درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

آیا تزریق ژل برای خط خنده خوب است ؟

آیا تزریق ژل برای خط خنده خوب است ؟

استفاده از ” تزریق ژل ” می تواند برای از بین بردن چین و چروک های پوستی گزینه مناسبی باشد. خطهای موجود بر روی پیشانی از طریق تزریق ژل می تواند به راحتی محو شود. با استفاده از این نوع تزریق می توانید تا مدتی از شر خطوط ایجاد شده بر روی پوست خود خلاص شوید.

برای اطلاع از هزینه تزریق ژل خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق ژل و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

 

 

این ژل ها دارای انواع مختلفی هستند که بنا به صلاحدید پزشک در سطوح زیرین پوست تزریق می شوند و می توانند دارای ماندگاری موقت در پوست افراد باشند. موادی که در این نوع از درمان چین و چروک های پوست استفاده می شود، دارای اسید هیالورونیک در خود است که می تواند کلاژن سازی در پوست را انجام دهد.

این مواد به صورت پرکننده می توانند فرورفتگی ها و جای اسکار روی پوست را نیز از بین ببرند. در واقع با ازبین رفتن بافت چربی در قسمت هایی از پوست چروک های عمقی می تواند ایجاد شد. Filler injection می تواند جایگزین این چربی های از دست رفته باشد.

یکی از خطوطی که بیشتر از همه در صورت قابل مشاهده است را می توان خط خنده عنوان کرد. با گذشت زمان و زیاد شدن سن افراد این خطوط عمیق تر می شوند و می توانند در اطراف لب و نقاط دیگر بدن چروک های پوستی را ایجاد کنند. بنابراین با استفاده از تزریق ژل می توانید به طور موقت از شر این خطوط خلاص شوید.

 

آیا تزریق ژل برای خط خنده موثر خواهد بود ؟

می توان گفت که تزریق ژل گزینه مناسبی برای از بین بردن خط خنده است. انواع ” مارک های ژل برای تزریق خط خنده ” دارای مواد پرکننده هستند که می توانند به راحتی به سطح پوست نفوذ کنند و چین و چروک های پوستی را از بین ببرند. روش Filler injection در واقع بسیار ساده صورت می گیرد و نیاز به ایجاد بریدگی و خونریزی ندارد.

مشاهده مطلب
چگونگی درمان گلوله شدن ژل خط خنده

 

آیا تزریق ژل برای خط خنده موثر خواهد بود

 

با استفاده از سوزنی که حاوی مواد پر کننده است پزشک مربوطه می تواند خط خنده را در افراد از بین ببرد. تزریق ژل می تواند حدود نیم ساعت یا زودتر به طول بیانجامد. بعد از Filler injection نیاز است که شما به توصیه های پزشک مربوطه عمل کنید و آنها را به درستی انجام دهید تا دچار عوارض بعد از تزریق ژل نشوید.

در برخی از مواقع ممکن است که ژل تزریق شده در زیر پوست افراد جا به جا شود و به مناطق دیگر پوست منتقل شود. در این صورت ممکن است عوارضی را برای افراد ایجاد کند که شامل افتادگی پلک، از بین رفتن تقارن در صورت و یا در برخی از موارد عفونت های زیر پوستی باشد.

ممکن است تزریق ژل به راحتی توسط بدن جذب شود و نیاز باشد که تزریق دوباره صورت گیرد. تزریق ژل برای رفع خط خنده می تواند تا حدود زیادی موثر باشد. از آنجایی که Filler injection در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد، دیگر نیاز به عمل های جراحی طاقت فرسا و هزینه بردار برای از بین بردن چروک پوستی نیست.

حتی در تزریق ژل بیهوشی بر روی افراد انجام نمی شود. پزشک با بی حسی موضعی به راحتی و با صرف وقت کم می تواند Filler injection را انجام دهد. برای اینکه بتوانید تاثیرات تزریق ژل را در خود مشاهده کنید باید به توصیه های پزشک خود با دقت توجه کنید تا در کمترین زمان ممکن بتوانید بهترین نتیجه را از تزریق ژل بگیرید.

 

تزریق ژل برای خط خنده تا چه حد می تواند موثر واقع شود ؟

تزریق ژل می توانند در افراد مختلف و با توجه به سیستم بدنی هر فرد نتایج متفاوتی را در پی داشته باشد. به طور نمی توان گفت که تزریق ژل می تواند تا چه حد بر روی خط خنده افراد موثر واقع شود. ممکن است اسید هیالورونیک موجود در ژل در بدن بعضی از افرادی به راحتی جذب شود و بعد از گذشت مدت کمی نیاز به تزریق دوباره ژل باشد.

مشاهده مطلب
فرم دهی بینی بدون عمل جراحی

 

تزریق ژل برای خط خنده تا چه حد می تواند موثر واقع شود

 

در برخی از افراد نیز تزریق ژل می تواند تا مدت بیشتری باقی بماند و تا تزریق بعدی خاصیت پرکنندگی خود را از دست ندهد.  عوارضی که ممکن است در اثر Filler injection در افراد ایجاد شود می تواند در برخی از آنها حساسیت های پوستی ایجاد کند.

برای این منظور پزشک قبل از تزریق ژل باید کلیه آزمایشات مربوطه را از بیمار  بگیرد تا بتواند به راحتی ژل را تزریق کند. خط خنده افراد از جمله نقاط حساسی است که می تواند در ظاهر تاثیر گذار باشد. همه افراد در صدد پیدا کردن راهی برای از بین بردن دائمی خط خنده هستند.

انواع مختلفی از فیلر ها برای این منظور ایجاد شده اند تا بتوانند چروک های پوستی را با کمترین عوارض در پوست افراد از بین ببرند. اما هنوز روشی دائمی برای از بین بردن خط خنده افراد کشف نشده است. بنابراین تزریق ژل یکی از راهکارهای موقت در از بین بردن خطوط خنده است.

برای اینکه ماندگاری تزریق ژل بیشتر شود بعد از تزریق باید تا چند روز اول از دستکاری مناطقی که تحت تزریق قرار گرفته اند خودداری کنید. دست زدن به این نواحی می تواند باعث جابجایی و یا ایجاد تورم شود. با رعایت توصیه های پزشک مربوطه می توانید تا حدود زیادی از ایجاد همچین عوارضی بعد از Filler injection بکاهید.

 

آیا تزریق ژل برای خط خنده ارزش امتحان کردن را دارد ؟

از آنجایی که تزریق ژل به راحتی صورت می گیرد و ایجاد عوارض بعد از تزریق خیلی کم اتفاق می افتد برای اینکه بتوانید تا مدتی دارای ظاهری زیبای شوید و خط خنده خود را از بین ببرید می توانید از Filler injection استفاده کنید.

 

آیا تزریق ژل برای خط خنده ارزش امتحان کردن را دارد

 

پزشکان متخصص بسیاری وجود دارند که می توانند تزریق ژل را به صورت حرفه ای برای شما انجام دهند. در واقع محدوده ای که برای تزریق در نظر گرفته می شود باید به درستی تشخیص داده شود و بعد از آن تزریق در این نواحی صورت گیرد.

بنابراین تزریق ژل و موفقیت آن تا حدود بسیار زیادی به پزشکی که این تزریق را انجام می دهد بستگی دارد. می توان گفت هر عملی که باعث شود شما زیباتر به نظر بیایید و بتواند بر روی روحیه شما تاثیر مثبتی داشته باشد و اعتماد به نفس شما را بالاتر ببرد ارزش امتحان کردن را دارد.

مشاهده مطلب
برای تزریق ژل از چه مدل ژل هایی استفاده می شود

تزریق ژل نیز یکی از این عمل هایی است که می تواند این موارد را در شما ایجاد کند. از آنجایی که عوارضی بعد از تزریق ژل به صورت مهلک وجود ندارد برای از بین بردن خطوط خنده خود بهتر است که این روش را امتحان کنید و از مزیت های بعد از تزریق بتوانید بهره مند شوید.

 

آیا تزریق ژل برای خط خنده دائمی است ؟

از آنجایی که تزریق ژل نوعی روش موقت برای از بین بردن خطوط لب است نمی توانید انتظار داشته باشید که دارای نتایج دائمی باشد. بنابراین Filler injection برای خط خنده می تواند تا 6 ماه تاثیر گذار باشد. بعد از گذشت این مدت مواد پر کننده جذب بدن می شوند و باید برای اینکه دوباره خط خنده را محو کنید از Filler injection استفاده کنید.

 

آیا تزریق ژل برای خط خنده دائمی است

 

همه تزریقاتی که برای ایجاد زیبایی در پوست استفاده می شود و به از بین بردن چین و چروک صورت می انجامد، روشی موقتی هستند که باید بعد از گذشت مدتی تزریق دوباره در ان نواحی از پوست صورت گیرد.

بنابراین می توانید به راحتی با تزریق ژل و یا سایر پرکننده ها دارای ظاهری جذاب و جوان شوید. تزریق می تواند همچنین برای شما هزینه های مقرون به صرفه تری را نسبت به عمل های جراحی زیبایی در بر داشته باشد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا  و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق ژل خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق ژل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
Map