نحوه خوابیدن بعد از تزریق ژل

نحوه خوابیدن پس از تزریق ژل باید چگونه باشد ؟

پس از انجام عمل زیبایی ” تزریق ژل ” همواره نکات بسیار زیادی وجود دارد که می تواند بر بهبود روند درمانی و ترمیمی عمل تاثیر گذار بوده و همچنین بر سلامتی فرد نقش داشته باشد.

یکی از موارد مهم نحوه خوابیدن پس از تزریق ژل است.

معمولا نکاتی که توسط پزشکان متخصص به بیماران گوش زد می شود می تواند باعث شود که آن ها بدون هیچ دغدغه و نگرانی به امور روزمره خود بپردازند.

پس از هر عملی چه از نوع ترمیمی چه از نوع درمانی مردم نیاز به استراحت دارند. در ادامه این مقاله به نحوه خوابیدن پس از تزریق ژل می پردازیم.

 

نحوه خوابیدن بعد از تزریق ژل

هیچ کس نمی تواند ادعا کند که وقتی خواب است هوشیار بوده و بر حرکات خود آگاهی کامل دارد.

وقتی انسان در خواب به سر می برد همواره برخی حرکات را به صورت غیر ارادی انجام خواهد داد.

به عنوان مثال ممکن است غلت بزند، بدن خود را لمس کند، یا بچرخد و به پهلو بخوابد! شما هیچ نقشی در این حرکات هنگام خواب نخواهید داشت.

حال فرض کنید شما در بیداری به دنبال روش ها و رعایت نکاتی هستید که بتواند به بهبود نتایج حاصل از عمل زیبایی تزریق ژل شما در دوران نقاهت کمک کند.

این نکات در زمان خواب  و استراحت نیز مورد نیاز خواهد بود. شما باید بدانید که در هنگام خوابیدن باید چه زاویه و ارتفاعی را حفظ کنید تا لطمه ای به نتایج حاصل از عمل زیبایی تزریق ژل وارد نشود.

برای اطلاع از هزینه تزریق ژل خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122819418 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق ژل و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

 

استراحت و خوابیدن بعد از تزریق ژل

شما کاربران گرامی می توانید این مقاله را به صورت فایل صوتی گوش نمایید

بهترین مارک ژل لب چه نام دارد ؟

 

باید بدانید که در زمان خوابیدن باید به هر نحوی که شده از وارد کردن فشار به محل تزریق خود داری نمایید.

خوابیدن بر روی محل تزریق می تواند فشار بسیار زیادی را به فیلر های تزریق شده وارد نماید و همین موضوع می تواند کیفیت filler injection را کاهش داده و باعث شود تا به کلی نتایج نیاز به انجام مجدد عمل زیبایی تزریق ژل داشته باشد.

یکی از مهم ترین نکاتی که می توانید در دوران نقاهت برای خوابیدن استفاده کنید این است که بهتر است سر شما در ارتفاع بالاتری نسبت به بدن قرار داشته باشد.

 

 

همچنین باید طوری بخوابید که از وارد شدن فشار به محل تزریق خود داری نمایید. در چند ساعت ابتدایی پس از عمل زیبایی تزریق ژل معمولا پیشنهاد می شود که دراز نکشید تا در ژل های تزریق شده تغییراتی ایجاد نشود.

البته داشتن مقداری کبودی و درد و ” تورم بعد از تزریق ژل ” کاملا طبیعی بوده و با رعایت نکاتی در مورد استراحت و نحوه درست خوابیدن پس از عمل زیبایی تزریق ژل و همچنین تجویز دارو توسط پزشک کنترل خواهد شد.

استفاده از چند بالش در زیر سر در هفته اول پس از عمل زیبایی تزریق ژل باعث می شود تا اطمینان حاصل کنید تمامی ژل های تزریق شده در محل درست خود قرار گرفته اند.

اگر شما فردی هستید که به طور غیر ارادی در خواب تحرک های بسیار زیادی دارید بهتر است دور گردن خود چند بالش دیگر قرار دهید تا بتوانید برای تثبیت سر و صورت خود از آن استفاده کنید.

این کار می تواند باعث جلوگیری از واکنش های غیر ارادی در هنگام خواب شود.

 

دستورالعمل های مراقبت قبل و بعد از تزریق ژل

علاوه بر نکاتی که در مورد استراحت کردن و نحوه خوابیدن بعد از تزریق ژل وجود دارد، باید گفت که موارد دیگری نیز در روند بهبودی شما تاثیر گذار خواهد بود. قبل و بعد از انجام عمل زیبایی filler injection شما باید برخی نکات را رعایت کنید تا بهترین نحو ممکن بتوانید از نتایج لذت برده و استفاده کنید.

تزریق ژل به پشت دست

نتایج حاصل از عمل زیبایی تزریق ژل وابسته به مراقبت هایی است که شما انجام خواهید داد.

در واقع اگر شما روش ها و نکات درستی را در دوران نقاهت استفاده نکنید باعث خواهد شد که نتایج مورد قبول مشاهده نشود.

ولی اگر تمامی نکات را با دقت پیگیری نمایید می توانید منتظر بهترین نتایج بوده و ماندگاری بیشتری را پس از عمل زیبایی تزریق ژل تجربه نمایید.

معمولا پیشنهاد می شود که چند هفته قبل و بعد از انجام عمل زیبایی filler injection از مصرف داروهای خاصی مانند مکمل های گیاهی، ویتامین ها، ایبوپروفن، آسپرین، وافارین، استعمال دخانیات، سیگار کشیدن، روغن کتان  و از این قبیل موارد خودداری نمایید.

 

دستورالعمل های مراقبت قبل و بعد ار تزریق ژل

 

مصرف چنین مواردی می تواند باعث افزایش احتمال ابتلا به عفونت و خون ریزی شود.

در روز های اولیه پس از انجام عمل زیبایی تزریق ژل معمولا استفاده از کمپرس یخ برای کاهش تورم پیشنهاد می شود.

حتی نحوه ی خوابیدن درست نیز یکی از مواردی است که ی تواند تورم را در کوتاه مدت درمان کند و تا بدون هیچ مشکلی بتوان شاهد داشتن نتیجه هایی بی نظیر بود.

استفاده از کمپرس یخ در 48 ساعت ابتدایی پس از عمل زیبایی تزریق ژل هر دو ساعت پیشنهاد می شود و در هفته های  بعدی می توانید این کار را تنها 3 تا 4 بار در روز انجام دهید.

استفاده از قرص ها و کرم های ضد التهابی معرفی شده توسط پزشک متخصص می تواند تاثیر به سزایی در کاهش کبودی و تورم در محل تزریق داشته باشد.

 

آیا نحوه خوابیدن بعد از تزریق ژل تاثیر گذار خواهذ بود ؟

با توجه به تمامی مواردی که به آن ها اشاره شد می توان گفت که عمل زیبایی تزریق ژل به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد و برای آن که بتوان نتایج باب میل خود را دریافت کرد بهتر است تا تمامی این نکات مورد توجه قرار گیرد.

به عنوان مثال یکی از مهم ترین نکاتی که همواره در مورد رعایت آن پس از عمل زیبایی تزریق ژل بحث می شود خوابیدن و استراحت است.

منظور از زاویه سازی صورت مردان با تزریق ژل چیست

بزرگترین مزیتی که نحوه خوابیدن بعد از تزریق ژل و استراحت برای افراد ایجاد می کند رفع استرس و نگرانی و کاهش اضطراب خواهد بود.

در چنین شرایطی فرد می داند که باید در طول دوران نقاهت از کم خوابی یا بد خوابی پرهیز نماید زیرا بر سلامت روحی و جسمی وی تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت.

در مورد عمل زیبایی filler injection نیز این موارد وجود دارد. اشتباهاتی در روش های استراحت و خوابیدن می تواند نتایج عمل زیبایی تزریق ژل را به کلی نابود کند.

 

استراحت در نتایج تزریق تزریق ژل تاثیرگذار خواهد بود ؟

 

اگر فرد خواب کافی نداشته باشد اشکالاتی در روند بهبودی و درمان وی به وجود خواهد آمد و اگر روش خوابیدن درست را نداند ممکن است با رفتار های غیر ارادی مانند خارش، مالش دادن، غلت زدن و غیره باعث شود تا به ژل های تزریق شده و روند تثبیت آن ها آسیب جدی و اختلال وارد شود.

وارد شدن اختلال و آسیب به بافت مورد تزریق ژل می تواند باعث شود تا ژل ها و فیلر های تزریق شده جایگاه خود را از دست دهند و در نتیجه فرد نتایج دلخواه خود را مشاهده نخواهد کرد.

اگر می خواهید بهترین و ایده آل ترین نتایج را از عمل زیبایی filler injection دریافت نمایید علاوه بر پیروی از تمامی نکاتی که توسط پزشک متخصص شما گفته می شود بهتر از اصلاحاتی را نیز در شیوه زندگی خود ایجاد نمایید.

مخصوصا نحوه خوابیدن بعد از تزریق ژل و این اصلاحات باعث می گردد تا از وارد شدن آسیب و ایجاد ناهنجاری برای عمل زیبایی تزریق ژل جلوگیری به عمل آید.

 

کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا با استفاده از بهترین برند های حجم دهنده به صورت، آماده ارائه خدمات به شما همراهان گرامی می باشد، از طریق شماره 02122819418 و یا چت آنلاین با مشاورین ما در ارتباط باشید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

تزریق ژل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
Map