درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
1 (1 رای)

تزریق بوتاکس به زیر چشم و رفع سیاهی و کبودی های آن

تزریق بوتاکس به زیر چشم و هر آنچه باید بدانید

شاید شما هم از دیدن دایره های سیاهی که دور چشمتان ایجاد شده است در عذاب هستید. در این حال می توانید از ” تزریق بوتاکس ” به زیر چشم استفاده کنید.

معمولا برای درمان چروک هایی که به صورت پنجه کلاغی در اطراف چشم ایجاد شده است.

شاید تصور کنید که تزریق بوتاکس به زیر چشم به دلیل اینکه از یک نوع سم گرفته می شود خطرناک است اما توسط موسسه FDA تایید شده است.

 

همچنان می توان گفت که صورت هم جز نقاطی است که میتوان به راحتی به آن بوتاکس تزریق کرد.

برای اطلاع از هزینه تزریق بوتاکس خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122819418 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با بوتاکس و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

 

تزریق بوتاکس به زیر چشم و هر آنچه باید بدانید

 

انتقال بوتاکس به زیر چشم چه ممنوعیت هایی دارد ؟

اگر شما زیر 18 سال سن دارید و یا بالای 70 سال هستید نمی توانید ترانسفر بوتاکس به زیر چشم را انجام دهید چرا که معمولا در سنین بالا آتروفی عضلانی به صورت معکوس انجام می شود و چین و چروک های بدن افزایش خواهد یافت.

در بیماری myastina gravis معمولا ضعف هایی که در عضلات بدن وجود دارد با تزریق بوتاکس ممکن است که تشدید شود.

 

همچنین اگر شما هم جز آن دسته کسانی هستید که در حال مصرف داروهای  ضعیف کننده عضلات هستید مثل آنتی بیوتیک های آمینوگلیکوزید ( جنتامایسین ، آمیکاسین و …) و تتراسایکلین ها نیز معمولا تزریق بوتاکس انجام نخواهد گرفت.

 

انتقال بوتاکس به زیر چشم چقدر هزینه دارد ؟

معمولا در کلینیک های زیبایی تزریق بوتاکس به زیر چشم هزینه های متفاوتی دارد.

همچنین هزینه ” تزریق بوتاکس به صورت ” ممکن است که نسبت به موضع تزریق هم متفاوت باشد.

مشاهده مطلب
میزان تکرار تزریق بوتاکس به صورت چقدر است ؟

برای مثال میتوان اینطور گفت که هزینه تزریق بوتاکس به زیر چشم به تنهایی از هزینه تزریق بوتاکس به ابرو و پیشانی کمتر است.

 

انتقال بوتاکس به زیر چشم چقدر هزینه دارد ؟

 

تزریق بوتاکس به زیر چشم حین بارداری

هنوز هم به طور دقیق مشخص نیست که آیا این سم غیر مضر وارد شیر مادر خواهد شد یا نه ولی از آنجایی که بسیاری از داروهایی که مادر مصرف می کند وارد شیر او می شوند و به بچه انتقال داده می شود بهتر است که احتیاط کنید و در زمانی شیردهی تزریق بوتاکس را انجام ندهید.

در زمان بارداری اما قاطعیت بیشتری در این زمینه وجود دارد و در پاسخ این امر متخصصین اینطور می گویند که بهتر است قبل از انجام بوتاکس صورت تست های بارداری انجام گیرند.

اگر با این وجود به طور اتفاقی هم بوتاکس تزریق شود و بعد بفهمید که فرد باردار بوده است لزوما به این معنا نیست که تاثیری بر روی جنین نخواهد داشت بلکه ممکن است که عوارض داشته باشد و حتی ممکن است که عوارض خاصی هم نداشته باشد.

 

روش تزریق بوتاکس به زیر چشم چگونه است ؟

همانطور که میدانید اغلب خانمها علاقه مند به داشتن ابروهای کمانی هستند.

علاوه بر این می توان گفت که بالارفتن قسمت انتخابی ابرو باعث جوانتر شدن چهره خواهد شد که به نوبه خود در زیبایی چهره تاثیر شگرفی خواهد داشت.

از طرف دیگر میتوان گفت که آقایان تمایل بسیاری به داشتن ابروهای صاف دارند. بنابراین می توان اینطور گفت که انتقال بوتاکس به زیر چشم در خانمها و آقایان با هم متفاوت است.

صورت هایی که دراز و باریک هستند، با ابروهای صاف زیباتر خواهند شد و این صاف بودن ابرو همچنین باعث می شود که صورت درازتر از حد معمول نخواهد بود.

برعکس این امر در صورت های بیضی و گرد دیده می شود که یک قوس زیبا و ملایم صورت را زیباتر نشان می دهد.

معمولا به دلیل اینکه عضلات صورت آقایان از خانم ها حجیم تر است از دوز بوتاکس بیشتری برای تزریق به زیر چشم استفاده می شود.

مشاهده مطلب
تزریق بوتاکس به لب لبخندی زیباتر را به شما هدیه خواهد داد

 

روش تزریق بوتاکس به زیر چشم چگونه است ؟

 

به علاوه اینطور گفته می شود که روش تزریق مستطیلی در آقایان بیشتر از خانوم ها مورد استفاده است. در این حالت ابرو بالا نمی رود و قوس ابرو هم زیاد نمی شود.

در زمان تزریق بوتاکس به زیر چشم، میتوان از کمپرس یخ استفاده کرد، در واقع نگه داشتن یخ روی موضع مورد نظر به مدت 30 ثانیه باعث می شود که موضع قبل از تزریق بوتاکس بی حس شود و شما درد را حس نکنید.

همچنین علامت گذاری ها و رعایت تقارن های مختلف در نقاطی که میخواهید به آن ها بوتاکس تزریق کنید به اینکه نتیجه کار شما مطلوب تر باشد کمک شایانی خواهد کرد.

 

عوارض انتقال بوتاکس به زیر چشم چیست ؟

تزریق بوتاکس به زیر چشم یکی از عمل های مهم است که باید قبل و بعد از مراقبت های بسیاری را برای جلوگیری از عوارض بوتاکس انجام داد.

همچنین میتوان برای پیشگیری از افتادگی پلک و همچنین ابرو و یا جلوگیری از دوبینی باید از حلال استفاده شود و این میزان حلال هم باید بسیار کم باشد.

اگر شما از حلال زیاد استفاده کنید، ممکن است که بوتاکس حرکت کند.

در صورتی که با تزریق بوتاکس به زیر چشم و پلک، افتادگی پلک ایجاد شد میتوان از قطره چشمی Apraclonidine 0.5% استفاده کرد که یک محرک سمپاتیک است.

شما میتوانید هر 6 تا 8 ساعت 2 قطره را به مدت 2 تا 3 هفته مصرف کنید تا مانع از بازگشت در افتادگی پلک شوند.

همچنین استفاده از ماساژ های روزانه هم میتواند در درمان های تکمیلی بسیار موثر باشد.

در صورت اینکه خارش یا کهیر و حساسیت برای شما ایجاد شد میتوانید از آنتی هیستامین هایی مثل لوراتادین میتواند بسیار موثر باشد.

 

مراقبت های بعد از انتقال بوتاکس به زیر چشم

شما اگر در محل تزریق قرمزی و همچنین احساس درد مختصری را تجربه کنید طبیعی است و شما میتوانید با استفاده از کمپرس آب سرد طی چندین ساعت این حس را برطرف کنید.

به منظور اینکه از جابه جایی محلول تزریق شده جلوگیری شود باید محلول تزریق شده و همچنین پروسه انتقال آن به حدقه چشم بین 3 تا 4 ساعت بعد از تزریق جلوگیری شود، از خوابیدن و همچنین دراز کشیدن جلوگیری کنید.

مشاهده مطلب
چگونگی درمان حساسیت به بوتاکس

مسکن هایی که از خانواده NASID هستند که از جمله آنها می توان به ایندومتاسین، ایبوپروفن، آسپرین و … اشاره کرد را باید تا چندین روز بعد از تزریق بوتاکس به زیر چشم جلوگیری کرد.

این نوع مسکن ها در واقع بر روی سیستم انعقادی تاثیر گذار خواهد بود و ایجاد کبودی را بیشتر می کند.

مصرف این نوع مسکن تا دو تا سه روز بعد از تزریق بوتاکس به زیر چشم ممنوع است.

در صورتی که شما از طرف پزشک مجبور به استفاده از این نوع مسکن ها هستید میتوانید به تجویز پزشک از استامینوفن استفاده کنید.

همچنین در 24 ساعت اول بهتر است که از انجام ورزش های سنگین و همچنین مصرف الکل خودداری کنید.

 

مراقبت های بعد از انتقال بوتاکس به زیر چشم

 

آیا میتوان کرم بوتاکس را جایگزین برای تزریق بوتاکس به زیر چشم کرد ؟

میتوان اینطور گفت که استفاده از کرم بوتاکس به جای تزریق بوتاکس به زیر چشم استفاده کرد اما به طور قطع تا این حد موثر نخواهد بود چرا که بوتاکس به صورت عمقی نفوذ نخواهد کرد و عضلاتی که ایجاد کننده چروک هستند به طور کامل تحت تاثیر قرار نخواهند کرد.

با این حال می توان گفت که در بیمارانی که قبلا از انتقال بوتاکس به زیر چشم استفاده کرده اند اگر تاثیر آن از بین رفته است میتوان از این کرم استفاده کرد تا چین و چروک هایی که مجددا ایجاد شده است را تا حد بسیار زیادی از بین برد.

 

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا  و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق بوتاکس خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
1 (1 رای)

تزریق بوتاکس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
Map