تزریق ژل برای خط خنده خوب است؟

استفاده از تزریق ژل می‌تواند برای از بین بردن چین و چروک‌های پوستی گزینه مناسبی باشد. خط‌های موجود بر روی پیشانی از طریق تزریق ژل به راحتی محو خواهند شد. با استفاده از این نوع تزریق می‌توانید تا مدتی از شر خطوط ایجاد شده بر روی پوست خود خلاص شوید. برای مثال تزریق فیلر خط خنده یکی از رایج‌ترین کاربردهای فیلرهای پوستی است. این ژل‌ها دارای انواع مختلفی هستند که بنا به صلاحدید پزشک در سطوح زیرین پوست تزریق می‌شوند و می‌توانند دارای ماندگاری موقت در پوست افراد باشند. بهترین نوع فیلرهای پوستی حاوی اسید هیالورونیک هستند که می‌توانند کلاژن‌سازی را در پوست تحریک کنند. این مواد می‌توانند فرورفتگی‌ها و جای زخم روی پوست را نیز از بین ببرند. در واقع با از بین رفتن بافت چربی در قسمت‌هایی از پوست، چروک‌های عمقی ایجاد خواهد شد. تزرق ژل می‌تواند جایگزین این چربی‌های از دست رفته باشد.
خنده لبخند یکی از خطوطی است که بیشتر از همه در صورت قابل مشاهده است. با گذشت زمان و زیاد شدن سن، این خطوط عمیق‌تر شده و قطعا چهره را پیرتر نشان خواهند داد. اکنون سوالی که طرح می‌شود این است که آیا تزریق ژل خند خنده خوب است؟ برای یافتن پاسخ این سوال، این مقاله را مطالعه کنید.

"اینفوگرافیک

آیا تزریق ژل برای خط خنده موثر خواهد بود؟

زندگی پر از دلایل زیبا برای لبخند زدن است اما همین امر باعث می‌شود تا به مرور زمان و نزدیک شدن به میانسالی، خطوط عمیقی در اطراف لب‌ها و نیمه پایینی دهان به وجود بیایند که به خط لبخند معروف هستند. خط خنده برای بعضی از افراد ممکن است آزاردهنده باشد. معمولا افراد مسن و همچنین افراد لاغر که چربی زیادی زیر پوست خود ندارند، بیشتر از دیگران خطوط لبخند را روی صورت خود حس می‌کنند زیرا عمده چربی‌ها و هیالورونیک اسید موجود در پوست به دلیل سوخت و ساز بدن از بین رفته‌اند. در نتیجه پوست حالت ارتجاعی و استحکام خود را از دست خواهد داد و چروک‌ها در چهره شما نمایان خواهند شد. خطوط لبخند در اثر خندیدن‌های مکرر به وجود می‌آیند و اثرات آن می‌تواند حتی در مواقعی که نمی‌خندید نیز بر چهره شما بماند.

مطالب بیشتر: مراقبتهای بعد از فیلر خط خنده

مطالب بیشتر: دلیل سفت شدن ژل لب

خوشبختانه روش‌های درمانی متفاوتی برای از بین بردن چروک‌ها و خطوط پوستی وجود دارد و عمل زیبایی تزریق ژل یکی از این روش‌ها است که توسط مراکز درمانی تخصصی پوست و مو انجام می‌شود. تزریق ژل برای خط خنده می‌تواند تا یکسال دوام داشته باشد. انواع مارک های ژل برای تزریق خط خنده  دارای مواد پرکننده‌ای هستند که می‌توانند به راحتی به سطح پوست نفوذ کنند و چین و چروک‌های پوستی را از بین ببرند. روش تزرق ژل در واقع بسیار ساده صورت می‌گیرد و نیازی به ایجاد جراحی و خونریزی ندارد. با استفاده از سوزنی که حاوی مواد پر‌کننده است پزشک مربوطه می‌تواند خط خنده را در صورت از بین ببرد. تزریق فیلر خط خنده حدود نیم ساعت یا کمتر به طول خواهند انجامید. بعد از تزرق ژل نیاز است که شما به توصیه‌های پزشک مربوطه عمل کنید و آن‌ها را به درستی انجام دهید تا دچار عوارض بعد از تزریق نشوید. در برخی از مواقع ممکن است که ژل تزریق شده در زیر پوست افراد جابه‌جا شود و به مناطق دیگر پوست منتقل شود. در این صورت شاید عوارضی شامل افتادگی پلک، از بین رفتن تقارن در صورت و یا در برخی از موارد عفونت‌های زیر پوستی را برای افراد ایجاد کند.

ممکن است تزریق ژل به راحتی توسط بدن جذب شود و نیاز باشد که تزریق دوباره صورت گیرد. تزریق ژل برای رفع خط خنده می‌تواند تا حدود زیادی موثر باشد. از آنجایی که این عمل زیبایی در کمترین زمان ممکن صورت می‌گیرد، دیگر نیاز به عمل‌های جراحی طاقت‌فرسا و هزینه‌بردار برای از بین بردن چروک پوستی نخواهد بود.
برای تزریق ژل، حتی بیهوشی بر روی صورت انجام نشده و  پزشک با بی‌حسی موضعی به راحتی و با صرف وقت کم می‌تواند تزرق ژل را انجام دهد. برای اینکه بتوانید تاثیرات تزریق ژل را در خود مشاهده کنید باید به توصیه‌های پزشک خود با دقت توجه کنید تا در کمترین زمان ممکن بتوانید بهترین نتیجه را از تزریق ژل شاهد باشید.

مزایای تزریق ژل به خط خندهبرای افرادی که خط خنده عمیقی دارند، تزریق فیلر به محو شدن آن کمک کرده و باعث شاداب‌تر شدن و جوان‌تر شدن صورت خواهد شد.
اهمیت انتخاب برند مناسب جهت تزریق فیلر خط لبخند

 

 1. رسیدن به نتیجه دلخواه
 2. جلوگیری از بروز عوارض جانبی
 3. حفظ سلامت بدن در عین رسیدن به زیبایی و شادابی
چه عواملی بر ماندگاری ژل خط خنده تأثیر دارد؟
 1. متخصص از چه برندی برای تزریق استفاده کرده است؟
 2.  چه فیلری برای خط خنده تزریق شده است؟
 3.  آیا به نکات مراقبتی و میزان متابولیسم بدن در دوره نقاهت اهمیت می‌دهید یا خیر؟
فاصله بین جلسات تزریق ژل خط لبخند

 

چون این تکنیک موقتی است، بنابراین وقتی عمده اثرات تزریق فیلر محو شد و بنا به صلاحدید متخصص، باید مجدداً تزریق را تکرار کنید.

آیا تزریق ژل خط خنده عوارض دارد؟

مسلما در صورتیکه از یک محصول غیراستاندارد و با کیفیت پایین استفاده شود و یا تزریق توسط یک پزشک بی‌تجربه انجام گیرد حتی ممکن است علاوه بر عوارض معمول چون کبودی، تورم و قرمزی، عوارض شدید یا حتی جبران‌ناپذیری چون حالت غیرمصنوعی، گلوله شدن و … به جا بگذارد.

آیا تزریق ژل خط خنده درد دارد؟

درد ناشی از تزریق ژل خط خنده به عوامل مختلفی چون آستانه تحمل فرد، مهارت پزشک در وارد کردن صحیح سوزن به صورت، مقدار ژل تزریقی و … متغیر است. ولی قبل از تزریق معمولا از بی‌حس‌کننده موضعی برای به حداقل رساندن درد استفاده می‌شود. برای درد پس از اتمام بی‌حسی نیز معمولا از مسکن‌های تجویزی پزشک استفاده می‌شود.

حساسیت به ژل خط خنده

از آنجائیکه اکثر فیلرهای پوستی بر پایه هیالورونیک اسید، که یک ماده طبیعی ساخته شده در بدن است، تهیه می‌شوند، امکان بروز حساسیت نسبت به این ماده بسیار کم است مگر اینکه به لیدوکائین موجود در این ژل‌ها حساسیت داشته باشید که بهتر است آن را قبل از تزریق با پزشک خود درمیان بگذارید.

چگونه ژل خط خنده را از بین ببریم؟

در صورت عدم رضایت از نتیجه تزریق ژل خط خنده می‌توان آن را با آنزیم‌های حل کننده این محصولات مثل آنزیم هیالورونیداز که حل کننده ژل هیالورونیک اسید است از بین برد. یا با استفاده از سوزن‌های خاصی اقدام به تخلیه ژل نمود. بسته به نوع ژل تزریقی روش‌های مختلفی برای از بین بردن ژل خط خنده وجود دارد.

ماندگاری ژل خط خنده چقدر است؟

بسته به عوامل مختلف چون برند محصول مورد استفاده، سرعت متابولیسم بدن هر فرد، میزان ژل تزریق شده، سن و  سبک زندگی هر فرد میزان ماندگاری ژل خط خنده متفاوت است.

چند سی سی ژل برای خط خنده لازم است؟

میزان دقیق ژل تزریقی برای خطوط خنده بایستی بسته به عمق و طول خطوط خنده توسط پزشک متخصص تعیین شود. ولی به طور متوسط یک سی سی برای هر سمت صورت کافیست مگر اینکه خطوط پوستی فرد بسیار عمیق باشد.

آیا تزریق ژل برای خط خنده موثر خواهد بود

انواع برند ژل خط خنده

انواع مختلفی از ژل‌های خط خنده وجود دارند که بسته به میزان آسیب وارد به پوست، تشخیص پزشک و گاه تصمیم بیمار یکی از آنها انتخاب می‌شوند. پایه تولید هر کدام از این ژل‌ها متفاوت است و ممکن است بر پایه هیالورونیک اسید، کلسیم هیدروکسی آپاتیت، ژل پلی لاکتیک اسید و … ساخته شوند. از انواع ژل‌های مناسب برای تزریق ژل خط خنده می‌توان موارد زیر را نام برد که هر کدام به زیرمجموعه‌هایی تقسیم‌بندی می‌شوند:

ژل ژوویدرم

سه مدل از میان انواع ژل‌های تولید شده توسط ژوویدرم برای تزریق به خطوط اطراف دهان و خط لبخند توصیه می‌شود:

 1. برای جوانسازی پوست و خطوط سطحی خنده ژل Juvederm Ultra XC مناسب است که به مدت یکسال ماندگاری دارد.
 2. برای خطوط عمیق اطراف دهان و خط خنده ژل غلیظ Juvederm Ultra Plus XC توصیه می‌شود.
 3. در صورت امتداد خط لبخند شما تا ناحیه میانی صورت بهتر است ژل Juvederm Volbella. استفاده شود که ماندگاری آن ۲ سال می‌باشد.

ژل‌های برند رستلین

با توجه به تفاوت میزان حجم‌دهی و ماندگاری این گروه از ژل‌ها نیز تنها چهار مورد از ژل‌های این گروه برای تزریق در خطوط خنده توصیه می‌شوند.

 1. برای پر کردن خطوط عمیق خنده و فاصله میان بینی و لب‌ها از ژل Restylane Defyne استفاده می‌‍‍‌‌شود.
 2. برای پر کردن خطوط متوسط و عمیق خط خنده و همچنین برجسته کردن گونه ژل Restylane Lyft کاربرد دارد.
 3. Restylane Refyne نیز برای پر کردن خطوط متوسط و عمیق اطراف دهان مناسب است. نتایج این سه مورد از ژل‌های ذکر شده یکسال ماندگاری دارد.
 4. Restylane Silk نیز از دیگر ژل‌های رده رستیلین است که برای خطوط اطراف دهان و در واقع خطوط لبخند سطحی کارایی داشته و تنها ۶ ماه دوام دارد.

اسکالپترا (Sculptra)

این محصول که از پُلی ال لاکتیک اسید ساخته شده است به منظور رفع خطوط عمیق خنده استفاده می‌شود و تا دو سال ماندگاری دارد.

بلوترو بالانس (Belotero Balance)

ماندگاری این ژل نیز تنها ۶ ماه است و نتایج حاصل از آن بلافاصله مشاهده می‌شود برای تزریق ژل خط خنده  متوسط تا عمیق کاربرد دارد.

از جمله برندهای اروپایی ژل‌های خط خنده می‌توان به موارد زیر اشاره کرد که هر کدام بر اساس غلظت ماده موجود در آن‌ها و نیز کاربردهای مختلفی که برای نقاط مختلف صورت دارند به زیرگروه‌هایی تقسیم بندی می‌شوند:

 1. ژل پرفکتا
 2. ژل آلاینا
 3. ژل رووفیل
 4. ژل هیومکس
 5. ژل تئوسیال

برای اطلاع از هزینه تزریق ژل خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۵۰۲۰۵۰تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق ژل و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

تزریق ژل برای خط خنده تا چه حد می تواند موثر واقع شود ؟

تزریق ژل می‌تواند در افراد مختلف و با توجه به سیستم بدنی هر فرد، نتایج متفاوتی را در پی داشته باشد. به طور کلی نمی‌توان گفت که تزریق ژل تا چه حد بر روی خط خنده موثر واقع خواهد شد. ممکن است اسید هیالورونیک موجود در ژل، توسط بدن بعضی از افراد به راحتی جذب شود و بعد از گذشت مدت کوتاهی نیاز به تزریق دوباره ژل باشد. در برخی از افراد نیز تزریق ژل می‌تواند تا مدت بیشتری باقی بماند و تا تزریق بعدی خاصیت پرکنندگی خود را از دست ندهد.

به طور کلی می‌توان گفت تمامی زنان و مردانی که از وجود چین و چروک و خطوط عمیق در چهره خود رنج می‌برند و احساس می‌کنند ظاهر آن‌ها پیر‌تر به نظر می‌رسد، در صورتی که از لحاظ سلامت جسمی مشکلی نداشته باشند، طبق صلاحدید پزشک متخصص پوست و مو قادر خواهند بود عمل زیبایی تزریق ژل را برای از بردن چین و چروک‌های خود انجام دهند. عوارضی که ممکن است در اثر تزرق ژل در افراد ایجاد شود می‌تواند در برخی از آن‌ها حساسیت‌های پوستی ایجاد کند. برای این منظور  باید به دستور پزشک، قبل از تزریق فیلر خط خنده حتما چند آزمایش انجام دهید تا متخصص بتواند به راحتی ژل را تزریق کند.

تزریق ژل برای خط خنده تا چه حد می تواند موثر واقع شود

می‌توان عمل زیبایی تزریق ژل خط لبخند را یکی از روش‌های موثر برای از بین بردن چین و چروک‌های اطراف لب دانست. برای این عمل زیبایی دو نوع پرکننده به نام‌ها ژل‌های دائمی و ژل‌های نیمه دائمی مورد استفاده قرار می‌گیرند. ژل‌های نیمه دائمی یا موقتی به دلیل بازگشت‌پذیر بودن، اثرات نیمه موقتی و به صرفه بودن، طرفداران بیشتری بین مردم دارند. انواع مختلفی از فیلر‌ها برای این منظور ایجاد شده‌اند تا بتوانند چین و چروک‌ها را با کمترین عوارض در پوست افراد از بین ببرند. اما هنوز روشی دائمی برای از بین بردن خط خنده کشف نشده است. بنابراین تزریق ژل برای خط خنده یکی از راهکار‌های موقت در از بین بردن خطوط خنده است.

مطالب بیشتر: تزریق ژل لب مدل عروسکی

آیا تزریق ژل برای خط خنده ارزش امتحان کردن را دارد ؟

تزریق فیلر خط خنده چند امتیاز دارد که باعث می‌شود به شما پیشنهاد کنیم این روش را امتحان کنید:

 1. از آنجایی که تزریق ژل به راحتی صورت می‌گیرد و عوارض بعد از تزریق ژل خط خنده خیلی کم اتفاق می‌افتد، برای اینکه بتوانید تا مدتی دارای ظاهری زیبای شوید و خط خنده خود را از بین ببرید می‌توانید از تزرق ژل استفاده کنید.
 2. برای انجام عمل زیبایی تزریق ژل خط خنده تنها ۳۰ دقیقه زمان نیاز است و طی آن هیچ زخمی روی چهره شما ایجاد نخواهد شد.
 3. همچنین پس از انجام تزریق ژل نیاز به استفاده از هیچگونه بانداژی نبوده و این عمل زخم‌هایی را برای افراد در پی نخواهد داشت.
 4. پس از تزریق ژل به زیر خطوط لبخند، مراجعه‌کنندگان می‌توانند به خانه برگشته و روال عادی زندگی روزمره خود را طی کنند.
 5. دوران نقاهت آن بسیار کوتاه بوده و بعد از عمل نیز نیازی به مراقبت‌های ویژه نخواهد بود.
 6. برای انجام عمل زیبایی تزریق ژل خط خنده، بی‌حسی موضعی اعمال می‌شود تا درد‌های اندک ناشی از سرنگ تزریق را تا حد ممکن کاهش دهد. این بی‌حس‌کننده ممکن است هنگام تزریق ژل با مواد پر‌کننده وارد پوست شود.
 7. بسته به محل تزریق ژل، نتایج این عمل ممکن است بلافاصله ظاهر شوند و یا در صورتی که این خطوط عمیق‌تر باشند، نهایتا طی یک هفته نتایج قابل مشاهده خواهند بود.

در کلینیک فوق تخصص زیبایی هلیا افراد با اطمینان به نتایج حاصل شده از عمل زیبایی تزریق ژل به راحتی می‌توانند با بهره‌مندی از مهارت پزشکان متخصص در زمینه پوست و مو، اقدام به از بین بردن خط لبخند خود کنند. پزشکان متخصص بسیاری وجود دارند که می‌توانند تزریق ژل را به صورت حرفه‌ای برای شما انجام دهند. در واقع محدوده‌ای که برای تزریق در نظر گرفته می‌شود باید به درستی تشخیص داده شود و بعد از آن، تزریق در این نواحی صورت گیرد.

بنابراین تزریق ژل و موفقیت آن تا حدود بسیار زیادی به پزشکی که این تزریق را انجام می‌دهد بستگی دارد. می‌توان گفت هر عملی که باعث شود شما زیباتر به نظر بیایید و بتواند بر روی روحیه شما تاثیر مثبتی داشته باشد و اعتماد به نفس شما را بالاتر ببرد، ارزش امتحان کردن را دارد. تزریق ژل خط لبخند نیز یکی از این عمل‌هایی است که می‌تواند زیبایی و شادابی چهره شما را بیشتر کرده و اعتماد به نفس شما را بالا ببرد. از آنجایی که عوارض خطرناکی بعد از تزریق ژل وجود ندارد، برای از بین بردن خطوط خنده خود بهتر است که این روش را امتحان کنید و از مزیت‌های بعد از تزریق بهره‌مند شوید.

مطالب بیشتر: درمان گلوله شدن ژل خط لبخند

آیا تزریق ژل برای خط خنده ارزش امتحان کردن را دارد

عوامل موثر بر ماندگاری تزریق ژل خط خنده

 1. برای اینکه ماندگاری تزریق ژل بیشتر شود بعد از تزریق باید تا چند روز اول از دستکاری مناطقی که تحت تزریق قرار گرفته‌اند خودداری کنید. دست زدن به این نواحی می‌تواند باعث جابجایی و یا ایجاد تورم شود. حتی ممکن است در اثر آلودگی دست، محل تزریق عفونت کرده و مجبور شود فیلر را تخلیه کنید.
 2. هر چه متابولیسم بدن بیشتر باشد، ماندگاری تزریق فیلر خط خنده کمتر خواهد شد لذا توصیه می‌کنیم بعد از تزریق، رژیم غذایی را ترک کنید.
 3. باید روزانه آب کافی بنوشید تا سرعت جذب هیالورونیک اسید کند شده و ماندگاری اثر ژل بیشتر شود.
 4. قطعا استفاده از ژل‌های باکیفیت و اصل، نتیجه تزریق را ماندگارتر خواهند کرد.

اثرات عمل زیبایی تزریق ژل با استفاده از فیلر‌های نیمه دائمی معمولا بین ۶ الی ۱۲ ماه ماندگار خواهند بود و به تدریج بدن شروع به جذب این مواد خواهد کرد. به همین دلیل برای بسیاری از افراد دوره‌های زمانی خاصی توسط پزشک متخصص تعیین می‌شود تا ماندگاری عمل زیبایی تزریق ژل افزایش یابد.

تزریق ژل خط خنده بعد از چند روز اثر میکند؟

در صورتیکه تزریق ژل خط خنده توسط یک پزشک باتجربه انجام گیرد شما می‌توانید بلافاصله پس از اتمام کار نتایج حاصل از تزریق را مشاهده کنید ولی با توجه به وجود برخی عوارض جانبی چون تورم، قرمزی و التهاب در محل تزریق بهتر است پس از بهتر شدن این عوارض نتیجه حاصله را بررسی کنید. از طرفی هنگامی که فیلر وارد ناحیه مورد نظر می‌شود، شروع به حرکت در پوست می‌کند، چین و چروک‌ها را صاف می‌کند، حفره‌ها را پر می‌کند و بلافاصله ظاهر پوست شما را بهبود می‌بخشد.

سپس محصول تزریق شده شروع به تجزیه در محل می‌کند و در واقع وارد بافت پوست شما می‌شود، جایی که در آن به مولکول‌های آب متصل شده و در نتیجه، پوستی زیبا، هیدراته و انعطاف‌پذیر به شما  می‌دهد. معمولا به مرور زمان نتایج بهتر و طبیعی‌تر نیز خواهند شد.ی عنی علاوه بر بهبود آنی پوست، در مدت ۲ الی ۳ هفته بعد که ماده به طور کامل در پوست شما نشست و التهابات برطرف شد شما می‌توانید نتیجه نهایی را مشاهده کنید.

آیا تزریق ژل برای خط خنده دائمی است

آیا تزریق ژل برای خط خنده دائمی است ؟

روش تزریق ژل می‌تواند برخلاف تزریق بوتاکس که موجب شل شدن عضله‌ها در زیر پوست می‌شوند، خط‌های ایجاد شده از لبخند را با فیلر مناسب پر کرده و حتی می‌تواند ریز‌ترین خطوط را از بین ببرد. از این پرکننده‌ها همچنین می‌توان به عنوان حجم‌دهنده برای نواحی مختلف صورت مانند لب، چانه، گونه و سایر نواحی بدن نیز استفاده کرداما باید بدانید تمام این روش‌ها موقتی بوده و برای مشاهده نتایج دائمی ، باید در طول دوره‌های زمانی خاصی استفاده شوند.

از آنجایی که تزریق ژل برای خط لبخند نوعی روش موقت برای از بین بردن خطوط لب است، نمی‌توانید انتظار داشته باشید که دارای نتایج دائمی باشد. بنابراین تزرق ژل برای خط خنده می‌تواند تا ۶ ماه تاثیر‌گذار باشد. بعد از گذشت این مدت، مواد پر‌کننده جذب بدن می‌شوند و باید برای اینکه دوباره خط خنده را محو کنید از Filler injection استفاده کنید.

همه تزریقاتی که برای ایجاد زیبایی در پوست استفاده می‌شوند و به از بین بردن چین و چروک صورت می‌انجامد، روشی موقتی هستند که باید بعد از گذشت مدتی، تزریق دوباره در آن نواحی از پوست صورت گیرد.
تزریق همچنین می‌تواند برای شما هزینه‌های مقرون به صرفه‌تری را نسبت به عمل‌های جراحی زیبایی در بر داشته باشد.

ژل خط خنده برای چه سنی مناسب است؟

در رابطه با سن مناسب برای تزریق ژل بایستی بدانید که هر زمان احساس کردید که پوست شما نیاز به توجه دارد بهتر است اقدام به تزریق ژل خط خنده خود نمایید در برخی افراد ممکن است از سن ۲۰ تا سالگی به مرور این خطوط شروع به ظاهرشدن نمایند در حالیکه در برخی افراد از بعد از ۳۰ سالگی نیاز به برطرف کردن چین و چروک و خطوط پوستی احساس میشود. تنها محدودیت سنی برای استفاده از ژل برای افراد زیر ۱۸ سال است که توصیه می‌شود به هیچ وجه از ژل برای تزریق به افراد زیر ۱۸ سال استفاده نشود.

مطالب بیشتر: مراقبت بعد از تزریق ژل چانه

خط خنده با ژل یا چربی؟

علاوه بر استفاده از ژل، یکی دیگر از روش‌های از بین بردن خطوط خنده استفاده از روش تزریق چربی است. این روش به دلیل استفاده از چربی‌های استخراج شده از بدن خود فرد امکان بروز هیچ گونه حساسیت به ماده تزریقی همانند تزریق ژل وجود ندارد و نتایج حاصل از آن کاملا طبیعی است چرا که این سلول‌های چربی تزریق شده با سلول‌های چربی طبیعی محل تزریق رشد و تکثیر یافته و نتایج ماندگارتری نسبت به تزریق ژل خط خنده به جا می‌گذارند.

تزریق ژل خط خنده در بارداری

هر چند هیچ گونه عوارض جانبی برای استفاده از تزریق ژل خط خنده در بارداری گزارش نشده است ولی اکثر متخصصان معتقدند که به منظور پیشگیری از وقوع هر نوع مشکل در جنین بهتر است تزریق ژل را به دوران پس از بارداری و شیردهی موکول نمایید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا  و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق ژل خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed