درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

معرفی مدل های کاشت ابرو طبیعی

معرفی مدل های کاشت ابرو طبیعی

کاشت ابرو “برای افرادی که بر اثر مواردی مانند شکستگی ابرو، عوامل ارثی، عوارض داروها، بیماری های خاص و غیره ابروهای خود را از دست داده اند کاربرد دارد.

در صورتی که شما هم بر اثر موارد بالا یا موارد دیگر ابروهای خود را از دست داده اید می توانید با استفاده از کاشت ابرو طبیعی برای این مشکل را رفع کنید. با انجام پیوند ابرو در واقع می توانید باعث زیبا و جوان تر شدن چهره خود شوید.

کاشت ابرو هم مانند عمل های زیبایی دیگر ممکن است عوارض و خطراتی را به دنبال داشته باشد. جراحی پیوند ابرو به روش های مختلفی انجام می شود.

برای اطلاع از هزینه کاشت ابرو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت ابرو و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

 

معرفی مدل های کاشت ابرو طبیعی

 

برای این که بتوانید از بروز عوارض عمل eyebrow transplant جلوگیری کنید در ابتدا باید چگونگی انجام شدن هر روش را بشناسید.

تا بتوانید تشخیص دهید که چه روشی برای انجام عمل جراحی eyebrow transplant شما مناسب است. البته انتخاب پزشک مناسب هم در جلوگیری از بروز عوارض و خطرات ناشی از انجام کاشت ابرو طبیعی هم تاثیر گذار است.

در انتخاب پزشک مناسب برای به مواردی مانند مهارت، تخصص و تجربه پزشک دقت کنید و عمل های زیبایی پیوند ابرو را که قبلا انجام دهد است را بررسی کنید و از نتیجه آن ها آگاه شوید. در این صورت می توانید احتمال بروز عوارض کاشت ابرو طبیعی را تا حد زیادی کاهش دهید.

 

به چه روش هایی می توان کاشت ابروی طبیعی را انجام داد؟

عمل جراحی کاشت ابرو بدون نیاز به ماندن طولانی مدت در بیمارستان ندارد و می توانید فقط تا زمانی که اثر ماده بیهوشی تزریق شده در طی eyebrow transplant کم شود در بیمارستان بمانید و بعد از آن به کار های روزمره خود رسیدگی کنید.

مشاهده مطلب
همه چیز درباره کاشت ابرو

انجام عمل زیبایی پیوند ابرو به روش های FUE و FUT از دو روش بسیار رایج در انجام کاشت ابرو طبیعی هستند که امروزه انجام می شود. در eyebrow transplant به روش FUT در ابتدا پزشک قسمتی را که موهایی متناسب با ابروهای شما دارد انتخاب می کند.

سپس برای انجام عمل جراحی پیوند ابرو به روش FUT برش کوچکی در قسمت بانک مو ایجاد می کند و قسمتی از پوست بانک مو را جدا می کند.

معمولا برش ایجاد شده در قسمت بانک مو در حدی کوچک است که فقط زخم کوچکی از آن بعد از انجام کاشت ابرو باقی می ماند.

 

معرفی مدل های کاشت ابرو طبیعی

 

بعد از جدا کردن پوست قسمتی از بانک مو پزشک متخصص زیبایی برای انجام کاشت ابرو به روش FUT فولیکول های مو را از پوست جدا می کند. سپس فولیکول های مو را در ناحیه ابرو پیوند می زند.

در کاشت ابرو طبیعی به روش FUE دیگر پزشک متخصص برای انجام عمل پیوند ابرو برشی در ناحیه بانک مو ایجاد نمی کند و فولیکول های مو را به مقدار مورد نیاز به صورت مستقیم از ناحیه بانک مو استخراج می کند.

طبق تحقیقاتی که بر روی افرادی که تحت درمان کاشت ابرو طبیعی قرار گرفته اند انجام شده، مشخص شده است که برای به دست آوردن یک ابرو طبیعی و سالم، به طور متوسط ​​بین 250 تا 400 فولیکول مو مورد نیاز است. البته این تعداد به موارد مختلفی بستگی دارد.

پزشک متخصص زیبایی بعد از استخراج کردن فولیکول های مو، سوراخ های با سوزن کاشت ابرو در ناحیه ابرو ایجاد می کند و فولیکول های مو استخراج شده را در ناحیه سوراخ ها پیوند می زند.

معمولا پزشک متخصص طی یک جلسه مشاوره با بررسی های که بر ابروهای شما و سابقه پزشکی شما انجام می دهد، روش مناسب برای انجام عمل زیبایی eyebrow transplant شما را به شما می گوید و طبق آن عمل کاشت ابرو طبیعی را انجام می دهد.

 

آیا کاشت ابروی طبیعی با مدل و فرم دهی خاصی انجام می شود؟

عمل زیبایی کاشت ابرو یکی از عمل های زیبایی است که دقت زیادی برای انجام عمل جراحی لازم دارد. به این دلیل که همانطور که میدانید تار های موهای ابرو در هر ناحیه از ابرو جهت گیری های متفاوتی دارد.

مشاهده مطلب
تقویت ابرو پس از کاشت ابرو و فواید آن

در صورتی که شما فرد مناسبی را برای انجام کاشت ابرو خود انتخاب نکرده باشید ممکن است عمل eyebrow transplant شما را با دقت کافی انجام ندهد و فولیکول های پیوند زده شده به صورت نادرستی و در جهت اشتباهی پیوند زده شود.

 

معرفی مدل های کاشت ابرو طبیعی

 

در این صورت شما بعد از رشد فولیکول های مو پیوند زده شده نتیجه طبیعی را از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو مشاهده نخواهید کرد. در واقع فولیکول های مو باید طبق فرم خاص ابرو پیوند زده شود.

در غیر این صورت شما نمی توانید نتیجه طبیعی را از انجام عمل جراحی eyebrow transplant داشته باشید؛ بنابراین لازم است حتما قبل از انجام پیوند ابرو نتیجه عمل های کاشت ابرو قبلی پزشک متخصص خود را مشاهده کنید تا بتوانید انتخاب درستی در پزشک پیوند ابرو داشته باشید.

 

کاشت ابروی طبیعی پهن ، باریک و پر پشت

در عمل زیبایی پیوند ابرو هم مانند روش های دیگر خودتان می توانید مدل ابروی خود را به دلخواه انتخاب کنید. در واقع پزشکان متخصص زیبایی معمولا قبل از انجام کاشت ابرو طبیعی یک جلسه مشاوره برای فرد تحت درمان می گذارند.

در این جلسه در ابتدا پزشک بررسی های لازم را بر روی چهره و ابروهای شما انجام می دهد سپس مدل های ابرویی که متناسب با چهره و فرم شما است را به شما برای انتخاب بهتر فرم دلخواه شما برای انجام کاشت ابرو طبق فرم دلخواه شما پیشنهاد می دهد.

 

 

بنابراین شما می توانید مدل ابروی دلخواه خود را با مشورت پزشک متخصص زیبایی برای انجام کاشت ابرو طبیعی انتخاب کنید. پس از انتخاب شدن فرم ابرو پزشک متخصص زیبایی برای انجام بهتر پیوند ابرو، فرم دلخواه شما را بر روی ناحیه ابرو شما می کشد تا بتواند طبق آن عمل شما را پیش ببرد.

طبق بررسی های انجام شده بر روی افرادی که کاشت ابرو طبیعی را انجام داده اند، مشخص شده است که در اکثر مواقع فرم دلخواه مردان برای eyebrow transplant مدل ابرویی پهن است و فرم ابروی دلخواه زنان در بیشتر موارد در جلو پهن و در انتهای ابرو باریک است.

مشاهده مطلب
توصیه های بعد از کاشت ابرو طبیعی

 

زیباسازی فرم چهره با کاشت ابرو طبیعی

نداشتن ابرو در صورت تاثیر زیادی بر چهره شما می گذارد و چهره شما را پیر تر نشان می دهد ولی با انجام کاشت ابرو و داشتن یک ابروی طبیعی می توانید بر زیبایی چهره خود بیافزایید و سن چهره خود را کمتر کنید.

البته در صورتی که ابرو طبیعی باشد می تواند باعث زیبایی بیشتر چهره شما شود ولی اگر شما از روش غیر از عمل زیبایی کاشت ابرو استفاده کنید مانند استفاده از مداد ابرو نه تنها باعث افزایش زیبایی چهره خود نمی شوید بلکه حتی با داشتن یک ابروی مصنوعی باعث پیر تر نشان دادن چهره خود هم می شوید.

 

معرفی مدل های کاشت ابرو طبیعی

 

همانطور که گفته شد اگر شما فرد مناسبی برای انجام پیوند ابرو خود انتخاب نکرده باشید هم نمی توانید حتی با انجام کاشت ابرو، ابروهای طبیعی داشته باشید.

البته حتی در صورت درست انجام شدن eyebrow transplant طبق فرم دلخواه شما و طبق جهت گیری های مختلف در نواحی ابرو ممکن است در مواقعی نتیجه عمل جراحی باز هم غیر طبیعی باشد.

این مورد در مواقعی ایجاد می شود که شما موارد مراقبتی بعد از انجام کاشت ابرو طبیعی را رعایت نکرده باشید.

یکی از مهم ترین نکات مراقبتی بعد از انجام کاشت ابرو این است که شما بعد از رشد فولیکول های مو پیوند زده شده از ژل ابرو برای چسبیدن ابرو بر روی پوست و حرکت نکردن آن ها استفاده کنید و بعد از انجام eyebrow transplant به ناحیه مورد نظر فشار وارد نکنید.

 

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو  خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
Map