کاشت مو اقساط

کاشت مو اقساط

زیبایی در چهره با استفاده از موهایی پرپشت بیشتر از پیش مشاهده می شود. با کاشت مو می توانید به راحتی این زیبایی را در خود ایجاد کنید.

از آنجایی که کاشت مو طبیعی دارای هزینه های متفاوتی است و در بسیاری از مواقع این هزینه ها به قدری زیاد است که بیشتر از بودجه در نظر گرفته شده افراد است، می توان گفت که امروزه شرایط کاشت مو اقساط برای افرادی که متقاضی پیوند مو هستند می تواند به آنها در کاهش این هزینه ها کمک کند.

برای اطلاع از هزینه کاشت مو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت مو و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

پیوند مو اقساط را باید از طریق کلینیک های ترمیم مو انجام داد. در واقع در این کلینیک ها پزشکان متعددی وجود دارند که می توانند کاشت مو طبیعی اقساط را به شما پیشنهاد دهند. این امر در واقع می تواند به شما کمک های بسیاری کند تا بتوانید بدون هیچ گونه فشار مالی پیوند مو خود را به راحتی انجام دهید.

کاشت مو اقساط

 

می توان گفت که ترمیم مو اقساط دارای شرایطی است که توسط این کلینیک ها به مراجعه کنندگان اطلاع رسانی می شود. با توجه به اینکه هر کلینیکی شرایط مخصوص به خود را در کاشت مو به صورت قسطی دارد باید در ابتدا با این مراکز مشورت های لازم را انجام دهید تا پیوند مو شما بتواند در سریع ترین زمان ممکن انجام شود.

برای این منظور ممکن است اندکی منتظر بمانید؛ زیرا برای کاشت مو اقساط ممکن است متقاضی در این زمینه زیاد باشد. به همین دلیل اندکی انتظار می تواند در این مورد مزایای بسیاری را برای شما به همراه داشته باشد.

 

کاشت مو اقساط به چه صورت است؟

با توجه به مرکزی که برای کاشت مو مراجعه می کنید می تواند روش های اقساط متفاوت باشد. در واقع پیوند مو با توجه به هزینه های متفاوتی که دارد، می تواند در اقساط متفاوت نیز برای مراجعه کنندگان ایجاد شود. برای اینکه بتوانید به این شرایط آگاهی داشته باشید باید در ابتدا کلینیک مورد نظری را بیابید که شرایط اقساط را برای شما ارائه دهد.

کاشت مو به روش DHI یک روش از کاشت می باشد؟

 

کاشت مو اقساط به چه صورت است؟

 

لازم به ذکر است که در هر مرکزی کاشت مو اقساط انجام نمی شود و فقط برخی از کلینیک های زیبایی به دلایل متفاوتی ممکن است که این امر را انجام دهند. در واقع از این طریق مشتریان و مراجعه کنندگان آنان نیز می تواند بیشتر شود.

برای اینکه از شرایط اقساط برای کاشت مو اطلاعاتی کسب کنید، می توانید در این زمینه جلسات مشاوره ای را با پزشک خود داشته باشید تا او بتواند در ابتدا هزینه های کاشت مو را برای شما مشخص کند و بعد از آن به شما کمک کند تا به صورت اقساط این هزینه ها را پرداخت کنید.

کلینیک ها در برخی از تعرفه های مالی خود این امکان را به مراجعه کنندگان می دهند تا بتوانند با شرایط اقساط کاشت را انجام دهد. لازم به ذکر است که در پرداخت هزینه ها به روش اقساط، در ابتدا 75 درصد از هزینه های ترمیم مو از افراد گرفته می شود و مابقی هزینه ها به صورت چک می تواند پرداخت شود.

این اقساط فقط در روش میکروگرفت قابل انجام است به صورتی که چک دریافت شده از مراجعه کننده قابل تایید کلینیک باشد در نتیجه این روند می تواند از ایجاد فشار مالی بر روی هزینه های کاشت مو طبیعی افراد بکاهد. به شما توصیه می کنیم اگر نیاز به ترمیم مو دارید و از پرداخت هزینه های آن به صورت یکجا مطمئن نیستید، کاشت مو اقساط را امتحان کنید.

 

آیا می توان کاشت مو اقساط را انجام داد؟

لازم به ذکر است که کاشت مو اقساط می تواند شرایطی را برای مراجعه کنندگان ایجاد کند تا بدون هیچ گونه نگرانی از هزینه های پیوند مو این عمل را به راحتی انجام دهند. هزینه های کاشت مو طبیعی از آنجایی که به عوامل و فاکتورهای متعددی بستگی دارد ممکن است برای برخی از افراد سنگین باشد.

مراکز کاشت مو زیر نظر وزارت بهداشت و معرفی آن ها

 

آیا می توان کاشت مو اقساط را انجام داد؟

 

با این وجود کلینیک های زیبایی برای رفع این مشکل و جذب هر چه بیشتر مخاطبان شرایطی را ایجاد کردند تا هزینه ها بتواند به صورت اقساط پرداخت شود. در این کلینیک ها می توانید توسط بهترین متخصصان و پزشکان تحت ترمیم مو قرار بگیرید بدون اینکه نگران نتایج آن باشید.

در واقع کاشت مو اقساط در این مراکز می تواند بدون هیچ گونه مشکلی انجام شود. اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که نیاز به ترمیم مو دارد در اسرع وقت به شناسایی کلینیک های مورد نظری بپردازید که شرایط پرداخت هزینه های پیوند مو به روش اقساط را داشته باشد.

کاشت مو اقساطی یکی از بهترین شرایطی است که امروزه برای افراد در نظر گرفته می شود. در واقع کسانی که پیوند مو را انجام می دهد با این کار می توانند مراجعه کنندگان خود را افزایش دهند و اعتبار بیشتری را در این زمینه کسب کنند.

از آنجایی که در بیشتر مواقع هزینه های ترمیم مو توسط بیمه پرداخت نمی شود و افرادی که تحت پوشش بیمه هستند نمی توانند هزینه های کاشت مو طبیعی را از آنجا دریافت کنند، شرایط اقساطی می تواند برای متقاضیان کاشت مو بسیار حائز اهمیت باشد.

 

کاشت مو اقساط چه مزیت هایی دارد؟

کاشت مو اقساط با توجه به ویژگی هایی که دارد می تواند مزیت های بسیار زیادی را برای مخاطبان به همراه داشته باشد.

کاشت مو اقساط چه مزیت هایی دارد؟

شرایط اقساط از آنجایی که در طی سه ماه باید پرداخت شود می تواند این امکان را برای مراجعه کننده ایجاد کند تا بدون هیچ گونه نگرانی هزینه های مورد نیاز را در این بازه زمانی تهیه کند. می توانیم مزیت های کاشت مو اقساط را به صورت زیر برای شما بیان کنیم.

1- اولین مزیتی که پرداخت اقساط می تواند برای مخاطبان داشته باشد را می توان کم کردن هزینه های مالی به صورت یکجا دانست. در واقع هزینه های کاشت مو می تواند نسبت به روش های زیباسازی دیگر بالاتر باشد.

زیرا در این روش ایجاد زیبایی باید به دقت فولیکول های مو برداشته شود و به صورت تکی در نواحی از سر که دچار ریزش است کاشته شود. به همین دلیل هزینه ها بیشتر خواهد شد. برای اینکه به افراد فشار مالی وارد نشود شرایط اقساط می تواند بهترین گزینه باشد.

کاشت مو به روش sut

2- می توانید در کمترین زمان ممکن هزینه های ترمیم مو به روش اقساط را پرداخت کنید. از آنجایی که نصف هزینه ها در ابتدا باید پرداخت شود نیازی به پس انداز کردن کل هزینه کاشت مو طبیعی ندارید و می توانید این امر را با هزینه اندکی نیز انجام دهید.

3- پرداخت اقساط می تواند نوعی تبلیغات برای کلینیک مورد نظری باشد که این شرایط را در اختیار متقاضیان قرار داده است. در واقع افراد بیشتری می توانند از این طریق کاشت مو را انجام دهند. برای این منظور اعتبار مرکز مورد نظر بیشتر می شود.

 

برای انجام کاشت مو اقساطی باید به چه مکان هایی مراجعه کرد؟

مکان هایی که کاشت مو (hair transplantation) را انجام می دهند باید دارای مجوز های لازم در این خصوص باشند به همین دلیل هر جایی نمی تواند این شرایط را برای مخاطبان ایجاد کند. کلینیک های زیبایی از جمله مکان هایی هستند که با انجام شرایط اقساط می توانند به مخاطبان خود کمک کنند تا در این زمینه هزینه های خود را به صورت اقساط پرداخت کنند.

در واقع برخی از مطب ها نیز می توانند این شرایط را برای متقاضیان ایجاد کنند. منتها در ابتدا باید تحقیق کنید که این مکان ها می توانند استاندارد های کاشت را رعایت کنند. در این صورت پرداخت اقساط می تواند برای افراد مختلف و در هر قشری از جامعه شرایط حتی را برای آنان ایجاد کند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت مو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

کاشت مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
Map