درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

دوره نقاهت بعد از تزریق چربی به صورت چقدر است ؟

دوره نقاهت بعد از تزریق چربی به صورت چقدر است ؟

امروزه از تزریق چربی به عنوان یکی از بهترین روش های از بین بردن چین و چروک و همچنین افزایش حجم برخی از نقاط صورت و دیگر نواحی بدن یاد می شود که افراد می توانند با انجام از نتایج بسیار خوب آن بهره مند شده و از انجام آن لذت ببرند.

برای اطلاع از هزینه تزریق چربی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق چربی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

 

دوره نقاهت بعد از تزریق چربی به صورت چقدر است

 

نکته ای که باید به آن اشاره کرد این است که افراد در زمینه مراقبت ها بعد از عمل و همچنین دوران نقاهت این عمل اطلاعات لازم و کافی را ندارند. باید گفت که پزشک متخصص درباره این موضوع فرد بیمار را راهنمایی خواهد کرد و نیازی به نگرانی در این مورد نیست.

 

تزریق چربی به صورت چگونه انجام می شود؟

عمل تزریق چربی معمولا برای از بین بردن چین و چروک و همچنین افزایش حجم برخی از نواحی صورت به کار می رود. این عمل علاوه بر صورت در دیگر ناحیه های بدن مورد استفاده قرار می گیرد.

در طی گزارش هایی که ارائه می شود اغلب افرادی که از پیوند چربی برای از بین بردن مشکلات خود استفاده کرده اند نتایج خوبی دریافت کرده و از انجام این عمل رضایت دارند.

 

تزریق چربی به صورت چگونه انجام می شود؟

 

اولین مرحله در تزریق چربی مرحله خارج کردن چربی از بدن خود فرد می باشد. پزشک متخصص با استفاده از مشورت هایی که فرد بیمار انجام می دهد یکی از نقاط بدن را برای به دست آوردن چربی مورد نیاز انتخاب کرده و سپس با بی حسی و همچنین ایجاد یک برش بسیار ناچیز اقدام به خارج کردن چربی از ناحیه مورد نظر با یک مکنده می کند.

مشاهده مطلب
تزریق چربی به لب و مزایای آن

با به دست آوردن چربی از بدن فرد پزشک متخصص در زمینه پیوند چربی این چربی ها را آماده تزریق در محل مورد نظر می کند. این آماده سازی به این شکل است که چربی مورد نظر را از هر گونه ناخالصی پاک سازی می کند. این مورد باید ذکر گردد که اگر فردی دارای بانک چربی مناسبی نباشد نمی توان میزان چربی مورد نیاز را از بدن وی خارج کرد و باید از روش دیگری استفاده شود.

با عبور از مراحل فوق پزشک متخصص در زمینه ی انتقال چربی با استفاده از سوزن هایی که چربی ها را در خود جای داده اند از یک برش کوچکی که قبلا ایجاد شده است وارده صورت بدن کرده و آن ها را با تکرار زیاد وارد و خارج می سازد که در هر بار مقداری از چربی به دست آمده بر روی بافت های قبلی گذاشته می شود. این کار تا به دست آمدن نتیجه ی دلخواه انجام می شود.

 

دوران نقاهت تزریق چربی به صورت چقدر است؟

باید که گفت که پس از انجام هر نوع عملی باید از یک مرحله به نام دوران نقاهت عبور کرد که در عمل پیوند چربی هم باید از این مرحله عبور کرد. باید گفت که عمل انتقال چربی از دوران نقاهت بسیار کوتاه مدتی برخوردار بوده و نیازی به نگرانی و استرس افراد پس از انجام این نمی باشد و افراد می توانند سریع تر از حد انتظار به جامعه بازگشته و کار های روزمره ی خود را پس از تزریق چربی انجام دهند.

 

دوران نقاهت تزریق چربی به صورت چقدر است؟

 

درباره ی این موضوع که دوره ی نقاهت تزریق چربی به صورت به چه اندازه است باید گفت که برای افراد مختلف این مدت زمان منحصر به فرد بوده و نمی توان یک مدت زمان دقیق برای این موضوع ارائه کرد.

برای به دست آوردن اطلاعات دقیق بهتر است از قبل مشاوره ای با پزشک متخصص تزریق چربی در این باره داشته باشید تا هم بتوانید از مدت زمان دقیق و هم از دیگر نکات دوران نقاهت خود آگاه شوید.

در حالت معمولی این زمان بین 5 تا 12 روز می باشد و افراد می توانند در صورت داشتن شرایط مناسب سریع تر از این زمان و همچنین در برخی موارد حتی کمی دیرتر از این زمان به جامعه و انجام دادن کار های روزمره خود برگردند.

مشاهده مطلب
مراقبت های بعد از تزریق فیلر زیر چشم چیست ؟

با انجام مراقبت هایی که توسط پزشک متخصص در زمینه انتقال چربی برای شما برای دوران نقاهت ارائه می کند می توان این زمان را کاهش داد.

 

مراقبت های مورد نیاز در دوران نقاهت تزریق چربی به صورت

پس از انجام عمل تزریق چربی متوجه افزایش ورم و کبودی خواهید شد. این حالت تا دو هفته کاملا عادی بوده و نیازی به نگرانی و استری نمی باشد. پس از سه روز از عمل انتقال چربی می توانید در هنگام خواب سر خود را مقداری بالا تر نگه دارید و همچنین برای جلوگیری از ورم و کبودی از یک کمپرس یخ انجام دهید تا بتوانید دوره ی نقاهت خود را تا مدتی کم تر کنید.

 

مراقبت های مورد نیاز در دوران نقاهت تزریق چربی به صورت

 

باید گفت که پس از تزریق چربی افراد باید هر روز حمام کرده و بدن خود را کامل تمیز نگه دارند. در زمان حمام از آب داغ استفاده نکنید همچنین از استفاده کردن سونا پرهیز کنید. در زمان حمام می توانید از آبی که مقداری گرم باشد استفاده کنید و سپس مشغول استحمام شوید.

باید گفت که استفاده از گن های مناسب برای ناحیه ای که چربی از آن خارج نمی شود می تواند دوره ی بهبودی این ناحیه را کاهش دهد. در کنار این موارد باید گفت اجرای دستورات پزشک برای مراقبت های بعد از عمل بسیار حائز اهمیت می باشد و افراد باید در انجام آن تلاش زیادی انجام دهند زیرا هیچ کس مانند پزشک نمی توانند شما را در این زمینه راهنمایی کند.

 

محدودیت های مهم در دوران نقاهت تزریق چربی به صورت

پس از انجام عمل تزریق چربی باید از انجام برخی کارها خودداری کنید. خودداری از این موارد قبل از هر چیزی برای خود مفید می باشد و باید در انجام آن ها تلاش کافی را انجام دهد.

یکی از مواردی که انجام آن برای فرد ممنوع می باشد استفاده از داروهایی است که ممکن است با مصرف آن عمل تزریق چربی وی دچار اختلالاتی شود. برای مثال مصرف آسپرین می تواند این مشکل را به وجود آورد.

مشاهده مطلب
تزریق چربی یا تزریق ژل به صورت کدام بهتر است؟

 

محدودیت های مهم در دوران نقاهت تزریق چربی به صورت

 

افراد باید قبل از مصرف هر گونه دارویی که ممکن است برای وی مشکلاتی را به وجود آورد با پزشک متخصص خود در این زمینه مشورت هایی را داشته باشد.

مصرف سرخود دارو های خاص ممکن است برای سلامتی افراد مضر بوده و مشکلاتی را برای آن ها به وجود آورد که جبران این مشکلات برای فرد بیمار گران تمام شود. در نتیجه قبل از هر اتفاقی با پزشک خود در این مورد گفت و گو کنید.

از دیگر نکاتی که انجام آن پس از عمل انتقال چربی ممنوع می باشد استفاده از دخانیات می باشد که با استفاده از آن فرد از عمل خود معمولا نتیجه مناسبی دریافت نمی کند.

در کنار این موضوع باید به عدم استفاده افراد از مشروبات الکلی نیز اشاره کرد که باعث افزایش طول مدت دوره ی نقاهت پس از عمل پیوند چربی می شود. بهتر است برای دریافت نتایج مناسب استفاده از این دو را کاملا برای خود ممنوع کنید.

برخی از پزشکان بر این موضوع معتقدند که زنانی که در زمان بارداری و یا شیردهی قرار دارند بهتر است عمل تزریق چربی (fat injection) خود را به تعویق بیاندازند زیرا انجام عمل پیوند چربی در این زمان ممکن است به جنین آسیب برساند و مشکلاتی را برای افراد به وجود آورد که باعث آزرده خاطر شدن آن ها از عمل تزریق چربی می شود. همچنین پزشکان این زمان را پس از گذشت شیردهی و بارداری مناسب می دانند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق چربی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق چربی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان ( کلیک کنید )