درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو به روش FIT

کاشت ابرو به روش fit

کاشت ابرو ” به روش FIT از جمله مواردی است که می توانید به راحتی از آن بهره ببرید و آسیب به بانک مو به مراتب کم شود.

در این روش برداشت مو به صورت واحدهای فولیکولار انجام می گیرد و باعث می شود تا زخم های بزرگ بر روی سر ایجاد نشود و نتیجه ای طبیعی به دنبال خواهد داشت.

کاشت ابرو به روش FIT یا همان FUE از تکنیک هایی است که به وفور از آن استفاده می شود.

با توجه به این که روش های قدیمی تر مانند FUT که دارای مشکلاتی مانند برداشت نواری از پوست سر بود، باعث می شد تا جای زخم ناخوشایندی ایجاد شود.

برای اطلاع از هزینه کاشت ابرو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122819418 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت ابرو و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

 

کاشت ابرو به روش FIT

شما کاربران گرامی می توانید این مقاله را به صورت فایل صوتی گوش نمایید

 

کاشت ابرو به روش FIT و برداشت از ناحیه بانک مو

روش کاشت ابرو FIT قدمت کمتری نسبت به ” کاشت ابرو به روش FUT ” دارد و یک سری ایرادات که متقاضیان کاشت مو و ابرو به این روش می گرفتند در روش FIT یا FUE برطرف شده است.

در این روش از ابزارهای خاصی برای برداشت مو استفاده می شود و کارایی آن به مراتب بیشتر است. برای کاشت ابرو ابتدا یک یا دو جلسه مشاوره باید با پزشک خود داشته باشید.

 

 

معمولاً در این مواقع پزشک اطلاعاتی در مورد روش کار و تکنیک FIT در اختیار شما قرار می دهد.

مراقبت های قبل از عمل نیز در اختیار بیمار قرار داده می شود و در نهایت فرد برای کاشت در ناحیه ی ابرو آماده می شود.

اولین مرحله ای که برای کاشت و پیوند ابرو انجام می گیرد، برداشت فولیکول های مو و آماده سازی آن ها برای انتقال است.

مشاهده مطلب
پوسته پوسته شدن ابرو بعد از کاشت ابرو طبیعی

مهم ترین بخش در پیوند ابرو، برداشت فولیکول ها است که باید به درستی انجام گیرد تا علاوه بر تامین موهای مورد نیاز برای ابرو، به موهای منطقه بانک مو نیز آسیبی وارد نکند.

 

کاشت ابرو به روش fit و برداشت از ناحیه بانک مو

 

برای برداشت مو، ابتدا ناحیه برداشت مو که برای ابرو معمولاً در قسمت پشت گوش است برای برداشت مو آماده می شود. موهای این ناحیه نسبت به دیگر قسمت های سر، مقاومت بیشتری دارند.

ناحیه پشت سر نیز قسمت مناسبی برای برداشت مو است اما دارای موهای ضخیمی است. به همین علت اولویت با ناحیه ی پشت گوش است تا موهای با ظرافت بیشتر را برای فرد تامین کند.

ناحیه مورد نظر شیو می شود؛ موها باید طولی در حدود 1 میلی متر داشته باشند. سپس کار برداشت مو انجام می شود.

در روش FIT یک سری ابزارهای حساس و کوچک وجود دارد که به آن ها پانچ گفته می شود.

پانچ به صورت واحدهای فولیکولار، اقدام به برداشت مو می کند و نیازی به ایجاد زخم زیاد و بخیه کردن در این ناحیه وجود ندارد.

به کمک پانچ های کوچک در اطراف ریشه مو یک برش کوچک ایجاد شده و مو و واحد فولیکولار و بافت های اطراف آن استخراج می شود. این کار بدون بی هوشی و با بی حسی موضعی در ناحیه بانک مو انجام می شود.

با توجه به کوچک بودن خراش های ایجاد شده، بیمار احساس درد نمی کند و بعد از اتمام دوره تأثیر دوره بی حسی، درد خفیف است و با یک داروی مسکن به راحتی قابل کنترل است.

به کمک این ابزار، واحدهای فولیکولی که معمولاً یک تا دو تار مو دارند، برداشت شده و در محلول مخصوص نگه داری مو قرار می گیرد تا به ناحیه کاشت ابرو انتقال داده شود.

معمولاً برای موی ناحیه ابرو از واحدهای یک تا دو تار مو استفاده می شود. در صورتی که این واحدها دارای تراکم کمی باشند، می توان از واحدهای 3 تا 5 تار مو نیز استفاده کرد.

 

نحوه کاشت ابرو به روش FIT

بعد از برداشت مو، باید ناحیه ی ابرو برای انتقال گرافت ها آماده شود. در کاشت ابرو به روش FIT بعد از برداشت مو آن را در زیر میکروسکوپ برای کاشت ابرو آماده می کنند.

مشاهده مطلب
زخم های بعد از کاشت ابرو

معمولاً در این مرحله، گرافت های به دست آمده دسته بندی شده تا در حین کاشت و پیوند ابرو مشکلی از این بابت پیش نیاید.

ناحیه ابرو استریل شده و برای کاشت آماده می شود. با سوزن های کوچک که دارای قطر حدود یک میلی متر است، شکاف هایی در بخش ابرو ایجاد می شود و گرافت های آماده شده با خط رویش استاندارد در زیر پوست قرار می گیرد.

 

نحوه کاشت ابرو به روش FIT

 

این مرحله نیز اهمیت بالایی دارد. پزشک باید بتواند کاملاً با دقت و هنرمندانه، خط رویش مناسب برای هر منطقه از ابرو را ایجاد کند.

ابرو در هر قسمت خود زاویه رویش مشخصی دارد که اگر بر اساس آن کاشت ابرو انجام نشود، مشکلات متعددی مانند حالت نامتناسب موهای ابرو با حالت طبیعی ایجاد می شود.

همچنین تراکم مورد نیاز نیز باید در بخش های مختلف ابرو ایجاد شود.

به علت این که ابرو ناحیه ای محدود را شامل می شود، این فرایند در طی یک جلسه قابل انجام است و معمولاً گرافت های مورد نیاز برای ایجاد حداکثر تراکم ابرو هم می تواند از بخش های مختلف سر تامین شود.

 

مزایای کاشت ابرو به روش FIT

روش fit برای کاشت ابرو یکی از روش هایی است که مزایای زیادی دارد و باعث شده تا به خصوص در ناحیه ی بانک مو، مشکلات بسیار کمتر شود.

در این روش زخم های بسیار ریزی ایجاد می شود که بعد از چند روز کاملاً بهبود می یابد و ایجاد اسکار نمی کند. همچنین نیازی به مراقبت و پانسمان آن نیست.

به همین علت بیمار راحت تر با آن کنار می آید و درد زیادی را پس از عمل احساس نمی کند.

روش پیوند ابرو FIT یا FUE حداکثر تراکم را می تواند به وجود آورد. به همین علت کسانی که می خواهند ابرویی زیبا و پرپشت داشته باشند می توانند از این روش نهایت بهره را ببرند.

روش FIT بدون بی هوشی انجام می گیرد و بعد از پیوند ابرو، فرد می توانند به زندگی عادی خود بازگردد.

مشاهده مطلب
هزینه کاشت ابرو چقدر است ؟

هر چند بهتر است یک روز استراحت داشته باشید ولی مشکلی از نظر حال عمومی بیمار در شرایط عادی وجود ندارد.

این روش کاشت ابرو اگر به خوبی انجام شود، می تواند بعد از تکمیل دوره رشد، نتیجه ای کاملاً طبیعی و استاندارد داشته باشد. به صورتی که کسی متوجه کاشت ابرو در صورت شما نشوند.

مشکلات تورم صورت، عفونت ابرو و … متقاضی عمل پیوند ابرو را تهدید نمی کند و به راحتی می توان این جراحی را انجام داد.

مزایای کاشت ابرو به روش fit

نتیجه کاشت ابرو به روش FIT

پس از کاشت ابرو، زخم های کوچکی و ریزی در نواحی اهدا کننده و دریافت کننده ایجاد می شود. معمولاً یک تا سه روز زمان می برد تا زخم ها کاملاً خوب شوند.

پس از آن و طی هفته های آینده باید منتظر ریزش موهای کاشته شده باشید. بسته به شرایط مو و بدن فرد، بین دو تا سه هفته این اتفاق می افتد و موها در اثر شوک جراحی شروع به ریزش می کنند.

پس از اتمام دوران خواب فولیکول های مو، معمولاً از یک تا دو ماه پس از پیوند ابرو، مجدداً موها شروع به رشد می کنند.

 

نتیجه کاشت ابرو به روش FIT

 

در حدود 10 تا 12 ماه پس از عمل کاشت ابرو می توانید شاهد پرپشت شدن موهایتان به مرور زمان باشید و در این زمان نتیجه کاملی را از پیوند ابرو ببینید.

انتخاب پزشک ماهر و کلینیک که دارای سابقه ای خوب و طولانی در زمینه ی کاشت ابرو باشد، می تواند به بهتر شدن نتیجه عمل پیوند ابرو برای شما کمک شایانی کند تا بتوانید بهتر و موثرتر این عمل را انجام دهید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان ( کلیک کنید )