کاشت ابرو

معرفی مدل های کاشت ابرو طبیعی

کاشت ابرو به دلیل داشتن مزایا و نتایج مثبت بسیار زیاد توانسته توجه بسیاری از متخصصان زیبایی و داوطلبان انجام عمل‌های زیبایی را به خود جلب کند. پیوند ابرو در کلینیک‌های تخصصی توسط تیم متخصص در این حوزه انجام می‌شود. افراد می‌توانند با توجه به مدل صورت و حالت چهره خود مناسب‌ترین مدل کاشت ابرو را انتخاب کرده و به ابروهای دلخواه و ایده‌آل خود دست یابند. انتخاب گزینه مناسب مدل ابرو برای کاشت از اهمیت بالایی برخوردار است. مشاوران زیبایی ما در کلینیک پوست و مو هلیا شما را در این مسیر راهنمایی خواهند کرد.

اگر به دنبال انجام پیوند ابرو هستید ولی با انواع مدلهای کاشت ابرو آشنا نیستید بهتر است قبل از تصمیم‌گیری و اقدام به کار تحقیقات لازم را انجام دهید. ما نیز به نوبه خود سعی کرده‌ایم در این مقاله شما را با مدل‌های کاشت ابرو طبیعی آشنا کنیم. کلینیک تخصصی کاشت مو و ابرو هلیا با حضور پزشک مطرح کشوری دکتر خراسانی در انجام تمامی مراحل کار در خدمت شما عزیزان خواهد بود.

معرفی مدل های کاشت ابرو طبیعی

کاشت ابرو برای افرادی که بر اثر مواردی مانند شکستگی ابرو، عوامل ارثی، عوارض داروها، بیماری های خاص و غیره ابروهای خود را از دست داده اند کاربرد دارد.

در صورتی که شما هم بر اثر موارد بالا یا موارد دیگر ابروهای خود را از دست داده اید می توانید با استفاده از کاشت ابرو طبیعی برای این مشکل را رفع کنید. با انجام پیوند ابرو در واقع می توانید باعث زیبا و جوان تر شدن چهره خود شوید.

کاشت ابرو هم مانند عمل های زیبایی دیگر ممکن است عوارض و خطراتی را به دنبال داشته باشد. جراحی پیوند ابرو به روش های مختلفی انجام می شود.

معرفی مدل های کاشت ابرو طبیعی

برای این که بتوانید از بروز عوارض عمل eyebrow transplant جلوگیری کنید در ابتدا باید چگونگی انجام شدن هر روش را بشناسید.

تا بتوانید تشخیص دهید که چه روشی برای انجام عمل جراحی eyebrow transplant شما مناسب است. البته انتخاب پزشک مناسب هم در جلوگیری از بروز عوارض و خطرات ناشی از انجام کاشت ابرو طبیعی هم تاثیر گذار است.

پزشک مناسب از این جهت اهمیت دارد که به سلامتی شما اهمیت می دهد. معمولا در اولین جلسه، پزشک الگوی ریزش را با یک روش دیگر هم حل می کند. برخی افراد ممکن است به دلایل ارثی، محل زیست و بسیاری دلایل دیگر، دچار ریزش ابرو شوند که در چنین شرایطی پزشک با استفاده از روغن تراپی، قرص های شیمیایی و بسیاری موارد دیگر، توانسته مشکل فرد مورد نظر را حل کند.

در انتخاب پزشک مناسب برای به مواردی مانند مهارت، تخصص و تجربه پزشک دقت کنید و عمل های زیبایی پیوند ابرو را که قبلا انجام دهد است را بررسی کنید و از نتیجه آن ها آگاه شوید.

حتی می توانید از مراجعه کنندگان سابق پزشک مربوطه که سابقه انجام جراحی را داشته اند، پرس و جو کنید تا قضاوت بهتری در خصوص پزشک داشته باشید. در این صورت می توانید احتمال بروز عوارض کاشت ابرو طبیعی را تا حد زیادی کاهش دهید.

به چه روش هایی می توان کاشت ابروی طبیعی را انجام داد؟

عمل جراحی کاشت ابرو بدون نیاز به ماندن طولانی مدت در بیمارستان ندارد و می توانید فقط تا زمانی که اثر ماده بیهوشی تزریق شده در طی eyebrow transplant کم شود در بیمارستان بمانید و بعد از آن به کار های روزمره خود رسیدگی کنید.

انجام عمل زیبایی پیوند ابرو به روش های FUE و FUT از دو روش بسیار رایج در انجام کاشت ابرو طبیعی هستند که امروزه انجام می شود. در eyebrow transplant به روش FUT در ابتدا پزشک قسمتی را که موهایی متناسب با ابروهای شما دارد انتخاب می کند.

سپس برای انجام عمل جراحی پیوند ابرو به روش FUT برش کوچکی در قسمت بانک مو ایجاد می کند و قسمتی از پوست بانک مو را جدا می کند.

معمولا برش ایجاد شده در قسمت بانک مو در حدی کوچک است که فقط زخم کوچکی از آن بعد از انجام کاشت ابرو باقی می ماند.

معرفی مدل های کاشت ابرو طبیعی

بعد از جدا کردن پوست قسمتی از بانک مو پزشک متخصص زیبایی برای انجام کاشت ابرو به روش FUT فولیکول های مو را از پوست جدا می کند. سپس فولیکول های مو را در ناحیه ابرو پیوند می زند.

سپس فولیکول های مو را در ناحیه ابرو پیوند می زند. ممکن است در اثر انجام این روش، التهاب یا قرمزی نقاط سر ایجاد شود که تا چند روز باعث آزار و اذیت فرد شود اما پس از چند روز مصرف دارو یا اعمال لوسیون، این مشکل هم برطرف می شود.

در کاشت ابرو طبیعی به روش FUE دیگر پزشک متخصص برای انجام عمل پیوند ابرو برشی در ناحیه بانک مو ایجاد نمی کند و فولیکول های مو را به مقدار مورد نیاز به صورت مستقیم از ناحیه بانک مو استخراج می کند.

برخی افراد، بانک مو دارند که در این صورت از روش ذکر شده برای کاشت ابرو استفاده می شود و برخی افراد یا اصلا بانک مو ندارند و یا قدرت ریشه‌شان ضعیف است که در این صورت از روش Bio Fiber استفاده می کنند که بیشترین شباهت را با موی طبیعی انسان دارد.

برای اطلاع از هزینه کاشت ابرو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت ابرو و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

طبق تحقیقاتی که بر روی افرادی که تحت درمان کاشت ابرو طبیعی قرار گرفته اند انجام شده، مشخص شده است که برای به دست آوردن یک ابرو طبیعی و سالم، به طور متوسط ​​بین 250 تا 400 فولیکول مو مورد نیاز است. البته این تعداد به موارد مختلفی بستگی دارد.

پزشک متخصص زیبایی بعد از استخراج کردن فولیکول های مو، سوراخ هایی با سوزن کاشت ابرو در ناحیه ابرو ایجاد می کند و فولیکول های مو استخراج شده را در ناحیه سوراخ ها پیوند می زند. اینجاست که خونریزی در ریشه مو ایجاد می شود و ما آن را به شکل التهاب می بینیم.

حتی برخی روش ها مانند روش SUT وجود دارد که اصلا نه درد و خونریزی دارد و نه نیاز به دوران نقاهت زیاد. بدون آنکه ذره ای اسکار یا جای زخم بردارید، با دستگاه ها و تجهیزات تمام اتوماتیک، فولیکول هایتان را تحریف می کنند تا رشد مناسبی داشته باشد.

معمولا پزشک متخصص طی یک جلسه مشاوره با بررسی های که بر ابروهای شما و سابقه پزشکی شما انجام می دهد، روش مناسب برای انجام عمل زیبایی eyebrow transplant شما را به شما می گوید و طبق آن عمل کاشت ابرو طبیعی را انجام می دهد.

معمولا این جلسه اهمیت زیادی دارد زیرا روند عمل و مراحلی که مراجعه کننده باید انتظار داشته باشد، به خوبی شرح داده می شود تا در ادامه آمادگی کاملی برای مقابله با شرایط را داشته باشند.

آیا کاشت ابروی طبیعی با مدل و فرم دهی خاصی انجام می شود؟

عمل زیبایی کاشت ابرو یکی از عمل های زیبایی است که دقت زیادی برای انجام عمل جراحی لازم دارد. به این دلیل که همانطور که میدانید تار های موهای ابرو در هر ناحیه از ابرو جهت گیری های متفاوتی دارد.

در صورتی که شما فرد مناسبی را برای انجام کاشت ابرو خود انتخاب نکرده باشید ممکن است عمل eyebrow transplant شما را با دقت کافی انجام ندهد و فولیکول های پیوند زده شده به صورت نادرستی و در جهت اشتباهی پیوند زده شود.

پزشکی که بتواند زاویه مناسب کاشت ابروها را بداند و در آن سو، آن ها را قرار دهد، همان پزشکی است که باید دنبالش باشید.

معرفی مدل های کاشت ابرو طبیعی

در غیر این صورت شما بعد از رشد فولیکول های مو پیوند زده شده نتیجه طبیعی را از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو مشاهده نخواهید کرد. از رایج ترین مشکلات مربوط به فرم دهی، می توان به حالت سیخ یا چمنی درآمدن ابروها اشاره کرد که واقعا فرد مراجعه کننده را دلسرد و ظاهر ناخوشایندی به فرد می دهد. در واقع و به طور خلاصه، فولیکول های مو باید طبق فرم خاص ابرو پیوند زده شود.

در غیر این صورت شما نمی توانید نتیجه طبیعی را از انجام عمل جراحی eyebrow transplant داشته باشید؛ بنابراین لازم است حتما قبل از انجام پیوند ابرو نتیجه عمل های کاشت ابرو قبلی پزشک متخصص خود را مشاهده کنید تا بتوانید انتخاب درستی در پزشک پیوند ابرو داشته باشید.

کاشت ابروی طبیعی پهن ، باریک و پر پشت

در عمل زیبایی پیوند ابرو هم مانند روش های دیگر خودتان می توانید مدل ابروی خود را به دلخواه انتخاب کنید. در واقع پزشکان متخصص زیبایی معمولا قبل از انجام کاشت ابرو طبیعی یک جلسه مشاوره برای فرد تحت درمان می گذارند.

در این جلسه در ابتدا پزشک بررسی های لازم را بر روی چهره و ابروهای شما انجام می دهد سپس مدل های ابرویی که متناسب با چهره و فرم شما است را به شما برای انتخاب بهتر فرم دلخواه شما برای انجام کاشت ابرو طبق فرم دلخواه شما پیشنهاد می دهد.

بنابراین شما می توانید مدل ابروی دلخواه خود را با مشورت پزشک متخصص زیبایی برای انجام کاشت ابرو طبیعی انتخاب کنید. پس از انتخاب شدن فرم ابرو پزشک متخصص زیبایی برای انجام بهتر پیوند ابرو، فرم دلخواه شما را بر روی ناحیه ابرو شما می کشد تا بتواند طبق آن عمل شما را پیش ببرد.

در کلینیک های مدرن، چنین شبیه سازی را حتی ممکن است با نرم افزارهای گرافیکی انجام دهند تا بیشترین شباهت را به واقعیت و چیزی که پزشک پیشنهاد می دهد، داشته باشد.

طبق بررسی های انجام شده بر روی افرادی که کاشت ابرو طبیعی را انجام داده اند، مشخص شده است که در اکثر مواقع فرم دلخواه مردان برای eyebrow transplant مدل ابرویی پهن است و فرم ابروی دلخواه زنان در بیشتر موارد در جلو پهن و در انتهای ابرو باریک است.

زیباسازی فرم چهره با کاشت ابرو طبیعی

نداشتن ابرو در صورت تاثیر زیادی بر چهره شما می گذارد و چهره شما را پیر تر نشان می دهد ولی با انجام کاشت ابرو و داشتن یک ابروی طبیعی می توانید بر زیبایی چهره خود بیافزایید و سن چهره خود را کمتر کنید.

حتی اگر ابرو دارید اما ابروهایتان متقارن نیست یا کج است، می توانید بازهم برای انجام عمل کاشت ابرو، یک کاندیدا باشید. معمولا با پیشرفت علم، مد و تکنولوژی، مدل های جدیدی مد می شوند و گاهی تبعیت از آن ها برای افرادی که عاشق مد هستند، تبدیل به یک ضرورت می شود.

البته در صورتی که ابرو طبیعی باشد می تواند باعث زیبایی بیشتر چهره شما شود ولی اگر شما از روش غیر از عمل زیبایی کاشت ابرو استفاده کنید مانند استفاده از مداد ابرو نه تنها باعث افزایش زیبایی چهره خود نمی شوید بلکه حتی با داشتن یک ابروی مصنوعی باعث پیر تر نشان دادن چهره خود هم می شوید.

معرفی مدل های کاشت ابرو طبیعی

در دراز مدت، استفاده از لوازم آرایشی، هزینه بیشتری نسبت به عمل کاشت ابرو در پی خواهد داشت و تازه حتی نتیجه ای که این دو ارائه می دهند، بسیار باهم فرق می کند.

همانطور که گفته شد اگر شما فرد مناسبی برای انجام پیوند ابرو خود انتخاب نکرده باشید هم نمی توانید حتی با انجام کاشت ابرو، ابروهای طبیعی داشته باشید.این عمل که سن و جنسیت نمی شناسد، به یکی از محبوب ترین عمل های زیبایی در میان مردم ایران تبدیل شده است.

البته حتی در صورت درست انجام شدن eyebrow transplant طبق فرم دلخواه شما و طبق جهت گیری های مختلف در نواحی ابرو ممکن است در مواقعی نتیجه عمل جراحی باز هم غیر طبیعی باشد.

این مورد در مواقعی ایجاد می شود که شما موارد مراقبتی بعد از انجام کاشت ابرو طبیعی را رعایت نکرده باشید و عدم رعایت این نکات، مشاهده شده که باعث خراب شدن کل فرآیند عمل کاشت ابرو و انجام مجدد آن شده که هزینه های زیادی در برداشته است.

یکی از مهم ترین نکات مراقبتی بعد از انجام کاشت ابرو این است که شما بعد از رشد فولیکول های مو پیوند زده شده از ژل ابرو برای چسبیدن ابرو بر روی پوست و حرکت نکردن آن ها استفاده کنید و بعد از انجام eyebrow transplant به ناحیه مورد نظر فشار وارد نکنید.

البته اگر در مورد کاشت ابرو صحبت می کنیم، مراقبت های زیادی لازم داریم تا انجام بدهیم. از مصرف ویتامین ها و مکمل های مقوی برای بدن، تا مصرف پروتئین هایی که باعث تقویت ریشه موها می شوند.

همچنین عدم مصرف غذاهای چرب، الکل و سیگار، کیفیت عمل را بالاتر خواهد برد و زمان ریکاوری را کمتر خواهد کرد. در کل نداشتن استرس، خواب کافی، رژیم غذایی مناسب و استفاده از ویتامین ها، می تواند رمز یک عمل کاشت ابرو طبیعی موفق باشد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو  خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button