کاشت مو اقساط

کاشت مو اقساط

زیبایی در چهره با استفاده از موهایی پرپشت بیشتر از پیش مشاهده می‌شود. با کاشت مو می‌توانید به راحتی این زیبایی را در خود ایجاد کنید.

از آنجایی که کاشت مو طبیعی دارای هزینه‌های متفاوتی است و در بسیاری از مواقع این هزینه‌ها به قدری زیاد است که بیشتر از بودجه در نظر گرفته شده افراد است، می‌توان گفت که امروزه شرایط کاشت مو اقساط برای افرادی که متقاضی پیوند مو هستند می‌تواند به آنها در کاهش این هزینه‌ها کمک کند.

پیوند مو اقساط را باید از طریق کلینیک‌های ترمیم مو انجام داد. در واقع در این کلینیک‌ها پزشکان متعددی وجود دارند که می‌توانند کاشت مو طبیعی اقساط را به شما پیشنهاد دهند. این امر در واقع می‌تواند به شما کمک‌های بسیاری کند تا بتوانید بدون هیچ گونه فشار مالی پیوند مو خود را به راحتی انجام دهید.

 

کاشت مو اقساط

 

می‌توان گفت که ترمیم مو اقساط دارای شرایطی است که توسط این کلینیک‌ها به مراجعه کنندگان اطلاع رسانی می‌شود. با توجه به اینکه هر کلینیکی شرایط مخصوص به خود را در کاشت مو به صورت قسطی دارد باید در ابتدا با این مراکز مشورت‌های لازم را انجام دهید تا پیوند مو شما بتواند در سریع ترین زمان ممکن انجام شود.

برای این منظور ممکن است اندکی منتظر بمانید؛ زیرا برای کاشت مو اقساط ممکن است متقاضی در این زمینه زیاد باشد. به همین دلیل اندکی انتظار می‌تواند در این مورد مزایای بسیاری را برای شما به همراه داشته باشد.

 

کاشت مو اقساط به چه صورت است؟

با توجه به مرکزی که برای کاشت مو مراجعه می‌کنید می‌تواند روش‌های اقساط متفاوت باشد. در واقع پیوند مو با توجه به هزینه‌های متفاوتی که دارد، می‌تواند در اقساط متفاوت نیز برای مراجعه کنندگان ایجاد شود. برای اینکه بتوانید به این شرایط آگاهی داشته باشید باید در ابتدا کلینیک مورد نظری را بیابید که شرایط اقساط را برای شما ارائه دهد.

 

کاشت مو اقساط به چه صورت است؟

 

لازم به ذکر است که در هر مرکزی کاشت مو اقساط انجام نمی‌شود و فقط برخی از کلینیک‌های زیبایی به دلایل متفاوتی ممکن است که این امر را انجام دهند. در واقع از این طریق مشتریان و مراجعه کنندگان آنان نیز می‌تواند بیشتر شود.

برای اینکه از شرایط اقساط برای کاشت مو اطلاعاتی کسب کنید، می‌توانید در این زمینه جلسات مشاوره ای را با پزشک خود داشته باشید تا او بتواند در ابتدا هزینه‌های کاشت مو را برای شما مشخص کند و بعد از آن به شما کمک کند تا به صورت اقساط این هزینه‌ها را پرداخت کنید.

کلینیک‌ها در برخی از تعرفه‌های مالی خود این امکان را به مراجعه کنندگان می‌دهند تا بتوانند با شرایط اقساط کاشت را انجام دهد. لازم به ذکر است که در پرداخت هزینه‌ها به روش اقساط، در ابتدا 75 درصد از هزینه‌های ترمیم مو از افراد گرفته می‌شود و مابقی هزینه‌ها به صورت چک می‌تواند پرداخت شود.

معمولا شرایط دیگر مثل ضامن و باقی مشکلاتی که برای گرفت وام از بانک‌ها دارید را جهت پرداخت اقساطی کلینیک از شما انتظار ندارند. اما با این حال هر کلینیک ممکن است سیاست خاصی برای شرایط  پرداخت اقساطی هزینه‌ها در نظر بگیرد.

این اقساط فقط در روش میکروگرافت قابل انجام است به صورتی که چک دریافت شده از مراجعه کننده قابل تایید کلینیک باشد در نتیجه این روند می‌تواند از ایجاد فشار مالی بر روی هزینه‌های کاشت مو طبیعی افراد بکاهد. به شما توصیه می‌کنیم اگر نیاز به ترمیم مو دارید و از پرداخت هزینه‌های آن به صورت یکجا مطمئن نیستید، کاشت مو اقساط را امتحان کنید.

برای اطلاع از هزینه کاشت مو خود می‌توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت مو و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

بهتر است اگر از شهرستان به تهران یا شهری دیگر (جهت مراجعه به پزشک و کاشت مو) سفر می‌کنید، این مشاوره را به صورت تلفنی انجام داده و سعی کنید مدارک مورد نیاز و دسته چک خود را همراه داشته باشید. همچنین از شرایط پیش قسط و میزان کیفیت و خدمات اطلاعات لازم را کسب کنید. بهتر است نمونه کارهای قبل کلینیک را در سایت یا فضای مجازی مانند اینستاگرام یا تلگرام بررسی کنید.

همچنین در نظر داشته باشید نتایج یک کاشت مو عالی، بستگی به میزان مهارت پزشک و خدمات بهداشتی کلینیک دارد. ممکن است پزشک با سابقه بالاتر و مهارت بیشتر هزینه بالاتری طلب کند اما کاشت مو را با دقت بالایی انجام می‌دهند. پس اگر یک پزشک با تجربه و سابقه درخشان در کلینیک معتبر شرایط پرداختی هزینه‌ها را اقساطی اعلام کرد، بدون شک شما بهترین سرمایه گذاری را جهت زیبایی خود انجام داده اید.

 

آیا می‌توان کاشت مو اقساط را انجام داد؟

لازم به ذکر است که کاشت مو اقساط می‌تواند شرایطی را برای مراجعه کنندگان ایجاد کند تا بدون هیچ گونه نگرانی از هزینه‌های پیوند مو این عمل را به راحتی انجام دهند. هزینه‌های کاشت مو طبیعی از آنجایی که به عوامل و فاکتورهای متعددی بستگی دارد ممکن است برای برخی از افراد سنگین باشد.

 

آیا می توان کاشت مو اقساط را انجام داد؟

 

اگرچه کاشت مو جهت زیبایی انجام می‌شود اما می‌تواند مشکلاتی چون عدم اعتماد به نفس یک فرد را نیز برطرف کند از این بسیاری از افراد آرزو دارند هرچه زودتر کاشت مو را انجام دهند. اما مشکلات اقتصادی باعث شده هر بار کاشت مو را به زمان دیگری موکول کنند.

با این وجود کلینیک‌های زیبایی برای رفع این مشکل و جذب هر چه بیشتر مخاطبان شرایطی را ایجاد کردند تا هزینه‌ها بتواند به صورت اقساط پرداخت شود. در این کلینیک‌ها می‌توانید توسط بهترین متخصصان و پزشکان تحت ترمیم مو قرار بگیرید بدون اینکه نگران نتایج آن باشید.

در واقع کاشت مو اقساط در این مراکز می‌تواند بدون هیچ گونه مشکلی انجام شود. اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که نیاز به ترمیم مو دارد در اسرع وقت به شناسایی کلینیک‌های مورد نظری بپردازید که شرایط پرداخت هزینه های پیوند مو به روش اقساط را داشته باشد.

شما هیچ وقت نباید از پرسیدن شرایط اقساطی نگرانی داشته باشید چرا که چنین شرایطی را کلینیک‌ها جهت رفاه حال متقاضیان در نظر گرفته است. پس از پرسیدن سوال در این مورد از مشاوران معذب نباشید.بیشتر متقاضیان خواهان استفاده از چنین شرایطی می‌باشند.

کاشت مو اقساطی یکی از بهترین شرایطی است که امروزه برای افراد در نظر گرفته می‌شود. در واقع کسانی که پیوند مو را انجام می‌دهد با این کار می‌توانند مراجعه کنندگان خود را افزایش دهند و اعتبار بیشتری را در این زمینه کسب کنند.

از آنجایی که در بیشتر مواقع هزینه‌های ترمیم مو توسط بیمه پرداخت نمی‌شود و افرادی که تحت پوشش بیمه هستند نمی‌توانند هزینه‌های کاشت مو طبیعی را از آنجا دریافت کنند، شرایط اقساطی می‌تواند برای متقاضیان کاشت مو بسیار حائز اهمیت باشد.

 

کاشت مو اقساط چه مزیت‌هایی دارد؟

کاشت مو اقساط با توجه به ویژگی‌هایی که دارد می‌تواند مزیت‌های بسیار زیادی را برای مخاطبان به همراه داشته باشد.

 

کاشت مو اقساط چه مزیت هایی دارد؟

شرایط اقساط از آنجایی که در طی سه ماه باید پرداخت شود می‌تواند این امکان را برای مراجعه کننده ایجاد کند تا بدون هیچ گونه نگرانی هزینه‌های مورد نیاز را در این بازه زمانی تهیه کند. می‌توانیم مزیت‌های کاشت مو اقساط را به صورت زیر برای شما بیان کنیم.

1- اولین مزیتی که پرداخت اقساط می‌تواند برای مخاطبان داشته باشد را می‌توان کم کردن هزینه‌های مالی به صورت یکجا دانست. در واقع هزینه‌های کاشت مو می‌تواند نسبت به روش های زیباسازی دیگر بالاتر باشد.

زیرا در این روش ایجاد زیبایی باید به دقت فولیکول‌های مو برداشته شود و به صورت تکی در نواحی از سر که دچار ریزش است کاشته شود. به همین دلیل هزینه‌ها بیشتر خواهد شد. برای اینکه به افراد فشار مالی وارد نشود شرایط اقساط می‌تواند بهترین گزینه باشد.

در واقع  می‌توان به این صورت تعبیر کرد که در این روش متقاضی مشابه فردی است که بدون دردسر یک وام دریافت کرده تا هزینه کاشت مو را پرداخت کند.

2- می‌توانید در کمترین زمان ممکن هزینه‌های ترمیم مو به روش اقساط را پرداخت کنید. از آنجایی که نصف هزینه‌ها در ابتدا باید پرداخت شود نیازی به پس انداز کردن کل هزینه کاشت مو طبیعی ندارید و می‌توانید این امر را با هزینه اندکی نیز انجام دهید.

بیشتر متقاضیان با توجه به تورم‌ها ترجیح می‌دهند از این شرایط استفاده کنند تا نیاز به پرداخت هزینه بیشتری در زمان آینده نباشند چون ممکن است هزینه‌ها هر سال افزایش پیدا کند.

3- پرداخت اقساط می‌تواند نوعی تبلیغات برای کلینیک مورد نظری باشد که این شرایط را در اختیار متقاضیان قرار داده است. در واقع افراد بیشتری می‌توانند از این طریق کاشت مو را انجام دهند. برای این منظور اعتبار مرکز مورد نظر بیشتر می‌شود.

به طور کلی این شرایط به نفع هر دو طرف متقاضی کاشت مو و کلینیک‌های زیبایی است، چراکه کلینیک‌ها با این شرایط و خدماتی که در اختیار متقاضیان می‌گذارند باعث می‌شوند تعداد زیاد متقاضی کاشت مو را جذب کنند.

همچنین برای متقاضی کاشت مو یک فرصت عالی است تا هرچه زودتر کاشت مو را انجام دهد و نیاز به پرداخت یکجا و صرف زمان زیاد جهت پس انداز تمام هزینه کاشت مو نباشد و به علاوه فشار مالی کمتری را متحمل شود.

 

برای انجام کاشت مو اقساطی باید به چه مکان هایی مراجعه کرد؟

مکان‌هایی که کاشت مو (hair transplantation) را انجام می‌دهند باید دارای مجوز‌های لازم در این خصوص باشند به همین دلیل هر جایی نمی‌تواند این شرایط را برای مخاطبان ایجاد کند. کلینیک‌های زیبایی از جمله مکان هایی هستند که با انجام شرایط اقساط می‌توانند به مخاطبان خود کمک کنند تا در این زمینه هزینه‌های خود را به صورت اقساط پرداخت کنند.

در واقع برخی از مطب‌ها نیز می‌توانند این شرایط را برای متقاضیان ایجاد کنند. منتها در ابتدا باید تحقیق کنید که این مکان‌ها می‌توانند استاندارد‌های کاشت را رعایت کنند. در این صورت پرداخت اقساط می‌تواند برای افراد مختلف و در هر قشری از جامعه شرایط  را برای آنان ایجاد کند.

اما این نکته را در نظر بگیرید بعضی از کلینیک‌ها ممکن است معتبر نباشند اما بخاطر تبلیغ در مورد شرایط اقساطی هزینه‌هاي متقاضیان را جذب کنند. پس شلوغی مطب یا کلینیک‌ها صرفا به معنای کیفیت کار کلینیک نیست. بلکه بهتر است از چند نفر که قبلا کاشت انجام داده‌اند در مورد کیفیت و شرایط آن کلینک سوال بپرسید.

همانطور که قبلا تاکید کردیم، تحقیقات را کامل کنید. پس از تحقیقات مرحله بعدی مشاوره با پزشک است تا با بررسی پرونده پزشکی شما توصیه های لازم را بکند و همچنین در مورد شرایط پرداخت نیز در این جلسه سوال کنید. ممکن است کلینیک خدمات دیگری داشته باشد که شما ترکیبی با کاشت مو بتوانید انجام دهید و در هزینه‌ها صرفه جویی کنید. در این مورد به طور کامل و با جزئیات از پزشک خود سوال کنید.

شما می‌توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت مو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می‌توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می‌گیرد.

کاشت مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)