لیپوماتیک

بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران کیست ؟

بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران کیست ؟

لیپوماتیک یکی از متدهای زیبایی است که با هدف کاهش وزن و تخلیه چربی های اضافه صورت می گیرد. در واقع این تکنیک زیبایی بیشتر به افرادی توصیه می شود که نتوانسته اند از طریق ورزش و رژیم های غذایی به اندامی مناسب دست پیدا کنند.

اضافه وزن یکی از پیامدهای زندگی امروزی است که می تواند ناشی از سبک زندگی نادرست، رژیم غذایی نامناسب، استرس و مواردی از این قبیل باشد و لیپوماتیک یکی از راهکارهای پیش رو است.

معرفی بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران

لیپوماتیک تکنیکی است که در آن از تجهیزات و دستگاه های تخصصی استفاده شده و لازم است که پزشکی که این متد را اجرا میکند، فردی آموزش دیده بوده و از صلاحیت های لازم برخوردار باشد. از طرفی انجام این تکنیک زیبایی بدون آسیب رساندن به بافت های بدن فرد متقاضی، یکی از دغدغه های اصلی افرادی است که قصد انجام این متد را دارند.

در اینجاست که دکتر اجرا کننده این متد زیبایی اهمیت می یابد. در واقع عدم انتخاب پزشکی حاذق برای انجام لیپوماتیک ممکن است که عواقب جبران ناپذیری برای فرد متقاضی به دنبال داشته باشد. به همین جهت در مقاله پیش رو قصد داریم تا در مورد ویژگی های بهترین دکتر لیپوماتیک به بحث پرداخته و اطلاعات مفیدی در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

 

بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از مهم ترین مسائلی که در رابطه با جراحی لیپوماتیک وجود دارد، انتخاب ناحیه ای است که چربی اضافه باعث بد دیده شدن بدن می شود. در واقع انتخاب این ناحیه به عوامل متعددی بستگی دارد که از جمله آنها می توان به خواسته فرد متقاضی و نظر پزشک اشاره کرد.

پزشک مورد نظر باید توانایی انتخاب محل های مناسب به منظور تخلیه چربی را داشته و در مورد افراط فرد متقاضی هشدارهای لازم را به او دهد. از طرفی پزشک مورد نظر باید تجربه کافی کار با تجهیزات مربوط به پیکرتراشی را داشته و با نحوه کار با آن آشنا باشد.

 

بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران چه ویژگی هایی دارد؟

 

از ویژگی های یک جراح مناسب برای انجام پیکرتراشی ، توانایی او در برقراری ارتباط با فرد متقاضی است. در واقع پزشک مورد نظر باید بتوانند خواسته ها انگیزه متقاضی از انجام این متد زیبایی را درک کرده و این متد را طبق خواسته او اجرا کند.

بسیاری از پزشکان که بیشتر به دنبال کسب سود از جراحی هستند، اهمیتی به سن افراد نمی دهند. محدودیت سنی ایجاب می کند افراد زیر 18 سال به هیچ وجه لیپوماتیک انجام ندهد که دلیلش هم این است تغییرات هورمونی می تواند دوباره باعث چاقی افراد شود.

وقتی به بهترین دکتر لیپوماتیک مراجعه می کنید، طبیعتا با انجام آزمایش ها و بررسی های بیشتر سعی می کند آناتومی بدنتان را بیشتر بشناسد و بر اساس آن، تعیین کند آیا نیازی به این جراحی در این سن خواهید داشت یا خیر.

همچنین پزشک مورد نظر باید در زمینه لیپوماتیک تخصص داشته و دانش مربوط به چگونگی انجام این متد را بداند. یک پزشک خوب در این زمینه در رابطه با عوارض ناشی از انجام لیپوماتیک با متقاضی صحبت کرده و در نهایت راهکارهایی به منظور کاهش عوارض به او ارائه می کند.

در صورتی که پزشک مورد نظر از مهارت و تجربه کافی در این امر برخوردار نباشد، ممکن است که در حین تخلیه چربی های اضافه از بدن فرد متقاضی به سایر بافت های بدن او آسیب زده و سبب ایجاد عواقب جبران ناپذیری برای او شود.

 

توصیه های پس از عمل توسط بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران

پس از جراحی، کار اصلی یعنی مراقبت های پس از عمل شروع می شود. در چنین شرایطی مواردی که بعد از عمل لیپوماتیک باید مورد توجه قرار گیرد به شرح زیر هستند:

 • پس از اتمام عمل، لباس های مخصوصی باید بپوشید که پزشک توصیه خواهد کرد.
 • نباید در محل انجام لیپوماتیک، کمپرس یخ و کمپرس سرد اعمال کنید.
 • برای دوش گرفتن پس از عمل، حداقل 24 ساعت باید صبر کنید.
 • برای رفتن به مسافرت، باید 48 ساعت صبر کنید به همین دلیل اگر از شهر دوری می آیید، برای بازگشت استراحت کنید.
 • حداقل دو هفته از شنا کردن دوری کنید و برای حضور در سونا و آب گرم، حداقل 1 ماه باید صبر کنید.
 • در صورت امکان، نمک و چربی را در رژیم غذایی روزانه خود مصرف نکنید. اگر نمی توانید این کار را انجام دهید، می توانید روغن و نمک بسیار کمی مصرف کنید.
 • از داروهایی که متخصص توصیه نمی کند مانند مسکن های ضد درد، نباید استفاده کنید. در چنین مواردی می توان از دمنوش های توصیه شده توسط پزشک برای آرام بخشی استفاده کرد.
 • باید از حرکات سنگین اجتناب کرد. تحت فشار سنگین قرار گرفتن می تواند باعث شوک ناگهانی شود.

بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران چه مهارت هایی را دارد؟

به منظور درک بهتر از نقش پزشک لیپوماتیک بهتر است که ابتدا تعریف مختصری از این متد زیبایی را ارائه دهیم. این متد زیبایی شامل انتخاب بخش هایی از بدن که دارای چربی اضافه می باشد و اقدام به تخلیه این چربی هاست.

در واقع به این منظور ابتدا بی حسی موضعی بر ناحیه مورد نظر یا بیهوشی برای فرد متقاضی اعمال می شود که انتخاب هریک از این روش ها به تخصص و مهارت پزشک مورد نظر بستگی دارد. از دیگر مهارت هایی که پزشک باید داشته باشد، توانایی تخلیه چربی ها به گونه ای متناسب با سایر اندام هاست.

برای اطلاع از هزینه لیپوماتیک خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با لیپوماتیک و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

در واقع چربی های اضافه باید به گونه ای تخلیه شوند که با سایر اندام های بدن همخوانی داشته و جلوه ای طبیعی داشته باشد. در تکنیک زیبایی پیکرتراشی سلامت عمومی فرد باید در اولویت قرار داشته باشد و پزشک انجام این متد زیبایی را باید به گونه ای تنظیم کند که سلامت فرد متقاضی در خطر نباشد.

یکی از مهمترین عوامل موثر در پیشگیری از بروز خطرات احتمالی در لیپوماتیک انتخاب پزشکی حاذق و دارای توانایی های بالا در رابطه با لیپوماتیک است؛ بنابراین بهتر است که پیش از اقدام برای انجام این متد زیبایی در مورد پزشک خود تحقیقات لازم را به عمل آورده از توانایی های او اطمینان حاصل کنید.

یکی از اقداماتی که به این جهت می توانید به کار گیرید، درخواست نمونه کار از پزشک انتخابی است. بسیاری از پزشکان دارای عکس های نمونه قبل و بعد هستند که مشاهده آنها می تواند در انتخاب پزشک موثر باشد. از طرفی شما می توانید از متقاضیان پیشین در مورد نحوه عملکرد پزشک مورد نظرتان سوال کرده و از مهارت او اطمینان حاصل کنید.

 

چرا باید بهترین دکتر را برای انجام لیپوماتیک انتخاب کرد؟

لیپوماتیک مانند هر تکنیک زیبایی دیگری ریسک ها و خطراتی را به همراه دارد. در صورتی که پزشکی مناسب برای این کار انتخاب نشود، احتمال بروز خطرات ناشی از انجام پیکرتراشی به حداقل می رسد. ریسک ها و خطرات ناشی از انجام این متد زیبایی شامل موارد زیر است:

 1. عوارض و خطرات بیهوشی
 2. کبودی
 3. تغییرات پوستی که ممکن است پایدار باشند.
 4. آسیب به ساختارهای عمیق تر مانند رگ های خونی، اعصاب، ماهیچه ها، ریه ها و اندام های شکمی
 5. عوارض قلبی ریوی
 6. تجمع مایع
 7. عفونت
 8. ایجاد خطوط نامتقارن و نامنظم بر سطح پوست
 9. نیاز به عمل جراحی مجدد
 10. پوسته پوسته شدن یا شل شدن پوست در ناحیه مورد نظر
 11. بدتر شدن سلولیت پوستی
 12. تورم مداوم
 13. عدم بهبود زخم

 

چرا باید بهترین دکتر را برای انجام لیپوماتیک انتخاب کرد؟

 

تمامی موارد ذکر شده از عوارض و خطرات لیپوماتیک است و در صورتی که پزشک از مهارت و تجربه کافی در این زمینه برخوردار نباشد، امکان بروز عوارض ذکر شده به طور چشمگیری افزایش می یابد. به همین جهت است که انتخاب پزشکی با تجربه و آموزش دیده در این رابطه تاثیر زیادی در موفقیت متد زیبایی لیپوماتیک دارد.

 

قانون طلایی بهترین دکتر لیپوماتیک این است که همه چیز تازه پس از عمل شروع می شود و از اینجا به بعد وظیفه بیشتری برعهده دارید. برای مثال بسیاری از افراد پس از پیکرتراشی، دوباره به رژیم غذایی ناسالم تر می گردند؛ سیگار مصرف می کنند، نوشابه مصرف می کنند، نوشیدنی های الکلی زیادی مصرف می کنند، به انجام ورزش نمی پردازند و اکثر این اتفاقات وقتی رخ می دهد که آگاهی ندارند.

آگاهی دادن به مراجعه کنندگان از وظایف پزشک است که بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران می تواند با توصیه های اصلی و حیاتی، باعث ماندگاری بیشتر و خوش فرمی افراد شود.

 

اهمیت مشاوره اولیه با بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران

زمانی که اقدام به انجام یک عمل جدی می کنید تا ظاهر بهتری به دست بیاورید و چربی های اضافی از بدن جدا شوند، باید دقت بیشتری به خرج دهید. بهتر است قبل از هرگونه تصمیم جدی، با پزشک تان مشاوره کنید.

مشورت با پزشک و رد و بدل کردن اطلاعات، اهداف و آرزوها، بررسی سوابق پزشکی و دارویی می تواند بهترین کاری باشد که پیش از شروع عمل انجام می دهید. طبیعتا بسیاری از افراد تصور می کنند می توانند خودشان بررسی های اولیه را انجام دهند که واقعا می تواند خطرناک باشد.

بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران نه تنها کوچک ترین جزئیات سلامتی تان را مورد بررسی قرار می دهد، بلکه سعی می کند برنامه ای بچیند که همه چیز برایتان عالی پیش برود. به همین دلیل توصیه می شود با پزشک معالج جلسه خوبی برگزار کنید.

آیا قیمت در انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک موثر است؟

در رابطه با هزینه های مربوط به انتخاب پزشک برای انجام لیپوماتیک باید بگوییم که این امر عامل تضمین کننده ای در موفقیت این تکنیک زیبایی نیست. در واقع پرداخت هزینه های بالاتر همواره به معنی کسب نتیجه بهتر نیست.

بسیاری از پزشکانی که تجربه بیشتری در انجام تکنیک لیپوماتیک دارند، هزینه بیشتری به منظور انجام این متد زیبایی دریافت می کنند. البته هزینه های مربوط به انجام این متد زیبایی به عوامل دیگری نیز بستگی دارد.

 

آیا قیمت در انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک موثر است؟

 

یکی از این عوامل موثر، منطقه جغرافیایی است که فرد در آن زندگی می کند. از دیگر عوامل موثر بر هزینه های ناشی از انجام پیکرتراشی، شهرت پزشک مورد نظر است. برخی از افراد به منظور که اینکه این متد زیبایی را نزد بهترین پزشکان انجام دهند، مجبور به سفر به شهرهای دیگر می شوند که این امر نیز خود هزینه های مربوط به تکنیک زیبایی لیپوماتیک را افزایش می دهد.

افزون بر این، هر کلینیک تعرفه های خاص خودش را دارد و بر اساس تجهیزاتی که در آنجا مورد استفاده قرار می گیرد، این قیمت ها تغییر می کنند.

در واقع بدون معاینه، صحبت، مشاوره و بررسی نمی توان قیمت کلی اعلام کرد؛ مخصوصا که به بهترین پزشک مراجعه می کنید تا موفقیت را تضمین کنید. بنابراین توصیه می شود از طریق مشاوره آنلاین یا حضوری، نسبت به انجام این جراحی اقدام کنید.

در نهایت باید بگوییم که انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک کاری بسیار دشوار است و برای این کار معیارهای مختلفی وجود دارد. یکی از فاکتورهای مهم در این زمینه میزان رضایت متقاضیان از پزشک مورد نظر است. انتخاب بهترین پزشک لیپوماتیک (lipomatic) به معنای این نیست که هیچ خطر و ریسکی فرد متقاضی را تهدید نمی کند.

اگرچه مهارت های پزشک مورد نظر بسیار حائز اهمیت است اما به منظور کسب نتیجه بهتر از این تکنیک زیبایی مراقبت های فرد نیز بسیار تاثیرگذار است. در واقع چنانچه متقاضی به توصیه های پزشکی عمل کرده و آنها را اجرا کند، خطرات و ریسک های مربوط به این متد زیبایی کاهش یافته و در نهایت نتیجه دلخواه حاصل می شود.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیپوماتیک خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button