بررسی لیپوماتیک بعد از زایمان

بررسی لیپوماتیک بعد از زایمان

یکی از روش هایی که امروزه برای کاهش سایز در برخی از اندام های بدن انجام می شود را می توان لیپوماتیک نامید. از طریق لیپوماتیک به راحتی می توانید به اندام ایده آل خود برسید. استفاده از Lipomatic می تواند یکی از بهترین و کم عوارض ترین روش ها برای ایجاد زیبایی در اندام ها باشد.

برای اطلاع از هزینه تزریق لیپوماتیک خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق لیپوماتیک و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

 

بررسی لیپوماتیک پس از زایمان

 

برخی از افراد ممکن است تصور کند که پیکرتراشی برای کاهش وزن و یا ایجاد لاغری استفاده  می شود. در واقع می توان گفت که کاهش وزن چشمگیری در اثر Lipomatic در اندام های شما ممکن است ایجاد شود. زیرا پیکرتراشی  بیشتر برای کاهش سایز مورد استفاده قرار می گیرد.

به همین دلیل اگر در نواحی از اندام خود مانند شکم و یا پهلوها دارای چربی اضافی و آزاردهنده ای هستید که فرم و ظاهری نامناسب به اندام های شما بخشیده است را می توانید از طریق Lipomatic از بین ببرید.

به واسطه لیپوماتیک می توانید از جراحی های زیبایی و روش های پردردسر و همراه با خونریزی خلاص شوید و دوران نقاهت بسیار کوتاهی را طی کنید. یکی از بهترین زمان هایی که می توانید لیپوماتیک را انجام دهید را می توان بعد از زایمان دانست.

بعد از زایمان در واقع پوست در بسیاری از مواقع دچار کشیدگی می شود و ممکن است تجمع چربی در زیر پوست شکم ایجاد شود. برای اینکه بتوانید این چربی ها را از بین ببرید و دارای ظاهری مناسب و زیبا شوید می توانید از پیکرتراشی استفاده کنید.

 

آیا لیپوماتیک بعد از زایمان امکان پذیر است؟

بعد از زایمان حدود 6 ماه باید منتظر بمانید تا بدن شما به وزن متعادل خود برسد. بعد از گذراندن این دوره می توانید از Lipomatic برای برداشتن چربی های اضافی شکم و پهلو خود استفاده کنید. همچنین پوستی که در اثر زایمان کشیده شده است نیز از طریق لیپوماتیک می تواند به راحتی درمان شود.

عمل کوچک کردن سینه در مردان چیست ؟

 

آیا لیپوماتیک بعد از زایمان امکان پذیر است

 

پوست های کشیده شده می تواند تا حدود زیادی در اثر پیکرتراشی درمان شوند. زیرا با استخراج چربی های اضافی از بدن پوست بر روی عضلات جاسازی می شود و فضای خالی بین پوست و بافت های شکم بر روی یکدیگر قرار خواهد گرفت.

لیپوماتیک در صورتی انجام می گیرد که فرد به وزن ثابتی رسیده باشد و از روش های طبیعی نتواند چربی های موضعی قسمتی از بدن خود را از بین ببرد. در این صورت می توان گفت که لیپوماتیک می تواند روشی مناسب برای از بین بردن و برداشتن چربی ها باشد. سایزی که در اثر Lipomatic کم می شود می تواند به زیبایی اندام شما کمک بسیاری کند.

 

لیپوماتیک بعد از زایمان چه معایب و مزایایی دارد؟

می توان گفت که لیپوماتیک روشی است که با استفاده از فناوری پیشرفته ای انجام می شود که قابلیت خارج کردن چربی های اضافی پوست را دارا است و می تواند در هر موقعیتی حتی بعد از زایمان نیز به راحتی استفاده شود تا چربی های اضافی اندام های بدن افراد را از بین ببرد.

 

لیپوماتیک بعد از زایمان چه معایب و مزایایی دارد

 

در واقع مزایای پیکرتراشی بسیار زیاد است که می توانیم به صورت زیر آنها را شرح دهیم.

 1.   لیپوماتیک نیازی به بیهوشی ندارد و از طریق بی حسی و به صورت سرپایی انجام می شود.
 2.      نیازی به ایجاد بخیه و یا برش های جراحی بر روی پوست برای برداشتن چربی های اضافی  نیست. در واقع چربی ها با سوراخ کوچکی که بر روی پوست ایجاد می شود می توانند خارج شوند.
 3.   بعد از لیپوماتیک دوران نقاهت بسیار کوتاهی را تجربه خواهید کرد.
 4.   در مدت زمان اندکی Lipomatic می تواند به راحتی انجام شود.
 5.   دارای درد بسیار اندک قبل و بعد از پیکرتراشی می شوید.
 6.   زمان بهبودی بسیار سریع اتفاق می افتد.
 7.   پوست از طریق لیپوماتیک دارای  انقباض بیشتری می شود.
 8.   لایه برداری پوست توسط پیکرتراشی بهتر صورت می گیرد.
 9.   می توان از چربی های برداشته شده برای تزریق به مناطق دیگر بدن استفاده کرد.
 10.   دارای فناوری های پیشرفته مکش و لرزش به طور همزمان برای جداسازی چربی ها از بافت بدن
 11.   ایجاد ظاهری زیبا و خوش فرم به بدن بعد از زایمان
 12.   به صورت یکنواخت می توان چربی ها را از طریق Lipomatic خارج کرد.
 13.   کشیدگی و افتادگی پوست بعد از زایمان از این طریق از بین می رود.
 14.   سلولیت های ایجاد شده بر روی پوست را به راحتی از بین می برد.
 15.   آسیبی به بافت های بدن وارد نمی کند.
 16.   با ایجاد کلاژن سازی در پوست می تواند باعث سفت تر شدن آن شود.
آیا لیپوماتیک و تزریق چربی همزمان ممکن است؟

در واقع با توجه به مزیت های فراوانی که می توان برای لیپوماتیک بعد از زایمان بیان کرد این روش به عنوان یک عمل زیبایی با کمترین عوارض و معایب همراه است که آن را به یکی از بهترین روش ها برای ایجاد زیبایی در اندام ها معرفی کرده است.

 

لیپوماتیک بعد از زایمان بهتر است یا قبل از زایمان

 

لیپوماتیک بعد از زایمان بهتر است یا قبل از زایمان؟

لیپوماتیک از آنجایی که برای از بین بردن چربی های موجود در زیر بافت های بدن انجام می گیرد، برای اهداف زیبایی شناسی در اندام ها ایجاد شده است. بعد از زایمان پوست دارای کشیدگی می شود. برای اینکه بتوانید این کشیدگی ها را از بین ببرید نیاز به انجام عمل زیبایی Lipomatic دارید.

چربی های انباشته شده در شکم بعد از زایمان می تواند ظاهری نامتناسب را برای شما ایجاد کند. این چربی ها در اکثر مواقع با رژیم غذایی مناسب و یا ورزش از بین می رود. ولی افتادگی پوست نمی تواند از این طریق درمان شود.

از آنجایی که عمل های جراحی می توانند عوارض بسیاری را برای افراد ایجاد کند، روش لیپوماتیک برای این منظور مورد استفاده واقع می شود. Lipomatic از طریق دستگاه های مخصوصی می تواند فیبروبلاست پوست را با حرکات چرخشی خود تحت تاثیر قرار دهد و آنها را مجبور کند تا کلاژن بیشتری تولید کنند.

کلاژن که ماده اصلی برای جوانی پوست است می تواند پوست را سفت کند و افتادگی های پوست شکم را بعد از زایمان درمان کند. قبل از زایمان نیز میتوان پیکرتراشی را انجام داد. ممکن است افراد تصور کنند که لیپوماتیک قبل از زایمان ممکن است باعث شود که آنها در آینده نتوانند بچه دار شوند.

بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران کیست ؟

باید گفت که این تصور کاملا اشتباه است و لیپوماتیک نمی تواند باعث نازایی شود. زیرا Lipomatic بدون هیچ گونه آسیبی به بافت های بدن انجام می شود و چربی های موجود در اندام های افراد را بدون ایجاد هیچ گونه نکروز و یا سوزش و عفونت در پوست خارج می سازد. با این حال انجام لیپوماتیک بعد از زایمان می تواند بسیار مناسب تر باشد.

 

دلایل توصیه لیپوماتیک بعد از زایمان

 

دلایل توصیه لیپوماتیک بعد از زایمان

همانطور که می دانیم بعد از زایمان پوست شکم افراد دچار کشیدگی می شود. این کشیدگی بعد از زایمان می توان باعث افتادگی پوست شکم شود. همچنین به دلیل فاصله ای که بین عضلات و پوست شکم اتفاق می افتد بافت های چربی می توانند به راحتی در این فواصل ایجاد شوند.

انجام لیپوماتیک شکم و “ لیپوماتیک پهلو ” می تواند در آن واحد دو مزیت را بعد از زایمان برای شما به همراه داشته باشد. علاوه بر از بین بردن چربی ها و خارج کردن آنها از شکم میتوان افتادگی پوست را نیز از طریق لیپوماتیک انجام داد. به همین دلیل می توان گفت که Lipomatic بعد از زایمان می تواند فواید بسیاری را داشته باشد.

از آنجایی که لیپوماتیک از طریق روش های جدید و تکنولوژی های پیشرفته ای انجام می شود می توانید با خیال راحت و بدون نگرانی از عوارض بعد از پیکرتراشی ، این عمل را انجام دهید و از زیبایی اندام خود بعد از زایمان لذت ببرید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیپوماتیک خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

لیپوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
Map