درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

معرفی روش های جایگزین برای عمل تزریق چربی

معرفی روش های جایگزین برای عمل تزریق چربی

امروزه افراد برای ازبین بردن چین و چروک و همچنین حجیم سازی نواحی مختلف صورت از روش هایی استفاده می کنند که از جمله ی این روش ها تزریق چربی می باشد ولی افراد به دلایل مختلف نمی توانند از این روش بهره مند شده و از انجام آن خودداری می کنند.

برای اطلاع از هزینه تزریق چربی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق چربی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

معرفی روش های جایگزین برای عمل تزریق چربی

اما افراد نباید نگران این امر باشند چرا که روش های جایگزین زیادی برای تزریق چربی وجود دارد که می توان در صورت نیاز آن ها را انجام دهند. این روش ها نتایج بسیار مشابهی نسبت به تزریق چربی داشته و افراد می توانند از آن ها استفاده کنند.

آیا هر شخصی می تواند تزریق چربی انجام دهد ؟

تزریق چربی معمولا برای همه ی افرادی که مشکلات گوناگونی در نواحی مختلف صورت خود دارند استفاده می شود. افراد فارغ از نوع جنسیت و بدون در نظر گرفتن مشکل آن ها می توانند عمل پیوند چربی را انجام دهند و در مقابل آن پس از انجام این کار می توانند از نتایجی که پس از تزریق از آن بهره مند می شوند شاهد از بین رفتن و بهبودی مشکل خود باشند و از آن لذت ببرند.

گاهی اوقات برای انجام عمل انتقال چربی پزشک متخصص در زمینه پیوند چربی ناچار به استفاده از بی هوشی می شود اما برخی از افراد که به دلیل داشتن بیماری یا نوعی عارضه نمی توانند این عمل را انجام دهند همچنین برخی از افراد به دلیل ترس از انجام بی هوشی نمی توانند از این روش استفاده کنند به همین دلیل ترجیح می دهند از روش های دیگری که نتایج مشابهی دارند استفاده کنند.

آیا هر شخصی می تواند تزریق چربی انجام دهد؟

می توان گفت که اکثریت افراد می توانند از عمل تزریق چربی و از مزیت های آن برخوردار شوند مخصوصا افرادی که دچار چین و چروک و یا کاهش حجم در برخی از ناحیه های صورت شده اند که این افراد می توانند با استفاده از عمل پیوند چربی مشکل خود را با انجام این روش بر طرف کرده و از نتایج مثبتی که برای آن ها به وجود می آورد ابراز خشنودی و رضایت کنند.

مشاهده مطلب
آیا کاهش وزن قبل از تزریق چربی یک امر مهم است

روش های جایگزین تزریق چربی چیست ؟

برای معرفی این روش های جایگزین ابتدا از روش تزریق ژل برای معرفی شروع می کنیم. تزریق ژل مانند تزریق چربی برای از بین بردن چین و چروک ها و حجیم سازی برخی نواحی صورت به کار می رود در این روش نیازی به بی هوشی نیست و از بی حسی استفاده می شود و همچنین دوره ی نقاهت بسیار کوتاه مدت از مزایای این روش محسوب می شوند که باعث جذابیت آن می شود.

از گزینه های دیگر برای جایگزین کردن عمل انتقال چربی می توان به روش لیفت نخ اشاره کرد که این روش از روش های کاملا به روز و تخصصی به حساب می آید.

روش های جایگزین تزریق چربی چیست؟

در این روش پزشک متخصص با استفاده از سوراخ ها بسیار ریزی که در محل مورد نظر ایجاد می کند نخ های مخصوص را جای گذاری می کند این نخ ها پس از مدتی جذب پوست می شود این روش نیز نتایج مشابه با تزریق چربی را به وجود می آورد.

مورد دیگری که در رابطه با روش های جایگزین برای عمل پیوند چربی به کار می رود روش پروتز می باشد که امروزه طرفداران بسیار زیادی از جمله در کشور عزیزمان ایران پیدا کرده است. این عمل معمولا نتایج دائمی در بر دارد و توسط پزشکان متخصص در این زمینه و برای جبران نقص و تقارن و همچنین حجیم سازی نواحی مختلف به کار می رود.

افراد می توانند در صورت داشتن شرایط از روش هایی که برای آن ها معرفی شد استفاده کرده و از مزایای آن بهره مند شده و بتوانند از مزایای آن برخوردار شده و مشکل خود را رفع کنند. همچنین می توان گفت این روش ها نتایج مورد قبولی داشته و افراد را به اهدافی که قبل از تزریق چربی دارند رسانده و رضایت آن ها را جلب کرده است.

مشاهده مطلب
آیا لیپوماتیک و تزریق چربی همزمان ممکن است؟

مزایا و معایب روش های جایگزین تزریق چربی

مزایا و معایب روش های جایگزین برای تزریق چربی معمولا با یکدیگر مشابه می باشند و برای اینکه بتوانیم به طور دقیق از این مزایا و معایب از روش های جایگزین انتقال چربی مطلع شویم می توانیم با پزشک متخصص خود در این رابطه مشاوره هایی را داشته باشیم و از این مطالب به صورت کامل آگاه شویم تا بتوانیم با کمک پزشک روش مناسبی را انتخاب و اقدام به انجام آن کنیم.

مزایا و معایب روش های جایگزین تزریق چربی

از جمله مزیت هایی که می توان به آن اشاره کرد این موضوع است که در روش های جایگزین برای انتقال چربی نیازی بی هوشی نیست و می توان با استفاده از بی حسی موضعی این روش ها را انجام داد که این مزیت برای برخی از افراد که دچار بیماری یا هر نوع ترسی می باشند بسیار حائز اهمیت می باشد که برای آن ها موضوع مهمی می باشد.

برای انجام عمل انتقال چربی، چربی مورد نیاز از بدن خوده فرد گرفته می شود و برخی افراد به دلیل لاغری و یا هر دلیل دیگری که سبب عدم داشتن بانک چربی مناسب می شوند نمی توانند از این روش بهره مند شوند اما در روش های جایگزین مانند تزریق ژل از برند های مناسب برای تزریق ژل استفاده می شود و ژل مورد نیاز از این طریق فراهم می شود.

از معایب روش های جایگزین می توان به دوام و همچنین شکل ظاهری آن ها اشاره کرد که ممکن است ظاهر اندامی که مورد عمل قرار گرفته طبیعی نبوده و مقداری جلب توجه کند؛ اما برای اینکه از این نظر مطمئن شویم باید یک پزشک متخصص خوب برای این کار انتخاب کنیم تا بتوانیم این مورد را به حداقل رسانده و از جلب توجه اندام مورد نظر جلوگیری کنیم.

مناسب ترین روش برای جایگزینی تزریق چربی چیست ؟

برای افراد مختلف این روش مزایا و معایب مختلفی می تواند داشته باشد زیرا افراد در برخی از فاکتور های مورد نظر برای انجام این روش ها با یکدیگر تفاوت هایی را دارند و برای تزریق چربی و یا هر روش دیگری برای انجام باید نکاتی را در نظر داشته و سپس اقدام به انجام آن کنند زیرا ممکن است در غیر این صورت نتیجه مناسب را از تزریق چربی و یا روش جایگزین این عمل نگیرند.

مشاهده مطلب
آیا تزریق چربی به لب دائمی است

مناسب ترین روش برای جایگزینی تزریق چربی چیست؟

برای انتخاب یک روش مناسب می توانید از پزشک متخصص در این زمینه بخواهید برای شما یک روش مناسب از جمله تزریق چربی و یا هر روشی که باعث دریافت نتیجه ی بهتر برای شما می شود انتخاب کند؛ زیرا پزشک متخصص به دلیل داشتن تجربه و مهارت بیشتر نسبت به بقیه می تواند افراد را نسبت به انتخاب روش مناسب راهنمایی بهتری کند.

در یک چهارچوب کلی می توان گفت افراد با در نظر گرفتن نکات ارائه شده می توانند تزریق چربی و روش های جایگزینی که برای خود انتخاب کرده اند را با موفقیت و بدون استرس و نگرانی پشت سر گذاشته و نتیجه بهتر و مزایای مناسبی از این عمل بگیرند.

آیا تزریق ژل می تواند یک گزینه مناسب برای کسانی باشد که نمی خواهند تزریق چربی انجام دهند ؟

تزریق ژل به دلیل داشتن شباهت های زیادی که با تزریق چربی (fat injection) دارند به عنوان یکی از روش های جایگزین مورد استفاده قرار گیرد که افرادی که بنا به دلایل مختلفی که دارند و نمی توانند از این روش استفاده کنند از تزریق ژل برای رفع مشکلات خود استفاده کنند.

همچنین به این دلیل که برند های مختلف ژل برای تزریق در کشورمان وجود دارد می توانیم از بین این برند ها بهترین آن ها را انتخاب و برای تزریق آن اقدامات لازم را انجام دهیم. تزریق ژل نیز مانند تزریق کردن چربی می تواند مشکلات افراد را رفع کند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق چربی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق چربی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان ( کلیک کنید )