تزریق بوتاکس

مناسب ترین نقاط صورت برای تزریق بوتاکس

پوست انسان ها در گذر زمان و پس از گذشت چندین سال نسبت به گذشت تفاوت های زیادی می کند. به خصوص پس از گذشت دوره میانسالی پوست افراد نسبت به دوران جوانی، چروک تر و شل از گذشته می شود که باعث ناخوش آیندی پوست و زشتی آن می شود که تاثیر به سزایی در زیبایی ها فرد دارد.

مناسب ترین نقاط صورت برای تزریق بوتاکس

به همین منظور امروزه راهکار هایی برای رفع چروک و برخی نواقص از جمله اسکار و جای زخم رایج شده است که از جمله محبوب ترین آن می توان به تزریق بوتاکس اشاره نمود که در سالانه توسط هزاران نفر در سراسر دنیا انجام می شود.

آیا تزریق بوتاکس در تمامی نواحی صورت انجام می شود؟

بوتاکس نوعی سم به نام بوتولونیوم می باشد که بسیار خطرناک بوده و می تواند حتی باعث مرگ شخص نیز شود و امروزه از آن برای رسیدن به اهدافی همچون زیبایی و درمان بسیار مورد استفاده افراد قرار می گیرد. البته بوتاکس را در دوز های بسیار کوچک و با استفاده از ترکیب آن با سایر مواد دیگر باعث تضعیف سم آن می شوند و پس از آن به نقاط مورد نیاز تزریق می کنند. عملکرد بوتاکس به گونه ای است که با قطع سیگنال ها و راه های ارتباطی عصب در ناحیه هدف با مغز سبب فلج موقت عضله آن ناحیه می شود و به این صورت دیگر عضله قادر به حرکت و ایجاد چین و چروک در پوست آن ناحیه نخواهد شد.

مطالب بیشتر: اصلاح عدم تقارن صورت

آیا تزریق بوتاکس در تمامی نواحی صورت انجام می شود؟

همچنین بوتاکس سبب افزایش حجم و برجستگی در ناحیه هدف نیز خواهد شد و این عامل می تواند در رفع چین و چروک تاثیرات به سزایی برای هر فردی داشته باشد. بوتاکس کاربرد های متفاوت و متعددی دارد و می توان آن را در نواحی مختلف بدن و به ویژه صورت مورد استفاده قرار داد. البته اهداف استفاده از بوتاکس متغییر بوده اما اکثریت افرادی که از بوتاکس استفاده می کنند برای رفع چین و چروک استفاده می کنند. تزریق بوتاکس توسط یک پزشک متخصص و ماهر صورت می گیرد و به صورت دقیق و هدفمند تزریق خواهد شد، لذا تقریبا در تمامی نقاط صورت به جزء نقاطی خاص می توان آن را استفاده نمود.

برای اطلاع از هزینه تزریق بوتاکس خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق بوتاکس و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

چه نقاطی از صورت بهترین جا برای تزریق بوتاکس هستند؟

صورت از اهمیت بسیار زیادی برای اکثر افراد برخوردار است و تقریبا تمامی انسان به صورت خود بیشتر از نواحی دیگر بدن اهمیت می دهند. لذا در صورت وجود برخی مشکلات و نواقص در صورت مانند اسکار، جای جوش و چین خوردگی افراد سعی می کنند تا از اقدامات زیبایی برای رفع آن ها استفاده نمایند و چهره دلخواه خود را بدست آورند.

چه نقاطی از صورت بهترین جا برای تزریق بوتاکس هستند؟

  1. یکی از بهترین نقاط برای تزریق بوتاکس ناحیه پیشانی هر فرد است که در اثر زمان چروک هایی در آن به وجود می آید و می توان با بوتاکس به سادگی رفع کرد.
  2. نواحی اطراف دهان و رفع خط دور لب با تزریق بوتاکس و به خصوص خطوط خط خنده تقریبا در همه افراد پس از گذشت دوره میانسالی به وجود می آید.
  3. گونه ها نیز جزء بهترین مناطق صورت محسوب می شوند که در اثر پیری معمولا شل و بد فرم می شوند که می توان با بوتاکس فرم و شکل دلپذیر تری را به آن داد.
  4. اطراف چشم هر فردی به مرور زمان دچار چین خوردگی یا گودی می شود و سبب زشتی چشم های شخص خواهد شد.
  5. مورد دیگر خطوط بین ابرو ها می باشد که باعث می شود چهره فرد عصبی و خشن به نظر برسد. این دسته از افراد می توانند با تزریق بوتاکس به این ناحیه خطوط را به طور کامل محو کنند.
  6. برای رفع افتادگی پلک استفاده از بوتاکس می تواند راهکار موثری باشد و به همین منظور تزریق آن به پلک مورد نظر می تواند تاثیرات بسیار مثبتی داشته باشد.
  7. برای بالا بردن ابرو ها می توان بوتاکس را به زیر ابرو ها تزریق کرد که می تواند تاثیرات مثبت در چهره فرد داشته باشد.

مطالب بیشتر: عوارض تزریق بوتاکس

نتایج حاصل از تزریق بوتاکس در نقاط اشتباهی صورت چیست؟

بوتاکس تقریبا در همه جای صورت کاربرد دارد و مورد استفاده قرار می گیرد اما تزریق اشتباه آن و استفاده از تکنیک های نادرست در حین تزریق می تواند علاوه بر این که نتایج و تاثیرات مثبتی نداشته باشد، باعث بروز برخی مشکلات و عوارض جانبی در این نواحی نیز شود که می تواند بسیار خطرناک باشد.

نتایج حاصل از تزریق بوتاکس در نقاط اشتباهی صورت چیست؟

لذا فرد متقاضی قبل از انجام تزریق بوتاکس باید در مورد پزشک متخصص خود تحقیق کرده و از بابت ماهر بودن و با دانش بودن وی در زمینه پزشکی و زیبایی اطمینان حاصل نماید؛ زیرا تزریق بوتاکس یک عمل حساس و ظریف است که باید دقت بسیاری صورت بگیرد تا بتوان از آن تاثیرات مثبتی بدست آورد.

پس به طور کلی بوتاکس دارای نقاط ممنوعه در صورت نمی باشد اما برخی نواحی مانند نواحی اطراف چشم هستند که باید در زمان تزریق دقت و مهارت به کار برده شود تا باعث بروز مشکل نشود. در سایر نواحی نیز بوتاکس نتایج بدی به همراه ندارد اما در صورتی تزریق به خوبی و درست انجام شود.

مطالب بیشتر: تفاوت تزریق بوتاکس و فیلر

چه دلیلی برای تزریق بوتاکس در نقاط خاص وجود دارد؟

امروزه داشتن چهره بی نقص و بی عیب برای همه افراد مهم بوده و اکثر افراد سعی می کنند چهره خود را زیبا و جوان و به طور کلی بدون نقص برای سایر افراد نشان دهند که معمولا برای این کار از روش های آرایشی و میکاپ استفاده می گردد و در بین خانه ها بسیار رایج می باشد.

اما برخی نواقص در صورت وجود دارد که در نواحی حساس صورت یا نزدیک به آن ها می باشد و باعث می شود که تزریق بوتاکس به آن ناحیه کمی دارای ریسک شود. معمولا پزشکان پیشنهاد می کنند که از بوتاکس در این نواحی استفاده نکنند اما اگر چنانچه فرد متقاضی در انجام این امر مصر باشد می تواند از بوتاکس استفاده نمایند.

مطالب بیشتر: درمان میگرن با تزریق بوتاکس

نتایج تزریق بوتاکس در جای درست و مناسب صورت چیست؟

انجام تزریق بوتاکس عمدتا برای زیبا سازی و جوان سازی چهره مورد استفاده قرار می گیرد و در سال های اخیر جزء محبوب ترین اقدامات در زمینه زیبایی به شمار می رود.

نتایج تزریق بوتاکس در جای درست و مناسب صورت چیست؟

عمده ترین تاثیری که بوتاکس پس از تزریق به ناحیه هدف ایجاد می کند افزایش حجم و برجستگی می باشد که برای رسیدن به اهدافی همچون هم سطح سازی و صاف کردن پوست و رفع چین چروک بسیار موثر است.

همچنین تزریق بوتاکس باعث می شود که پوست شاداب تر و جوان تر به نظر برسد و چهره شخص را چندین سال جوان تر از حال حاضر به مخاطبان خود القا کند.

تزریق بوتاکس (Botox injection) به دلیل خاصیت قطع کنترل عضله و قطع سیگنال های عصبی عضله در ناحیه هدف باعث فلج موقت آن می شود، این عامل می تواند برای افرادی که عضله خود در ناحیه هدف را بسیار منقبض می کنند موثر باشد؛ زیرا منقبض کردن مداوم یک عضله سبب بروز چروک و چین خوردگی در پوست شخص می شود.

 

شما می توانید با مراجعه به کلینیک پوست و مو هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق بوتاکس خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button