لیپوماتیک

عمل لیپوماتیک ساق پا چیست؟

عمل لیپوماتیک ساق پا چیست

عمل لیپوماتیک ساق پا چیست ؟

لیپوماتیک ” که با نام پیکرتراشی نیز در ایران شناخته می شود را می توان معجزه علم پزشکی در دست یافتن به اندامی موزون و ایده آل و زیبا دانست.

بسیاری در طول زندگی یا در برهه خاص چاقی و اضافه وزن را تجربه می کنند. گاهی چربی های بدن نسبت به هر نوع رژیم یا فعالیت بدنی و ورزشی مقاوم هستند و از بین نمی روند.

عمل لیپوماتیک ساق پا چیست

عمل های زیبایی متعددی برای خلاص شدن از دست اینگونه چربی ها وجود دارد که یکی از به روزترین و مدرن ترین شیوه ها lipomatic است.

همان طور که اشاره شد این عمل زیبایی که به پیکرتراشی نیز شهرت دارد راه حلی با نتایج ماندگار و مزایای فراوان است و به همین دلیل بسیار پرطرفدار و محبوب شده است.

شایع ترین نوع چاقی، چاقی های موضعی در ران پا، ساق پا، دست و شکم است. این نوع چاقی ها به راحتی و با روش های معمول از بین نمی روند.

به همین دلیل به فرد توصیه می شود تا به عمل های زیبایی نظیر ” لیپوماتیک بازو ” ، شکم ، ران ها و … هم بیندیشد. چاقی و عدم تناسب اندام نه تنها در ظاهر بلکه در کیفیت زندگی و روحیات فرد نیز تأثیر می گذارد.

 

 

اگر شما هم به فکر یافتن اندامی ایده آل هستید و از چاقی و چربی های اضافه در ساق پا رنج می برید توصیه می شود به lipomatic به عنوان یک گزینه جدی فکر کنید. در ادامه شیوه انجام این عمل زیبایی و مزایا و هزینه آن را بررسی خواهیم کرد.

 

عمل لیپوماتیک ساق پا چگونه انجام می شود؟

همانگونه که اشاره شد lipomatic  راه حلی اساسی برای از بین بردن چربی های موضعی و مقاوم است این نوع چربی ها بیشتر در ناحیه شکم یا ران و ساق پا دیده می شود.

عمل زیبایی لیپوماتیک توسط یک متخصص در مراکز درمانی معتبر و یا کلینیک زیبایی انجام می پذیرد. همان طور که از نام آن یعنی پیکرتراشی پیداست اندام شما از چربی ها خلاص می شوند و ساق پاهایی تراشیده و خوش فرم خواهید داشت.

 

عمل لیپوماتیک ساق پا چگونه انجام می شود؟

 

در مورد نحوه انجام لیپوماتیک باید گفت که اغلب به صورت سرپایی و بی حسی موضعی انجام می گیردو به همبن دلیل است که lipomatic  برای کسانی که ترس از بیهوشی عمومی و تیغ جراحی دارند گزینه بسیار مناسبی است .

در ناحیه ساق پا یا هر اندامی که برای پیکرتراشی مدنظر فرد است سوراخ بسیار  ریز و کوچکی بعد از بی حسی موضعی ایجاد شده و با استفاده از دستگاه مخصوص لیپوماتیک و همچنین به کمک اشعه ماورائ بنفش ابتدا ساختار چربی ها شکسته می شود و بعد از طریق مکش این چربی ها بیرون اورده می شوند.

نگرانی در مورد عملکرد این دستگاه نیز بسیار بی مورد است زیرا از قابلیت ایمنی هوشمندی برخوردار بوده که در اندام بدون چربی و هنگام رسیدن به عصب و عضله عمل نمی کند و خطراتی چون آسیب به بافت های دیگر را به دنبال نخواهد داشت.

این مزیت lipomatic باعث شده است تا نسبت به روش های قدیمی و دیگر دستگاه ها دارای ایمنی بیشتری باشد. علاوه بر این مقدار چربی ای که در یک جلسه انجام لیپوماتیک از بدن خارج می شود بسیار قابل توجه بوده و با این وجود عوارض بسیار کم و خفیفی را در پی دارد.

برای اطلاع از هزینه لیپوماتیک خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با لیپوماتیک و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

فواید استفاده از لیپوماتیک ساق پا

ساق پا مخصوصاً به هنگام پوشیدن لباس و حضور در جمع و مهمانی تأثیر زیادی در زیبا و مزون به نظر رسیدن اندام دارد. به همان میزان تأثیر افراد زیادی از چاقی در این ناحیه رنج می برند و چون موضعی است در بسیاری موارد آب کردن ان و رسیدن به توازن کلی در اندام مشکل می شود.

پیکرتراشی در ناحیه ساق پا ضمن خارج کردن چربی ها که خود منشاً بسیاری از بیماری ها هستند زیبایی را به فرد هدیه می دهد که اولین و بزرگترین مزیت انجام lipomatic به شمار می رود.

 

فواید استفاده از لیپوماتیک ساق پا

 

بعد از زیبایی ظاهری به فرد عزت نفس پوشیدن لباس های مختلف و حضور در جمع را اعطا می کند که از لحاظ روانی نیز نوعی رضایت درونی را شکل می دهد.

فایده سوم لیپوماتیک در ناحیه ساق پا این است که فرد نسبت به دیگر روش ها و عمل های زیبایی قدیمی تر شلی و آویزان شدن پوست را تجربه نخواهد کرد.

فایده آخر این است که به دلیل نوع انجام پیکرتراشی و استفاده از دستگاه پیشرفته آسیب ها و عوارض جانبی نیز در lipomatic به حداقل ترین میزان خواهد رسید.

 

هزینه های ناشی از لیپوماتیک ساق پا

همان طور که در بخش فواید انجام لیپوماتیک ساق پا اشاره شد، عمل زیبایی lipomatic دارای حداقل عوارض و آسیب است و به همین دلیل به انتخاب بسیاری برای رسیدن به توازن اندام تبدیل شده است.

خونریزی ، کبودی و درد به میزان بسیار کمی در لیپوماتیک گزارش شده و از دوره نقاهت یک هفته ای برخوردار است. به همین سبب همین مزیت و فایده بزرگ فرد قادر ست بعد از مدتی کوتاهی به فعالیت های عادی خود بازگردد.

 

هزینه های ناشی از لیپوماتیک ساق پا

 

واکنش های آلژیک، آمبولی و عفونت هم از اتفاقات نادری هستند که بسیار بعید به نظر می رسد بعد از لیپوماتیک رخ دهد و این نکته فایده آخر و مهم این عمل زیبایی به شمار می رود.

البته نباید فراموش کرد که تمامی این فواید و مزایا در صورت مهارت پزشک دو چندان خواهد شد و به موازات آن مهرات پزشک از عوارض و خطرات پیکرتراشی به میزان چشمگیری خواهد کاست.

مراقب تهای مربوط به لیپوماتیک نیز تا حد زیادی از عوارض و هزینه های این عمل زیبایی می کاهد. انتظار می رود اوج تورم / کبودی  سه روز بعد از lipomatic باشد و بعد از 2 هفته تورم و کبودی انجام خواهد شد تا حد زیادی ​​حل شود.

و حدود 1 ماه طول می کشد تا بدن به حالت عادی بهبود یابد. اثر واقعی پیکرتراشی هم به صورت کامل بعد از 2 ماه خود را نشان خواهد داست. ماساژ ملایم برای کوتاه کردن دوره بهبودی به 1.5 ماه مفید است.

استفاده از پوشاک فشرده سازی به مدت 2-3 ماه در محل مورد نظر توصیه می شود. برای کاستن از تورم و کبودی  بعد از لیپوماتیک نیز توصیه می شود که به مدت یک هفته محدود شود.

 

لیپوماتیک ساق پا به چه منظوری انجام می شود ؟

در خلال مباحث مطرح شده در مورد لیپوماتیک ساق پا صریحاً اشاره شده که چاقی موضعی به ویژه در ناحیه ساق پا توازن کلی بدن را بر هم می زند و باعث می شود فرد از اندام خود ناراضی باشد.

لیپوماتیک یا پیکرتراشی برای ساق پا نیز برای از بین بردن این گونه چربی ها است البته در صورتی که فرد از دیگر روش های معمول به نتیجه نرسیده باشد یا تنها در یک ناحیه به صورت محسوس دچار اضافه وزن و چربی زیرپوستی زیادی باشد.

 

لیپوماتیک ساق پا به چه منظوری انجام می شود؟

 

علاوه بر عملکرد زیبایی و لاغری در اندام مدنظر، این روزها lipomatic به نوعی مکمل درمانی نیز حساب می شود و افرادی که دارای چربی هستند اغلب به دردها یا بیماری هایی نیز مبتلا می شوند. در این شرایط لیپوماتیک وارد عمل می شود تا علاوه بر زیبایی ظاهری تضمین کننده سلامت فرد نیز باشد.

نکته پایانی اینکه چربی های اضافه اغلب در نتیجه شیوه غلط زندگی و رژیم غذایی بد به وجود می آیند و احتمال بازگشت آنها نیز بسیار زیاد خواهد بود بنابراین لازم است بعد از انجام پیکرتراشی فرد زیرنظر پزشک رژیم درست غذایی و برنامه ورزشی را دنبال کند تا به ماندگار شدن نتایج لیپوماتیک تا حد زیادی کمک نماید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیپوماتیک خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button