تزریق بوتاکس

ماندگاری بوتاکس دیسپورت چقدر است؟

پوست انسان ها به طور طبیعی پس از عبور از سن میان سالی معمولا شروع به ایجاد چین و چروک و خطوط در نواحی مختلف صورت می کند که تاثیر بسیاری در پیر تر نشان دادن چهره فرد به مخاطبان خود دارد و سن شخص می تواند برای مدت چندین سال پیر تر از سن واقعی خود نشان دهد که این عامل برای بسیاری از افراد ناخوش آیند و آزار دهنده خواهد بود.

ماندگاری بوتاکس دیسپورت چقدر است

 

به همین دلیل امروزه روش های متعددی برای انجام رفع این مشکل در دنیا ابداع شده است که توسط بسیاری از مراکز زیبایی در سراسر دنیا در حال انجام می باشد.

یکی از معروف ترین محبوب ترین روش های رفع چین و چروک صورت و افزایش زیبایی و جوانی، “تزریق بوتاکس” می باشد که در طی چندین سال گذشته پیشرفت های بسیاری در این عرصه صورت گرفته است.

 

نتایج حاصل از تزریق بوتاکس چقدر ماندگاری خواهد داشت؟

یکی از متداول ترین سوالاتی که توسط افراد متقاضی برای انجام تزریق بوتاکس بسیار مورد پرسش قرار میگیرد درباره مدت زمان ماندگاری تاثیرات بوتاکس می باشد که قطعا برای بسیاری از افراد متقاضی عاملی مهم در انتخاب و انجام آن دارد.

 

نتایج حاصل از تزریق بوتاکس چقدر ماندگاری خواهد داشت؟

 

به طور کلی نمی توان برای انجام تزریق بوتاکس زمان و مدت خاصی را برای ماندگاری و دوام تاثیرات آن در نظر گرفت، زیرا میزان ماندگاری بوتاکس پس از تزریق به چندین عامل بستگی دارد که در افراد مختلف می تواند از یکدیگر تفاوت داشته باشد؛ اما به طور میانگین معمولا میزان باقی ماندن نتایج بوتاکس بین 4 الی 6 ماه پس از تزریق خواهد بود.

از جمله عواملی که در ماندگاری نتیجه تزریق بوتاکس تاثیر بسیاری دارد، ناحیه و منطقه تزریق شده در صورت است. میزان ماندگاری بوتاکس در نواحی مختلف صورت یکسان نمی باشد و برای برخی نواحی سریع تر از سایر نواحی دیگر به اتمام می رسد.

همچنین میزان تزریق بوتاکس به داخل عضله هدف نیز تاثیر به سزایی در میزان ماندگاری و دوام تاثیرات بوتاکس خواهد داشت. البته میزان تزریق داروی بوتاکس توسط پزشک متخصص تعیین می شود و با صلاحدید او مقدار معین به ناحیه هدف تزریق می شود، اما در صورتی که میزان تزریق داروی بوتاکس به ناحیه هدف بیشتر باشد، ماندگاری و دوام تاثیرات آن نیز بیشتر خواهد شد.

البته لازم به ذکر است غلظت داروی بوتاکس نیز بسیار مهم است و از عوامل ماندگاری بوتاکس به شمار می رود و تاثیر مستقیمی در دوام آن خواهد داشت؛

اما نکته قابل توجه این است که افزایش میزان غلظت داروی بوتاکس سبب از بین رفتن سریع آن خواهد شده و به همین علت قبل از تزریق آن، ابتدا داروی بوتاکس را به محلول دیگری رقیق می کنند و سپس آن را تزریق می کنند.

عامل مهم و تاثیر گذار دیگر در دوام آثار تزریق بوتاکس، مدت زمان و تعداد دفعات استفاده از بوتاکس است. افرادی که این اقدام را برای تعداد چندین باز انجام می دهند و تکرار می کنند، قطعا متوجه افزایش مدت زمان ماندگاری تاثیرات آن خواهند شد. لذا برای افرادی که برای اولین بار از این دارو استفاده می کنند، معمولا میزان ماندگاری آن کمی از افراد دیگر کمتر خواهد بود.

برای اطلاع از هزینه تزریق بوتاکس خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق بوتاکس و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

آیا مارک بوتاکس در ماندگاری آن تاثیر دارد؟

امروزه با توجه به محبوبیت و تعداد استفاده های بسیاری که از تزریق بوتاکس در جهان می شود، شرکت ها و برند های متعددی در سراسر دنیا شروع به فعالیت در زمینه تولید داروی بوتاکس کرده اند که معمولا میزان تاثیرات و ماندگاری داروی بوتاکس بین برند های مختلف دارای تفاوت هایی است که علت عمده مرتبط با فرمولاسیون ساخت آن می باشد.

 

آیا مارک بوتاکس در ماندگاری آن تاثیر دارد؟

 

از جمله مهم ترین تفاوت ها بین برند ها مختلف داروی بوتاکس میزان ماندگاری آثار و نتایج آن می باشد که تاثیر زیادی در انتخاب افراد متقاضی برای استفاده از آن برند دارد.

معمولا برند های مختلف تولید داروی بوتاکس دارای فرمول های تولید متفاوت از یکدیگر می باشند که سبب تغییر تاثیرات و ویژگی های دارو می شود.

شرکت های زیادی در دنیا در زمینه تولید این محصول فعالیت می کنند اما تنها تعداد محدودی از آن دارای کیفیت مناسب و تایید شده توسط سازمان های دارو می باشد.

لذا افراد متقاضی باید توجه کنند که برای تزریق بوتاکس حتما سعی کنند علاوه بررسی میزان ماندگاری داروی بوتاکس، از برند مطرح و معروف استفاده کنند که نتایج مطلوبی را بدست آورند.

 

ماندگاری بوتاکس دیسپورت چقدر است؟

از جمله بزرگ ترین شرکت هایی که در زمینه تولید داروی بوتاکس فعالیت دارد و در دنیا نیز به همین دلیل بسیار معروف و محبوب شده است، دیسپورت می باشد.

دیسپورت یکی از موفق ترین و محبوب ترین داروی های تزریق بوتاکس می باشد که ساخت انگلیس بوده و از جمله بوتاکس های موجود در ایران نیز می باشد و اغلب پزشکان نیز معمولا سعی می کنند از این برند برای تزریق بوتاکس استفاده کنند.

 

ماندگاری بوتاکس دیسپورت چقدر است؟

 

معمولا پس از گذشت 3 الی 4 روز از تزریق بوتاکس تاثیرات آن به مرور برای فرد بیمار قابل مشاهده خواهد بود و می تواند تاثیرات نهایی آن را رویت کند.

اما به طور کلی مدت زمان باقی ماندن آثار و نتایج حاصل از تزریق فیلر بین 3 الی 4 ماه می باشد که با توجه به عوامل موثر در ماندگاری تزریق بوتاکس در بین افراد مختلف متغیر خواهد بود.

پس از گذشت این مدت زمان نیز شخص می تواند دوباره با مراجعه به نزد پزشک متخصص خود تزریق بوتاکس را تکرار کند و از تاثیرات مثبت آن بهره مند شود.

 

راهکاری های ضروری برای ماندگاری بیشتر تزریق بوتاکس دیسپورت!

ممکن است برخی افراد از مدت زمان تاثیرات بوتاکس رضایت چندانی نداشته باشند. این دسته از افراد می توانند با انجام روش های زیر میزان ماندگاری بوتاکس را حتی تا چند ماه نیز افزایش دهند.

 

راهکاری های ضروری برای ماندگاری بیشتر تزریق بوتاکس دیسپورت!

 

از جمله کار هایی که می تواند تاثیر زیادی در افزایش ماندگاری بوتاکس داشته باشد، دوری از نور مستقیم خورشید می باشد. نور خورشید تاثیرات منفی در بوتاکس خواهد داشته و بیمار می تواند با دوری کردن از این عامل تاثیر مطلوبی بر ماندگاری نتایج تزریق بوتاکس داشته باشد.

راه کار تاثیر گذار دیگر در ماندگاری نتایج تزریق بوتاکس، مصرف روی می باشد. بیمار می تواند با مصرف کردن مرتب از مواد غذایی دارای روی تاثیر به سزایی در ماندگاری و دوام نتایج تزریق بوتاکس داشته باشد.

همچنین افراد متقاضی انجام تزریق بوتاکس باید این نکته را در نظر بگیرند که تزریق مجدد بوتاکس تاثیرات خوبی در افزایش ماندگاری آن در دوره های بعدی داشه باشد و به مرور این تاثیرات نسبت به گذشته بیشتر ماندگار خواهد ماند.

اما ناگفته نماند که انتخاب یک پزشک متخصص و متبحر برای انجام تزریق بوتاکس (Botox injection) دیسپورت تاثیرات غیر مستقیم در دوام و ماندگاری نتایج بوتاکس خواهد داشت، لذا حتما سعی شود تا از نزد یک پزشک خوب و مجرب مراجعه شود.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا  و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق بوتاکس خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان