بهترین جراح متخصص عمل لیپوماتیک

لیپوماتیک یکی از متد‌های زیبایی است که با هدف کاهش وزن و تخلیه چربی‌های اضافه صورت می‌گیرد. در واقع این تکنیک زیبایی بیشتر به افرادی توصیه می‌شود که نتوانسته‌اند از طریق ورزش و رژیم‌های غذایی به اندامی مناسب دست پیدا کنند. اضافه وزن یکی از پیامد‌های زندگی امروزی است که می‌تواند ناشی از سبک زندگی نادرست، رژیم غذایی نامناسب، استرس و مواردی از این قبیل باشد و لیپوماتیک یکی از راهکار‌های پیش رو برای رسیدن به تناسب اندام است. لیپوماتیک تکنیکی است که در آن از تجهیزات و دستگاه‌های تخصصی استفاده شده و لازم است که پزشکی که این متد را اجرا می‌کند، از صلاحیت‌های لازم برخوردار باشد.

اینفوگرافیک راهنمای انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران
اینفوگرافیک راهنمای انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران

در واقع شما باید بهترین دکتر عمل لیپوماتیک را انتخاب نمایید تا نه‌تنها به نتیجه ایده‌آل رسیده بلکه عواقبی برای شما نیز نداشته باشد. در واقع عدم انتخاب پزشکی حاذق برای انجام لیپوماتیک ممکن است عواقب جبران‌ناپذیری برای فرد متقاضی به دنبال داشته باشد. به همین جهت در این مقاله قصد داریم تا در مورد ویژگی‌های بهترین دکتر پیکرتراشی به بحث پرداخته و اطلاعات مفیدی در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

معرفی بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران

بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران چه ویژگی هایی دارد؟

 1. یکی از مهم‌ترین مسائلی که در رابطه با جراحی لیپوماتیک وجود دارد، انتخاب ناحیه‌ای است که چربی اضافه باعث بد فرم شدن بدن می‌شود. در واقع انتخاب این ناحیه به عوامل متعددی بستگی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به خواسته فرد متقاضی و نظر پزشک اشاره کرد. پزشک مورد نظر باید توانایی انتخاب محل‌های مناسب به منظور تخلیه چربی را داشته باشد.
 2. از طرفی پزشک مورد نظر باید تجربه کافی کار با تجهیزات مربوط به پیکرتراشی را داشته باشد. زمانی که لوله کانولا وارد بدن می‌شود، حرکات ارتعاشی دارد و اگر متخصص نتواند آن را به خوبی مدیریت نماید، قطعات حرکات ارتعاشی باعث آسیب به بافت‌ها خواهد شد.
 3. از ویژگی‌های بهترین دکتر پیکرتراشی، توانایی او در برقراری ارتباط با فرد متقاضی است. در واقع پزشک مورد نظر باید بتوانند خواسته‌ها و انگیزه فرد متقاضی از انجام این متد زیبایی را درک کرده و تا جایی که امکان دارد، این متد را طبق خواسته او اجرا کند.
 4. بسیاری از پزشکان که بیشتر به دنبال کسب سود از جراحی هستند و اهمیتی به سن افراد نمی‌دهند. محدودیت سنی ایجاب می‌کند افراد زیر ۱۸ سال به هیچ‌وجه لیپوماتیک انجام ندهد که زیرا در دوران بلوغ، تغییرات هورمونی می‌تواند دوباره باعث چاقی افراد شود. وقتی به بهترین دکتر جراحی لاغری مراجعه می‌کنید، طبیعتا با انجام آزمایش‌ها و بررسی‌های بیشتر سعی می‌کند آناتومی بدن شما را بیشتر بشناسد و براساس آن، تعیین کند آیا نیازی به این جراحی در این سن خواهید داشت یا خیر.
 5. همچنین پزشک مورد نظر باید در زمینه لیپوماتیک تخصص داشته و دانش مربوط به چگونگی انجام این متد را بداند. یک پزشک خوب در این زمینه در رابطه با عوارض ناشی از انجام لیپوماتیک با متقاضی صحبت کرده و در نهایت راهکار‌هایی به منظور کاهش عوارض به او ارائه می‌کند. در صورتی که پزشک مورد نظر از مهارت و تجربه کافی در این امر برخوردار نباشد، ممکن است که در حین تخلیه چربی‌های اضافه از بدن فرد متقاضی به سایر بافت‌های بدن او آسیب‌زده و سبب ایجاد عواقب جبران‌ناپذیری برای او شود.

بهترین دکتر لیپوماتیک

ویژگی بهترین دکتر
 1. داشتن گواهی تخصصی
 2. رضایت مراجعه‌کنندگان قبلی
 3. آشنایی و تسلط بر روش‌های مدرن پیکرتراشی
 4. استفاده از تجهیزات مدرن برای جراحی
اهمیت انتخاب پزشک متخصص
 1. رسیدن به تناسب اندام بدون آسیب بافتی
 2. کاهش عوارض جانبی
 3. تخلیه کامل چربی‌ها
 4. افزایش ماندگاری لیپوماتیک
راهنمای انتخاب بهترین جراح
 1. سوال از مراجعه‌کنندگان قبلی
 2. مراجعه به کلینیک‌های معتبر
 3. دیدن نمونه کارهای متخصص

مطالب بیشتر: گن طبی بعد از لیپوماتیک

بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از مهم‌ترین عوامل موثر در پیشگیری از بروز خطرات احتمالی در لیپوماتیک، انتخاب پزشکی حاذق و دارای توانایی‌های بالا در رابطه با لیپوماتیک است. بنابراین بهتر است که پیش از اقدام برای انجام این متد زیبایی، در مورد پزشک خود تحقیقات لازم را به عمل آورده و از توانایی‌های او اطمینان حاصل کنید. یکی از اقداماتی که به این جهت می‌توانید به کار گیرید، درخواست نمونه کار از پزشک انتخابی است. بسیاری از پزشکان دارای عکس‌هایی از مراجعین قبلی هستند که مشاهده آن‌ها می‌تواند در انتخاب پزشک موثر باشد. از طرفی شما می‌توانید از متقاضیان پیشین در مورد نحوه عملکرد پزشک مورد نظر خود سوال کرده و از مهارت او اطمینان حاصل کنید.

توصیه های پس از عمل توسط بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران

پس از جراحی، کار اصلی یعنی مراقبت‌ های پس از عمل پیکرتراشی شروع می‌شود. بهترین متخصص عمل لیپوماتیک در جلسه مشاوره نکاتی که بعد از عمل لیپوماتیک باید مورد توجه قرار گیرد به شما توضیح خواهند داد:

 1. پس از اتمام عمل، باید گن بپوشید تا از افتادگی پوست جلوگیری گردد. با تخلیه چربی از بدن، بین پوست و عضلات فضای خالی ایجاد می‌شود که پوشیدن گن کمک می‌کند پوست سریع‌تر فرم گرفته و به عضلات بچسبد. در نتیجه از افتادگی جلوگیری خواهد شد.
 2. برای دوش گرفتن پس از عمل، حداقل ۲۴ ساعت باید صبر کنید. پس از آن هر بار که دوش می‌گیرید، محل عمل را به آرامش ماساژ دهید. چون اگر مایعات از بدن خارج نشوند، منجر به عفونت بافتی خواهد شد.
 3. اگر چه عمل لیپوماتیک، یک جراحی سرپایی است و عوارضی ندارد ولی بهتر است چند روز در خانه استراحت کنید.
 4. حداقل دو هفته از شنا کردن دوری کرده و برای حضور در سونا و آب گرم، حداقل ۱ ماه باید صبر کنید.
 5. مصرف نمک را در روزهای اولیه بعد از عمل، حذف کنید چون خوردن نمک زیاد باعث افزایش تجمع مایعات در محل زخم خواهد شد.
 6. تنها از داروهایی که متخصص تجویز نموده است استفاده کنید و به هیچ عنوان اقدام به خوددرمانی نکنید.
 7. باید از فعالیت و ورزش‌های سنگین اجتناب کرد.
 8. مصرف آب، مایعات، میوه‌ها و سبزیجات را بیشتر کنید. این مسئله برای بهبود سریع‌تر زخم‌ها اهمیت دارد.

مطالب بیشتر: بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران

بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران چه مهارت هایی را دارد؟

به منظور درک بهتر نقش پزشک لیپوماتیک در رسیدن به تناسب اندام، بهتر است که ابتدا تعریف مختصری از این متد زیبایی را ارائه دهیم:

 1. در ابتدا متخصص باید شما را معاینه کند تا متوجه شود کدام اندام‌های بدن نیاز به عمل داشته و تخلیه چربی باید از کدام قسمت‌ها انجام شود. همچنین در تکنیک پیکرتراشی، سلامت عمومی فرد باید در اولویت قرار داشته باشد لذا باید آزمایشاتی را انجام دهید تا متخصص مطمئن شود مشکلی ندارید.
 2. سپس بی‌حسی موضعی بر ناحیه مورد نظر یا بیهوشی کامل اعمال می‌شود که انتخاب هر یک از این روش‌ها به تخصص و مهارت پزشک مورد نظر و البته آستانه تحمل فرد بستگی دارد.
 3. از دیگر مهارت‌های پزشک، توانایی تخلیه چربی‌ها به گونه‌ای که فرم ایده‌آل اندام به دست آید. درواقع چربی‌های اضافه باید به گونه‌ای تخلیه شوند که با سایر اندام‌های بدن همخوانی داشته و جلوه‌ای طبیعی داشته باشد.

برای اطلاع از هزینه لیپوماتیک خود می‌توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام‌رسان واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۵۰۲۰۵۰ تمامی سوالات خود در رابطه با لیپوماتیک و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

چرا باید بهترین دکتر را برای انجام لیپوماتیک انتخاب کرد؟

لیپوماتیک مانند هر تکنیک زیبایی دیگری، ریسک‌ها و خطراتی را به همراه دارد. در صورتی که پزشکی مناسب برای این کار انتخاب شود، احتمال بروز خطرات ناشی از انجام پیکرتراشی به حداقل می‌رسد. ریسک‌ها و خطرات ناشی از انجام این متد زیبایی شامل موارد زیر است:

 1. عوارض و خطرات بیهوشی
 2. کبودی
 3. تغییرات پوستی که ممکن است پایدار باشند.
 4. آسیب به ساختار‌های عمیق‌تر مانند رگ‌های خونی، اعصاب، ماهیچه‌ها، ریه‌ها و اندام‌های شکمی
 5. عوارض قلبی ریوی
 6. تجمع مایع در محل زخم‌ها
 7. عفونت
 8. ایجاد خطوط نامتقارن و نامنظم بر سطح پوست
 9. نیاز به عمل جراحی مجدد برای درمان افتادگی پوست
 10. پوسته پوسته شدن یا شل شدن پوست در ناحیه مورد نظر
 11. تورم و التهاب
 12. عدم بهبود زخم

مطالب بیشتر: جراحی لاغری شکم و پهلو

چرا باید بهترین دکتر را برای انجام لیپوماتیک انتخاب کرد؟

تمامی موارد ذکر شده، از عوارض و خطرات لیپوماتیک است و در صورتی که پزشک از مهارت و تجربه کافی در این زمینه برخوردار نباشد، امکان بروز عوارض ذکر شده به طور چشمگیری افزایش می‌یابد. به همین جهت است که انتخاب پزشکی باتجربه و آموزش دیده در این رابطه تاثیر زیادی در موفقیت متد زیبایی لیپوماتیک دارد. علاوه بر انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک، توجه به نکات مراقبتی بعد از انجام جراحی نیز به شدت بر نتیجه این عمل زیبایی تاثیر خواهد گذاشت. برای مثال بسیاری از افراد پس از پیکرتراشی، دوباره به رژیم غذایی ناسالم‌تر روی می‌آورند، سیگار می‌کشند، نوشابه و نوشیدنی‌های الکلی زیادی مصرف می‌کنند، به انجام ورزش نمی‌پردازند و اکثر این اتفاقات وقتی رخ می‌دهد که آگاهی ندارند. آگاهی دادن به مراجعه‌کنندگان از وظایف پزشک است. بهترین دکتر جراحی لاغری در ایران می‌تواند با توصیه‌های اصلی و حیاتی در جلسه مشاوره، باعث ماندگاری بیشتر و خوش‌فرمی بدن فرد شود.

مطالب بیشتر: لیپوماتیک زانو

اهمیت مشاوره اولیه با بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران

زمانی که اقدام به انجام یک عمل جدی می‌کنید تا ظاهر بهتری به دست بیاورید و چربی‌های اضافی از بدن جدا شوند، باید دقت بیشتری به خرج دهید. بهتر است قبل از هر گونه تصمیم جدی، با پزشک‌ خود مشاوره کنید. مشورت با پزشک و رد و بدل کردن اطلاعات، اهداف و آرزو‌ها، بررسی سوابق پزشکی و دارویی می‌تواند بهترین کاری باشد که پیش از شروع عمل انجام می‌دهید. طبیعتا بسیاری از افراد تصور می‌کنند که خود می‌توانند بررسی‌های اولیه را انجام دهند اما این کار واقعا می‌تواند خطرناک باشد.

بهترین دکتر پیکرتراشی در ایران نه‌تنها کوچک‌ترین جزئیات سلامتی‌ را مورد بررسی قرار می‌دهد، بلکه سعی می‌کند برنامه‌ای بچیند تا همه چیز عالی پیش برود. به همین دلیل توصیه می‌شود با پزشک معالج، جلسه خوبی برگزار کنید.

آیا قیمت در انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک موثر است؟

در رابطه با هزینه‌های مربوط به انتخاب پزشک برای انجام لیپوماتیک باید بگوییم که این امر عامل تضمین‌کننده‌ای در موفقیت این تکنیک زیبایی نیست. در واقع پرداخت هزینه‌های بالاتر همواره به معنی کسب نتیجه بهتر نیست. بسیاری از پزشکانی که تجربه بیشتری در انجام تکنیک لیپوماتیک دارند، هزینه بیشتری به منظور انجام این متد زیبایی دریافت می‌کنند. البته هزینه‌های مربوط به انجام این متد زیبایی به عوامل دیگری نیز بستگی دارد.

یکی از این عوامل موثر، منطقه جغرافیایی است که فرد در آن زندگی می‌کند. از دیگر عوامل موثر بر هزینه‌های انجام پیکرتراشی، شهرت پزشک مورد نظر است. برخی از افراد به منظور اینکه این متد زیبایی را نزد بهترین متخصص انجام دهند، مجبور به سفر به شهر‌های دیگر می‌شوند که این امر نیز هزینه‌های مربوط به تکنیک زیبایی لیپوماتیک را افزایش می‌دهد. افزون بر این، هر کلینیک، تعرفه‌های خاص خود را دارد و براساس تجهیزاتی که در آنجا مورد استفاده قرار می‌گیرد، این قیمت‌ها تغییر می‌کنند.

آیا قیمت در انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک موثر است؟

در واقع بدون معاینه، صحبت، مشاوره و بررسی نمی‌توان قیمت کلی اعلام کرد. بنابراین توصیه می‌شود از طریق مشاوره آنلاین یا حضوری، نسبت به انجام این جراحی اقدام کنید. در نهایت باید بگوییم که انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک کاری بسیار دشوار است و برای این کار معیار‌های مختلفی وجود دارد. یکی از فاکتور‌های مهم در این زمینه، میزان رضایت متقاضیان از پزشک مورد نظر است. انتخاب بهترین پزشک جراحی لاغری به معنای این نیست که هیچ خطر و ریسکی فرد متقاضی را تهدید نمی‌کند. اگر چه مهارت‌های پزشک مورد نظر بسیار حائز اهمیت است اما به منظور کسب نتیجه بهتر از این تکنیک زیبایی، مراقبت‌های فرد نیز بسیار تاثیرگذار است. در واقع چنانچه متقاضی به توصیه‌های پزشکی عمل کرده و آن‌ها را اجرا کند، خطرات و ریسک‌های مربوط به این متد زیبایی کاهش یافته و در نهایت نتیجه دلخواه حاصل می‌شود.

شما می‌توانید با مراجعه به ” کلینیک پوست و مو هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیپوماتیک خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره‌مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed