تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس به گونه چه فوایدی دارد؟

1
(1)

مهم نیست که فرد چقدر از پوست خود مراقبت کنید، در نهایت، خطوط و چین و چروک ها ظاهر را تحت تأثیر قرار می دهد. تزریق بوتاکس به فرد در کنترل آنها کمک خواهد کرد و بوتاکس به این منظور بسیار مورد قبول و مورد استفاده قرار گرفته است.

تزریق بوتاکس به گونه

طیف گسترده ای از مشکلات وجود دارد که بوتاکس می تواند آنها را حل کند، اما آیا مناطقی از چهره ماند گونه هم برای تزریق بوتاکس مناسب هستند و چه فوایدی برای این تزریق در این ناحیه دارد؟ این دو سوال را اغلب مراجعه کنندگان به کلینیک زیبایی می پرسند. پاسخ مناسب در ادامه بررسی شده است.

درخواست مشاوره رایگان تزریق بوتاکس

نحوه عملکرد تزریق بوتاکس گونه چگونه است؟

در این نوع درمان از شکل بسیار خفیف نوروتوکسین برای جلوگیری از تکانه های عصبی در ناحیه هدف استفاده می کنند. این کار به نوبه خود، عضلات متصل به صورت را که منقبض شده و باعث ایجاد چین و چروک و خطوط می شود به صورت موقت بی حرکت خواهد کرد.

در واقع سم بوتولینوم در دوزهای کوچک از طریق یک سوزن ریز به عضلات اطراف منطقه تزریق می شود تا اعصاب را کنترل کند و انقباضات عضلات را کاهش دهد.بنابراین چین و چروک های صورت مانند خطوط اخم و خطوط پا کلاغی در کنار چشم را به حداقل می رساند.

نحوه عملکرد تزریق بوتاکس گونه چگونه است؟

در کنار برطرف کردن تنش، این شیوه درمانی به مستحکم شدن پوست و بازگشت حالت ارتجاعی آن نیز کمک بسیار زیادی خواهد کرد و در جوانسازی صورت و پر کردن گونه ها هم نقش مهمی را ایفا می کند.

 

تزریق بوتاکس برای گونه

یکی از متداول ترین و کم خطر ترین روش ها برای قرینه سازی گونه ها، رفع افتادگی آنها و همچنین برجسته تر کردن گونه های خالی استفاده از بوتاکس است. گرچه بیشتر این روش درمانی را برطرف کننده چین و چروک می دانند اما برای جذاب تر کردن چهره، به ویژه گونه ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد و بسیار پرطرفدار است.

برای اطلاع از هزینه تزریق بوتاکس خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق بوتاکس و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

البته در کنار این موارد باید به کاربرد های مختلف درمانی آن نیز اشاره کرد که برای درمان میگرن، گردن درد، افتادگی پلک، تعرق زیاد و مواردی از این دست نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

برای تزریق بوتاکس در گونه از روش محافظه‌کارانه استفاده می شود بدین معنی که ابتدا در دوز و مقدار کم حدود یک تا دو واحد تزریق مطابق نظر پزشک انجام شده و بعد از ارزیابی مجدد اثرات و نحوه عملکرد، مقدار تزریق در جلسه بعد که دو هفته پس از تزریق اولیه است، بیشتر خواهد شد.

کاربرد های بوتاکس برای گونه

موارد متعددی وجود دارد که افراد را جهت بوتاکس گونه به کلینیک های زیبایی می کشاند مهمترین آنها عبارتند از:

  • زاویه دار کردن صورت

یکی از مواردی که این روزها افراد به ویژه جوان تر ها بیشتر به آن علاقه دارند، زاویه دار کردن و فرم دهی به صورت است. با تزریق بوتاکس به گونه و برجسته تر شدن آن، فک و چانه کوچکتر به چشم می آیند و فرم دلخواه حاصل می شود.

البته برای انجام این کار ابتدا پزشک معاینات را انجام می دهد تا با توجه به شکل صورت شما تشخیص داده شود این روش برای شما مفید است یا خیر؟

  • رفع افتادگی گونه با بوتاکس

با بالا رفتن سن و یا مواردی چون رژیم غذایی نادرست، مصرف دخانیات، در معرض آفتاب بودن، بیماری و یا کاهش وزن شدید، گونه به مرور افت می کند و حالتی ایجاد می شود که به آن افتادگی گونه می گویند. یکی از ویژه ترین و مهم ترین کاربردهای بوتاکس کمک به رفع افتادگی گونه به شمار می رود.

فواید تزریق بوتاکس گونه

علاوه بر دو کابردی مهمی که برای بوتاکس گونه ذکر شد و جز فواید آن نیز به شمار می رود؛ از فواید بوتاکس می توان به غیر جراحی بودن آن اشاره نمود.

تزریق به ساده ترین شکل، با کمترین میزان درد و البته خونریزی بسیار اندک، به صورت سرپایی انجام خواهد گرفت. طول دوره بهبودی یا همان نقاهت هم در این روش بسیار کوتاه است و تنها بعد از گذشت سه روز به وضوح نتایج آن قابل مشاهده خواهد بود.

عوارض و خطرات بوتاکس گونه

با توجه به اینکه تزریق بوتاکس توسط مراجع علمی متعدد به عنوان روش کم خطر و ایمن تأیید شده، خوشبختانه عوارض کمی دارد که اغلب هم یک روز بعد از تزریق بوتاکس از بین می روند و تنها در صورت ادامه دار بودن باید به طور حتم شرایط را به پزشک خود اطلاع دهید.

عوارض و خطرات بوتاکس گونه

این عوارض جزئی عبارتند از:

درد در ناحیه تزریق و سردرد که در صورت صلاحدید پزشک می توان از مسکن استفاده کرد. البته گاهی سردرد بعد از تزریق بوتاکس با حالت تهوع نیز همراه است که نباید نگران شد زیرا تهوع هم یکی از عوارض آن به شمار می رود.

خونریزی و کبودی در محل تزریق که به صورت کاملا موقتی است و در سریع ترین زمان هم محو خواهند شد.

البته به این نکته هم باید اشاره کرد که در صورت تزریق مکرر بدن به این روش درمانی مقاوم شده و اثرات آن به مرور زمان کمتر خواهد شد، پس بهتر است از سنین بسیار پایین برای این کار اقدام نکنید. بعد از تزریق هم جای پشیمانی وجود ندارد زیرا مواد را نمی توان تخلیه کرد و باید زمان بدهید تا کم کم اثر خود را در طول چند ماه از دست بدهند.

نکات مراقبتی بعد از تزریق بوتاکس به گونه

عملکرد بوتاکس بدین گونه است که به ماهیچه چسبیده و اندک اندک جذب آن می شود برای جلوگیری از حرکت این ماده اغلب پزشکان توصیه می کنند بعد از تزریق به ویژه در ناحیه گونه تا حدود چهار ساعت از خوابیدن و به خصوص دراز کشیدن خودداری نمایید. یک ساعت بعد از تزریق نیز برای اثر بخشی آن بهتر است در حالت نشسته باشید و فعالیت خود را محدود کنید.

از دیگر موارد مهم این است که در محل تزریق هیچ گونه فشار یا ماساژی اعمال نکنید تا باعث حرکت آن نگردد. نگران کبودی و در هم نباشید زیرا همانگونه که گفته شد، در کوتاه ترین زمان از بین خواهند رفت.

یکی از نکات مهمی که در مورد اثرات بوتاکس گونه باید بدانید این است که اثرات دائمی و ماندگار نیستند. بعد از گذشت سه الی 7 روز نتایج به شکل نهایی خود را نشان داده و اغلب به مدت چهار 12 ماه دوام خواهند داشت. به همین دلیل است که برای تزریق مجدد بوتاکس باید مراجعه های بعدی را انجام دهید.

اگر می خواهید از نتایج خود راضی باشید بسیار مهم است که کلینیک ارائه دهنده ای را انتخاب نمایید که در کنار تجربه از مجوز های لازم برای تزریق بوتاکس و سایر پرکننده پوستی برخوردار باشد. حتماً در مورد این روش با پزشک خود صحبت کنید تا بدانید که چه چیزی را باید انتظار داشته باشید و چگونه می توانید از عوارض جدی جلوگیری کنید.

موارد زیر را نیز به طور حتم در نظر داشته باشید:

تزریق بوتاکس را به دست افراد نابلد و غیر متخصص ندهید زیرا این کار ممکن است عوارض جبران ناپذیر و جدی را برای سلامت شما به همراه داشته باشد.

برگزاری جلسات مشاوره و معاینه بسیار ضروری است تا در مورد کارآمدی این روش و مناسب بودن آن برای شما تصمیم گرفته شود.

دقت کنید که از برندهای بوتاکس معتبر و با کیفیت مانند دیسپورت، مسپورت و نورونوکس برای این کار استفاده شود زیرا علاوه بر نتایج بهتر به کاهش عوارض احتمالی نیز بسیار کمک می کند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک پوست و مو هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک از هزینه تزریق بوتاکس مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

آیا این مطلب مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین امتیاز 1 / 5. 1

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)