لیپوماتیک

بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران کجاست؟

0
(0)

بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران کجاست؟

بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران

لیپوماتیک یک عمل جراحی زیبایی پرطرفدار در کل دنیا و ایران برای خلاص شدن از دست چربی های اضافی است که به صورت موضعی در بدن وجود دارد به ویژه در نواحی چون شکم، بازو، پهلو و ران پاها. این جراحی زیبایی را می توان در بهترین مرکز لیپوماتیک به صورت کاملاً سرپایی انجام داد و در نود درصد مواقع نیازی به بیهوشی وبستری شدن نیست.

 

بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران

درخواست مشاوره رایگان لیپوماتیک

یکی از دلایلی که باعث شده است این عمل زیبایی پرطرفدار باشد این است که در طی یک جلسه مقدار زیادی چربی از بدن خارج شده و این کار به نسبت دیگر روش های موجود حداقل عوارض را به همراه دارد. خوشبختانه با استفاده از این روش برای لاغری موضعی فرد هیچگونه شل شدن پوست را تجربه نمی کند. لیپوماتیک در اصل کانتورینگ بدن را نیز تقویت می کند.

با توجه به این مقدمات یکی از سوالاتی که ممکن است در ذهن نقش ببندد این است که کدام کلینیک و مرکز درمانی بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران است و برای انتخاب آن باید چه معیارهایی را مدنظر داشت. در ادامه سعی شده تا به این پرسش مهم پاسخ داده شود و نحوه انتخاب بهتری مرکز برای انجام این عمل زیبایی نیز آورده شده است.

ویژگی های بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران

خوشبختانه ایران در زمینه عمل های زیبایی دارای بهترین پزشکان و بهترین مراکز درمانی است. این امر حتی باعث توسعه توریسم پزشکی و عزیمت تعدادی زیادی از افراد از کشورهای همسایه و حتی اروپایی به تهران برای انجام این نوع عمل ها شده است.

 

ویژگی های بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران

 

با این مقدمه یافتن بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران کار سختی به نظر نمیرسد. برای آنکه یک مرکز درمانی یا کلینیک زیبایی بتواند لقب بهترین را به خود اختصاص دهد، در یک نگاه کلی باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

  • برخورداری از مجوزهای لازم:

بدون شک بسیاری از مراکزی که با تبلیغات گسترده و وعده انجام عمل های زیبایی پایین تر از نرخ معمول هستند، اغلب دارای مجوز نبوده و برای سودجویی از بیماران است. این گونه کلینیک ها جان و سلامت فرد را به خطر می اندازند و بهتر است به جای توجه به قیمت لیپوماتیک، ابتدا مجوزهای یک مرکز را برای انجام این کار در نظر گرفت.

  • برخورداری از محیط سالم:

محیط سالم، بهداشتی که حس مثبتی را به فرد القا کند یکی دیگر از شرایطی است که بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران باید از آن برخوردار باشد. آراستگی محیط، اهمیت به تمیزی، برخورداری از نظم هم جز این ویژگی ها برای یک محیط استاندارد در این زمینه است.

برای اطلاع از هزینه لیپوماتیک خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120906734 تمامی سوالات در رابطه با لیپوماتیک و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

  • برخورداری از پرسنل دلسوز و متعهد

بدون شک پرسنل دلسوز و متعهد به بیمار به چشم کالا و یا مشتری برای درآمد زایی نگاه نمی کنند و راهنمایی های لازم را چه در هنگام تصمیم گیری و چه بعد از هر عمل زیبایی اعم از لیپوماتیک به فرد ارائه می دهند. نحوه برخورد پرسنل، پاسخگویی با صبر و تحمل، رفتار دلسوزانه نیز از فاکتورهایی است که باید به طور حتم در نظر داشته باشید.

  • برخورداری از کادر پزشکی و جراحی دارای مهارت:

مکمل اصلی بهترین مرکز پیکرتراشی بدون شک برخورداری یک کلینیک از بهترین دکتر لیپوماتیک این امر است. مدارک لازم، دانش به روز، تجربه کافی، دلسوزی، مهارت در انجام جراحی لیپوماتیک و مواردی از این دست نشان اصلی یک کادر پزشکی مجرب است.

همچنین کادر پزشکی برای ارائه مشاوره و صحبت پیرامون هر عمل زیبایی باید از صداقت و شفافیت برخوردار باشند. این کادر مجرب با صحبت دقیق در مورد عوارض و نتایج عمل زیبایی لیپوماتیک و آگاهی از ایده آل های ذهنی بیمار به فرد در تصمیم گیری بهتر کمک خواهد کرد.

  • برخورداری از تجهیزات روز دنیا:

یکی از دلایلی که لیپوماتیک از دیگر عمل های زیبایی مشابه به لحاظ کیفیت و نتایج فاصله گرفته است؛ نوع تجهیزاتی است که برای آن به کار می رود و هر روز نیز در حال پیشرفت است. بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران در واقع جایی است که همپای پیشرفت های تکنولوژیک در این زمینه از به روز ترین و مدرن ترین تجهیزات برخوردار باشد. مزیت مهم این امر در بهبود کیفیت عمل، کاهش عوارض جانبی، کوتاه شدن زمان بهبود و آشکار شدن نتایج به شکلی بهتر است.

توجه و در نظر گرفتن تمامی این موارد در کنار هم باعث می شود تا فرد قادر باشد بهترین مرکز لیپوماتیک را بیابد و باید به همه فاکتورها در کنار هم توجه شود.

 

نحوه انتخاب بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران:

بعد از اینکه به مهمترین ویژگی های یک مرکز درمانی و کلینیک برای اینکه بهترین باشد اشاره شد، نوبت آن می رسد تا به نحوه انتخاب آن نیز پرداخته شود. راه های زیادی برای این کار وجود دارد که مهمترین آنها عبارتند از:

 

نحوه انتخاب بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران

 

  • تحقیق در مورد یک کلینیک:

سرچ ساده، تحقیق از مراجع ذی صلاح و غیره پیرامون کلینیک های زیبایی بدون شک شما را به چند گزینه محدود می رساند که انتخاب از بین آنها بسیار راحت خواهد بود.

  • پرس و جو از بیماران:

رضایت بیماران یکی از شروط اصلی در موفقیت یک مرکز زیبایی به شمار می رود. با پرس و جو از بیمارانی که در یک مرکز لیپوماتیک داشته اند و سوالاتی در مورد نحوه برخورد پرسنل، تجهیزات و مهارت پزشک می توان به راحتی بهترین مرکز لیپوماتیک را پیدا کرد.

  • بررسی مجوزهای یک کلینیک:

یکی از مواردی که عمیقاً با سلامت و جان افراد مرتبط است اعتبار و برخورداری از مجوزهای لازم یک مرکز زیبایی است. مراکزی هستند که با هدف سودجویی و کلاهبرداری اقدام به جعل مجوز می کنند، فرد اقدام به هرگونه عمل زیبایی باید مجوزها و شماره پروانه های لازم را بررسی کرده و از صحت آنها مطمئن شود.

  • بررسی نتایج قبل و بعد از عمل بیماران در آن مرکز:

یکی از مواردی که میتواند به فرد اطمینان لازم را بدهد که بهترین مرکز را برای انجام لیپوماتیک انتخاب کرده است؛ بررسی عکس های قبل و بعد از عمل بیماران خواهد بود. این امر نشان دهنده موفقیت و تجربه یک مرکز در این زمینه است و به بیمار این اطمینان را می دهد تا به نتایج مطلوبی که در ذهن دارد خواهد رسید.

 

سخن انتهایی:

هدف بسیاری از مراجعه کنندگان و افراد خواهان لیپوماتیک، از انجام این عمل جراحی تغییر اندازه و شکل بدن به شکل ایده آل است. به همین دلیل است که باید در گام اول دقت زیادی در انتخاب مرکز زیبایی  و در قدم بعدی دقت لازم برای انتخاب بهترین پزشک لیپوماتیک را به عمل آورد.

در راستای این امر بهتر است چندین گزینه را مدنظر داشته باشید و از چند مرکز معتبر بازدید کنید. قبل از جراحی حتماً مشاوره داشته باشید. فراموش نکنید که این عمل دارای نتایج بسیار ماندگاری است و با دقت در انتخاب شما زیبایی و سلامت را به خود هدیه خواهید داد. بعد از انجام عمل نیز پاسخگویی مرکز درمانی در صورت بروز مشکل و عوارض جانبی یکی از موارد مهمی است که باید حتماً از افرادی که در این کلینیک اقدام به انجام لیپوماتیک کرده اند، پرسیده شود.

گام آخر و مکمل تمامی این موارد خود فرد است. در واقع این عمل زیبایی در بهترین مرکز و زیر نظر بهترین پزشک نیمی از راه است و بخش مهمتر آن رعایت نکات مراقبتی است تا عوارض در حد چشمگیری کاهش پیدا کند و نتایج مدنظر حاصل شود. تمام نکات مراقبت بعد از بیپوماتیک نیز توسط پرسنل و پزشک چه در جلسات مشاوره و به فرد آموزش داده خواهد شد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از هزینه لیپوماتیک خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

آیا این مطلب مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین امتیاز 0 / 5. 0

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)