لیپوماتیک

بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران کجاست؟

Rate this post

لیپوماتیک یک عمل جراحی زیبایی پرطرفدار در کل دنیا و ایران برای خلاص شدن از دست چربی‌های اضافی و موضعی بدن است. تجمع موضعی چربی‌ها به ویژه در قست‌هایی چون شکم، بازو، پهلو و ران پا‌ها رخ می‌دهد. این جراحی زیبایی را می‌توان در بهترین مرکز لیپوماتیک به صورت کاملاً سرپایی انجام داد و در نود درصد مواقع نیازی به بیهوشی و بستری شدن نیست.

آنچه باعث شده این عمل زیبایی پرطرفدار باشد این است که در طی یک جلسه مقدار زیادی چربی از بدن خارج شده و این کار نسبت به دیگر روش‌های موجود حداقل عوارض را به همراه دارد. خوشبختانه با استفاده از این روش برای لاغری موضعی هیچگونه شل شدن پوست را تجربه نمی‌کنید. لیپوماتیک در اصل کانتورینگ بدن را نیز تقویت می‌کند.

بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران

مشاوره واتساپ مشاوره تلفنی رایگان – 02179547

با توجه به این مقدمات یکی از سوالاتی که ممکن است در ذهن نقش ببندد این است که کدام کلینیک و مرکز درمانی بهترین مرکز پیکرتراشی در تهران است و برای انتخاب آن باید چه معیار‌هایی را مدنظر داشت. در ادامه سعی شده است به این پرسش مهم پاسخ داده شود و فاکتورهای موثر در انتخاب بهترین مرکز جراحی لاغری ارائه گردد.

مطالب بیشتر: بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران

ویژگی های بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران

خوشبختانه ایران در زمینه عمل‌های زیبایی دارای بهترین پزشکان و بهترین مراکز درمانی است. این امر حتی باعث توسعه توریسم پزشکی و عزیمت تعدادی زیادی افراد از کشور‌های همسایه و حتی اروپا به تهران برای انجام این نوع عمل‌ها شده است. با این مقدمه، یافتن بهترین مرکز پیکرتراشی در تهران کار سختی به نظر نمی‌رسد. برای آنکه یک مرکز درمانی یا کلینیک زیبایی بتواند لقب بهترین را به خود اختصاص دهد، در یک نگاه کلی باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

بهترین مرکز لیپوماتیک

 • برخورداری از مجوز‌های لازم

بدون شک بسیاری از مراکز با تبلیغات گسترده در مورد انجام عمل‌های زیبایی با نرخ پایین‌تر، اغلب دارای مجوز نبوده و برای سودجویی از مردم است. اینگونه کلینیک‌ها جان و سلامت فرد را به خطر می‌اندازند و بهتر است به جای توجه به قیمت لیپوماتیک ابتدا مجوز‌های یک مرکز را برای انجام این کار در نظر گرفت.

 • برخورداری از محیط سالم

محیط سالم و بهداشتی که حس مثبتی را به فرد القا کند یکی دیگر از شرایطی است که بهترین کلینیک جراحی لاغری در تهران باید از آن برخوردار باشد. آراستگی محیط، اهمیت به تمیزی و برخورداری از نظم جزو ویژگی‌های یک محیط استاندارد در این زمینه است.

ویژگی های بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران

برای اطلاع از هزینه لیپوماتیک خود می‌توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02179547 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام‌رسان واتس اپ به شماره 09122502050 تمامی سوالات خود در رابطه با لیپوماتیک و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

 • برخورداری از پرسنل دلسوز و متعهد

بدون شک پرسنل دلسوز و متعهد به فرد به چشم کالا و یا مشتری برای درآمدزایی نگاه نمی‌کنند و راهنمایی‌های لازم را چه در هنگام تصمیم‌گیری و چه بعد از هر عمل زیبایی اعم از لیپوماتیک به فرد ارائه می‌دهند. نحوه برخورد پرسنل، پاسخگویی با صبر و تحمل و رفتار دلسوزانه نیز از فاکتور‌هایی است که باید به طور حتم در نظر داشته باشید.

 • برخورداری از کادر پزشکی و جراحی دارای مهارت

بدون شک مکمل اصلی بهترین مرکز پیکرتراشی برخورداری یک کلینیک از بهترین دکتر لیپوماتیک است. مدارک لازم، دانش به روز، تجربه کافی، دلسوزی و مهارت در انجام جراحی لیپوماتیک و مواردی از این دست نشان اصلی یک کادر پزشکی مجرب است. همچنین کادر پزشکی برای ارائه مشاوره و صحبت پیرامون هر عمل زیبایی باید از صداقت و شفافیت برخوردار باشند. این کادر مجرب با صحبت دقیق در مورد عوارض و نتایج عمل زیبایی لیپوماتیک و آگاهی از ‌ایده‌آل‌های ذهنی فرد به او در تصمیم‌گیری بهتر کمک خواهد کرد.

 • برخورداری از تجهیزات روز دنیا

یکی از دلایلی که لیپوماتیک نسبت به دیگر عمل‌های زیبایی مشابه محبوبیت بیشتری پیدا کرده است؛ نوع تجهیزاتی است که برای آن به کار می‌رود و هر روز نیز در حال پیشرفت است. بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران در واقع جایی است که همپای پیشرفت‌های تکنولوژی در این زمینه از به روز‌ترین و مدرن‌ترین تجهیزات برخوردار باشد. مزیت مهم این امر در بهبود کیفیت عمل، کاهش عوارض جانبی، کوتاه شدن زمان بهبود و آشکار شدن نتایج به شکلی بهتر است.

توجه و در نظر گرفتن تمامی این موارد در کنار هم باعث می‌شود تا فرد قادر باشد بهترین مرکز جراحی لیپوماتیک را بیابد.

ویژگی بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران
 1. داشتن مجوز فعالیت از وزارت بهداشت
 2.  مجهز بودن به دستگاه‌های پیشرفته
 3. فعالیت کادر درمانی حرفه‌ای در کلینیک
 4. مدیریت کلینیک تحت نظر متخصصین حرفه‌ای
 5. حمایت از مراجعه‌کنندگان قبل و بعد از انجام پیکرتراشی
اهمیت انتخاب بهترین مرکز پیکر تراشی در تهران جهت رسیدن به نتیجه‌ایده‌آل از تناسب اندام، بدون بروز عوارض جانبی خطرناک، لازم است مراکز معتبر را انتخاب کنید که تحت نظر متخصصین حرفه‌ای، جراحی‌های زیبایی را برای شما انجام می‌دهند.

نحوه انتخاب بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران

بعد از اینکه به مهم‌ترین ویژگی‌های یک مرکز درمانی و کلینیک اشاره شد، نوبت آن می‌رسد که به نحوه انتخاب آن نیز پرداخته شود. راه‌های زیادی برای این کار وجود دارد که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

 • تحقیق در مورد یک کلینیک

سرچ ساده، تحقیق از مراجع ذی‌صلاح و … پیرامون کلینیک‌های زیبایی، بدون شک شما را به چند گزینه محدود می‌رساند که انتخاب از بین آن‌ها بسیار راحت خواهد بود.

 • پرس و جو از مراجعین

رضایت مراجعین قبلی یکی از نشانه‌های اصلی موفقیت یک مرکز زیبایی به شمار می‌رود. با پرس و جو از کسانی که در یک مرکز عمل لیپوماتیک داشته و سوال پرسیدن در مورد نحوه برخورد پرسنل، تجهیزات و مهارت پزشک، می‌توان به راحتی بهترین مرکز جراحی لاغری را پیدا کرد.

مطالب بیشتر: لیپوماتیک زنان

نحوه انتخاب بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران

 • بررسی مجوز‌های یک کلینیک

  یکی از مواردی که عمیقاً با سلامت و جان افراد مرتبط است، اعتبار و برخورداری از مجوز‌های لازم یک مرکز زیبایی است. مراکزی هستند که با هدف سودجویی و کلاهبرداری اقدام به جعل مجوز می‌کنند. قبل از اقدام به هرگونه عمل زیبایی باید مجوز‌ها و شماره پروانه‌های لازم را بررسی کرده و از صحت آن‌ها مطمئن شوید.

 • بررسی نتایج قبل و بعد از عمل بیماران در آن مرکز

  یکی از مواردی که می‌تواند به فرد اطمینان لازم را بدهد که بهترین مرکز را برای انجام لیپوماتیک انتخاب کرده است، بررسی عکس‌های قبل و بعد از عمل مراجعین قبلی خواهد بود. این امر نشان‌دهنده موفقیت و تجربه یک مرکز در این زمینه است و به فرد این اطمینان را می‌دهد تا به نتایج مطلوبی که در ذهن دارد خواهد رسید.

سخن انتهایی درباره مراکز لیپوماتیک معتبر

هدف بسیاری از مراجعه‌کنندگان و افراد خواهان لیپوماتیک تغییر اندازه و شکل بدن به شکل ‌ایده‌آل است. به همین دلیل است که باید در گام اول دقت زیادی در انتخاب مرکز زیبایی و در قدم بعدی دقت لازم برای انتخاب بهترین پزشک لیپوماتیک را به عمل آورد. در راستای این امر بهتر است چندین گزینه را مدنظر داشته باشید و از چند مرکز معتبر بازدید کنید. قبل از جراحی حتماً مشاوره داشته باشید. فراموش نکنید که این عمل دارای نتایج بسیار ماندگاری است و با انتخاب درست زیبایی و سلامتی را به خود هدیه خواهید داد. نحوه پاسخگویی مرکز درمانی در صورت بروز مشکل و عوارض جانبی بعد از انجام عمل نیز یکی از موارد مهمی است که باید حتماً از افرادی که در این کلینیک اقدام به انجام لیپوماتیک کرده‌اند، پرسیده شود.

گام آخر و مکمل تمامی این موارد، خود فرد است. در واقع انجام این عمل زیبایی در بهترین مرکز و زیر نظر بهترین پزشک تنها نیمی از راه است و بخش مهم‌تر آن رعایت نکات مراقبتی است تا عوارض در حد چشمگیری کاهش پیدا کند و نتایج مدنظر حاصل شود. تمام نکات مراقبت بعد از لیپوماتیک نیز توسط پرسنل و پزشک در جلسات مشاوره به فرد آموزش داده خواهد شد.

شما می‌توانید با مراجعه به ” کلینیک پوست و مو هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از هزینه لیپوماتیک خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره 02179547 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می‌توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب‌سایت از مشاوره آنلاین بهره‌مند شوید.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.