لیپوماتیک

جلوگیری از برگشت چاقی بعد از عمل لیپوماتیک

جلوگیری از برگشت چاقی بعد از عمل لیپوماتیک

جلوگیری از برگشت چاقی بعد از عمل لیپوماتیک

عمل زیبایی ” لیپوماتیک ” یکی از عمل های زیبایی محبوب مخصوصا در بین زنان بوده و موجب کانتور و شکل گیری بدن خواهد شد.

در دنیای امروزه به دلیل استفاده از غذاهای فوری و فست فودها و پایین آمدن سطح تحرک، بسیاری از افراد دچار معضل چاقی شده و همانطور که میدانید چاقی عامل بسیاری از بیماری ها خواهد بود. علاوه بر پیدایش انواع بیماری ها، بدن نیز فرم بدی به خود خواهد گرفت.

برای اطلاع از هزینه لیپوماتیک خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با لیپوماتیک و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

جلوگیری از برگشت چاقی بعد از عمل لیپوماتیک

ظاهر و فرم نامناسب بدن باعث شده که بسیاری از افراد قادر به پوشیدن لباس مورد علاقه خود نبوده، از وضعیت اندام خود خجالت کشیده و بطور کل اعتماد به نفس خود را از دست دهند.

عمل زیبایی lipomatic به شما کمک کرده که ظاهر اندام خود را به هر شکلی که مدنظر خودتان می باشد، شکل داده و از زیبایی و کانتور اندام خود لذت ببرید.

 

آیا بعد از لیپوماتیک چاقی به صورت کامل رفع خواهد شد؟

بسیاری از افراد به دنبال رفع چاقی توسط عمل زیبایی پیکرتراشی خواهند بود و این سوال در ذهن آنها بوجود می آید که آیا می توان با استفاده از عمل زیبایی lipomatic چاقی را رفع کرد؟ برای پاسخ به این سوال باید در ابتدا بدانید که عمل زیبایی لیپوماتیک چیست و چگونه انجام می شود؟

لیپوماتیک نوعی عمل جراحی پلاستیک بوده که موجب خارج شدن چربی اضافی از بدن خواهد شد. همچنین به آن لیپو، لیپوپلاستی و کانتورینگ بدن نیز گفته می شود.

 

جلوگیری از برگشت چاقی بعد از عمل لیپوماتیک

 

در طی انجام لیپوماتیک، یک لیزر بسیار دقیق و قدرتمند از طریق یک برش کوچک با استفاده از یک کانول کوچک وارد بدن خواهد شد. سپس لیزر رسوبات داخل محل مورد نظر را هدف قرار داده و آنها را ذوب خواهد کرد.

محل مورد هدف قرار داده گرم خواهد شد. همچنین گرما موجب تحریک پوست می شود که می تواند پوست را محکم کند و به ظاهر آن بهبود بخشد.

پس از ذوب شدن چربی، یک کانول متفاوت از طریق همان برش وارد بدن شده و چربی های ذوب شده توسط کانول متصل به دستگاه مکش بیرون کشیده خواهد شد.

معمولا افرادی که ورزش و رژیم غذایی را انتخاب کرده و از آنها نتیجه گرفته اند، از lipomatic استفاده خواهند کرد. بسیاری از افراد برای از بین بردن چربی در نواحی شکم، ران، باسن، بازوها، گردن و یا کمر خود از عمل زیبایی لیپوماتیک استفاده خواهند کرد.

با توجه به نکات گفته شده باید دریافته باشید که لیپوماتیک راهی برای کاهش وزن نیست بلکه تنها برای کانتور و فرم دهی بدن از عمل زیبایی پیکرتراشی استفاده خواهد شد. در نتیجه قادر به از بین بردن و رفع کامل چاقی بدن نخواهد بود.

 

راه های جلوگیری از برگشت چاقی بعد از لیپوماتیک

اگرچه که بعد از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک، چربی های منطقه مورد نظر شما از بین رفته اند اما اگر مراقبت های لازم را انجام ندهید به حالت اول باز خواهید گشت.

جلوگیری از برگشت چاقی بعد از عمل لیپوماتیک

 

در زیر تعدادی از راه های جلوگیری از برگشت چاقی و چربی پس از انجام lipomatic آمده است. امید است با انجام راه های ذکر شده تناسب اندام خود را حفظ کرده و از داشتن بدنی خوش فرم پس از لیپوماتیک لذت ببرید.

 • تهیه کردن یک صبحانه کامل و مفصل
 • از دست ندادن هیچ یک از وعده های غذایی
 • محدود کردن غذاهای فرآوری شده و یا بسته بندی شده
 • پر نکردن بشقاب غذا بیش از یک بار در هر وعده
 • نوشیدن مقدار زیادی آب
 • جلوگیری از نوشیدن نوشیدنی های حاوی قند فراوان
 • رفتن به باشگاه و ورزش کردن
 • بالا بردن حرکات و فعالیت های بدنی خود
 • آرامش دادن و ریلکس کردن
 • خوابیدن

بسیاری از افراد بر این باورند که با انجام lipomatic دیگر نیاز به مراعات نخواهد بود زیرا چربی های اضافی از بدنشان خارج شده است. در حالیکه این باوری غلط خواهد بود و در صورت عدم رعایت نکات ذکر شده به روز اول خود باز خواهید گشت.

تنها با رعایت نکات گفته علاوه بر خلاص شدن از شر چربی های اضافه، دارای اندام مورد علاقه خود شده و دیگر نیاز به ورزش و گرفتن رژیم های سخت غذایی نخواهید بود.

بعلاوه نتایج حاصل از عمل زیبایی پیکرتراشی شما از بین نرفته و فرم بدن خود را حفظ خواهید کرد.

 

آیا لیپوماتیک یک راه کار دائمی و ثابت برای رفع چاقی خواهد بود؟

یکی از نکات مثبت عمل زیبایی لیپوماتیک در مقایسه با سایر روش های درمانی نتایج حاصل از عمل زیبایی lipomatic و ماندگاری نتایج پیکرتراشی خواهد بود.

در واقع شما پس از گذشت بین 6 تا 12 ماه از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک، شاهد نتایج حاصل از پیکرتراشی خود خواهید بود. اما بیشتر بیماران پس از گذشت 1 ماه از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک تغییرات را در ظاهر و اندام خود حس خواهند کرد.

 

جلوگیری از برگشت چاقی بعد از عمل لیپوماتیک

 

حدودا بعد از گذراندن 3 هفته تورم ناشی از عمل زیبایی لیپوماتیک کم کم فروکش کرده و شاهد بهبودی اندام های خود خواهید بود. همچنین در این زمان بسیاری از افراد قادر به پوشیدن لباس شنا بوده و قادر خواهند بود که مسافرت رفته و به تفریح بپردازند.

حتما قبل از انجام عمل زیبایی lipomatic شما و پزشک متخصص  پیکرتراشی شما درباره نتایج و ماندگاری عمل زیبایی لیپوماتیک صحبت خواهید کرد. اما آیا پس از پشت سر گذشتن این دوران نقاهت چند ماهه، نتایج نهایی حاصل از lipomatic ثابت خواهند ماند؟

پاسخ این سوال مثبت خواهد بود. البته به شرطی که مراقب باشید که بعد از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک وزن اضافه نکنید.  اگر ورزش کنید و بیش از اندازه غذا نخورید، چربی و وزن اضافه نشده و اندام شما به صورت ایده آل شما باقی خواهد ماند.

یادآوری شود که عمل زیبایی lipomatic روشی برای کاهش وزن نخواهد بود بلکه برای خارج کردن چربی از نقاطی از بدن می باشد که توسط ورزش و یا رژیم غذایی از بین نمی روند.

 

مراقبت های مورد نیاز برای حفظ تناسب اندام پس از لیپوماتیک

همانطور که میدانید برای حفظ نتایج حاصل از عمل زیبایی لیپوماتیک باید دوران نقاهت خوبی را پشت سر گذاشت. بسیاری از افراد دوران نقاهت را جدی نگرفته و به دستورالعمل های پزشک درباره چگونگی گذراندن دوران نقاهت lipomatic عمل نخواهند کرد.

 

جلوگیری از برگشت چاقی بعد از عمل لیپوماتیک

 

اما در اینجا نکات لازم درباره نکات قابل توجه پس از دوران نقاهت عمل زیبایی پیکرتراشی توضیحاتی آورده شده است.

 • درباره دستورالعمل های پس از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک با پزشک خود گفتگو کنید.
 • برای زمان استراحت خود پس از lipomatic برنامه ریزی کنید.
 • لباس های تنگ و فشرده شده بپوشید.
 • برای جلوگیری از هرگونه عفونت می توانید از داروهای آنتی بیوتیک استفاده نمایید.
 • درد و تورم را با اجازه و صلاحدید پزشک با دارو درمان کنید.
 • در اسرع وقت پس از عمل زیبایی لیپوماتیک شروع به قدم زدن نمایید.
 • از برش های ایجاد شده برای خارج کردن چربی توسط کانول، مراقبت نمایید.
 • برای باز کردن بخیه های خود به پزشک مراجعه نمایید.
 • عوارض عمل لیپوماتیک ” را جدی بگیرید.

اما بیشترین چیزی که بر تناسب اندام شما پس از عمل زیبایی لیپوماتیک تاثیرگذار است، ورزش خواهد بود. پس از بین رفتن چربی های اضافی از اندام های مورد نظر شما، مراقبت اندام خود بوده تا دوباره دچار چربی های اضافه نشوید.

ورزش کنید و بیشتر به غذاهایی که مصرف می کنید توجه داشته باشید.

بسیاری از افراد پس از انجام پیکرتراشی خیالشان از بابت چربی ها راحت شده، ورزش نکرده و از غذاهای فوری استفاده خواهند کرد و پس از مدتی شاهد چربی های اضافه در نقاطی که لیپوماتیک انجام شده خواهند بود در نتیجه از نتایج حاصل از lipomatic  راضی نخواهند بود.

تا حد امکان به نکات گفته شده در این مقاله توجه نمایید تا پس از گذشت مدتی پشیمان نشوید.

 

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت پیکرتراشی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button