولا گرفتن نتایج دائمی و یا کوچک کردن سینه های خود می باشد برسند.

انجام چه کارهایی پس از ماموپلاستی ممنوع است؟

معمولا پس از انجام جراحی های مختلف نکاتی توسط پزشک متخصص برای شخص بیمار ارائه می شود که بخشی از این نکته ها مربوط به کار هایی است که انجام آن برای فرد ممنوع می باشد.

ممنوعیت برای افراد در زمینه های مختلف پس از عمل جراحی ممکن است کاملا متفاوت باشد بنابراین افراد می توانند این نکات را قبل از انجام عمل از پزشک خود جویا شوند.

انجام چه کارهایی پس از ماموپلاستی ممنوع است؟

معمول ترین نکته ای که معمولا پس از جراحی های مختلف برای افراد ممنوع می شود ممنوعیت آن شامل عمل جراحی سینه هم می شود استفاده نکردن از دارو های ضد التهاب مانند آسپرین و مسکن ها می باشد.

این ممنوعیت به این دلیل است که این دارو ها می توانند باعث افزایش خون ریزی شده و فرد بیمار دچار نگرانی و استرس کند بنابراین مصرف چنین دارو هایی را فراموش کنید.

برخی از پزشکان برای انجام عمل ماموپلاستی (mammoplasty) در صورتی که فرد سیگاری باشد به او ترک کردن آن را پیشنهاد می کنند؛ زیرا ترک سیگار در عین این که برای سلامتی افراد مفید است، برای موفقیت انجام عمل جراحی سینه نیز بسیار تاثیر گذار می باشد و فرد در صورت ترک آن می توانند به این دو هدف دست یابد.

آیا عمل ماموپلاستی با درد همراه می باشد؟

نکات مهم برای مراقبت از نتایج حاصل از ماموپلاستی و دائمی بودن آن

این پرسش برای همه ی افرادی که تصمیم به انجام عمل ماموپلاستی دارند اتفاق می افتد که آیا این عمل نتایج دائمی برای آن ها به وجود می آورد یا خیر.

برای اینکه بتوانید از این عمل نتایج کاملا دائمی بگیرید باید این نکته را به خاطر داشته باشید که اولین کسی که به شما در این زمینه کمک خواهد کرد پزشک و نفر دوم خوده شما هستید.

نکات مهم برای مراقبت از نتایج حاصل از ماموپلاستی و دائمی بودن آن

پزشک متخصص در ابتدا برای شما این نکته را گوش زد خواهد کرد و سپس شما باید در انجام آن تلاش کافی را به عمل بیاورید. منظور از این نکات برای گرفتن نتایج دائمی همان مراقبت های پس از عمل می باشد که افراد باید آن را برای گرفتن نتایج دائمی جدی بگیرند تا بتوانند از این عمل نتایج خوب و قابل قبولی را بگیرند.

گرفتن نتایج دائمی مهم ترین هدفی است که افراد از اقدام به انجام جراحی سینه تمایل به رسیدن به آن دارند؛ بنابراین باید برای رسیدن به این مهم نکاتی را که برای شما ارائه شد را انجام داده و قبلا از انجام آن مواردی که توسط پزشک برای شما ارائه خواهد کرد را جدی بگیرید تا بتوانید در کنار انجام آن ها از گرفتن نتایج دائمی که خود نیز شاهد آن خواهید بود لذت ببرید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت ماموپلاستی خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

ماموپلاستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
Map