میزان تکرار تزریق بوتاکس به صورت چقدر است ؟

میزان تکرار تزریق بوتاکس به صورت چقدر است ؟

یکی از بهترین روش هایی که برای از بین بردن چین و چروک و دیگر مشکلات وجود دارد تزریق بوتاکس می باشد که امروزه در کشور عزیزمان ایران طرفدار و متقاضی زیادی پیدا کرده است و افراد بسیار مشتاق انجام و امتحان این روش برای از بین بردن مشکلات می باشند.

برای اطلاع از هزینه تزریق بوتاکس خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق بوتاکس و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

 

میزان تکرار تزریق بوتاکس به صورت چقدر است

 

همچنین این روش در کشورمان به صورت کاملا فرهنگی جا افتاده است که به لطف وجود پزشکان و کلینیک های معتبر انجام این کار به راحتی و بدون دردسر صورت گرفته و تکرار آن نیز به راحتی و تحت نظر پزشک می باشد و افراد نباید نگران تکرار این روش باشند.

آیا نتایج تزریق بوتاکس به صورت دائمی است ؟

تزریق بوتاکس برای افراد یکی از بهترین روش های از بین بردن چین و چروک های صورت می باشد که امروزه در میان افراد بیمار طرفداران بسیاری را پیدا کرده است.

تزریق بوتاکس به دلیل به روز بودن و همچنین داشتن ایمنی بسیار بالا می تواند یکی از روش های مناسب برای از بین بردن مشکلات به وجود آمده برای افراد در زمینه های ذکر شده باشد.

 

آیا نتایج تزریق بوتاکس به صورت دائمی است؟

 

نتایج دائمی تزریق بوتاکس زمانی به وجود می آید که افراد مراقبت های قبل و بعد از عمل و همچنین تزریق بوتاکس در زمان های مشخص شده را تکرار کند. همه ی نکات ذکر شده باید زیر نظر یک پزشک متخصص باشد و نباید با چند پزشک در این موارد همکاری کرد؛ زیرا در این صورت ممکن است فرد دچار سردرگمی شده و مشکلاتی برای او به وجود بیاید تا جبران آن برای فرد گران تمام شود.

برای به دست آوردن نتایج دائمی باید مراقبت های قبل و بعد از عمل برای مثال استفاده نکردن از مشروبات الکلی و همچنین استفاده نکردن از دخانیات را جدی بگیرید.

بهترین کلینیک تزریق بوتاکس و ویژگی آن

در کنار این موارد باید دستورات ارائه شده توسط پزشک متخصص به تمام و کمال و با نهایت دقت انجام شود زیرا کوتاهی در انجام این دستورات باعث گرفتن نتایج ضعیف تر می شود بنابراین باید به این نکته دقت کنید.

در صورتی که از داروی خاصی استفاده می کنید باید این مورد را با پزشک متخصص در زمینه تزریق بوتاکس در میان بگذارید. استفاده از دارو هایی مانند آسپرین را باید کنار بگذارید زیرا مصرف آن ممکن است باعث به وجود آمدن اختلالاتی شود. این مورد معمولا توسط پزشکان گوش زد می شود و نیازی به نگرانی درباره این موضوع ها نمی باشد.

 

فاصله بین دوره های تزریق بوتاکس به صورت چقدر است ؟

قبل از انجام تزریق بوتاکس بهتر است فرد با پزشک متخصص در زمینه تزریق بوتاکس مشاوره هایی را در این مورد انجام دهد زیرا کسب اطلاعات درباره عمل علاوه بر افزایش اطلاعات فردی باعث گرفتن نتایج بهتر پس از انجام عمل جراحی خواهد شد بنابراین برای کسب اطلاعات در این زمینه می توانید هم از پزشک متخصص در این زمینه سوالاتی را بپرسید و هم از افرادی که تجربه ی انجام این عمل را داشته اند.

 

فاصله بین دوره های تزریق بوتاکس به صورت چقدر است؟

 

برای اینکه بتوان اطلاعات دقیقی درباره مدت زمان تکرار تزریق بوتاکس ارائه کرد باید فاکتور هایی را در نظر گرفت که هیچ کدام از این فاکتور ها برای افراد یکسان نبود و برای هر فرد متفاوت می باشد. در نتیجه نمی توان یک مدت زمان قطعی را ارائه کرد و گفت که در این بازه ی زمانی باید تزریق خود را تکرار کنید تا از نتایج این عمل محروم نشوید.

از جمله نکاتی که برای ارائه یک مدت زمان مشخص نیاز به میزان بوتاکس تزریق شده می باشد که باید از میزان تزریق شده اطلاع داشته باشید چرا که این مقدار برای افراد مختلف متفاوت می باشد.

نکته ی دیگر در این مورد ناحیه ی مورد تزریق می باشد که برای افراد مختلف در این زمینه تفاوت هایی وجود دارد برای مثال برخی افراد گونه های خود و برخی دیگر پیشانی خود را بوتاکس می کنند.

چه افرادی مجاز به تزریق بوتاکس نمی باشند ؟

اما باید گفت که در حالت عمل تزریق بوتاکس بین 4 تا 8 ماه دوام می آورد. در برخی از گزارشاتی که شده است دیده شده است که این زمان 10 ماه نیز افزایش پیدا کرده است که این موارد به خود فرد و اهمیت وی به نکات ارائه شده توسط پزشک و همچنین تلاش وی برای انجام مراقبت های قبل و بعد از عمل بستگی دارد.

 

چند بار می توان تزریق بوتاکس به صورت انجام داد ؟

در پاسخ به این سوال که تزریق بوتاکس را تا چه اندازه و به چه تعداد می توان تکرار کرد باید گفت که این موضوع نیز به نکاتی بستگی دارد که باید آن ها را بررسی کرد.

یک از این موضوعات سن افرادی است که بوتاکس می کنند اگر سن افراد متوسط روبه بالا باشد باید محدودیت هایی در انجام بوتاکس داشته باشند زیرا ممکن است به سلامتی آن ها آسیب رسانده و روحیه ی آن ها را ضعیف کند.

 

چند بار می توان تزریق بوتاکس به صورت انجام داد؟

 

برای افرادی که میانسال می باشد تزریق بوتاکس و تکرار تا حد بسیار زیادی مجاز می باشد و افراد می توانند با اجازه پزشک عمل تزریق بوتاکس خود را به صورت مرتب تکرار کرده و نتایج لازم را از آن بگیرند. برای تاکید باید دوباره گفت که در سنین میانسالی برای تکرار بیش از حد اجازه پزشک برای تزریق نیاز است و نباید به صورت سرخود این کار را انجام داد.

اما در سنین جوانی افراد معمولا نیازی به تزریق بوتاکس ندارند زیرا در این سنین پوست افراد در بهترین شرایط قرار داشته و بیش ترین زیبایی را برای آن ها به وجود می آورد و نیازی به تزریق بوتاکس و یا تکرار آن نیست؛ اما در برخی حوادث پیش آمده برای افراد ممکن است پوست دچار مشکلاتی شود که بوتاکس کردن این مشکل رفع می شود در این زمان با اجازه پزشک و زمان مشخص شده توسط او تکرار مانعی نخواهد داشت.

در تزریق بوتاکس و همچنین تکرار در زمان های مختلف پزشک متخصص تاثیرات بسیار زیادی در این عمل خواهد داشت. در نتیجه باید در انتخاب پزشک دقت کافی را به عمل بیاورید تا دچار مشکل نشوید.

تزریق بوتاکس به صورت و هر آنچه که باید در مورد آن بدانید

همچنین پزشک متخصص در تزریق بوتاکس و مشخص کردن یک زمان مناسب برای شما جهت تکرار این عمل در هر سن و شرایط خاصی بسیار تعیین کننده خواهد بود.

 

آیا انجام بیش از اندازه تزریق بوتاکس به صورت خطرناک است ؟

هر عملی پس از انجام دارای عوارضی خواهد بود که تزریق کردن بوتاکس نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد و دارای عوارضی خواهد بود که پس از عمل فرد با آن ها روبرو خواهد شد اما فرد بیمار با رعایت همه ی نکات ارائه شده توسط پزشک متخصص می تواند این عوارض را به شدت کاهش داده و با کم ترین عوارض روبرو شود.

 

آیا انجام بیش از اندازه تزریق بوتاکس به صورت خطرناک است؟

 

اگر فرد بیمار زن بوده و در دوران شیردهی و یا بارداری قرار دارد بهتر است عمل تزریق کردن بوتاکس و یا تکرار آن را خود را با تاخیر انجام دهد زیرا ممکن است با انجام این عمل جنین دچار مشکلاتی شود که فرد آزرده خاطر و یا حتی باعث گران تمام شدن این مشکل شود. در غیر این صورت بهتر است قبل از هر اقدامی این نکته را با پزشک متخصص خود در میان بگذارید.

پس از انجام تزریق بوتاکس (Botox injection) فرد دچار التهاب و ورم و به طور کلی که دوره ی نقاهت کوتاه مدت را سپری کرده و پس از آن می تواند به جامعه بازگردد. در یک چهارچوب کلی اگر عمل تحت نظر یک پزشک خوب باشد خطری فرد بیمار را تهدید نخواهد کرد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا  و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق بوتاکس خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

تزریق بوتاکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
Map