درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

آیا کاهش وزن قبل از تزریق چربی یک امر مهم است

آیا کاهش وزن قبل از تزریق چربی یک امر مهم است

امروزه افراد برای کاهش وزن خود اقدامات بسیار زیادی انجام می دهند اما ممکن است برخی انجام ابن کار و تزریق چربی با هم انجام دهند اما از اینکه دچار مشکلاتی شوند ترس و نگرانی خاصی دارند و نمی توانند اقدام به تصمیم گیری کنند.

برای اطلاع از هزینه تزریق چربی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق چربی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

 

آیا کاهش وزن قبل از تزریق چربی یک امر مهم است

 

برای تصمیم گیری و برای اینکه بتوانیم بگوییم که این دو اقدام با یکدیگر امکان پذیر می باشد باید تصمیم گیری آن را به طور دقیق و با نظر پزشک متخصص در زمین تزریق کردن چربی بگیریم چرا که ممکن است در صورت عمل کردن به صورت سر خود از آن ضربه بخوریم.

 

آیا قبل از تزریق چربی باید وزن خود را کاهش دهیم؟

تزریق چربی معمولا برای افزایش حجم نقاط مختلف بدن به کار می رود و افراد با هدف افزایش حجم مخصوصا در ناحیه هایی چون لب و گونه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد؛ که افراد برای این کار آمادگی های لازم را از قبل انجام عمل پیدا می کنند. این آمادگی برای افراد توسط پزشک متخصص قبلا برای پیوند چربی انجام خواهد شد.

برای اینکه بتوانید تزریق چربی موفقی داشته باشید بهتر است قبل از تزریق به وزن ایدا آل خود برسید این کار برای اینکه پیوند چربی موفقی داشته باشید می تواند برای شما کمک خوبی کند.

 

آیا قبل از تزریق چربی باید وزن خود را کاهش دهیم؟

 

تزریق چربی به این دلیل که به بدن شما اضافه می شود ممکن است در صورت داشتن اضافه وزن مانند زمانی که فرد بیمار اضافه وزن ندارد به چشم نیاید بنابراین می توانید وزن خود را کاهش دهید.

مشاهده مطلب
گلوله شدن چربی تزریق شده به صورت

برای این سوال که آیا تزریق چربی نیاز به کاهش وزن دارد یا نه باید بگوییم که الزامی برای اینکار وجود ندارد و فرد تصمیم می گیرد که این کار را انجام دهد یا نه برای اینکه فرد این تصمیم را بگیرد باید شرایط خود را در نظر بگیرد که آیا کاهش وزن برای تزریق چربی او کار ساز است یا خیر و پس از آن اقدام به تزریق چربی کند این تصمیم بر عهده ی خوده فرد می باشد.

 

مراقبت ها و نکات قبل از تزریق چربی چیست؟

از نکاتی که قبل از انتقال چربی باید مشخص شود میزان تزریق چربی و اندازه آن می باشد که باید توسط پزشک متخصص در زمینه ی پیوند چربی تخمین زده می شود و فرد نباید درباره میزان چربی تزریق شده با پزشک متخصص بحثی کند که ممکن است با عوض کردن نظر پزشک دچار مشکلاتی که ممکن است جبران آن برای فرد گران تمام شود.

قبل از تزریق چربی باید صورت خود را از هرگونه چربی، مواد آرایشی و به طور کلی موادی که باعث چرب شدن پوست می شود خودداری کرده و قبل از عمل پوست خود را برای عمل پیوند چربی اماده کنند چرا که در مرحله ی اول عمل پوست صورت و یا ناحیه ی مورد تزریق با بی حسی موضعی بی حس می شود و در صورت رعایت نکردن این موضوع ها امکان اختلال در بی حسی به وجود می آید.

 

مراقبت ها و نکات قبل از تزریق چربی چیست؟

 

شب قبل از انجام تزریق چربی سعی کنید به حمام رفته و با بدنی تمیز در محل عمل حاضر شوید. از جمله نکاتی که باید به آن هم اشاره کنیم این است که قبل از اقدام به پیوند چربی و در صورتی که به بیماری هایی نظیر دیابت، فشار خون بالا، بیماری های خاص یا مزمن مبتلا هستید این مورد را در اولین فرصت به پزشک متخصص در زمینه انتقال چربی اطلاع دهید.

قبل از انجام عمل پیوند چربی و در صورتی که از داروهایی چون آسپرین، هپارین، وارفارین و همچنین دارو های ضد التهاب که غیر استروئیدی می باشند باید به اطلاع پزشک در اولین فرصت برسانید زیرا اگر پزشک متخصص در زمینه پیوند چربی از این موضوع مطلع نباشد ممکن است برای فرد مشکلاتی را به وجود آورد که جبران آن گران تمام می شود بنابراین دو نکته ی ذکر شده بسیار مهم می باشد.

مشاهده مطلب
بررسی نتیجه نهایی تزریق چربی

مورد دیگری که در رابطه با مراقبت های قبل از عمل باید به آن اشاره کنیم این است که اگر فرد به بیماری های عفونی نظیر ایدز و هپاتیت و غیره مبتلا باشد اطلاع دادن این موضوع به پزشک امری بسیار مهم و واجب می باشد. به دلایل کاملا پزشکی اطلاع پزشک متخصص در زمینه انتقال چربی از این نوع بیماری ها در صورت وجود کاملا الزامی می باشد و نباید درباره ی آن ها کوتاهی شود.

همچنین ذکر این نکته نیز برای زنان بسیار مهم است که در صورت شیردهی و یا بارداری باید به پزشک متخصص اطلاع دهید زیرا و در غیر این صورت ممکن است شیر زنان و یا جنین دچار آسیب دیده گی شود بنابراین برای رهایی از این مشکلات و پیش گیری از آن باید پزشک متخصص در زمینه انتقال چربی از این موارد مطلع باشد. همچنین برخی از موارد دیگر عبارتند از:

  1. در صورت داشتن تجربه قبلی از تزریق چربی به پزشک خود اطلاع دهید.
  2. اگر از حساسیت خاصی رنج می برید باید به پزشک متخصص در زمینه انتقال چربی اطلاع دهید.
  3. ناشتا به عمل تزریق چربی نرفته و قبل از آن غذایی میل کنید.
  4. موبایل خود را به همراه نداشته باشید و یا در صورت داشتن آن کنار خود آن را خاموش کنید.

 

تاثیرات ناشی از کاهش وزن قبل از تزریق چربی چیست؟

برای اینکه تاثیری از کاهش وزن را برای تزریق چربی مشاهده کنید باید با پزشک متخصص در این زمینه برای این کار مشاوره هایی را داشته باشید تا از تاثیر کاهش وزن برای این تزریق اطمینان حاصل کنید زیرا قبل از هر اقدامی قبل از تزریق کردن چربی بهتر است این موضوع را با پزشک متخصص خود در میان بگذارید و سر خود کاری انجام ندهید که دچار مشکل نشوید.

مشاهده مطلب
مدلینگ صورت با تزریق چربی چیست ؟

همچنین به این دلیل که ممکن است پس از تزریق چربی وزن خود را کاهش دهید بهتر است قبل از هر گونه اقدام برای تزریق چربی این کار را انجام دهید زیرا زمانی که تزریق چربی (fat injection) را انجام دهید و پس از آن شروع به کاهش وزن کنید ممکن است این چربی که جزئی از بدن شما شده است همراه با دیگر چربی های بدن از بین رفته و یا تحلیل رود بنابراین این کار را قبل از تزریق کردن انجام دهید.

 

آیا کاهش وزن قبل از تزریق چربی باعث بروز عوارض خواهد شد؟

برای اینکه از عوارض ناشی از کاهش وزن برای تزریق کردن چربی اطلاع یابید باید این موضوع را هم با پزشک متخصص خود در میان گذاشته و همه ی اطلاعات را از او بگیرید که دچار مشکل بزرگ و کوچک نشوید. به طور کلی می توان گفت که انتخاب پزشک در این زمینه یعنی تزریق کردن چربی امری مهم می باشد مخصوصا اگر فرد تصمیمی برای کاهش وزن گرفته باشد.

 

آیا کاهش وزن قبل از تزریق چربی باعث بروز عوارض خواهد شد؟

 

اما می توان گفت که کاهش وزن برای تزریق کردن چربی عوارض خاصی را به وجود نمی آورد اما کسانی که از نظر فیزیک و یا سلامت جسمانی دچار بیماری می باشند برای گرفتن اطلاع دقیق می توانند از پزشک متخصص خود گرفته و با مطرح کردن این موضوع همه ی اطلاعات لازم و کافی در این باره را گرفته و بتوانند از آن نیز استفاده کنند و اگر نیازی به رعایت نکاتی دارند آن نکات را رعایت کنند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق چربی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق چربی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان ( کلیک کنید )