درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تقویت ابرو پس از کاشت ابرو 

شاید امروز هر فردی پس از ریزش ابرو و یا آسیب ابرو به دنبال عمل زیبایی کاشت ابرو برای حل این مشکل باشد اما کمتر کسی وجود دارد که به نتایج آن نیز فکر می کند.

نتایج حاصل از عمل زیبایی Eyebrow Transplant به عنوان مهم ترین بخش عمل زیبایی کاشت ابرو در نظر گرفته می شود و در واقع خود عملیات و روند عمل زیبایی کاشت ابرو تنهای بخش کوچکی از Eyebrow Transplant است.

پس از انجام عمل کاشت ابرو فرد باید تقویت ابرو پس از ” کاشت ابرو ” را در نظز داشته باشد.

جلوگیری از نفوذ گرد و غبار، التهاب و خاک و باکتری می تواند از عواملی باشد که به عنوان یک راه تقویت ابرو پس از پیوند ابرو در نظر گرفته می شود.

 

آیا تقویت تارهای مو و ابرو پس از کاشت ابرو الزامی است ؟

دستور العمل ها و مراقبت های پس از عمل زیبایی کاشت ابرو به حدی جدی و حیاتی هستند که باید پیش از انجام عمل زیبایی Eyebrow Transplant شفاف سازی شده و تمام توسط پزشک متخصص در اختیار بیمار قرار گیرد.

برای اطلاع از هزینه کاشت ابرو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122819418 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت ابرو و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

 

آیا تقویت تارهای مو و ابرو پس از کاشت ابرو الزامی است ؟

 

قبل از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو پزشک متخصص در مورد تمامی نکات جلوگیری کننده از کبودی و خون ریزی بیش از حد توصیه هایی را ارائه خواهد داد.

معمولا افرادی که نسبت به انجام عمل زیبایی کاشت ابرو اقدام می کنند به دلیل ریزش ابرو یا آسیب هایی تصمیم به این کار گرفته اند در نتیجه اگر مراقبت های لازم پس از عمل زیبایی کاشت ابرو انجام نشود:

و یا تارهای مو کاشته شده در ابرو رسیدگی نشوند می تواند باعث نابودی آن ها و بی تاثیر بودن نتایج عمل زیبایی پیوند ابرو شود.

یکی از مهمترین موضوعاتی در این رابطه وجود دارد این است شما باید دقت داشته باشید مراقبت تنها به معنی تقویت مو نیست!

مشاهده مطلب
مراقبت های بعد از کاشت ابرو و نتایج آن

شما علاوه بر تقویت ابرو پس از کاشت ابرو باید با استفاده از روش ها و دستورالعمل های موجود باعث تقویت فولیکول های مو نیز بشوید.

تقویت فولیکول های ابرو و کاشته شده باعث خواهد شد تا روند رشد ایده آلی شکل گیرد و این گونه ریشه تار های ابرو قدرتمند تر شده و استحکام بالایی خواهند داشت.

زمانی که بعد از انجام عمل زیبایی پیوند ابرو فولیکول ها و ابرو تقویت شوند می توان شاهد رشد بهتر و تراکم مناسب ابرو بود. در نتیجه زیبایی چهره فرد را فرا خواهد گرفت.

شاید هزینه و زمان زیادی صرف بهبود و کاشت ابرو کنید اما می توانید تنها با عدم رعایت چند نکته تمامی این زحمات را بر باد دهید.

توجه کنید که تقویت ابرو پس از کاشت ابرو به روش هایی مانند تمیز کردن، شستشو، ژل های نرم کننده و غیره می تواند در نتیجه کسب شده بسیار تاثیر گذار بوده و حتی مانع از ریزش مجدد یا آسیب آن ها شود.

برخی افراد برای تکمیل فرآیند ترمیم ابرو نسبت به انجام مجدد عمل زیبایی Eyebrow Transplant اقدام می کنند،

اما درست در همین زمان افرادی که واسطه تقویت ابروی خود اکنون تراکم بی نظیر و زیبایی در ابرو های خود دارند از زندگی و ظاهر خود لذت برده  و نیازی به عمل زیبایی کاشت ابرو مجدد ندارند.

4 اصل مهم و اساسی تقویت ابرو در دوران نقاهت کاشت ابرو

ابرو ها به راحتی می توانند باعث ایجاد تغییراتی در چهره هر فرد گردد. در نتیجه همواره از ابرو ها به عنوان یکی از مهم ترین المان های صورت هر فردی یاد می شود.

با استفاده از ابرو شما می توانید ارتباط برقرار کنید اما متاسفانه برخی از افراد از داشتن این نعمت محروم شده اند.

در چنین موقعیتی عمل زیبایی کاشت ابرو یکی از بهترین گزینه های پیش رو است اما به شرطی که با تقوین ابرو و فولیکول های کاشته شده پس از عمل همراه باشد.

 

4اصل مهم و اساسی تقویت ابرو در دوران نقاهت پیوند ابرو

 

رعایت 4 اصل مهم و اساسی می تواند باعث شود تا تاثیرات عمده ای در تقویت ابرو های شما ایجاد شود:

1. بهتر است از وارد کردن فشار به خود خودداری نمایید و برای رفتن به منزل از یک شخص یا همراه کمک بگیرید.

مشاهده مطلب
پوسته پوسته شدن ابرو بعد از کاشت ابرو طبیعی

وجود هر گونه استرس و اضطراب و هر فشار عصبی باعث ایجاد تغییراتی در عضلات شده و ممکن است پایه و ریشه های فولیکول مو را دچار مشکل و ضعف کند.

شاید شما بتوانید رانندگی کنید اما اگر در مواردی هنوز هم کمی بی حالی و درد را در ناحیه ابرو های خود و چشم احساس می کنید تحت هیچ شرایطی رانندگی نکنید.

زیرا اضطراب این کار و تحمل درد می تواند موجب از بین رفتن بسیاری از فولیکول های کاشته شده شود.

2. به دستورالعمل های پزشک متخصص زیبایی خود با دقت گوش کرده و از آن ها پیروی کنید.

به احتمال بسیار زیاد جراح یا پرستاری قبل از عمل فهرستی از کارهایی که باید انجام دهید را در اختیار شما قرار خواهد داد. سعی کنید تمامی این موارد را یادداشت کرده و یا به خاطر بسپارید.

زیرا تمامی این نکات می تواند در روند بهبودی شما تاثیر گذار بوده و موجب تقویت پایه ها و ریشه های ابرو شود.

3. از مصرف مشروبات الکلی، استعمال دخانیات، سیگار کشیدن، مصرف قرص های ضد التهابی و ضد انعقاد خون پرهیز نمایید.

عدم رعایت چنین نکاتی نه تنها باعث بروز مشکلاتی از قبیل عفونت و خون ریزی خواهد شد بلکه علاوه بر طولانی کردن دوران نقاهت و بهبودی شما منجر به ضعیف شدن فولیکول های کاشته شده جدید خواهد شد.

4. از زخم ها و اسکار ها ناشی از عمل زیبایی کاشت ابرو به دقت مراقبت کنید.

عدم مراقبت صحیح از زخم ها و محل Eyebrow Transplant می تواند باعث ضعیف شدن پایه های مو و فولیکول ها شود.

به احتمال زیاد پس از عمل زیبایی کاشت ابرو دچار خارش خواهید شد.

در چنین مواردی از پماد های تسکین دهنده استفاده کنید زیرا وارد کردن فشار و خارش ناحیه ابرو می تواند موجب از بین رفتن فولیکول های جدید شده و ریشه تار های ابرو را نیز ضعیف نماید.

آیا ترمیم و کوتاه کردن ابرو در تقویت و ترمیم آن تاثیر گذار است ؟

از مهمترین نکاتی که می تواند در شکل دهی و تقویت فولیکول های ابرو نقش موثری داشته باشد استفاده از پماد های تسکین دهنده مانند ” زینک پلاس ” و غیره، شستشوی مداوم با شامپوی مخصوص، تمیز کردن محل کاشت ابرو و غیره خواهد بود.

مشاهده مطلب
نقش ویتامین E بعد از کاشت ابرو طبیعی

موی سر و موی ابرو تفاوت بسیاری با یکدیگر دارند. در زمانی که از موهای پشت گردن و سر برای کاشت ابرو استفاده می شود قطعا تفاوت هایی احساس خواهد شد.

موهای پیوند زده شده برای اینکه به حالت طبیعی ابرو تبدیل شوند احتیاج به مراقبت بسیاری دارند.

 

آیا کوتاه کردن ابرو در تقویت و ترمیم پیوند ابرو تاثیرگذار است ؟

 

همچنین زاویه و حتی عمق تارهای مو کاشته شده در ابرو نیز متفاوت خواهد بود پس همین موضوع ایجاب خواهد کرد که با دقت به بحث ترمیم و نگهداری تارهای مو کاشته شده و فولیکول های آن رسیدگی شود.

تارهای مو پیوند زده شده و کاشته شده در عمل کاشت ابرو رشد سریع تری خواهند داشت و این به دلیل ماهیت آن هاست اما رفته رفته بر طبق عادت این مشکل بر طرف شده و روند رشد عادی از سر گرفته خواهد شد.

برای رسیدن به روند رشد عادی و همچنین تقویت ابرو پس از کاشت ابرو بهتر از همواره به تمیز کردن و کوتاه کردن ابرو ها بپردازید.

کوتاه کردن ابرو به صورت مداوم و نگهداری آن ها در تراکم و حجمی مناسب می تواند باعث شود تا رفته رفته ظاهر آن ها تغییر کرده و نتایج باب میل شما حاصل گردد.

برای این کار می توانید از یک جفت قیچی مخصوص ابرو استفاده کنید تا علاوه بر کوتاه کردن باعث ترمیم بافت تار های ابرو نیز شود.

کوتاه کردن مداوم تارهای مو ابرو باعث می شود تا فشاری بر فولیکول ها وارد نشده و در کنار مراقبت های دیگر منجر به تقویت فولیکول های جدید در کاشت ابرو خواهد شد.

 

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا  و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت پیوند ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان ( کلیک کنید )